Sebik.

Sebik.

Slovensko
Nevyliečiteľný milovník hier a filmov

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 5.1.2019  22:37

Nápaditý slasher film s pointou filmu "na hromnice o den více". Vo filme sa nachádza veľa napaditých prvkov ale aj nejaké tie nedostatky. Ale hlavná vec že to má "šťavu" :D

• 5.11.2018  21:17
    Extortion (2017)

Chuck Norris by sa mal čo priučiť :-)

• 9.4.2018  21:35
    Susedia - Žreb (S04E15) (epizoda) (2018)

Ani nesklamala ani neohúrila. Pár vtipných momentov tu bolo. 60%

• 2.4.2018  18:49

Steven Spielberg opäť dokázal svoju kvalitu. Adept na film roku 2018. 95%

• 3.2.2018  22:49
    Lovci lidí (2008)

Zbytočne zabitá hodina. 10%

• 28.1.2018  17:53

Ako som už čítal komentáre rozhodne najlslabšia časť seriálu a 2 série. Táto panková crew tu proste nesedí, na môj vkus moc drsné.

• 27.1.2018  19:24
    matka! (2017)

To čo bolo? Nikdy sa mi nestalo že film čo som dopozeral nedokážem ohodnotiť. Je tu veľa narážok na rôzne témata. Toto sa fakt nedá opísať nech si každý urobí svoj názor...

• 19.1.2018  19:47

Rozhodne najlepšia časť 5-séria a jedna z naj-epickejších dielov seriálu.

• 7.1.2018  14:14
    Jupiter vychází (2015)

Jeden z najhorších filmov čo som videl radšej som si mohol pozrieť nejakú markizácku sprostosť, to by bola menšia strata času. 0%

• 30.12.2017  12:47
    Umlčeni (2008)

Na tomto filme je super že je robený realisticky. V dnešnej dobe nieje raritou že miznú ľudia a tento film je pekným spracovaním tohto tématu. Hlavná postava je sympatická, finále menej nabité ale celý film je nabitý a rozhodne sa nudiť nebudete. 75%

• 29.12.2017  23:51

Film s potenciálom a dobrou myšlienkou ktorá bohužiaľ vo väčšine prípadov býva premrhaná. Tento film není výnimkou. I keď vianočno-temná atmosféra tomuto filmu sadne taktiež mysteriózny dej. Film má veľa múch aj tu sú komediálne prvky film není zlý. 65%

• 25.12.2017  22:21
    Neutečeš (2014)

To je tak blbé až to je vtipné. 20%

• 5.11.2017  20:35
    Auta 3 (2017)

Kedže táto séria sprevádzala moje detstvo tak som si nemohol nechať ujsť tento animovaný film. Oproti minulej "kontroverznej" 2 autori sľubovali návrat ku starým koreňom, teda sa film bude zameriavať na závodenie. Dočkali sme sa aj pokroku po grafickej stránke kde film vyniká tiež. A to sa naozaj stalo. Videl som to čo som očakával teda staré korene 1. dielu. Stretneme sa tu s postavami z 1 ktoré v 2 chýbali ale nie ako závodníci ale ako veteráni ktorý ukončili svoju kariéru. To isté sa očakáva od Bleska ktorý si ale nechce priznať že je zo závodmi koniec. Blesk sa tu už bere ako veterán ktorý je v stále dobrej forme ale skôr či neskôr ho čaká koniec. Na scénu prichádzajú nové technológie a pokročilejšie autá na ktoré už Blesk nemá. Ale Blesk sa nechce len tak vzdať a pokúsi sa Hroma (hlavného favorita) poraziť. Jediné čo by som mohol filmu vytknúť je Cruz Ramirézová ktorá na svoje prvé závody zázrakom vyhrá a splní sa jej sen. A tak začala svoju kariéru. A na koniec? Film sa vrátil ku svojím starým koreňom a mal to čo sľuboval-hlavne závodenie. Táto séria má veľký potenciál tak dúfam že ho autori len tak nezahodia. 85%

• 4.11.2017  22:28
    Švadlena (2015)

Divný film (mix žánrov) ktorý sa nepodaril. Až na Kate Winslet tá to zahrala fantasticky.

• 28.10.2017  17:02

Na tú dobu rozhodne dobrý (kultový) film. 64%

• 25.10.2017  14:25

Krásna narážka na Jurský Park a Votrelec.

• 24.10.2017  18:03

Naivní, ohraný dej, pár vtipných scén, pár dramatickejších momentov. 60%

• 22.10.2017  14:07
    Insidious (2010)

Jeden z najlepších hororov čo som videl. Boli tam črty, scény z paranormal activity ktoré filmu dal vynikajúcu atmosféru. Takisto bol aj príbeh originálny a vynikajúci. 100%

• 7.10.2017  10:16
    Lion (2016)

Tvorcovia dosť čerpali z námetu milionára z chatrče a to je na filme dosť vidieť. Prvá tretina-polovica filmu kde bol mladý Saroo bola super takisto aj herecký výkon, no bohužiaľ zvyšok filmu bola o niečo slabšia. 70%

• 30.9.2017  22:42

Myšlienka dobrá, fajn výkon ale pomalé rozbiehanie deja. Záverečné rozuzlenie nebolo zlé ale prelínanie medzi minulosťou a súčasnosťou je chaotické. 40%

• 30.9.2017  09:53
    Mumie (2017)

Ak čakáte príbeh podobný 1 alebo pokračovanie, tak tu asi budete sklamaný. Slabý príbeh ale aspoň dobré herecké výkony. Pre mňa to sklamanie nebolo kedže som takýto film čakal. 55%

• 27.9.2017  16:34

Vydarené pokračovanie podarenej 1. V tom čo jednotka zaostávala tak tu sa to napravilo. 100%

• 23.9.2017  22:34
    Vesnice (2004)

Krásna, tajomná atmosféra ktorá sa len tak nevidí. Zaujímavé rozuzlenie, zápletka aj nápad. 60%

• 28.8.2017  11:21

Zlo nikdy nespí rozhodne potenciál a dobrý nápad mal. No ako zvyčajne nevyužitý. Rozbiehanie v pohode, predpovedajúce jumpscare a nestrašidelný bubák. Koniec bol v pohode ale ako väčšina filmov-hororov je koniec to jediné čo sa ako tak podarilo. Pár mŕtvych, happyend a celkové vysvetlenie o čo v podstate v celom filme išlo až na koniec. Nezamrzí ale ani nenadche. Za mňa v pohode priemer. 59%

• 22.8.2017  12:27

Výborné ukončenie tejto vynikajúcej série. Oproti 1. sérii rozhodný krok v pred. Takýto výborný seriálový zážitok som dlho nezažil. Dúfam že týmto smerom pôjdu aj ostatné série. SUPER. 100%

• 21.8.2017  15:20

Bez humoru, bez príbehu bez ničoho. Trápna blbosť ako tie kraviny na Nickelodeone alebo Disney channel. Až na Woodyho Harrelsona ten to zvládol za 1 škoda že on bol jediné dobré na tomto filme. Podpriemerná sprostosť. 10%

• 19.8.2017  22:02

Výborný herecký výkon Omara Sy, v celku originálny príbeh, neočakávaný smutnejší záver, to bohužiaľ nestačilo i keď je to komédia myslím že väčšinou prevláda dráma. Na komédiu je tu príšerne málo vtipných scien. Film sa hlavne snaží pojednávať na tému rodiny a aké sú dôležité vzťahy medzi rodinou a aké je dôležité aj rodičovstvo, čiže rodina s otcom a matkou a smutnými dopadmi choroby. Z tejto myšlienky sa dalo vyťažiť rozhodne viac a z "komédie" sa mohla stať nadpriemerná dráma. Na nie-málo suchých, nezáživných scien, na to o dosť viac dramatických (na komédiu) momentov to bola vcelku priemerná komedy-drama z ktorej sa mohlo stať niečo viac. Za mňa taký pekný priemer možno nadpriemer. 60%.

• 18.8.2017  21:25

Jedna z najlepších častí, pre fanúšikov lega diel ako stvorený.

• 15.8.2017  14:16

I keď bola táto časť trochu zbytočná, bola takým zrekapitulovaním celej série. Celá séria bola plná prekvapení a profesionálnym spracovaním. Príbeh tiež nezaostal takže SPOKOJNOSŤ.

• 12.8.2017  23:01

100% :-)