Idiot na cestách (2010) (seriál)

V 90% jsem naprosto stotožněná z názorem Karla Pikingrtona, protože cestuju sice ráda, a i se ráda podívám na všechny ty zajímavosti co daná lokalita nabízí, ale vadí mi to všechno okolo. Chaos, zmatek, spousta lidí, nezajímavé přednášky, horko, zima, atd. Mnoho míst je určitě krásných a mají co nabídnout, ale když se třeba v muzeu tlačíte z dalšími 80 lidmi, tak to není zrovna něco co vám dovolí si to užít a navíc vás neustále popostrkují, protože za dveřmi čeká další skupina 80 lidí, kteří to chtějí vidět taky. Viděla jsem asi 8 dílů a všechny jsou plné poznámek, humoru, upřímnosti a hlavně jsou zábavné.

Ledové tornádo (2009) (TV film)

No tak nevím. Ne že bych u toho krvácela jak je to blbý, ale žádný velký zázrak to taky nebyl. Ležely jsme na gauči a ani jedné se to nechtělo přepínat, protože by to znamenalo přepnout na jinou příšernost. Občas tam zablesklo takové zajímavé "cosi". Není potřeba asi říkat že to je logické asi jako většina podobných filmů. Takže 2. Přece jen existují horší věci. Třeba zlomená noha.

Peppermint: Anděl pomsty (2018)

Přesně takhle se to dělat nemá. První třetina je nudný pokus dostat z diváka emoci kvůli událostem které donutí ženskou udělat hodně špatné věci. Druhá třetina natahuje divákovu pozornost tím, že motá nitky kolem několika událostí a ukazuje pár zajímavých odplatových akcí. Třetí třetina je už jen zvláštní směsice běhání, chození, skrývání, akce, vysvětlování a střílení šmejdů. Nefunguje to ani po střihové stránce, protože mi hodně vadily ty vteřinové záblesky rozmazané scény a problikávání jakýchsi halucinací z minulosti. Pokud chcete doporučit film o pomstě za mrtvé, doporučuju Nemilosrdná spravedlnost - popřípadě Je těžké ho zabít, a nebo o hodně lepší film Mé druhé já. Tohle je spíše televizní béčko, než film do kina. 3 hvězdy za pár slušných akčních scén. Jsou to ale takové slabší 3. Kdyby na mě Jennifer Garner zamrkala těma smutnýma očkama, dokázala bych jí odpustit cokoliv na světě. Ben Affleck je totální debil, když podvádí něco tak roztomilého.

Pravdivé lži (1994)

Jak to, že mi takový super film tak dlouho unikal. Neuvěřitelě pohodový jak Schwarzenegger tak i Jemie Curtis v akční jízdě, která má spoustu super scének. (Top filmy mého otce)

Válečné hry (1983)

Ačkoliv je film z mého pohledu už hodně starý, tak jsem stejně byla naplá jak to dopadne. (TOP filmy mého otce)

Cesta domů (1996)

Miluju tyhle zvláštní filmy.

Forrest Gump (1994)

Forrest je zvláštní člověk, který měl v životě tu smůlu že se zrodil z pera člověka, který mu chtěl vdechnout životní příběh který ohromí svět. U mě se tohle zaháčkování nepovedlo a tak jsem byla nucená sledovat ne úplně chytrého týpka, který měl matku šlapku, otce nikdy nepoznal, ale potkal Elvise, utíkal, hrál ping pong, utíkal, potkal kámoše z křivou hubou (alias mistra kreveťáka) utíkal džunglí (kde prší i ze spodu) lovil krevety, utíkal, potkal další šlapku (která mu zanechala na konci cizí kukačku a tak se můžeme dojímat jaký je Forrest správňák a kukačku přijme za svoji), utíkal, seděl na lavičce a trousil rozumy, utíkal a pak čuměl na peříčko. Wow. Jediné co by snad v téhle podivnosti šlo ocenit, je výkon Hankse, protože většího debila, nezahrál ani Randy Quaid v dobrodružstvích rodiny Griswoldových. Forrest mi byl tak po půl hodině silně nesympatický a jak se pokoušel trousit moudra, bylo mi trapně snad za všechny lidi na světě. "Život je jako bonboniéra" - tady ta hláška jako znamená co přesně ? Opět nerozumím nejslavnější intelektuální metafoře. Kdyby tady bylo hodnocení, řekněme 65 - 70%, tak bych si ještě řekla že je to v pohodě, protože existují lidi kteří u podobných filmů stahují kalhoty a berou do ruky papírové kapesníčky, ale jako nejlepší film na světě ? A s hodnocením 95% ? Tomu prostě nerozumím, a opět se ukazuje že jsem jednoduše nekulturní prase nechápající přínos tohoto filmu do světové kinematografie. Musím ale opravdu uznat, že Hanks, je dokonalý idiot.

Venom (2018)

Venom. Už od začátku, jde poznat že se na tom nepodílelo přímo MARVEL STUD10, protože je to strašně tmavé. (bacha menší spoilery) Kolik tam bylo těch symbiontů ? Jeden zdrhnul, to byl ten týpek v sanitce, mimochodem - bouračka sanitky byla tak digitální, že jsem hned k tomuto filmu pocítila nechuť (navíc se půlka filmu odehrává zase v noci, takže není nic vidět, ale dá se tím dobře schovat špatné CGI, které jsem cítila v každé druhé scéně) a potom přivezly další 3 - žlutý, modrý a černý - takže byly 4 ? No fajn neznám komiks, takže jsem byla dost zmatená kolik jich tam je a na konci nebylo pořádně poznat kdo s kým bojuje (mě to teda přišlo jako by někdo vzal pár kýblů berev a vychrstoval je směrem ke kameře) Brock mi nepřišel ani kůůl ani jako blbec, prostě takový střed. Naháněčka na motorce mě silně nebavila a vlastně jsem se dost nudila asi až do půlky - hodinu a půl (!!) - dlouhého filmu, než se vůbec něco začalo dít. Bitka u Brocka doma byla prakticky celá (až na pár věcí) už v traileru, a konec mi taky nepřišel nijak extra dobrý, protože se zase stejně ukáže v případném pokračování, že těch symbiontů je nejmíň 20. Ale fakt mě to moc nebavilo a čekala jsem podle komentářů alespoň zábavnou výměnu názorů mezi symbiontem a Brockem. Nechctěla jsem být až tak hnusná, ale po rozležení v hlavně tomu víc jak 2 hvězdy nedám. A navíc mi Venom, ani jako "cosi" z vesmíru, nepřišel nijak zajímavý.

Věř mi (2013) odpad!

Vůbec nechápu v čem přesně to měla být komedie. Od začátku se tam všichni jen hádají a nebo uráží. Nedalo se na to dívat už 20 minut po začátku.

Říše hraček (2007)

Hoffman ze sebe sype hlášky a zdaleka nevypadá na 240 let, sladká Natalie z věčným úsměvem, trochu zvláštní a až moc dospělý Bateman, v příběhu dětské a bláznivé fantasie, v krámku, kam bych chtěla chodit každý den, protože byl plný barev a bizarnosztí, které mě bavily. malinko to zadrhávalo zhruba od půlky filmu až do konce, ale i tak to byl hezký film.