thtfct

Pavel M

okres Kolín

1 bod

• 31.12.2015  16:40
    741 690 + 1 Jágr (TV film) (2015)

Krásný sestřih nejlepšího MS v novodobé hokejové historii. Mráz po zádech, husí kůže, slzy.

• 29.3.2015  13:06
    Město 44 (2014)

Zcela zásadní a nezapomenutelný film, který mě oslnil nechutně reálnou projekcí války a neuvěřitelnými hereckými výkony. Poláci se skutečně vyřádili, naprosto epická věta: "Tohle vám svět nikdy nezapomene." mi zůstane navždycky v hlavě a vybaví se mi při každé vzpomínce na tento film. Je to opravdu kruté, na mně až moc, proto to již nechci nikdy vidět znovu. Nicméně mě tento fiŁm natolik zasáhl, že už si nepřijdu stejný, jako dřív. Polská kinematografie se samozřejmě nedá ani srovnávat s naší.

• 22.2.2015  12:44
    Počátek (2010)

Přesycené, přeplněné, přeplácané, překombinované, škoda.

• 16.2.2015  22:06

Od komedie nic víc nechci. Pro mě největší překvapení.

• 11.2.2015  11:25

Díkybohu, že jsem tím ztratil jen 4 minuty. Velmi zbytečné.

• 11.2.2015  11:20
    Soudce (2014)

Takhle si představuji dobře fungující drama. Ve filmu se sice poněkud těžkopádně a zničehonic objeví druhá, zbytečná a romantická dějová linka, která se ale naštěstí později ukáže býti nepostradatelná pro dějovou linii hlavní. Díky tomuto sjednocení nebo protnutí, chcete-li se film jeví ladně, promyšleně a celistvě. Možná si režisér mohl odpustit fekální scénku ale co, takový je už hold život, občas se na někoho z ničeho nic prostě začnou valit sračky někoho, koho nemá rád, a nebo má?

• 5.2.2015  13:54

Na začátku filmu Vás režisér znechutí na hollywoodský poměry dost nekompromisně skutečným pohledem na válku, ukáže vám pár ustřelených končetin, rozježděný nebožtíky tankem nebo jiné kuriózní zranění jež druhá sv. válka jistě nabídla. Potom vezme hlavní hrdiny a vykouzlí kolem nich, ehm jak to říct kulantně: Fuckin situation! To, že je zmíněná situace hlavní zápletka zjistíte s příchodem titulek na váš monitor/televizi což je sice škoda ale jinak je film podle mého názoru dech beroucí!

• 20.1.2015  16:03

Překvapuje mě, jak málo lidí tento film vidělo a jak nízké hodnocení má. Je to povedené, netradiční, má to myšlenku, je to bez zbytečných klišé a myslím, že diváka film i trochu uvede do obrazu, co že se tam v tom Afghánistánu vlastně děje.

• 8.10.2014  20:59
    Zmizelá (2014)

Myšlenkové pochody diváka?... "Na mě si nepřijdou! Bene ty svině!" "To jim nežeru, Ben v tom nevinně!" "Né Bene, co jsi to udělal?" "WHAT THE FUCK!!!"

• 20.8.2014  11:05

Baví mě jeho témata, baví mě jeho přednes. A upřímně, třeba něco změní, díl o internetové neutralitě nejen, že byl vtipný ale měl vskutku sílu. Takhle to vypadá, když někdo využije páky, kterou má a páčí správným směrem. Jen tak dál!

• 19.8.2014  22:06

Mile překvapilo, vtipné, odlehčené a světe div se, bavili mě i muzikální scény. A navíc, méně než 4 hvězdy ode mně nedostane žádný film, ve kterém se objeví Ricky a Christoph.

• 18.8.2014  22:54

No no no, pokud bych hodnotil jen klidné, párové, "dojemné" scény bohužel bych musel šáhnout pro odpad. Strašné herecké výkony a ukázka přesládlých klišé, k tomu ještě přidejte neuvěřitelnou předvídatelnost každého slova. Technická a akční stránka filmu je ale úplně jiná, choreografie bojů... a vůbec, jak Peter Parker nasadí svůj neopren - máme rázem pětihvězdu. Asi bude fér, držet se s hodnocením uprostřed.

• 18.8.2014  22:06

Jakožto fanda Avangers, který miluje jen a pouze Kapitána Ameriku mi je trochu líto, jak zranitelně a slabě v tomto filmu působí. A ještě něco, Robin tam opravdu nesedí, zda-li je to tím nezvykem nebo jejím hereckým výkonem nevím, ale rozhodně to nefunguje.

• 25.6.2014  20:25
    Turbo (2013)

Trošku překombinovaný závěr ale animáku se to dá odpustit.

• 22.6.2014  17:05

Naprosto perfektně zpracované, spletitý příběh, jeden z mála nepředvídatelných animáků. Opravdu skvělé, jedinou nevýhodou je tak 30 minut navíc. ve 3/4 filmu už dá člověku zabrat se soustředit, natož pak menším dětem. I přes zbytečnou délku *****. A řadím to mezi nejlepší filmy tohoto druhu.

• 22.6.2014  16:06

https://www.youtube.com/watch?v=N9VjMJ4wBbs 1. díl např. zde. Kdo bude mít trpělivost shlédnout to celé, má můj obdiv.

• 21.6.2014  22:27

Při sledování jsem jako obvykle uvažoval, na kolik, že hvězd to je... Ale nikdy graf kvality, nebo co se tu vlastně hodnotí, neskákal tak moc. Odpad! ***** Odpad! *****. Chvílemi mě oslnila atmosféra filmu, jindy mě zase překvapil naprosto katastrofální výkon Joshe Radnora. Vlastně byli i chvíle, kdy jsem se s hrdinou ztotožňoval. Nakonec se ale díky neslanému, nemastnému závěru s neslanou a nemastnou partnerkou Jesse graf "kvality" zastavil asi někde uprostřed. Dávám tři, naprosto ale chápu hodnocení Odpad! i *****.

• 21.4.2014  21:25
    Šňup (2002)

Dlouho jsem nevěděl jak tento film ohodnotit nebo okomentovat. Tak to udělám několik měsíců po shlédnutí. Je to jeden z těch filmů, který nepředvede tak nějak nic moc ale stejně má atmosféru a něco to ve Vás zanechá. Vzpomenete si na to i rok po shlédnutí... A najednou zjistíte, že je to docela fajn film a jste rádi, že jste ho viděli. Mimochodem, skvěle natočený příběh skoro o ničem.

• 12.3.2014  18:40

Tak moc krve a přesto jsem nebyl ukojen. Malá výchylka od klasického pokračování podobných filmů je, že toto není pokračování. Začíná to v době před bitvou u Thermopyl, potom je to časově paralelní s prvním dílem a až nakonec to pokračuje.Pravdou ale je, že tam snad není nic, co by diváka překvapilo, už u reklam před filmem (pro piráty: Už při spouštění vašeho VLC) tušíte, jak to dopadne, bohužel. Jednička byla lepší a o tom asi nikdo nepochybuje. Přesto za způsob jakým je to natočeno, za efekty v boji, za choreografii bojů, 4 hvězdy. Skvělý film, pokud ho neporovnáváte s prvním dílem. Dobrý film, pokud ho s prvním dílem porovnáváte.

• 20.12.2013  13:35
    Prásk (TV pořad) (1998)

Těžko říct zda-li je tento pořad jako takový ubožejší než většina účinkujících. Nevím.

• 14.12.2013  21:26

Nepopiratelně lepší než předešlý díl. U prvního dílu jsem postrádal akci, bylo to nudné, dlouhé a nic podstatného se nestalo kromě toho, že se parta vydala na cestu. Tady se toho stalo ale až dost. Myslím, že je tam celá řada menších chyb a fyzikálních nepřesností ale to ať rozeberou jiní. Viděno ve 3D s cz dabingem.

• 8.11.2013  20:19

Je to (nečekaně) pořád stejný koncept jako jiné marvelovky nebo filmy o hrdinech skoro bez jakéhokoliv velkého překvapení, tedy až na Lokyho a zaplať pánbůh za něj. Skvělý charakter nepostradatelného záporáka který se přidá na stranu dobra. Bohužel i tady je jako v každém filmu tohoto ražení posledních 25 minut závěrečná rubačka, kde se zdemoluje půl Londýna, 200 civilních aut ale zázračně neumře žádný civilista. Nic nového. Do filmu jsou občasně zasazeny nehodící se vtipy jako například tří sekundová role Kapitána Ameriky. A ano, podle mě byla jednička lepší.

• 10.6.2013  20:26

Tarantino a Waltz opět dokazuje že takhle dvojka šlape. Pancharty to asi nepřekonalo ale i tak je to krásná práce. Hip-hop do westernu? Tarantinovy to prostě funguje.

• 4.6.2013  15:53

Je tam to, co čeká asi každý kdo zná Paulieho klipy. Zajímavě natočeno, dobrý hlas, je to celé zkrátka tak nějak jiné. Pravda, minuta délky na víc by tomu asi neuškodila ale i tak velmi slušné.