Sygauras

Česko
Nadšená divačka

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 4.5.2019  04:20

Tak jsem se ještě jednou na čsfd vrátila, abych i já završila svoji cestu a rozloučila se stylově z nejvíc očekávaným filmem v celém vesmíru a nejvíc nevětším filmem všech filmů a všeho možného i nemožného. Ne, nebude to hezké počtení, protože zůstanu ve svém nadávacím a odsuzujícím módu, díky kterému my do pošty už nablilo tolik lidí že se to ani na 9 rukou nedá spočítat. Endgame mě zklamal. Zklamal mě tak že mu to nechám sežrat za všechny ty roky čekání a taky mě neskutečně nasrala už samotná cesta do kina + atmosféra v kině. no ale napřed k filmu. U Infinity war jsem psala že jsem prožila nějaké orgasmy a že si neumím představit jak moc velkolepé bude zakončení. Více už jsem se mýlit nemohla. 5 pytlů nepochopitelných náhod, cestování v čase, zahození "lóru" okolo kamenů, přeplácanost postav, zbytečné tlačení na emoce, degradování mé nejoblíbenější postavy, návrat Lokiho, smrt postavy která nemusela být, a velký Hókaj, který byl na pěst, ....... atd. Budu spoilerovat a je mi u prdele že to někomu vadí. Naučte se být normální lidi a ne posraný děcka co brečí u debilit. Milion lidí tady píše něco o brečení, a dojetí a já nechápu proč a z čeho se jim to dělo. Víc emocí jsem zaznamenala u filmového My little ponny než tady u této mazaniny. Scénu Kapitána ve výtahu my muselo vysvětlit pár lidí protože jsem ji nijak nepochopila - myslela jsem že prostě Steve využil své znalosti toho že je organizace nacucaná hydrou a prostě řekl to nejlepší co mohl aby z toho vyšel bez boje a zbytečného ovlivňování minulosti, ale to ne, to má jakési kořeny v komiksech které mě nezajímají a nečetla jsem je a je mi tak ukradené že to byla nejvíc nejlepší scéna u které půl kina ucvrklo do trenek. Z mého milovaného Thora (a byla jsem jedna z mála které se líbily i Thorovy sólovky) udělaly vyžrané depresivní prase, které vypadá jak nějakej vyhulenec co mu pochcaly tepich (ha ha ha) a jeho celý progres v MCU tak odešel za mého tichého pláče do kopru. Motivace Tonyho, který nechtěl nic dál dělat mi přišli asi nejlepší v celém filmu a být to čistě na mě, tak bych se do toho nijak nemotala anechala bych všechny brečet v koutku, protože mi nepřišel ani sobecký ani nijak jinak postižený a chtěl mít konečně klid, ale Kapitán Amerika, Ant-man a Black Widow, mu přijdou brečet na rameno a on se nechá ukecat. Krysa zachrání svět, světluška zbije Thanose, Hókaj má tupé jak idiot, Buckyho definitivně kvůli rasové korektnosti odsunuly stranou, Z Hulka udělaly trapné směšné "cosi" z brejlema, a ženská týmovka zachraňuje malého Spider-mana, protože musíme ukázat že i ženy jsou silné a hrdinské. Kolotoč časových anomálií mě sere v každém filmu a jestli to teda až tak dobře pobírám - opět mi to muselo pár lidí vysvětlit - tak těmadle změnama rozmrdaly asi 8 jiných realit a tu svoji taky, protože je všechno úplně jinak než tak jak by to asi mělo být. Chtěla bych tady popsat ještě dalších asi tak 8 000 věcí které mi vadily u kterých jsem měla problém, ale nechám si už jen jednu na závěr. Film jsem chtěla vidět v kině tak jako každý, ale viděla jsem jen první a druhou třetinu a pak jsem vstala a odešla do vedle se nacházející kavárny a počkala jsem až film zknčí, protože jsem na něm nebyla sama. Proč jsem odešla ? Už začátek mě neskutečně nasral, protože neplatím 300 korun za to abych v kině (KINĚ !!) vyděla 30 minut reklam a taky proto že jsme měly kliku na to že 70% kina bylo obsazeno chovanci ústavu mentální retardace, protože tleskaly a hulákaly a pokřikovaly u každé pičoviny která se na plátně oběvila. Takovým lidem bych rozkopala rypáky a doživotně zakázala kino, protože je to zkriplená badna debilů, kteří si neuvědomují že do kina chodí taky normální lidi a ne stejně dementní vykriplenci jako jsou oni. Tahle otravná atmosféra - kdy mi dokonce jeden chtěl fakt dát pár facek jen proto že jsem si dovolila mu říct ať drží hubu že přes to jeho kvákání není slyšet film (kdybych tam byla sama mám asi rozbitou hubu) - může za to že jsem z kina odešla asi po cca 2 hodinách a závěr filmu viděla až o 3 dny později z kinoripu staženého z uložto. Ani mě to vlastně nemrzí. Chtěla bych toho napsat tolik a zároveň mi ten film nestojí za to, stejně jako bych chtěla moc věcí vysvětlit ale nebudu se stresovat. U mě to má Endgame za 3 hvězdy. Slabé 3 hvězdy.

• 7.1.2019  11:28
    Aquaman (2018)

Já nevím. DC se snaží, to musím pochválit, protože je to lepší než BvS a JL, ale fakt nevím. Celý ten podvodní svět mi přišel takový ne úplně přehnaný, ale bylo tam moc barev a byl pro mě dost těžko uvěřitelný. Až jakoby moc sci-fi (nebo jak to nazvat - možná až přehnaně fantasy ?) Škoda že se tvůrci vydaly cestou "pokračování DC universa" protože tady bych asi víc ocenila origin o tom jak se Arthur začleňuje do společnosti a učí se ovládat své schopnosti atd. Tady se přes to přehoupneme v 5 minutách a sem tam probleskne flashback a to je tak všechno. Taky mě docela překvapilo to, že svět o Aquamenovi ví, což nějak popírá události v BvS kdy Batman zkoumá složky Lexe Luthora a ty složky jsou tajné, což je zvláštní, když se o Aquamenovi ví i v širším světě (dokonce se o něm baví v TV a záporák hned na začátku taky ví kdo to je) Nicole Kidman, vypadá božsky a je mi úplně fuk že je vyleštěná CGIčkem, stejně jako Dolph Lundgren, který na plátně stráví překvapivě více času než jsem myslela. Amber Heard mi sice moc nesedí ani jako herečka a ani jako hezká holka ale co už, je tady a není úplně marná takže taky nějaký ten bodík přihodila. I když mi to celé extra moc nezalezlo pod kůži, přece jen tomu dám 3 hvězdy. Souboj na konci už mě vyloženě nudil. Přišlo mi to přehnaně přepálené a taky moc CGI (až přehnaně moc) Záporák byl nezáživný, nudný a taky přehnaně vyšponovaný. No nevím, jestli tohle DC universu nějak pomůže, ale uvidíme co ukáže Wonder Women 2 a Shazam (který začíná vypadat spíše na komický teen výplach) Takže vážně nevím, je to průměr, ani blbost ani kravina. 3 hvězdy.

• 30.12.2018  13:50

Vůbec si nedkážu představit, jak by tohle chtěly převést do hrané podoby, jestli budou u Disnyho pokračovat v převádění všech těch starých animáků do hrané podoy. Podle mě to nemůže fungovat. Tohle je prostě nejkrásnější Disnyho éra kreslených pohádek a na to by se šahat nemělo. Už dřívější pokusy dopadly špatně. Krelený svět, je nejkrásnější právě v té veselé a hravé podobě. Tohle se CGIčkem nahradit nedá.

• 26.12.2018  23:21

Chci v 70 vypadat stejně dobře jako Goldie. Začátek byl hodně fajn a pak to malinko upadlo po tom co se Santa dostal do vězení. I tak se jedná o povedenější každoroční vánoční film. Kurt Russell je prostě frajer ať už hraje cokoliv. Neštvalo mě to jako jiné filmy a za to si to tu jednu navíc zaslouží.

• 23.12.2018  22:10

Zábavný animák, který už malinko šlape na paty i Pixaru, a určitě se nemusí stydět za to, že má sice hloupější konec, který mi dost ubral na spokojenosti, ale zato má slušně vystavěnou mytologii a historii, toho, proč jsou na vrcholu hory, která je obklopená mraky, pod kterými je nicota. Kameny až tak moc nelhaly, spíše byly vymešleny na ochranu a já jsem plně chápala stařešinu a ochránce kamenů. Líbilo se mi taky to, že Migo nebyl žádný lůzr ale úplně normální týpek který zapadl do společnosti a dokonce se měl stát významnou ikonou ledové vesnice. Výborně udělaný animák jak pro děti, tak i pro dospělé. Prví třetinu jsem se vážně hodně bavila. Pak to malinko sjelo do klasického příběhu o lidské hlouposti a taky o yetiovské omezenosti (Meechcee se snažila o "vědecké" myšlení, ale byla jediná a nikdo ji nerozuměl) Konec byl až moc přehnaně pozitivní a ubral na celkové zábavnosti a zvláštnosti. Já se bavila slušně, což se v poslední době o moc filmech říct nedá. Asi mi vážně více vyhovují hloupoučké pohádky, než artově natočené dramata, nebo mystické filmy o hledání smyslu života. Každopádně si Smallfoot zaslouží minimálně 3 hvězdy. Já osobně dám nakonec 4, a doufám že podobných animáků, bude vznikat víc. Smallfoot by mohl klidně do takzvaných "pixarovek", krásně zapadnout.

• 23.12.2018  15:33
    Vánoce naruby (2004)

Mentalita psychycky narušených dementů, se opět ukazuje v plné síle. Nepochopitelný psyhcopatismus spojený s vánocemi, se může rovnat snad jedině retardovanosti spojenou s nejdementnějším náboženstvím. Nekoukatelný nesmyslný film, ukazující že těm USA magorům, by se mělo zakázat neustále otupovat lidské mozky. Kdo tohle ohodnotí víc jak jednou hvězdou, je divný. Já osobně dávám odpad, protože tohle, není ani humorné, ani zajímavé a už vůbec ne vánoční film.

• 22.12.2018  11:41
    Bumblebee (2018)

Jsem asi ráda že to ignoruje Bayovy Transformery (teda doufám, protože děj a okolnosti, příchodu na zemi jsou jiné než v Bayových Transformerech, a taky bylo řečeno že Bee tady byl už v WWII, což tento film popírá časem jeho příchodu, ale na konci se promění v káru, kterou najde Leblaf v prvních Téčkách, tak nevím - snad nejsem zmatená až moc) ale celkově jsem zklamaná, protože to dějem i koncem a všim okolo, připomíná takové ty filmy typu A.X.L. kdy armáda chce všechno zničit, robot neví která bije a chová se jak štěně, okolo se dějí věci jak ze špatné telenovely aby to na konci dopadlo tak jak to dopadnout má. Bee je dobře nadyzainovaný a líbil se mi jako "W brouček", ale někdy jsem měla pocit že mění velikost a tvar když je v robotické formě. Hailee Steinfeld je sympatická a šikovná holka, což sice film nijak moc nezachrňuje ale dá se na ni dívat daleko lépeji, než na pomateného Leblaufona, a jeho silikonovou lejdy, nebo Marky Marka a jeho bárbí dcerku. Začátek mě taky trochu nasejřil, protože nějak nechápu, proč mimozemská rasa, na jiné planetě, mluví anglicky a skládají se do aut a letadel + mají lidské tváře, atd. Proč si s tím někdo víc nepohrál ? První souboj v tom lomu nebyl špatný, ale ty další bitky už zase působily přeplácaně a chaoticky. 2 hvězdy a uvidíme kam se pokusí vydat příště. Na Transformers 7 a 8 asi můžeme zapomenout a pokud ne, určitě na to nepůjdu do kina. Začíná tu být přetrasformováno a "kánon" dostává na tlamu každým dalším pokusem.

• 12.12.2018  20:53

Mě na tom nejvíc vadilo, že to prostě pořád vypadá jako CGI. Asi to bude chtít ještě hodně času, než ta technologie dokáže oklamat jak mozek tak i oko. A ten kluk, byl dost nesympatický a vypadal hrozně vykuleně a divně. Horšího představitele asi vybrat nemohly.

• 8.12.2018  12:44
    Re-Play (TV pořad) (2009)

Pokud vás zrovna zajímá probíraná věc, tak asi fajn, ale pokud nemáte vyloženě zájem o nic konkrétního, tak je to dost nuda. Taky délka pořadu dost pokulhává a styl některých rozhovorů mi zrovna moc nesedí. Dám 2 hvězdy, ale s dodatkem, že nejsem žádná herní pařanka, takže se na občas podívám spíše ze zájmu o čem budou mluvit.

• 7.12.2018  19:35

I ten vizuál se mi zdál prostě divný. Příběh mě vůbec nezaujal a ani nevím proč bych měla komu fandit nebo komu přát rozkopnutí úsměvu. Plochá nudná slátanina která pohořela i na těch tricích, protože jde strašně moc poznat že je to CGI. Nevím kolikatidílná je kniha, ale připadalo mi to, jako by začaly vyprávět příběh někde od půlky a konec si narychlo vymyslely, protože už tak to má 2 hodiny a nechtěly diváky nudit dalších třeba 40 minut. 1 hvězda za pár zajímavých věcí. Chyběl tomu první díl a třetí díl. Tohle bylo jak nějaký výcuc z 20 dílného seriálu. Streampunk si představuju asi jinak než tvůrci.Nevím proč se pořád musí do každého takového "osudového" filmu cpát nějaké rodiné nebo podobně laděné vztahy, typu "zabil jsem ti křečka a ukradl bačkorky" protože to zase působilo jako telenovelový koncept, který by v TV vydal tak na 8 dílnou zápletku (nejsem tvůj strýc ale bratr a tvoje teta je vlastně tvá matka a máš bratra který utekl s dcerou mafiána, u kterého tvoje sestra pracuje jako servírka) Doprdele už s tím vším. Kdyby na konci vybuchla atomovka a všechno srovnala se zemí, dala bych 2 hvězdy za pozitivní konec.

• 7.12.2018  10:25
    Mamma Mia! (2008)

No tak viděla jsem to, a musím tak nějak uznat že ABBA má sice hezké a melodické písničky, ale to je tak o tomto filmu jediná věc kterou bych mohla vyzdvihnout. Zazpívaly si, nakonec se vzaly a ta výplň mezi tím tak nějak plynula asi jako u jakékoliv knížní předlohy Daniely Steel. Dabing nebyl moc dobrá volba, hlavně když se tam půl filmu zpívá v originále. Takže pokud se na to chcete podívat, vyberte si originál s titulky. Nebyla to katastrofa ale že bych u toho tančila s těma hercema, tak to zase ne. Takže za 3 notičky.

• 30.11.2018  09:49
    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996)

Občas se na to podívám, ale humoru jsem tam moc nenašla. Já tohle sitcomové srandování asi nikdy nebudu chápat. Spousta situací mi humorná nepřijde.

• 30.11.2018  09:44
    Amerika hledá topmodelku (TV pořad) (2003)

Velmi zábavná show, u které si každá normální holka / žena, musí říct že je vděčná za normální inteligenci a obyčejné tělo, protože mít problémy jako tyhle vytuningované husy, bych vážně mít nechtěla. Dám 1 hvězdu za to, že se u toho dá dobře třeba vyčesávat chlupy ze psa, nebo malovat, nebo tak něco.

• 28.11.2018  01:23

Pokud jsem prvnímu dílu dala 1 hvězdu, tak tohle je na odpad. Kowalski a Qween, 2 nejzbytečnější postavy, Nicolas Flamel tam byl jen proto že známe jeho jméno z HP, jak se tam přimotal ten černoch a začal vyprávět svůj příběh, tak jsem úplně ztratila nit a nevěděla jsem o čem to vlastně je, celé je to nudné a nezáživné a Grindelwald v podání Deppa byl otravná veš, která mě srala snad v každém záběru. Třetí díl mě vůbec nezajímá a za celou touto ságou dělám tlustou nevšímavou čáru.

• 26.11.2018  19:57
    Salt (2010)

Jediná věc co mi tam vadila, byla vlastně Angelina Jolie. Ne že bych ji neměla ráda, ale nevím no, do téhle role se moc nehodila. Konec byl trochu unáhlený a nevím jestli to nebylo moc přehnané s těmi dětmi špiony adoptovanými do amerických rodin (a vlastně nejvyšších krůhů moci) ale jinak fajn film. Přemýšlela jsem o 3 hvězdách, ale nakonec 4 dám. Nenudilo mě to.

• 21.11.2018  08:47

Není to žádná velká věc ale zase je to tak nějak "normální" komedie / film z USA která mě svojí vánoční atmosférou štvala o hodně míň než dalších asi 859 filmů z tématikou "Snta má problémy" Na druhou stranu, tolik zajímavých jmen a přitom taková pitomost. Vánoce jsou za dveřma, takže se tyhle vánoční filmy začnou sypat ze všech stran. Mezi těmi dalšími filmy, to asi zapadne bez většího problému. Vánoční filmy moc nemusím (vadí mi ta USA debilita) takže za 3 protože to není až tak špatné jako zbytek.

• 18.11.2018  23:50
    Temné síly (2018)

Ani se mi nechce popisovat co všechno mě na tom doslova vytáčelo a nebo mi vadilo. Vypla jsem to v momentě kdy asi po 40 minutách filmu došly k té další skupině lidí a oni tam na ně vyběhly se zbraněma. Tak jako vydržím hodně, ale tolik nelogických věcí a tolik debility v jednom filmu prostě neskousnu. Už celý začátek byl jednoduše jedná velká stupidita, kdy opět sledujeme vypatlance, kteří místo toho aby začaly zjišťovat co se děje a věnovaly alespoň trochu pozornosti těm dětem co přežily, nahnaly je do táborů a udělaly z nich otroky. Čím víc takových filmů vidím, tím více jsem přesvědčena o tom že američan nepatří k lidskému druhu, protože jediné jeho uvažvání je - co nemůžu vlastnit, nebo ovládat to zabiju. Ne vážně, na takové filmy se dívat nechci. To už není normální tohle. Nuda, nuda, nelogické chování, nuda, nuda, idiot, debil, kráva, nuda ...... Odpad. Jiné hodnocení nepřipadá v úvahu.

• 17.11.2018  08:47

Pokud se film jmenuje Fantastická zvířata a kde je najít, tak bych očekávala, že to bude o tom jak se tyto zvířata hledají a jak se o ně Mlok stará, popřípadě o nějakém boji za jejich záchranu. Jenže v příběhu je asi tak 8 scén, kde je nějaké zvíře a o tom kde je najít se tam řekne možná 5 vět. Takže opět nerozumím tomu, proč se tahle sága (o několika dílech) jmenuje právě takto, když o hledání zvířat tady vůbec nejde, a v druhém díle je těch zvířat ještě méně. Kdyby to nazvaly jinak, neřekla bych nic a v klidu sledovala mocenský boj idiotů kteří kromě mávání hůlkou neumí nic jiného. Takže, pokud to není o zvířatech, tak mě to zklamalo. Klidně bych to nazvala "Jak se chudák Mlok do boje připletl" pak bych mohla hodnotit na základě jiných měřítek. Jenže film, který má takový název a je o něčem jiném, prostě nemůžu hodnotit dobře.

• 16.11.2018  09:41
    F.R.E.D.I. (2018)

Pokud chcete nějaký film o robotovi co utekl z výzkumného ústavu, tak vážně šáhněte po filmu Číslo 5 žije, protože F.R.E.D.I. je ještě horší než dobrodružství robopsa a AXL. Výzkumné středisko vypadalo jako sídlo nějakého milionáře - krásný výhled do krajiny, bazén, zastrčené napůl v lese no okraji kopce, s nádherně prosklenou fasádou. Ve výzkumu pracujou asi 2 lidi, řiditel je takový ten strašák co mluví drsně ale je spíše k smíchu a agenti jako by vypadly z jakékoliv Disneyovky protože jsou to idioti a nejspíš prošli mentálním vývojem přímo z opic, protože se tak i chovají. Vědce poznáte hned, protože nosí pláště (pořád) a ochrana oběktu je nulová, protože si tam klidně ženská přijde, na PC udělá "klik, klik, klik" a už se mažou data a robota si dá do batohu a v klidu odejde. Dětský herci jsou příšernost a jako v každém takovém filmu jsou to totální nuly + je tam samozřejmě i dívka snů, která půl filmu běhá jen v kraťasech a tílku aby bylo vidět že je vyvinutější než jiné dívky. Robot je divně nadesignovaný a opět má (ehmmm) jakési "city" jako by byl skutečný. Vyhněte se tomu, i pokud máte doma tak 8 leté děti, protože ani ty to bavit nebude a cokoliv staršího to bude považovat za nejtrapnější film na světě.

• 13.11.2018  22:46
    Gattaca (1997)

Zvláštní snímek, který není moc akční, nemá žádné vyloženě epické momenty a vlastně nemá ani moc ničeho jiného, a stejně na to musíte čumět, protože potřebujete vědět jak to dopadne. Jak prostě se dá odsoudit obyčejný člověk a jak moc se systém může mýlit.

• 10.11.2018  09:15
    #MístoKlidu (2018)

Proč to tady je ? Jaký to má "filmový" přínos. Umístit sem na hodnocení reklamu, je už vážně trochu mimo ne ? No ale když ta možnost tu je ..... Kolik POMOVI zaplatily, aby to sem dal ? Reklamní zaprodanec se projevil. Můžeme se asi do budoucna těšit že na FILMOVÉ databázi, budeme hodnotit reklamy, místo filmů ?

• 9.11.2018  20:46

Nesmála jsem se asi tak jako ostatní, ale pobavilo jak musel utratit tolik peněz aby mohl získat ještě víc. Zvláštní film, u kterého ta sranda zase nebyla tak velká jak bych očekávala. Richard Pryor, bude pro mě, vždy ten slepý týpek co se dal dohromady z hluchým, a pak spolu komlikovaly život jednomu poldovi.

• 6.11.2018  11:22
    A.X.L. (2018)

Přesně jak to vpadá na první pohled, tedy taková ta blbost z robotickým čímkoliv, tak přesně je to i ve filmu. Týpek je takovej polopablb, je tu parta debilů, armádní stroj který vypadá jako pes a krásná holka, která má bratra debila na druhou, atd. Vzhledově, vypadal AXL celkem dobře - i když trikově bylo hodně poznat že je prostě cgi - ale nedokážu opět scénáři odpustit že armádnímu robotovi, který má primárně sloužit jedinému účelu, dává city a jakési chování reálného živého psa. To postrádá jako vždy jakýsi "reálný" pohled na to, jak by to vypadalo, kdyby utekla nějaká mašina od armády - je nelogické, aby stroj na zabíjení, měl program na chování, nebo program na zpracovávání reálných hrozeb (hodný debil, zlý idiot, hodná holka, ochrana jednotlivých lidí, oproti útoku na jiné lidi, atd) Celý začátek a zhruba tak okolo půlky filmu a závěr, byly tak na 1 hvězdu a ta výplň mezi tím, tak zhruba na 2 - 3. Celé středisko kde se AXL vyrobil, vypadá jako skladiště uprostřed pouště, kde jsou jen 2 lidi a armádu tady zastupuje 1 ženská v televizi. Ty kráso, nečekala jsem zázraky, ale tohle působilo tak směšně, že šla celá atmosféra "strachu" úplně do háje. Vyloženě ne že bych tomu nevěnovala pozornost - měla jsem to puštěné při práci - ale moc mě to do děje nevtáhlo. Nevím jestli jsou zrovna američani takový kreténi, nebo to prostě musí nacpat do každého druhého filmu, kvůli nějakému rozdělení na hodné a zlé, ale nedokážu pochopit tu jejich inteligenci, která jim říká, že cokoliv co není moje, a nebo čemu nerozumím, tak musím zničit. Škoda že se tyhle filmy dělají až tak moc pro náctileté, a nebo naopak jako horrory a nic mezi tím. I takový film jako je Číslo 5 žije, je lepší varianta, než tohle.

• 5.11.2018  20:21

Průměrný romantický film, mírně praštěný, a vhodný k odpolednímu ležení na gauči, když se k vám tulí někdo moc příjemný a jste zachcuchlaní do deky a máte na stole čaj a prostě jen tak ležíte a máte náladu na romantiku. Prostě průměr. Hilary Duff byla vážně moc hezká a sladká. Za 3 hubičky.

• 5.11.2018  17:26

Zoufalí herci, pro prachy dělají zoufalé věci.

• 4.11.2018  18:25

Hezká pohádka, u které zamrzí že nedošlo k pokračování. Je to dětsky hravé a ten svět je krásně fantasiový. Když to viděla moje máma, tak se tak dívala a pak řekla "Přesně takhle jsi vypadala když jsi byla malá. Vlastně tak vypadáš pořád." No a já musím souhlasit, protože taková šikovná holčička, chybí u většiny filmů z dětskými herci. Příběh mě bavil a bylo to celé moc hezké.

• 29.10.2018  14:25
    Total Recall (2012)

Když vedle sebe položíte teploučkou, voňavou, oboloženou bagetu se spoustou dobrých přísad, a suchý chleba bez ničeho, je jasné co si vyberete. Ani krásná Jessica Biel, tohle prostě nemohla zachránit. Navíc mi Colin Farrell, prostě v každém filmu připadá jak ublížené šťeňátko a drsňáka mu tak těžko uvěřím, v tomhle filmu především. Pořád mi připadalo že se každou chvilku rozbrečí.

• 29.10.2018  14:18
    Total Recall (1990)

V dnešní době už by se tahle krásná práce s modelama a miniaturama nedala uskutečnit. Viděla jsem napřed dokument o tom, jak se tohle natáčelo a až potom film. Takto bych si chtěla udělat obrázek o mnoha filmech, ještě než bych se na ně podívala. Ale ten konec - od položení ruky na mechanismus a jeho spuštění - mi přišel strašně uspěchaný. Chápu že je to film a nebylo by zrovna záživné čučet půl hodiny na přeměnu planety, ale přišlo mi to moc rychlá změna. Film je na 4 hvězdy a společně s dokumentem o natáčení, se jedná o velmi zajímavý film, jak po stránce triků, tak i nápadu.

• 27.10.2018  21:36
    Sahara (2005)

Ten kdo se podílel na natáčení tohoto filmu, četl z knihy tak maximálně "obsah" na zadní straně, protože to s knihou má sploečné jen ty jména. Naprostá urážka knihy a absolutní nepochopení daného příběhu. Dirk Pitt je v této knize už myslím padesátník a několikrát se zmíní že už je na tohle starý - a proto začal Clive Cussler psát romány Akta NUMA a Akta Oregon, aby Pitta nechal odejít do důchodu. Tady je to frajírkovský maňásek, který se chová jak James Bond. Vůbec se nedivím Clive Cusslerovi že tím byl zhnusený. Snad s přivřenýma očima, bych mohla dát 2 hvězdy, ale jen pokud budu předstírat že to není nijak spojené se stejnojmenou knihou.

• 27.10.2018  01:01

Podle zdejších komentářů, jsem čekala až do druhé třetiny filmu, na tu skvělou komedii o které tady všichni tak nadšeně píšou. Nějak jsem si musela splést film, protože tak nezáživnou "komedii" jsem už dlouho neviděla. Nedostavil se u mě ten samý efekt jako u většiny lidí, prostě proto, že mi nepřijde nic humorného na tupých dialozích, hádkách, vypruzenému plavčíkovi a ani na životem zlkamaném týnejdžrovi. V podstatě mě v tom filmu štvaly úplně všichni kdo tam hrál. A nevím teda který debil tohle nahrál na internet, ale tak 20% filmu bylo v angličtině (bez titulků)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7