Ashar

Ashar

okres Břeclav

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 3.4.2019  11:32
    X-Men: Nová generace (TV seriál) (2017)

Heroes jsem zatím neviděl, tento seriál se mi velice líbí, má napětí a sympatické postavy. Rozhodně bych jej neodstřelil odpadem.

• 3.4.2019  11:31

• 2.4.2019  11:52

Taková výhra může pěkně rozhodit vztahy. Nakonec dobrý skutek byl odměněn a peníze kamarády nerozhodily. Eva se neustále chová tak, že si stále způsobuje maléry. Někteří lidé to holt tak mají. Snaží se být přehodní a ono se jim to nevyplácí. Za mne plný počet.

• 25.2.2019  11:34
    V pasti - Série 1 (série) (2016)

Super krimi až mi z toho mrazu běhal mráz po zádech.

• 16.2.2019  10:44
    V utajení (2017)

Agentka Alice byla dobře zahraná, žádná supergirl a záporáky si dobře zahráli i Michael s Orlandem. Bylo to napínavé jako když vaří Polraich. Doporučuji.

• 16.2.2019  10:33

Film jsem si pustil na sv.Valentýna abych si ujasnil, co je to vlastně za svátek, nesvátek. Nesvátek pro to, že mi v práci nedají placené volno, abych mohl svátečně a zamilovaně blbnout se svou milovanou osobou. Nesvátek pro to, že musím po práci letět do obchodu, koupit nějakou tu kytku, či dárek, pak absolvovat, nějaký ten Valentýnský zážitek, či atrakci a pak vysílen ulehnu do postele a na Valentýnský sex mi už nezbývají ani síly. Takže to shrnu. Svátek je to pro to, že o tom všichni mluví a obchodníci si také příjdou na své. Komerce? Asi ano. Proto jsem se s partnerkou kouknul na ten film. Příběh se vtipně odvíjel a lotři dostali co proto a ti hodní taky. Takže za mne super.

• 14.2.2019  19:42

Akční jízda jak se patří. Na film jsem se těšil a splnil mé očekávání. Myslím, že by zasloužil lepší hodnocení.

• 28.1.2019  12:10

Lenny byl správnej kinderhajzlík, no trochen přerostlej, ale Elyase můžu. Díky němu je film svižnej a tragédie umírajícího chlapce není až tak pro diváka těžká. Také je pozitivní dovětek na konci filmu, člověk není úplně odstřižený od toho, co bylo dál.

• 28.1.2019  11:56

Asi budu první a jediný, kdo napíše něco pozitivního k tomuto předvídatelnému, nudnému a trapnému filmu z ráje snů. Divím se jen, že když už má někdo alergii, vůdči takovým typům filmů, i přes to je asi stále na nich tak závislý, že je neustále nucen je sledovat. Proč tedy dávat odpad? Když už shlédnu tři takové filmy a nelíbí se mi, a přesto se neubráním na další zírat stále znovu asi je někde chyba jinde, než v těch filmech. Připadá mi to, jako, že chci být in a kůl a proto skouknu kousek a odstřelím film, abych zapadnul mezi elitu filmových pokrit-kritiků. No a teď můj názor k filmu. Michael ač starší pán, mi připadal jako sympaťák a hlavně byl pozitivní i když dost flirtoval, kde nemá. Jako zkušený tatík v letech si to mohl odpustit a měl jen štěstí, že stará láska nerezaví. Film pobavil a přál bych si mít taky nějakou tu tetu. Třeba se někdy nějaká objeví a vzpomene si na mne.

• 12.1.2019  11:26

Mám slabost pro filmy, kdy kinderhajzlík dostane rozum. V tomto případě, mladá sebestředná puberťačka, pozná hodnotu života a začne se starat o druhé, což pomůže nejenom ji. Po shlédnutí filmu jsem obvolal všechny azyláky v okolí, jestli náhodou nepotřebují pomoc. I nějaká ta slza ukápla. Kdo má rád pohádky a dobré konce, vřele doporučuji. Tzv. drsňáci a necitové, koukejte raději na testosterony, co si dávají přes držku.

• 22.12.2018  13:52
    One Starry Christmas (TV film) (2014)

Luk byl sympatický, jen měl problém s pravým kolenem. Adam se k Holly vůbec nehodil a to že se Holly stále smála Lukovi připomínalo rozřechtanou klisnu a proto se do ní zakoukal. No co dodat, zase ta romantika.

• 21.12.2018  09:02
    Mr. Miracle (TV film) (2014)

Anděl Harry byl opravdu boží.Vtipný a pozitivní a svým nevinným pozitivním přístupem mne neustále rozesmíval. Dokázal zvládnout i nepříjemného ředitele, který měl na Harryho pifku. A ten pes byl také super. Doporučuji na romantický Vánoční čas.

• 3.12.2018  21:32
    A Princess for Christmas (TV film) (2011)

Krásný vánoční příběh.

• 10.6.2018  12:17
    Já, Simon (2018)

Taková milá geyantirasistická agitka, kde máme možnost nahlédnout do ideální Americké rodinky a uronit teplou slzičku.

• 9.6.2018  14:11

Prostě jsem se bavil. Co dodat.

• 1.1.2018  12:18

Dvojka s pejskama byla lepší, než jednička.

• 1.1.2018  12:08
    SMS pro tebe (2016)

Psát svému mrtvému SMS a pak se zlobit na někoho, že je četl je pěkná blbost. Vtipný, romantický filmeček na dobrou náladu.

• 29.12.2017  19:36

Ještě že ty emancipované ženy existovaly. Skvělý duel, skvělý film, skvělá Emma.

• 24.12.2017  12:54
    Kouzlo Vánoc (TV film) (2015)

Vždy to končí tak nějak trochu otevřeně. Přál bych si abych se dověděl víc, jako vzali se, kolik bylo dětí, kde pracovali, kde bydleli atd...Jinak super.

• 23.12.2017  17:36
    Koruna k Vánocům (TV film) (2015)

Hezká pohádka, jen Theodora mohla být ještě větší kinderhajzl.

• 23.12.2017  17:33
    Vánoční melodie (TV film) (2015)

Písnička na konci byla opravdu super.

• 22.12.2017  11:21
    Vichr 3 (2017)

Film nebyl zdaleka tak dobrý, jako předchozí 1 a 2. Přesto dám plný počet za romantiku, krásné koně a přírodu.

• 16.12.2017  14:18

Scottie se tady projevila jako pěkná mrcha. Budí dojem na své okolí, jak touží najít svého syna a nakonec jej nechá mlátit.

• 3.9.2017  12:47

Jsou lidé, kteří mají rádi takovéto filmy a těm jsou tyto výplachy určené. Hezký příběh, sympatičtí herci, zajímavá zápletka a romantika. Jen ten konec mohl být trochu víc dramatičtější a usmiřování trochu napínavější. Za mne zábava u filmu, káva a karamelky, nebo ledové kaštany.

• 3.9.2017  12:23

Jen mne mrzí, že osudy lidí nejsou dotaženy do konce. Připadá mi to, jako kdyby se to už víc soustředilo na doktorku Kellerovou a to je škoda.

• 23.7.2017  10:26
    Velký dar (2017)

Tady se nic jiného než plný počet nedá dát. Skvělé, milé a zábavné.

• 15.7.2017  13:00
    Trumbo (2015)

To jsem ani netušil, jaký hysterický strach měli amíci z komunismu. Tady je jasně vidět, jak nám lhali o demokracii v Americe. Vůbec se divím, že to pustili do světa. Kdyby nám tenkrát vyšel 69 rok, byli bychom dnes na tom lépe i jak soudruzi z Číny. Je jen otázka, jestli by nás amíci zase nerozvrátili, tak jak to už tradičně udělali více státům.

• 15.7.2017  12:49

Zoe byla hrozně vtíravá a za každou cenu chtěla ulovit chlapa. Bylo to veselé a romantické. Dávám plný počet, myslím si, že musím trochu vyrovnat skóre.

• 5.7.2017  18:33

Dávám plný počet. Lidé by se neměli nechat zatáhnout do osudů, které nechtějí žít, jen pro to, že se to má, nebo je to pravidlem, nebo se to od nich očekává. Líbilo se mi, že Lucie chtěla dělat, co jí baví i přes to, že opustila život v přepychu a šla za svým snem. Jen potřebovala ránu do hlavy, aby se jí v ní rozsvítilo.

• 28.6.2017  16:56

Charles mne stále nasíral svým přístupem k situaci, do které se dostal, když přemýšlel rozkrokem. Vůbec nejvíc se mi líbil záporák, Vincent Cassel toho hajzlíka zahrál skvěle a perfektně se hodí na takové role.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10