• Krátkometrážní

Vejdi do prázdna (2009)

ze začátku z toho měl člověk strašně dobrej pocit vjemu včetně i těch problikávajících úvodních titulků, pak se to ale bohužel zpíčilo, takže prvotně čtyři hvězdičky na konci převrhlé do dvou, takže koneckonců ten film byl asi jako zážitek z drogy, takže v podstatě Gaspar odvedl asi dobrou práci

Červená želva (2016)

Hezký -teda do chvíle než vás film začne citově vydírat a otravovat klišé věcmi, které můžou být pro někoho plusem, to zas jo -hlavně srdíško! A chvilkami se mi to pozdávalo zbytečně roztahané na můj vkus.

V paprscích slunce (2015)

Neustálé čekání na to, jestli se něco pohne a najednou konec filmu, zasáhne vás to, ale v podstatě to splní všechno to, co jste mohli cítit už před z dané země, škoda.

Texaský masakr motorovou pilou 2 (1986)

Cítila jsem se jako v Minecraftu z těch neustále odlétajících kusů všeho přeříznutého, raději jsem v polovině šla na tanečkový program filmovky.

Míťa sám na světě (2011) (studentský film)

Půlka hvězdy za kšiltovku, polovina a půl za Chodskou Juntu.

Sirény z kabaretu (2015)

Córki dancingu! Osmdesátkové hudbičky v polském jazyce, čistý průzračný pop, bizardnosti, krásná nahá těla, pofilmové dilema jestli bys taky chtěla být pěna a potom můžeš jít spokojeně spát (LFŠ 2016), takže spát ale stejně nejdeš.