Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Pohádka

Biografie (3)

Cameron Crowe (režisér / scenárista / producent)

31.12.2004

Narodil se 13. července 1957 v kalifornském San Diegu. Poté, co v 15 letech dokončil střední školu, začal psát články pro časopis Rolling Stone, kde se časem vypracoval na pozici editora. Napsal do tohoto časopisu portréty o takových hudebních legendách jako Bob Dylan nebo David Bowie.Jeho první kniha byla zfilmována a Cameron… (více)

Kate Hudson (herečka / režisérka / scenáristka)

31.12.2004

Kate se narodila 19. dubna 1979 v Los Angeles. Jejím matkou je herečka Goldie Hawn a otcem muzikant Bill Hudson. Ti se rozvedli, když bylo Kate 18 měsíců, a od té doby ji spolu s matkou vychovával Kurt Russell, dlouholetý životní partner Goldie Hawn.Už jako dítě ráda tančila a zpívala, a tak není divu, že se na herectví vrhla… (více)

Joe Pantoliano (herec / režisér / účinkující)

31.12.2004

Joe Pantoliano se narodil ve městě Hoboken ve státě New Jersey 12. září 1951 rodičům Dominicovi a Mary. Ti začali žít odděleně, když mu bylo dvanáct, ale nikdy se nerozvedli. Trpěl dyslexií a v sedmnácti četl na úrovni základní školy. Moc nechybělo a skončil na ulici jako drogový dealer. Od toho ho zachránilo právě herectví.… (více)

Reklama

Reklama

Reklama