Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Krátkometrážní
  • Animovaný

plakát

Justin Bieber: Baby (2010) (hudební videoklip)

S kamarádkou jsme se u tohoto klipu hodně zasmáli, hlavně kvůli části, kde JB stojí na špičkách, aby se vyrovnal té slečně v klipu.

Runaway (2010)

Baletkami se nedá nic zkazit!

Q (2008) (TV pořad)

Oficiální slova distributora, že Q volně propojuje kulturní, společenská a politická témata, nahlížená pohledem queer komunity, mi opravdu nedává smysl. Pravdou je, že občas tam člověk trefí na něco na úrovni, ale většinou je to na můj vkus až příliš šaškovina, která LGBT komunitu posunuje ještě víc na okraj společnosti než už jak je. A to by měli dělat spíš komerční televize. Pokud to budete brát jako recesi, tak se to dá, no.

plakát

Amerika hledá topmodelku (2003) (TV pořad)

Seriál pro třináctileté holky! A to nemyslím ve špatném slova smyslu.

plakát

On je žena! (2005) (TV seriál)

Mně na tom vzhledem k tomu, že je to komedie přijde nejvíce vtipný ten název. Jinak žádná sláva na to, že obsazení není úplně katastrofální. Nijak mne to nepobavilo teda.

plakát

Tisíc a jedna noc (2006) (TV seriál) odpad!

Jako geniální seriál pro určité kategorie individuí, ale odpad pro většinu včetně mně a jsem přesvědčena, že právem.

plakát

Taková moderní rodinka (2009) (TV seriál)

Nebaví mě to, přijde mi to hloupé a vůbec se mi to nelíbí. Zřejmě nemám pro tyto americké seriály správné duševní cítění. Je mi líto, nebo vlastně ani není, protože jak tady někteří píší, že je to realistické, tak no nevím, nevím. Já si totiž pod tím pojmem představím něco jiného, ne tohle.

plakát

Co je doma, to se počítá (2013) (TV pořad) odpad!

Někdy mi to připadalo spíš, že za staré krámy dostali nové krámy aneb výrobky z teleshoppingu. Ale tak když se někdo opravdu doma nudí, tak proč si je domů nepozvat a nezahrát si o nějaký ten paskvil. Avšak k sledování to není zrovna nejlepší volba a to už jenom kvůli těm moderátorům! A s těmi otázkami se taky příliš nepárali.

plakát

Šílený rande (2003) odpad!

Dyť v tom filmu se skoro pořád jenom močí! A to mi nepřijde nikterak humorné.

plakát

Máme rádi Česko (2013) (TV pořad) odpad!

Máme rádi Česko. No, jasně! Ach, ta ironie! Ta sladká ironie. Ano, z toho TV pořadu to přímo srší, jak ho máme rádi. Měla by jsme ho, ale raději kdyby jste tohle vůbec nevypustili do vysílání.