• Krátkometrážní

Fosterovi (2013) (seriál)

Přijde mi to v mnoha směrech nepříjemné, ale přesto na to dokáži koukat bez překlikávání. A to asi hlavně díky Callie a jejímu hipster batohu. Měním názor, po pár dílech (už i první série) nezábavné + nesympatické postavy, typická/obvyklá/průměrná/protivná americká komedie, vyberte si.

Frank (2014)

Čekala jsem úplnou číčovinku, ale bylo to naprosto překvapující! No, překvapující. Líbivé.

Free Fall (1964)

Myslela jsem si, že mi z toho každou chvíli bóchne hlava.

Girl Power (2016)

Špatný, smutný a pátý přes devátý, jsem teda od tohohle dokumentu z toho, jak se prezentoval, čekala víc, no, tak nic a fňuky, fňuk.

Girltrash: All Night Long (2014)

Dafuq? Och, ach, né. Momentálně přemýšlím, jestli jsem totální neznalec filmu, a nebo soudím alespoň malinko objektivně, dala bych možná i tři hvězdy, ty si to snad zaslouží, dalo by se to v pohodě hodit do škatule průměr, ale mně se to fakticky na první shlédnutí nelíbilo, nelíbilo, nelíbilo a ani ta Kate French to nezlomila.

Hlava rodiny (2014) (pořad)

Ten kravaťák a KB mě tam pěkně sere.

Hora (2011)

Víte, jak vypadá krize ve vztahu? Monotónně. Jako celý tento film plný krajinek s dobrým koncem! Och, ach. Láme mi srdéčko dávat norskému filmu, tak slabé hodnocení.

Humpday (2009)

Hetero kamarádské kočičky, co se spolu rozhodnou mít sex, natočit jej a poslat do soutěže, jenomže... ale i tak pohodys.