1 proti všem (2018) (pořad)

Těžko hodnotit po prvním pokusu zaujmout něčím novým. Některé otázky mi přišly zvláštní a některé celkem povedené a občas jsem i byla hodně zvědavá jaký je výsledek. Takhle po prvním dílu bych tomu dala šanci. Dvojka moderátorů mi ale moc nesedla. Nemám tyhle 2 lidi zrovna v oblibě. Uvidíme dál. Prozatím bez hodnocení (ale řekněme že 3 hvězdy)

Proč? 13x proto (2017) (seriál)

Tento seriál je nehodnotitelný a to proto, že je buď na 5 hvězd kvůli tomu že vypráví příběh jedné ublížené holky která neumí normálně přemýšlet, a řeší to tím nejdivnějším způsobem, nebo je na odpad, kvůli tomu že vypráví příběh jedné ublížené holky která neumí normálně přemýšlet, a řeší to dost zváštním způsobem. Tak co s tím ? Každopádně takhle by normální člověk problém neřešil.

Cyberbully (2015) (TV film)

Kdo je dement, tak toho litovat nebudu. Klidně ať si ty problémy za které si může sám vyžere hezky až do dna. Proto nemám žádný ten "sociální" nesmysl, který přitahuje pedofily, vyděrače, úchyly a jiné šmejdy, kteří se jen třepou na to až tam nějaká 12 letá kráva dá svoje nahé fotky. Hodnotit to nebudu. Kyberšikana je sice hnus, ale narovinu si řekněme že 99% lidí si za to můžou sami. A neomlouvá je vůbec nic. Ani věk a nebo debilita.

Malá čarodějnice (2018)

Na to že je to z německa, které namá zrovna filmové hity, je to moc hezká pohádka. Ze začátku jsem měla obavy aby to zase nebylo až příliš dětské, ale tyhle obavy docela rychle zmizely. Kdo má (ještě pořád) rád pohádky, neměl by tuhle vynechat.

Monster Trucks (2016)

Taková veselá blbina, kterou si můžete pustit když ležíte na gauči a nechcete o ničem filozofovat.

Thunderbirds zasahují (1966)

Viděla jsem 4 díly (bohužel bez titulků v angličtině - proto jen 4 díly) a i když děj je hodně jednoduchá záležitost, tak práce z loutkama a modelaama je krása. Málokdy se dá na něco tak zajímavého narazit. Seriál asi stojí za prd, ale ta loutková stylizace je přece jen kouzelně krásná a to si zaslouží další hvězdu.

Letka Bouřliváků (2004)

Barevný úlet ve stylu trapnokomedií pro nejmenší děti. Zmiňovat nějaký příběh je asi zbytečné (každému musí být jasné o co tam půjde a jak to dopadne) Na celém filmu se mi líbilo akorát to jak si vyhrály z jednotlivýma strojema. Jde vidět že si někdo chtěl splnit nějaký sen jak by měly vypadat kůůl rakety a auta. Ze zvědavosti jsem mrkla i na původní loutkový seriál (pár dílů) a musím říct že je pro mě zklamáním, že se J. Frakes rozhodl pro hraný film a ne pro nějakou loutkovou poctu starému seriálu. Barvama mi to připadalo jako speed racer a nebo lentilky které někomu upadly na chodník. Vynálezy jsou dělány pro děti, film je dělaný pro děti a jsem přesvědčená že scénář taky psaly děti. Jediné dvě postavy které mě zaujaly - ale nedostaly šanci nijak zazářit - byly Vanessa Hudges a Sophia Myles. Její růžová barva absolutně na všem byla pro holku jako jsem já, potěchou pro oko :) Chudák Ben Kingsley si opět vybral špatný film a ještě horší roli. Ten chlap má buď smůlu na filmy nebo potřebuje splácet nějaké dluhy, protože v jakých on se oběvuje filmech je vážně záhada.

Chuck Norris vs. komunismus (2015)

Tohle doporučuju všem lidem, kteří se zajímají o filmy a mají zkreslené představy o tom jak to v komunismu chodilo z "tajnými" filmy v EVROPĚ. Naprosto dokonalá práce a mnoho překvapivých informací, například o tom že všechno v Rumunsku dělalo pár lidí. Ne jako jinde skupinky docela velké a kde bylo mnoho lidí. Ne, tady to dělalo pár lidí. Mě jako malému človíčkovi který nic z toho nezažil a mnoho věcí fakt nedokáže pochopit, je to neuvěřitelný pohled na dobu kdy se lidi musely doslova tajně scházet aby mohly vidět nějaký zajímavý film. Doba kde video stálo víc než auto, musela být hodně divná. Jsem ráda že jsem nic z toho nezažila. Dokument je výborně prokládaný ukázkama z filmů a pohledem na běžný tehdejší život. Hezký dokument. 5 hvězd.

Úžasný Bulk (2010) odpad!

Nehorázná prdel. Vážně. Tohle prostě musíte vidět, protože až tohle uvidíte, tak dáte každému Asylum filmu minimálně 3 hvězdy za snahu. Tohle dělalo vážně nějaké dítě v PC, protože nevěřím že něco takového může vzniknou v jakékoliv společnosti. Něco takového se jen tak nevidí. Polovina filmu je namalovaná pastelkama (a to doslova) a triky jsou jak z 30 let starého pokusu vytvořit "něco" v počítači za pomocí malování.