Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Krátkometrážní
  • Animovaný

Losers (2011)

Všichni jsme lůzři, basta.

Hora (2011)

Víte, jak vypadá krize ve vztahu? Monotónně. Jako celý tento film plný krajinek s dobrým koncem! Och, ach. Láme mi srdéčko dávat norskému filmu, tak slabé hodnocení.

Mosquita a Mari (2012)

Celé jsem to sledovala s zaujetím. Nic mi tam nevadilo do chvíle konce, kdy jsem pocítila jakési zklamání, že už je vážně konec a přitom zápletka, která se konečně někde posunula neměla žádnou výraznou gradaci, tudíž konec místo povznesení filmu, ho splácl, ale v pohodě. Pohrává si to hlavně s citovým pocitem sledovatele a to není málo, ne? A proto pokud jste často svou hlavou jinde, mělo by to na vás zapůsobit kladně.

Punkový syndrom (2012)

Já z toho mám neskutečně rozpačité pocity, průměr a nebo absolutní podprůměr? Ta mentalita postiženého člověka prostě rádoby normálního vyvádí z míry a ten neví, jaký pohled na věc zvolit a já fakt nevím, nevím. Tak asi ošemetný průměr.

plakát

Drtivá porážka (2008) (TV pořad)

Ze zvyku sleduji skoro každou neděli ráno, je to takový můj častý předkostelní pořad, u snídaně je to pro mně nadprůměr, ale no, jinak podprůměr, tak dejme tomu průměr.

plakát

Girltrash: All Night Long (2014)

Dafuq? Och, ach, né. Momentálně přemýšlím, jestli jsem totální neznalec filmu, a nebo soudím alespoň malinko objektivně, dala bych možná i tři hvězdy, ty si to snad zaslouží, dalo by se to v pohodě hodit do škatule průměr, ale mně se to fakticky na první shlédnutí nelíbilo, nelíbilo, nelíbilo a ani ta Kate French to nezlomila.

plakát

Medvídek Mouk (2011) (TV seriál)

Je to divný, ale líbí se mi ty jejich hlavy.

plakát

Předstírání (2014) (TV seriál)

„Let´s be lesbians.“ Kdyby se mi chtělo, mohla bych být jenom z této věty na začátku otrávená plus z dalších věcí a řečí kolem, co tam zaznívají, ale ne, zatím je to velice příjemně pohodové, když totiž přijdete utahaní ze školy, přesně na něco takového se rádi podíváte! A koneckonců Rita Volk je prostě ňufinová, což je skvělým plusem. Bzzzz! Po shlédnutí 8 epizod musím konstatovat, že ani ta Rita to nedrží a začíná z toho být absolutně obyčejný USA mainstreamový sranec.