BradleyT

• 1.6.2020  08:54

Nuda...

• 14.5.2020  10:15
    Dismissed (2017)

Prkenny Dylan hraje prkeneho Lucase, vlastne se tedy do te role hodi. Tuctovy film, ktery sice neni buhvijaky, ale clovek se nenudi.

• 25.4.2020  11:45
    Nepřátelé (2017)

Je to prilis dlouhe a nudne. Vetsina zcen je zcela nelogickych a z realneho pohledu velmi nepravdepodobnych. Nejvic me ale stvou ty ztravene hodiny, ktery uz si zpet vzit nemuzu. Tak aspon odpad, treba to nekoho odradi.

• 6.2.2020  10:25
    Drahokam (2019)

Jestli mel bejt duvod tohle snimku me otravit, tak se podarilo. Fuj.

• 30.12.2019  03:56
    Lady Bird (2017)

Kdyz nekdo vezme v podstate nezajimavy a nijak vyjimecny pribeh a tuctove zreziruje a zahraje vzznikne snimek jako je tento.Nekdo mi rekl - no vsak vsechny filmy te nemusi napnout a premyslet, staci kdyz se na to proste dobre diva... Hmm, ja bych rekl, ze je to ztrata casu.

• 14.11.2019  07:12
    Joker (2019)

Mno... Je to sice moc hezky zahrane, ale podruhe se na to divat neda.

• 14.10.2019  10:13

Neni to spatna tecka, ale asi jsem cekal vic.

• 20.5.2019  11:51

2.5 hoddiny patsu, a nudy, pak to ma posledni pulhodinka zachranit.

• 3.5.2019  11:39
    Souboj s rodinou (2019)

Film o poklesle zabave, ktera bavi presne ty fanousky, ktere jsou ve filmu popsane - tedy ti co nemumeji pomalu ani cist , touzi videt prsate modelky jak si davaji fake po cuni. Od prvni minuty filmu vite jak to dopadne, aniz byste vubec tusili ze se jedna o film podle skutecne udalosti - neva, co ale vadi je ze predvidate pomalu kazdou scenu a klise je tu jedno za druhym.

• 27.4.2019  11:55
    Bugsy (1991)

Nuda trictvrtehodiny, tak jsem to vypl.

• 22.3.2019  10:49

Hustokrutoprisna vpodstate nuda...

• 25.2.2019  06:22
    Vdovy (2018)

Hodina urputne nudy, pak jsem to vypl.

• 25.1.2019  07:15

O..Ke :-)

• 25.1.2019  07:12

Hmm, skutecne hodnotite film a nebo jste ovlivneni dobrou kapelou? Jako jo, Rami Malek je skvelej herec... ale zbytek je jen krovi. Ani pravdivy pribeh to neni. Uviite to jednou ale rekl bych ze malokdo to uvidi dvakrat...

• 31.7.2018  10:48
    Cobra Kai (TV seriál) (2018)

Dokonaly comeback. Skvele natoceno, perfektni.

• 26.5.2018  12:45

Myslim, ze tvurci vi, ze i kdyz stvori megapicovinu, fanousci Star wars jim to odpusti, a tak nejak stejne vsichni prijdou a zaplati vstupny.

• 6.5.2018  07:58
    Pokoj (2003)

Nazornej priklad toho co se stane, kdyz clovek bez talentu a s nekonecnym budgetem natoci sam sobe film. Tahle sracka si nezaslouzi vubec nic, maximalne tak slouzit na filmovych skolach jako odstrasujici priklad a motivace k tomu se ucit a rozpoznat talent.

• 29.4.2018  11:35

Kdyz jsem odchazel z kina, napadla me jen slova: "No ty pi@o"

• 20.2.2018  04:52

Na Marvell je tu prilis malo akce, prilis mnoho zvaneni a patosu. Zkloubeni vyspele technologie a pravekych tradic me uprimne spis rozesmalo. Taktez vtipy, ktere by zcela urcite fungovaly v Iron Manu, tady proste nejsou vtipne. Daleo se na to ale koukat.

• 3.2.2018  05:28
    Dva roky prázdnin (TV seriál) (1974)

Zcela priserne herecke vykony znicuji skvelou predlohu, 80 procent opravdu objektivne neni namiste. Kdyz to srovname s jimymi piratskymi serialy te doby, tak tohle je proste slabota a pomerne nuda.

• 14.1.2018  04:44

Komedie, ktera funguje presne tak, jak ma fungovat. Super.

• 4.11.2017  04:37

Vtipne, vystizne, ani sekunda nudy, zarucene clovek vyjde z kina spokojen :-)

• 14.10.2017  09:56

Vetsina filmu je mirne receno nuda. Asi ten pribeh mel zustat jen v knize.

• 6.9.2017  12:44
    The Fosters (TV seriál) (2013)

Nahromadte vsechny vystrednosti sveta a pustte je do tohodle serialu. Nic proti gejum, lesbam a trandakum, ale jestli tohle ma byt "realita" kdy 80 procent postav jsou bud gejove, lesy, transky, latinos, cernosi tak to potes jatra. Prvni 3 serie dobre, ale ta 4ta a 5ta serie je na me trosku moc...

• 5.8.2017  06:47

Co vsechno je spatne? Neni to vuubec napinave, akce pramalo, hodne zvaneni a zbytecneho tajnustkarstvi, naprosto odblita hudba, chvili nahlas, chvili mene, jakoby to tam poust 10tiletej spratek... No asi to na odpad uplne neni, na nejaky ty akce se da koukat, ale celkove to proste je velka slabota a spis parodie...

• 10.7.2017  09:46

Velmi prijemne prekvapeni.

• 27.6.2017  13:00

Film, ktery se vymyka zabehnutemu systemu Hollywoodu - zadne hmatatelne dobro nezvitezilo nad zlem.. Postavy mlhave, presne jak ve filmu zazni: "Neni to o nas" A ja bych souhlasil, neni to o postavach, je to o te dobe, vse ostatni je vedlejsi, bohuzel film by mel byt precijen dramatictejsi nez jak se tu tvari.

• 23.1.2017  07:58

Je to to, co divaci mohou ocekavat. Becko jako vysity, ale jinak svizny a koukatelny.

• 12.11.2016  23:07

Kdyz si odpustim tu smakuladu vizual okolo, tak je to vlastne porad jen ne moc popularni komix, logiku radeji nechat doma a uzivat si kaleidoskop. Ale ze bych tomu dl plnej pocet, to fakt fakt ne... asi az to odezni, procenta tez spadnou.

• 24.7.2016  07:18

Vypada to, ze si Fejg timto filmem vystrelil z bojkotu na Oskarech (pry malo cernochu a zenskych hlavnich roli). Ano ano, mame u hned 4 hlavni hrdinky a sex-symbol, lec uplne blbyho chlapa na pozici sekretare (asi to ma byt paralela na hloupe blond sekretarky). Kdyz tohle hodim s usmevem za hlavu, tak se jedna vlastne o dobry lehce vtipny snimek, ktery si rozhodne nehraje na nejake vylepseni stareho filmu, spis jde o nostalgii a parodii na uz tak blaznivou komedii. Ale tak proc ne...

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14