Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Dokumentární
  • Krátkometrážní
  • Animovaný

plakát

4teens (2011) (TV seriál)

Já tedy nevím, ale zrovna tento TV seriál je z těch opravdu povedených českých v této době a příliš nechápu tu přehnanou kritiku a přízemní hodnocení. Asi to není hold pro každého!

Absolventka (2009)

Dávám tři hvězdičky kvůli obsazení Alexis Bledel v hlavní roli, která je mojí oblíbenkyní, ať hraje i v dějem velmi klišé rádoby romantické komedii. Tak.

Alf (1986) (TV seriál)

Nejsem z generace, která na Alfovi vyrůstala, a proto nemám žádné pochopení pro tenhle americký sitcom, navíc mi Alf odjakživa nahání husí kůži místo úsměvu a to není v tomto případu dobře.

Allez (2011)

Nejkrásnější, nejkratší a zároveň nejčistější lesbický snímek, který jsem, kdy měla možnost prozatím vidět! Srší z něj emoce, které může zažít každá druhá holka. Je to ze života, žádná přehnaná maškaráda a hlavní hrdinky jsou opravdu rozkošné. Doporučila bych tedy všem naivkám, které nepřestali věřit v lásku, ať shlédnou a posoudí sami, zda-li jsem měla pravdu! Dle mého názoru je to prostě a jednoduše geniální večerníček pro dobré spaní.

plakát

Amerika hledá topmodelku (2003) (TV pořad)

Seriál pro třináctileté holky! A to nemyslím ve špatném slova smyslu.

Annie Hallová (1977)

Taková milá skepse skoro všude, občas jsem se musela smát.

plakát

Automatic for the People (2010) (studentský film)

Výborné nejenom k melancholické náladě, a nebo kafimu s mlíkem! Skvěle zahráno, skvěle uděláno, zkrátka radost pohledět.

Axolotl Overkill (2017)

Přišlo mi to jako hrozný patos brzy po projekci, ale pak se to pěkně v hlavě rozložilo a paráda, tyjo.

Babovřesky (2013) odpad!

Chudák slovo odpad!

plakát

Bakaláři (1972) (TV seriál)

Bakaláři jsou skvělí! Člověk se u mnoha příběhů opravdu nasměje pravým nepředstíraným smíchem.