Ashar

Ashar

okres Břeclav

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 2.4.2019  11:52

Taková výhra může pěkně rozhodit vztahy. Nakonec dobrý skutek byl odměněn a peníze kamarády nerozhodily. Eva se neustále chová tak, že si stále způsobuje maléry. Někteří lidé to holt tak mají. Snaží se být přehodní a ono se jim to nevyplácí. Za mne plný počet.

• 4.2.2019  10:26
    12 hrdinů (2018)

Nejsem miltarista a od doby, kdy nás Sověti krmili válečnými velkofilmy a kdy byla povinnost na takové filmy chodit uplynulo řadu let a místo Ruského bolševika tu máme Amerického. Teď prozměnu jsou tu američtí gerojové, kteří zachraňují svět před talibánskými militaristy a ukazují nám, jak jsou hnusní, aby nám jich následně nebylo líto , když njakou tu talibánskou svini zabijí. Soudruzi na koních kosí nepřátele a beze strachu se vrhají proti těžké technice. Tak se jim podařilo 12 x naklonovat Ramba a poslat jej do Avganistánu a výsledek byl velmi pozitivní. Naši, tentokrát Američtí soudruzi to vyhrají na celé čáře. Taky jsem jim fandil.

• 16.2.2019  10:17

Pozitivní na tomto filmu je to, že nám nevnucuje žádné soudy, která strana je ta špatná. Film je taková příručka pro budoucí kandidáty na presidenta, jak to nezvorat. Jinak slabota.

• 10.6.2018  12:17
    Já, Simon (2018)

Taková milá geyantirasistická agitka, kde máme možnost nahlédnout do ideální Americké rodinky a uronit teplou slzičku.

• 28.1.2019  17:19
    Kluci z hor (2018)

Tak trochu zklamání, komedie se nekonala. Čekal jsem víc humoru a pokud to mělo být drama, tak ten konec byl velice zbrkle odbytý. Neckář po písničkách jako Půlnoční a Andělé strážní si zahrál faráře, co si o tom mám Vašku myslet??? Martin Dejdar se zde pokouší omládnout o 10 let, což se asi moc nepovedlo. Když to shrnu, dokoukal jsem jen abych zjistil, jak to dopadne.

• 29.1.2019  13:29

Námět dobrý, ale chování postav bylo vskutku velmi prosté až hloupé. Mnoho zbytečných chyb a zbytečné životy. Závěr mne překvapil.

• 10.2.2019  17:34

Nevím, jak je černému v Americe, nevím jak je cikánovi v Evropě, vím jen, že stále je tu rasizmus ať z té či oné strany. Jedna strana se vymlouvá na druhou a hrajeme si na soužití, které nám stále nejde. Jediná cesta vede ke vzájemnému pokřížení ras, až vznikne buď rasa žíhaná, pak si budou lidi počítat, kdo má více skvrn bílých nebo černých, nebo rasa takových středně snědých lidí a to bude nejpravedlivější. Pak bude konec rasizmu, co se týká barvy pleti.

• 12.1.2019  11:26

Mám slabost pro filmy, kdy kinderhajzlík dostane rozum. V tomto případě, mladá sebestředná puberťačka, pozná hodnotu života a začne se starat o druhé, což pomůže nejenom ji. Po shlédnutí filmu jsem obvolal všechny azyláky v okolí, jestli náhodou nepotřebují pomoc. I nějaká ta slza ukápla. Kdo má rád pohádky a dobré konce, vřele doporučuji. Tzv. drsňáci a necitové, koukejte raději na testosterony, co si dávají přes držku.

• 14.2.2019  19:42

Akční jízda jak se patří. Na film jsem se těšil a splnil mé očekávání. Myslím, že by zasloužil lepší hodnocení.

• 29.1.2019  18:20

Anička Polívková skvělá, kdyby nahodila sestřih, ůplnej taťka za mlada. Pobavilo a to je to hlavní. Řešit technické detaily filmu nemá smysl, vždyť to má diváka bavit.

• 28.1.2019  11:20

Zajímavé zpracování, jen mi chybělo vysvětlení, jak se ty potvory zjevili a jak se jim podařilo tu skvělou lidskou rasu pokořit až k úplné tichosti. No snad v dalším pokračování.

• 2.8.2018  17:44

Tak nějak mne ti pisálkové nezaujali. Nedokázal jsem se soustředit a vydržet až do konce.

• 12.1.2018  12:35

Jako malé děti. Král pitomec, co se stále předvádí a jeho sestra ještě větší blbka, která nestihla dospět. Drago to prostě už nezvládal.

• 3.9.2017  12:47

Jsou lidé, kteří mají rádi takovéto filmy a těm jsou tyto výplachy určené. Hezký příběh, sympatičtí herci, zajímavá zápletka a romantika. Jen ten konec mohl být trochu víc dramatičtější a usmiřování trochu napínavější. Za mne zábava u filmu, káva a karamelky, nebo ledové kaštany.

• 15.7.2017  12:42
    John Wick 2 (2017)

Nějak jsem mu to jeho bojové umění neuvěřil.

• 9.1.2018  18:27

Tak si připadám, jako bychom měli tři planety Země. Na jedné působí Zaščítnici, na druhé Liga spravedlnosti a na té třetí Avengers. No která je asi ta nejlepší? Asi bych zařadil Ligu na druhé místo, tak někde uprostřed. No snad nás někdo zachrání až k něčemu dojde. Třeba Blanenčtí Rytíři. Kdo nezná, ať se tam jede podívat. Tito ochránci jsou asi Ti nejlepší. Ať je jim pískovec lehký, až se budou probouzet. No pokud si nezvolíme Zemana na na, snad ještě chvíli pospí.

• 23.7.2017  10:22

Pánové osmdesátníci to zvládli na výbornou. Skvělé popichování mezi dědky a hlavně obdivuji jejich vitalitu. Kéž bychom i my byli v tom věku takhle fit.

• 12.4.2018  18:05
    Megan Leavey (2017)

Pes byl prostě super. Megan mi moc nesedla, moc jsem ji tu lásku k pejskovi nevěřil.

• 27.11.2017  14:05

To jsem se tak jednou toulal po lese a narazil na opuštěnou chatu, která nebyla až tak opuštěná. Nu což, jsem nevychovaný spratek a tak tam vlezu a čumím, co vše mi nový útulek nabízí. V tom dostanu přes držku a nadávám na toho psychopata, co mne napadl. Když už jsem skoro v poho, vcucne si mne do lodě hnusnej mimoň a tak trochu mi abgrejduje moji fasádu. No neříkejte, že by vás to nenasr... A o tom je tak trochu tento příběh. Ta banda puberthajzlů mne tak trochu točila, proto jsem jim ale vůbec nenadržoval. Naopak Wesley Snipes byl super. Pobavilo mne to až na čtyři hvězdy.

• 27.2.2019  11:37

Zvolit si životní styl je jedna věc a postarat se o děti, zas druhá. Otec mne sral svou nezodpovědností k dětem. Své sliby otec nikdy nedodržel, což je pro vývoj a vztah rodičů s dětmi to nejdůležitější. Komu by už ty děti jinak měly věřit? No a matka potrkaná, zastydlá puberťačka, což otci alkoholikovi samozřejmě vyhovovalo pro svou manipulaci, aby se mohl snáze držet své flašky. Síla dětí se postavit osudu a osamostatnit se, byla na příběhu to nejpozitivnější, což jsem vůbec nečekal. No a nakonec ta oslava otce po smrti, o mrtvých by se mělo hovořit a vzpomínat pouze v dobrém. Film bych doporučil všem dospívajícím dětem, které v dnešní době svalují vinu za svůj špatný psychický stav a své nepříspusobivé chování vůdči svému okolí na své rodiče, protože díky jejich špatné výchově, jsou chudáci až tak na dně. Je důležité se nebabrat v minulosti, ale zapracovat na sobě v přítomnosti, odpoutat se od PC her a počítačů, a jít dál. Nežít v zatemněnénm pokoji, spát pravidelně a zajímat se o svět kolem sebe. Vždyť své životní osudy si píšeme sami.

• 29.12.2017  19:36

Ještě že ty emancipované ženy existovaly. Skvělý duel, skvělý film, skvělá Emma.

• 28.1.2019  12:10

Lenny byl správnej kinderhajzlík, no trochen přerostlej, ale Elyase můžu. Díky němu je film svižnej a tragédie umírajícího chlapce není až tak pro diváka těžká. Také je pozitivní dovětek na konci filmu, člověk není úplně odstřižený od toho, co bylo dál.

• 16.2.2019  10:44
    V utajení (2017)

Agentka Alice byla dobře zahraná, žádná supergirl a záporáky si dobře zahráli i Michael s Orlandem. Bylo to napínavé jako když vaří Polraich. Doporučuji.

• 23.7.2017  10:26
    Velký dar (2017)

Tady se nic jiného než plný počet nedá dát. Skvělé, milé a zábavné.

• 22.12.2017  11:21
    Vichr 3 (2017)

Film nebyl zdaleka tak dobrý, jako předchozí 1 a 2. Přesto dám plný počet za romantiku, krásné koně a přírodu.

• 30.11.2018  17:20

Korejci překvapili, poutavé akční a zajímavé. Mužská záležitost.

• 3.4.2019  11:32
    X-Men: Nová generace (TV seriál) (2017)

Heroes jsem zatím neviděl, tento seriál se mi velice líbí, má napětí a sympatické postavy. Rozhodně bych jej neodstřelil odpadem.

• 3.4.2019  11:31

• 20.5.2017  12:35

Tento film jsem bral s nadsázkou, jako všechny americké akční kovbojky v posledních letech.

• 16.12.2017  14:18

Scottie se tady projevila jako pěkná mrcha. Budí dojem na své okolí, jak touží najít svého syna a nakonec jej nechá mlátit.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10