Anteia

Anteia

Česko
Jsem lehce xenofobní, maniofobní, kakorafiafobní, islamafobní, aichmofobní, gelotofobní a navíc ještě trpím parurézou.

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 21.1.2021  22:26
    V síti (2020)

AHOJ, TOTO JE ME HODNOCENI, AT SE TI TO LIBI NEBO NE . nELÍBÍ SE MI tVŮJ FILM vÍTE RAdšI ZAJEĎ NĚKAM DO sTÁJE ZA TOMÁŠEM, kluSEM. FILM JE KAPITALISTICKÁ MRDKA, PAN KLUSÁK JE SÁM ODPORNÝ ÚCHYL CO VYUŽÍVA HEREČKY, JAKO KAŽDÝ REŽISÉR. JA NEMAM PISMENEK alE I přESTO JE MŮJ KOMENTÁŘ VĚTŠÍ PIECE NEŽ TVoJE MRDKA. KDYBY STE RADŠI VYUŽIL PENÍZE NA POŘÁDNÝ ČESKÝ DOKUMENT JAKO JE BYDLENÍ HRA NEBO VÝMĚNA MANŽELEK.. JA TEDA NEVIM, V Y JSTE PANE KLUSAKU ASI VĚSTEC Z DELF, JELIKOŽ JSTE VELMI VYCHYTAL TERMIN PŘED ZRUŠENIM STRANKY LIDE.CZ, ZAJIMAVE, ZAJIMAVE. i MOJE BABIČKA BY odešLA Z kiNA PROTOže NAROZDíl od vÁS MÁ STYL A PŘÍTELE. DOPORUČUJI VÁM ZHLÉDNOT FILM MUŽI ŽENY A DĚTI PROTOŽE ZPRACOVÁVÁ TÉMA O KTERÉ VY JSTE SE POKUSIL NA ROZDÍL OD VÁS ÚSPĚŠNĚ. HEJ EJ UUU LALA LA LA TŘI TŘI TŘI AU AU AU PC ZHYRALY NASTROJ NENI NIKOMU JAK POMOC HŮ HŮ HŮ JSEM MAŠINKA TOMÁŠ VOREL ŘEK TO MÁŠ BLBݨ TEN FILM BRZO SHOŘÍ DUSIM SE KDYŽ VIDIM TVŮJ FILM, FUJ. JAMA PADA NA TEBE TEMNO A ZADNE NADEJE KUN JIHAHA JDE DO KINA A TVUJ STALKER TI LAJKNE PROFILOVKU JEJDA JEJDA ROZHOŘČENI KLUS KLUS RYCHLE PRYČ SVATÝ VÁCLAV OBRACÍ SE V HROBĚ PROSÍM SPADNI V ZAHRADĚ NA HRÁBĚ PŘÍDE TMA A S NÍ PADOUCH SI TO TY A TVŮJ PUCH LIMITY JSME TY NE TY A TVOJE ÚCHYLNÉ MYŠLENKY TY ÚVHYLE ALE NAVÍC, JSI ŠPATNÝ ČLOVĚK STROUHANKA JSI A VE STROUHANKU SE OBRATIŠ ŠKRRRRRRRRRRRRRRRRRRR SÍTKEM PROLETIŠ DO NOTÝSKU SI ZAPIŠ KIŠ KIŠ ANI ZA 90 KČ SI MĚ NEKOUPIŠ POČKEJ PŘICHÁZÍ MC NUMEROLOG 2+1 ROVNÁ SE NULA A TO JE TVOJE ROČNÍ VIBRACE NA CELEJ ŽIVOT VYPADÁŠ JAK BERNARDÝN PROTOŽE JE TO PRAVDA A NEHÁZEJ ŠPIÍNU NA ÚSTÍ TY EBRNARDO JE TO MOJE RODNÁ ZEMĚ NE JAKO TVOJE MÁMA NEMÁ DOMOV

• 30.11.2020  18:33

Hvězdička za cast. Jinak mi z toho bylo na grc, dlouho jsem neviděla takovou toxik postavu jako Harper (Mackenzie Davis), chapu, že je to obecně trend komedií, ale pls, dostaňme se do časů, kdy komedie budou vtipny a ne bolavy. Brr.

• 3.5.2020  22:17

Jako náctiletá lesba, bych si strašně moc přála vidět takový film. Jsem ráda, že jiný ročníky než já mají teď tu možnost, je to ňuf.

• 17.3.2018  03:07

65 minut, kdy vám nemusí sednout provedení, moc, moc a ještě navíc v daném čase vám toho zase tolik nesdělí a dozvídáte se v podstatě, to co už víte předešle před projekcí z různých článků, s tím že v dokumentu to ale slyšíte od více různých lidí a opakovaně, vau. Pak na konci potěší u titulků techníčko - a to je asi všechno. 40 % za film. Ale 90 % hodnotim vibes, který jsem si odnesla po filmu a především po diskuzi, protože tolik pure uklidňující energie jsem dlouho nezažila, cenim. Bez diskuze ale těžce nesdělné a bez větších potenciálů.

• 27.9.2017  02:59

Přišlo mi to jako hrozný patos brzy po projekci, ale pak se to pěkně v hlavě rozložilo a paráda, tyjo.

• 7.8.2017  01:29
    Umění milování (2017)

Lepší drátem do oka než 117 minut intenzivní nudy u tohohle snímku, nechápu ten hype, ale jako halucinogen dobrý - ke konci jsem se zoufalostí z celé té špatnosti nemohla přestat smát, ale definitivně mě dorazil záběr sledující celý proces tisku knihy, který je navíc celý ohraničený květinovým aranžé.

• 2.7.2017  21:35
    Prach (2015)

onanuj nad vizuály, ale poblij se ze scénáře a herců

• 2.5.2017  22:07
    Děti úplňku (TV film) (2017)

Osvěta musí být.

• 28.3.2017  02:11

Erika je kočička, co naplat, záběry a barvy cajky, ale ten příběh zase dobrý tak na podpal, ale tak co i lesby si zaslouží mít nějaké oddechové sračky pro zonanování svých srdéček.

• 14.3.2017  18:45
    Girl Power (2016)

Špatný, smutný a pátý přes devátý, jsem teda od tohohle dokumentu z toho, jak se prezentoval, čekala víc, no, tak nic a fňuky, fňuk.

• 23.1.2017  21:20

ze začátku z toho měl člověk strašně dobrej pocit vjemu včetně i těch problikávajících úvodních titulků, pak se to ale bohužel zpíčilo, takže prvotně čtyři hvězdičky na konci převrhlé do dvou, takže koneckonců ten film byl asi jako zážitek z drogy, takže v podstatě Gaspar odvedl asi dobrou práci

• 26.12.2016  20:54
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

lol

• 25.12.2016  03:16

Babiš je kulíšek.

• 4.12.2016  20:56

Hezký -teda do chvíle než vás film začne citově vydírat a otravovat klišé věcmi, které můžou být pro někoho plusem, to zas jo -hlavně srdíško! A chvilkami se mi to pozdávalo zbytečně roztahané na můj vkus.

• 28.11.2016  01:12

Neustálé čekání na to, jestli se něco pohne a najednou konec filmu, zasáhne vás to, ale v podstatě to splní všechno to, co jste mohli cítit už před z dané země, škoda.

• 6.11.2016  04:14

Cítila jsem se jako v Minecraftu z těch neustále odlétajících kusů všeho přeříznutého, raději jsem v polovině šla na tanečkový program filmovky.

• 6.11.2016  03:48
    Míťa sám na světě (studentský film) (2011)

Půlka hvězdy za kšiltovku, polovina a půl za Chodskou Juntu.

• 1.10.2016  21:11
    Trvalé bydliště Praha (studentský film) (2008)

Bémská záře.

• 2.8.2016  14:59

• 31.7.2016  20:28

Córki dancingu! Osmdesátkové hudbičky v polském jazyce, čistý průzračný pop, bizardnosti, krásná nahá těla, pofilmové dilema jestli bys taky chtěla být pěna a potom můžeš jít spokojeně spát (LFŠ 2016), takže spát ale stejně nejdeš.

• 31.7.2016  20:09

Lepší než prášky na spaní, lol.

• 31.7.2016  20:07
    Humpday (2009)

Hetero kamarádské kočičky, co se spolu rozhodnou mít sex, natočit jej a poslat do soutěže, jenomže... ale i tak pohodys.

• 10.7.2016  23:03
    Taťánin dopis (studentský film) (2015)

Ryp :(((((((((. Ikea sklenice v hlavní roli.

• 1.6.2016  11:16

Docela cajk, nezklamalo, ale ani, no, nepřekvapilo, sexíky v autě jako kouzelnický fígl mínusko, plus mínusko za subtextové povídání o křivdách, málo jich přímo znázorněných, celkový dojem dobrý a poslední plusko za téměř neustálý pocit pasivního kouření, tři až čtyři hvězdičky.

• 30.3.2016  11:12

Vciť se do psíka a naslouchej milým hudbám.

• 5.3.2016  21:56
    Free Fall (1964)

Myslela jsem si, že mi z toho každou chvíli bóchne hlava.

• 5.3.2016  19:01

Klýr, klýr!

• 26.1.2016  10:53
    Kmeny - Graffiti (E16) (epizoda) (2015)

Stačí potkat pár lidí maximálně udělaných do graffiti a tohle s vámi nepohne, nuda.

• 29.10.2015  20:42
    Chobot (2013)

To nechceš.

• 29.10.2015  18:14
    YOLO (2013)

Bez upírství bych tomu hodila i pět.

<< předchozí 1 2 3 4 5