grizly007

grizly007

okres Praha-východ
Pozdravujte počestný kominíky, hodně štěstí a ať vám to vyjde.

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52
    • 3.6.2020  05:36
    Avanpost (2019)

Vypadalo to poměrně slibně, pak se ovšem objeví mimozemšťan s kundím ksichtem a je z toho totální debilita. Škoda.

• 31.5.2020  16:19
    Malasaña 32 (2020)

Historicky první tranďák duch! Do toho odhalení proč a jak je to celkem koukatelný béčko, ale tímhle z toho udělali trochu komedii.

• 31.5.2020  04:27
    Patients of a Saint (2020)

10minut, víc jsem nezvládl.

• 30.5.2020  16:01
    Inheritance (2020)

Simon Pegg se na takový role prostě vůbec nehodí. Nebylo to špatný, ale "šokující zvrat" je v podstatě jasný od první minuty jen se k němu musíte v podstatě pronudit. Dcera Phila Collinse je asi největší plus celýho filmu.

• 28.5.2020  13:42
    Belzebuth (2017)

Když jsem hodně přimhouřil oči a film bral jako podprůměrnou kriminálku s nejkomičtějšíma detetiktivama který si dovete představit a vzal v potaz že je to Mexico, tak se na to chvilku dalo i dívat. Potom přišla pasáž u který jsem doslova vyprskl smíchy, oživlej Ježíš, to prostě musíte vidět, Jiří Trnka by jásal :)))

• 27.5.2020  04:00

Nekoukatelnej amatérskej brak s příšerným vizuálem.

• 25.5.2020  16:19

Ubohost.

• 19.5.2020  14:44
    Nemrkej (2014)

Nemrkej, pokud možno ani Nedívej, 10minut víc se nedalo. Hlavní role křoví z Béháčka a votlemená Mena Suvari mluví za vše.

• 17.5.2020  11:58
    Blood Quantum (2019)

Televizní chaos, nesympatický obsazení. Do konce jsem ani nevydržel. Klasická Kanada a její marný pokusy o Hollywood.

• 16.5.2020  11:44
    Awoken (2019)

88minut utrpení jsem nezvládl a vypl tu píčovinu po půl hodině.

• 9.5.2020  09:47

Já bych film pojmenoval spíše Agent Šikula. Blejk přišla o rodinu při teroristickém útoku v letadle, ten jde zde v rámci úspor pouze odvyprávěn a doplněn opakujícím se flashbackem mamky v kuchyni. Blake jde na to stylem totální sebedestrukce, fetuje a živí se jako štětka. Po 3 letech od tragédie jí jeden z klientů navede na stopu bývalého agenta, který se originálně schovává kdesi v Hobitíně. Sjetá Blejk ho navštíví a on z ní za 4 měsíce udělá pravého zabijáka který se vydá po stopách zosnovatelů útoku, nebo si to tedy alespoň žiďák myslel, jelikož to co naše zbrusu nová agentka předvádí je kandidát na komedii roku. První akce a kdy je k ní obět otočená zády a sedí na křesle je tak málem její poslední, naštěstí to nakonec zvládne. Druhé nasazení zase dojebe. Třetí akce jí zavede přímo do autobusu s hledaným teroristou a i přesto, že mu míří z 2cm pistolí do zad , je opět odzbrojena a vyvázne v podstatě jen náhodou. V podobném duchu to pokračuje , ale nebojte tvůrci si pro nás připravili ještě jednu nálož smíchu. V poslední scéně kdy je po všem odchází Blake ulicí a můžu vám říct takhle směšnej bad ass odchod to jinde neuvidíte, Blake se tváří jak když vystřílela půlku planety a vše bylo lážo plážo. Ale jako jo, zasmál jsem se, ovšem to asi nebyl záměr tohoto "thrilleru". Jo a pokud děláte tu chybu, že si čtete komenty před tím, než si filmn pustíte, tak ted už víte, že to dělat nemáte :))) Jestli se vám Blake líbí jako ženská, tak zde své oči moc nepotěšíte protože většinu filmu zde pobíhá s vizáží zpěváka Roberta Smitha ze skupiny The Cure.

• 4.5.2020  03:58
    The Wretched (2019)

Žumpa.

• 2.5.2020  23:13
    Papicha (2019)

Hezká holka ta Papíča. Film drsně ukazuje nástup idiotskýho náboženství v praxi.

• 2.5.2020  04:46
    Kdybys jen tušil (2020)

Netflix a jeho další kalkul. 100% SHIT teda pardon 4% a tentokrát v podání brejlatý asiatky. Běloši a heteráci už došli? nebo jsou v Netflixu fakt takový vypočítavý zmrdi? PS: musím reagovat na komenty které ať už slušně nebo vulgárně mají potřebu řešit, proč jsem dal odpad. Takže, sežrali jste to Netflixu i s navijákem. Právě proto budou tyhle kraviny točit furt dokola, nemá to nic společnýho s reaitou, neni to vtipný, příšerně zahraný, hroznej soundtrack, šablonovitá klišoidní sračka, tak čím to ozvláštnit? no jasně dáme tam bukvici! a není to málo?, tak to bude asiatka, ok to by šlo to se bude líbit...tahle umělost se mi nelíbí, ale jelikož se v tom ten tajtrdlík (Dwayne v komentu) našel, tak holt každej kdo má jiný názor je ubožák :))) super.

• 2.5.2020  04:19
    Behind the Trees (2019)

Neuvěřitelná píčovina.

• 1.5.2020  00:17

Chiwetel Ejioforkuglcjxhhcgg dokulhá v postapo filmíku k domu Margotky. Z počátečního seznamování náš Čivetelek začne mít touhy, netrvá dlouho a Margotka mu ochotně nabídne pičinku, ovšem Čivava si začne hrát na gentlemana a poví Margotce, že to nechce uspěchat. Bohužel brzo při putování za vůní kundy přikulhá k domu Piňák. Ten se dlouho neupejpá a nabídnutý mrd od Margotky neodmítne, to samozřejmě nasere Čivejetela, kterýmu dojde, že onen gentlemanský tah nebyl zrovna dobrý. Pod záminkou drobných oprav hranatého kola vyláká Piňáka na skálu kde ho shodí. Vše tedy dobře dopadlo a Čivetel se vrátí k Margotce. Dobrou noc děti.

• 1.5.2020  00:05

Slušná komedie, zasmá jsem se. Prej horor :))))))))))))

• 26.4.2020  20:42
    1BR (2019)

Byl jednou jeden dům 2

• 24.4.2020  22:18

Příběh o ničem, ale na ten stejně není nikdo zvědavej všichni jsme čekali na akci a to přijde ve velkolepém stylu. Sly se loučí s postavou Ramba a pěkně si to užívá, žádná akce jen aby se neřeklo, ale brutalita která mě až rozesmála jelikož to v jeden moment v těch tunelech vypadalo jak masakr století. Končetiny lítaj všude, 90%hlav ustřelených, přepůlený těla, vytržení srdce z hrudníku. Prostě důstojná rozlučka. Závěrečné titulky podbarvené záběry z celé série člověku přijdou až dojemný, je to zkrátka kus života kdy jsme poprvý v 80s viděli první díl, pak jsme se podívali do Vietnamu čas šel neúprosně dál a loučíme se prakticky o 40let později kdy Sly luxusně rozpráší mexikány a jde si užívat důchodu. Sbohem Rambo bylo to fajn :)

• 23.4.2020  17:05
    Behind You (2020)

Tak tohle je ukázkovej průser.

• 23.4.2020  17:03
    Lov (2020)

Má to pár vtipných momentů, ale nic zázračnýho to neni.

• 22.4.2020  05:03
    Dare Me (TV seriál) (2019)

Holky perfektní, zákeřný, nevypočitatelný a některý i pohledný. Seriál kazí především mongoloidní obludná "trenérka", která místo trénování šoustá kde to jen jde atd, tahle postava se nepovedla od obsazení počínaje a jejím ztvárněním konče.

• 19.4.2020  02:53
    Some Kind of Hate (2015)

Ubohost pro hlupáčky.

• 15.4.2020  18:46
    Dům ďábla (2009)

Neuvěřitelně věrohodně trefený 80s, což je bohužel to jediný co zde stojí za koment. Nudná blbost s poměrně nesympatickým obsazením, ani jsem to nedokoukal.

• 15.4.2020  18:40
    The Dare (2019)

Klasická píčovinka o pomstě a řešení mírných nedorozumění z dětských let. Scénář čistej brak ovšem Richard Brake svou roli otce roku zvládá na jedničku a je v podstatě jediným důvodem proč to dokoukat. "Adoptivní" syn i když není retard pořád otáčí hlavou jak čuráček což je až nepřirozeně směšný. Samotné mučení je celkem obyč, klečení na hrachu v koutě to sice není, ale čekal bych větší lázně. Jeden z filmů který si 2x nedáte. Na závěr si neodpustili ani megaklišé, no nic 2* ať nežeru syrový.

• 14.4.2020  05:37
    Scare Campaign (2016)

Ubohost, až je mi z toho stydno jaký dementní sračky se točí.

• 13.4.2020  19:23
    The Turning (2020)

Pohledná Máčkenzí by si zasloužila už nákej lepší film, zde jí navíc casting přihrál do cesty votlemence Finna Wolfharda, špatný scénář a ještě horší triky. Z toho nemohlo bejt nic ke koukání. Nejlepší scénou tak je samošoustací postel.

• 12.4.2020  17:54
    Gretel & Hansel (2020)

Pomalý, nudný. Prvních pár minut sice naláká, ale pak je z toho naprosto nudná hovadina, který nepomáhá ani obludná Sophia Penis a její tupej bráška.

• 12.4.2020  17:52
    Sea Fever (2019)

Hermionka už se mi líbila v jiný bejkárně Rust Creek a i tady jí to sluší, bohužel je to to jediný na co se dá dívat. Na jakýsi hnusný bárce se plaví s buranama a dělá si svou práci do školy. K lodi se jim však přisaje několik agresivních mořských ponožek a nakazí posádku. Hrozná blbost.

• 9.4.2020  20:06
    47 Hours (2019)

No celkem je jasný, že tohle nemohla bejt náká pecka, ale dalo se to dokoukat. Slabší 3*.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52