BradleyT

okres Brno

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 20.5.2019  11:51

2.5 hoddiny patsu, a nudy, pak to ma posledni pulhodinka zachranit.

• 3.5.2019  11:39
    Souboj s rodinou (2019)

Film o poklesle zabave, ktera bavi presne ty fanousky, ktere jsou ve filmu popsane - tedy ti co nemumeji pomalu ani cist , touzi videt prsate modelky jak si davaji fake po cuni. Od prvni minuty filmu vite jak to dopadne, aniz byste vubec tusili ze se jedna o film podle skutecne udalosti - neva, co ale vadi je ze predvidate pomalu kazdou scenu a klise je tu jedno za druhym.

• 27.4.2019  11:55
    Bugsy (1991)

Nuda trictvrtehodiny, tak jsem to vypl.

• 22.3.2019  10:49

Hustokrutoprisna vpodstate nuda...

• 25.2.2019  06:22
    Vdovy (2018)

Hodina urputne nudy, pak jsem to vypl.

• 25.1.2019  07:15

O..Ke :-)

• 25.1.2019  07:12

Hmm, skutecne hodnotite film a nebo jste ovlivneni dobrou kapelou? Jako jo, Rami Malek je skvelej herec... ale zbytek je jen krovi. Ani pravdivy pribeh to neni. Uviite to jednou ale rekl bych ze malokdo to uvidi dvakrat...

• 31.7.2018  10:48
    Cobra Kai (TV seriál) (2018)

Dokonaly comeback. Skvele natoceno, perfektni.

• 26.5.2018  12:45

Myslim, ze tvurci vi, ze i kdyz stvori megapicovinu, fanousci Star wars jim to odpusti, a tak nejak stejne vsichni prijdou a zaplati vstupny.

• 6.5.2018  07:58
    Pokoj (2003)

Nazornej priklad toho co se stane, kdyz clovek bez talentu a s nekonecnym budgetem natoci sam sobe film. Tahle sracka si nezaslouzi vubec nic, maximalne tak slouzit na filmovych skolach jako odstrasujici priklad a motivace k tomu se ucit a rozpoznat talent.

• 29.4.2018  11:35

Kdyz jsem odchazel z kina, napadla me jen slova: "No ty pi@o"

• 20.2.2018  04:52

Na Marvell je tu prilis malo akce, prilis mnoho zvaneni a patosu. Zkloubeni vyspele technologie a pravekych tradic me uprimne spis rozesmalo. Taktez vtipy, ktere by zcela urcite fungovaly v Iron Manu, tady proste nejsou vtipne. Daleo se na to ale koukat.

• 3.2.2018  05:28
    Dva roky prázdnin (TV seriál) (1974)

Zcela priserne herecke vykony znicuji skvelou predlohu, 80 procent opravdu objektivne neni namiste. Kdyz to srovname s jimymi piratskymi serialy te doby, tak tohle je proste slabota a pomerne nuda.

• 14.1.2018  04:44

Komedie, ktera funguje presne tak, jak ma fungovat. Super.

• 4.11.2017  04:37

Vtipne, vystizne, ani sekunda nudy, zarucene clovek vyjde z kina spokojen :-)

• 14.10.2017  09:56

Vetsina filmu je mirne receno nuda. Asi ten pribeh mel zustat jen v knize.

• 6.9.2017  12:44
    The Fosters (TV seriál) (2013)

Nahromadte vsechny vystrednosti sveta a pustte je do tohodle serialu. Nic proti gejum, lesbam a trandakum, ale jestli tohle ma byt "realita" kdy 80 procent postav jsou bud gejove, lesy, transky, latinos, cernosi tak to potes jatra. Prvni 3 serie dobre, ale ta 4ta a 5ta serie je na me trosku moc...

• 5.8.2017  06:47

Co vsechno je spatne? Neni to vuubec napinave, akce pramalo, hodne zvaneni a zbytecneho tajnustkarstvi, naprosto odblita hudba, chvili nahlas, chvili mene, jakoby to tam poust 10tiletej spratek... No asi to na odpad uplne neni, na nejaky ty akce se da koukat, ale celkove to proste je velka slabota a spis parodie...

• 10.7.2017  09:46

Velmi prijemne prekvapeni.

• 27.6.2017  13:00

Film, ktery se vymyka zabehnutemu systemu Hollywoodu - zadne hmatatelne dobro nezvitezilo nad zlem.. Postavy mlhave, presne jak ve filmu zazni: "Neni to o nas" A ja bych souhlasil, neni to o postavach, je to o te dobe, vse ostatni je vedlejsi, bohuzel film by mel byt precijen dramatictejsi nez jak se tu tvari.

• 23.1.2017  07:58

Je to to, co divaci mohou ocekavat. Becko jako vysity, ale jinak svizny a koukatelny.

• 12.11.2016  23:07

Kdyz si odpustim tu smakuladu vizual okolo, tak je to vlastne porad jen ne moc popularni komix, logiku radeji nechat doma a uzivat si kaleidoskop. Ale ze bych tomu dl plnej pocet, to fakt fakt ne... asi az to odezni, procenta tez spadnou.

• 24.7.2016  07:18

Vypada to, ze si Fejg timto filmem vystrelil z bojkotu na Oskarech (pry malo cernochu a zenskych hlavnich roli). Ano ano, mame u hned 4 hlavni hrdinky a sex-symbol, lec uplne blbyho chlapa na pozici sekretare (asi to ma byt paralela na hloupe blond sekretarky). Kdyz tohle hodim s usmevem za hlavu, tak se jedna vlastne o dobry lehce vtipny snimek, ktery si rozhodne nehraje na nejake vylepseni stareho filmu, spis jde o nostalgii a parodii na uz tak blaznivou komedii. Ale tak proc ne...

• 23.7.2016  08:24

Prislo mi tu hodne veci nedoresenych, nevysvetlenych a nelogickych. Clovek asi u tohoto snimku nema moc premyslet nad logikou a radeji tupe cumet na platno na tu astronomickou bitvu tech wtf malych skorapek (odkud se jako vsechny vzaly?), co sice projedou jak nuz maslem plne nabytym stitem, zato v pruletu atmosferou shori na prach. no..nebudu spoilerovat, a jiste, par nelogicnosti se prece najde vsude, ale tento film je na nich prakticky postaven. BTW - podobnost s Ender's game stylu zaverecne bitvy je ciste nahodna...No podruhe uz bych to fakt videt nemusel.

• 9.7.2016  07:10

Hrozna slatanina, ale asi si to masy preji, tak budiz jim to doprano. Koneckoncu co take ceka od rocka, ten snad jeste nikdy nehral ve slusnem filmu, takze se to dalo ocekavat.

• 9.7.2016  07:08

Kupodivu to nebyla takova katastrefa. Clovek se i ze srdce zasmal a tak to ma byt, docela me ten Zekefron prekvapil. Nevychazi to vsak ze stinu tuctovych komedii, na ktere si za tyden nevzpomenete.

• 17.6.2016  12:24

Genialni tah vybrat legendarni hru a zfilmovat. Povedlo se, zadna ostuda to neni.

• 23.4.2016  09:15

Dobry vizual, ale Maugli zahranej pomerne neherecky, amatersky. Nastesti v prehrsle akci a vizualniho ohnostroje se to ztrati, takze za 4* Verim, ze detem se bude libi.

• 21.4.2016  11:13
    Paradox (2016)

Paradni filmecek s tematikou cestovani casem - tentokrat paradoxne bez paradoxu ci paralelniho vesmiru. Spokojenost.

• 10.4.2016  04:24
    Ave, Caesar! (2016)

Tak si zase herci natocili neco pro sebe o sobe :-) Podobne jako Birdman... tentokrat vymenili zanr a je to komedie, opet nepovedena a trapna. Nicmene se an to dalo precijen trochu koukat, takze jedna hvezda.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14