Dannyho parťáci 2 (2004) odpad!

Reziser ocividne minul cely budget na hercov, ktori po precitani hrozneho scenaru chceli dostat viac zaplatene ako za jednotku.

Králíček Jojo (2019) odpad!

Lacne vtipy a niektore dokonca az cez ciaru, kedze sa jedna o tematiku druhej svetovej vojny. Zaujimalo by ma, preco je whiteface v pohode, ale blackface by bol rasizmus najvyssieho kalibru.

Příběh služebnice (2017) (seriál)

Najpomalší seriál na svete s najtupšou hlavnou hrdinkou. Každý diel by mohol mať medzi 20-30 minút bez všetkých tých záberov na tváre a spomalených záberov. Potenciál skvelý, ale keďže každá krava sa musí dojiť, tak sa snažia z toho vyžmýkať čo najviac na úkor príbehu. Mohla tá 2. séria skončiť zaujímavo, ale samozrejme to by nebol tento seriál, aby sa niekam posunul. Od 3. série hlavnej hrdinke prajem všetko najhoršie, pozerať ju už nebudem.

Já, Heath Ledger (2017)

Od kedy som prvýkrát videla 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím, stala som sa Heathovým obrovským fanúšikom. Má neuveriteľnú charizmu a očarujúci úsmev. Po zhliadnutí tohto dokumentu, ktorý nám umožnil bližšie nahliadnuť do jeho umeleckej duše, som si ho zamilovala ešte viac. Myslím, že pre ľudí, ktorí ho poznali je Heath obrovskou stratou a pre jeho fanúšikov zostáva legendou.

Matky na tahu (2016)

Fakt som chcela, aby sa mi tento film páčil, hlavne aké super promo na ten film spravili. Rozhovory s nimi boli strašne vtipné a keďže mám Kristen a Milu rada, myslela som si, že to bude aspoň taká priemerná trojhviezdičková komédia. Tú jednu hviezdu som dala za tých pár, málo scén, na ktorých som sa zasmiala. Inak to bolo trapas a jedno veľké cliche. A tých spomalených záberov tam bolo toľko, že ten film by bol asi o pol hodinu kratší, keby ich dali v normálnej rýchlosti.

Po přečtení spalte (2008)

Ďalší, kúsok, ktorý sa pokúšal svoj zlý scenár, zachrániť hereckým obsadením. Tú jednu hviezdičku som dala za vtipnú postavu Brada Pitta. Inak nula bodov.

God Help the Girl (2014)

Nevidím dôvod, prečo by som tomu nemala dať plný počet. Hudba bola skvelá, obsadenie tiež - každý herec sa super hodil na svoju postavu. Je pravda, že dialógy sa mi zdali miestami suché a pomalé, ale na situáciu sa mi to hodilo a padli aj super hlášky. U mňa 4,5. ;)