PetrPan

PetrPan

Hulk Neuvěřitelný

okres Brno-venkov
Sobecký altruista a zasněný pragmatik

58 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Phenomena (1985)

  Atmosféra, obraz a hudba, to je oč tu běží a pokud na to přistoupíte, není cesty zpět...

 • poster

  Život je úžasný (2013)

  Podívejte se sami

 • poster

  Torzo (1973)

  Vynikající giallo, které naplnilo všechny mé pohárky filmové rozkoše. Aby nedošlo k mýlce, orgasmus při filmech obvykle neprožívám, filmová slast je srovnatelná spíše s cestou k němu a já chodím pomalu, důkladně a se zaujetím. Ale zpět k filmu, Martino bezesporu patří do pomyslné síně slávy režisérů žlutého žánru a pro mě se tímhle filmem posadil když ne na trůn (Argento je Argento) , tak minimálně hned po pravici, coby jeden z králi nejbližších. Jeho pojetí je syrové, plné erotiky, krve a smrti. K cíli se vydává přímější cestou, někdo by řekl s větší konvencí , herečky jsou jedna krásnější než druhá a žádné stydlivky, vražedné hrátky mají šmrnc a závěrečné až rodokapsové zúčtování taky potěší oko a srdce divákovo. Za mě jasných pět a doporučení jak sviň !

 • poster

  Na samotě u lesa (1976)

  Prachobyčejná lidskost. Jubilejní desátou projekci jsem si náhodou střihl hned po Hopperově Bezstarostné jízdě a oba jinak zcela nesourodé filmy se mi v hlavě pustily do křížku. Nespoutaná volnost versus omezená, ale hřejivá, kapka lidství. Na jedné straně stojí vášně a touhy prchavý, na straně druhé kousek obyčejnýho pocitu štěstí z drobných radostí neméně obyčejného života. Zatímco Easy Rider ve mně vzbuzoval melancholickou náladu z dávno zapomenutých snů, Na samotě u lesa mi zase připomnělo, že i můj život je v naprostém pořádku. I takhle se totiž dá a s úsměvem, a to i když vám občas ve "struku tvarohovatí mlíko". Viděno během Challenge tour 2015 Speciál: Filmový lov

 • poster

  Kmotr II (1974)

  Pokračování legendy, které je snad ještě lepší..vrchol filmové epiky.

 • poster

  Warrior (2011)

  Od dob Rockyho IV jsem takhle u filmu nefandil. Bojový film s prakticky 3 finálovými souboji a velkou dávkou emocí - nezaměňovat s pravidelnou dávkou emocí. Hodnocení number five si právem zaslouží a předpokládám, že se dočkáme dvojky, trojky....atd.

 • poster

  Krvavá hostina (2005)

  Láska mého krvavého a cynického srdce.

 • poster

  Otevřená srdce (2002)

  Říznutí až na kost...sny a touhy ..asi se radši nebudu zas jednou rozepisovat.

 • poster

  Pod vlivem lásky (2008)

  Být zamilovaný může znamenat mnohé a erekce by u toho určitě chybět neměla. 4 hodiny trvající ujetost, která však neuvěřitelně drapne a zažere se pod kůži, dal jsem to na jeden zátah a na konci jsem nebyl vyčerpaný a říkal jsem si já chci ještě.

 • poster

  Příští rok ve stejnou dobu (1978)

  Láska bez zodpovědnosti.