• Fantasy

Husí kůže (2023) (seriál)

Seriály nerad komentuji, ale tady budu. Hlavně kvůli nízkému hodnoceni, myslím, že 70-75% by mu slušelo. Epizody hezky plynou, mají i trochu toho napětí, takže vřele doporučuji. Jestli budete nemocní (nebo jinou dlouhou chvíli mít) tak se určitě podívejte, takový pubertální bububu seriál fakt super.

Cela (2000) odpad!

Nemám rád přeceňované filmy. Pokus tam byl, ale určitě ne na takové hodnocení! Opravdu to bylo divné a taky nudné.

Vyšehrad: Fylm (2022)

Já se tak bavil :D Víc ani nebudu říkat! Máte rádi komedii s vulgárním humorem , spoustu narážek a dvojsmyslů nebo taky přímo urážek? Tak tenhle FYLM ma všechno!!! Lavi :D

Kaleidoskop (2023) (seriál)

Pokus o nějaký ten originální nápad, asi jo, ale když se člověk u toho nudí a ani ho vlastně ty postavy nebaví, tak to určitě není nic co by stálo za řeč.

Stín v oblacích (2020)

Jediná * pro Chloe. Výborná herečka, ale tohle ji pořád do první ligy nedá :( Škoda, její karieru sleduju od jejího prvního filmu... Věřím, že pořád na top role čeká..

Čas na sebe (2022) odpad!

Marku, prosím ty ne :( Tohle bylo strašně špatné a nevtipné. Líto je mi nejvíc jednoho z mojích "frajérů" ... Nevadi, někdy to prostě nevyjde a peníze nesmrdí!

Pěstní msta (2022) odpad!

Ach Iko...... Umíš to líp a tohle nemáš zapotřebí.

Matrix Resurrections (2021)

Fanoušci Matrixu varuji vás, je to nesmysl, který se neměl natočit...

Máš někoho doma (2021)

Svižne tempo, řekl bych novodobý vřískot . Bavil jsem se , proč ne. Doporučuji jako jednohubku na večer