SMS pro tebe (2016)

Psát svému mrtvému SMS a pak se zlobit na někoho, že je četl je pěkná blbost. Vtipný, romantický filmeček na dobrou náladu.

Souboj pohlaví (2017)

Ještě že ty emancipované ženy existovaly. Skvělý duel, skvělý film, skvělá Emma.

Kouzlo Vánoc (2015) (TV film)

Vždy to končí tak nějak trochu otevřeně. Přál bych si abych se dověděl víc, jako vzali se, kolik bylo dětí, kde pracovali, kde bydleli atd...Jinak super.

Koruna k Vánocům (2015) (TV film)

Hezká pohádka, jen Theodora mohla být ještě větší kinderhajzl.

Vichr 3 (2017)

Film nebyl zdaleka tak dobrý, jako předchozí 1 a 2. Přesto dám plný počet za romantiku, krásné koně a přírodu.

Černá listina: Vykoupení - Whitehall (2017) (epizoda)

Scottie se tady projevila jako pěkná mrcha. Budí dojem na své okolí, jak touží najít svého syna a nakonec jej nechá mlátit.

Falešný příběh (2017)

Jsou lidé, kteří mají rádi takovéto filmy a těm jsou tyto výplachy určené. Hezký příběh, sympatičtí herci, zajímavá zápletka a romantika. Jen ten konec mohl být trochu víc dramatičtější a usmiřování trochu napínavější. Za mne zábava u filmu, káva a karamelky, nebo ledové kaštany.

Stopy života - Poslední návrat (2015) (epizoda)

Jen mne mrzí, že osudy lidí nejsou dotaženy do konce. Připadá mi to, jako kdyby se to už víc soustředilo na doktorku Kellerovou a to je škoda.

Velký dar (2017)

Tady se nic jiného než plný počet nedá dát. Skvělé, milé a zábavné.