Ashar

Ashar

okres Břeclav

• 12.4.2018  18:05
    Megan Leavey (2017)

Pes byl prostě super. Megan mi moc nesedla, moc jsem ji tu lásku k pejskovi nevěřil.

• 12.4.2018  18:01

Ta holka byla nejen nešikovná, byla taky i blbá. Kdyby frantíci trochu ubrali na blbosti, mohla z toho být i skvělá komedie.

• 2.4.2018  10:24

Zase jeden nesympatický kinderhazlík, co hledá lásku a pochopení od druhých lidí. Nadine je sice sobecky zahleděná do sebe, ale je tam i chvilka, kdy soucítí se svou matkou i když má vlastní potíže. Dlouho jsem film obcházel, než jsem si jej pustil a nelituji.

• 12.1.2018  12:35

Jako malé děti. Král pitomec, co se stále předvádí a jeho sestra ještě větší blbka, která nestihla dospět. Drago to prostě už nezvládal.

• 11.1.2018  11:28
    Aquamarine (2006)

Nechápu, proč jsou Americké puberťačky ještě víc pubertální a ještě víc pitomější, jak ty naše.

• 9.1.2018  18:32

Taková pitomá američárna.

• 9.1.2018  18:27

Tak si připadám, jako bychom měli tři planety Země. Na jedné působí Zaščítnici, na druhé Liga spravedlnosti a na té třetí Avengers. No která je asi ta nejlepší? Asi bych zařadil Ligu na druhé místo, tak někde uprostřed. No snad nás někdo zachrání až k něčemu dojde. Třeba Blanenčtí Rytíři. Kdo nezná, ať se tam jede podívat. Tito ochránci jsou asi Ti nejlepší. Ať je jim pískovec lehký, až se budou probouzet. No pokud si nezvolíme Zemana na na, snad ještě chvíli pospí.

• 1.1.2018  12:18

Dvojka s pejskama byla lepší, než jednička.

• 1.1.2018  12:08
    SMS pro tebe (2016)

Psát svému mrtvému SMS a pak se zlobit na někoho, že je četl je pěkná blbost. Vtipný, romantický filmeček na dobrou náladu.

• 29.12.2017  19:36

Ještě že ty emancipované ženy existovaly. Skvělý duel, skvělý film, skvělá Emma.

• 26.12.2017  13:29

Jednička nebyla překonána. Smutné, měně vtipné a otylejší.

• 25.12.2017  12:32
    The Christmas Parade (TV film) (2014)

Aniččiny drštičky mne úplně uchvátily. No myslím si, že by mohla klidně i soutěžit i s grimasy koně ve Vichr 2. Jinak děj klasika, hajzl starosta, chudáci děti a otužilá holka Hadrsonová, co vše zachraňuje.

• 24.12.2017  12:54
    Kouzlo Vánoc (TV film) (2015)

Vždy to končí tak nějak trochu otevřeně. Přál bych si abych se dověděl víc, jako vzali se, kolik bylo dětí, kde pracovali, kde bydleli atd...Jinak super.

• 23.12.2017  17:36
    Koruna k Vánocům (TV film) (2015)

Hezká pohádka, jen Theodora mohla být ještě větší kinderhajzl.

• 23.12.2017  17:33
    Vánoční melodie (TV film) (2015)

Písnička na konci byla opravdu super.

• 22.12.2017  16:27
    Jeden Štědrý den (TV film) (2014)

Pejsek byl roztomilej, ostatní byli američané. Prostě vražedná kombinace. Vůbec jsem se nedivil.

• 22.12.2017  16:24

Film určený pro děti do 7.let, nebo pro starší retardované. I když s těmi sedmi roky si také nejsem až tak jistý. To asi záleží na stupni rychlosti dospívání. Nejlepší hláška z filmu: ,, No, měl bych říct teď HOU,HOU,HOU,co? Vždyť to nedává smysl.´´

• 22.12.2017  11:21
    Vichr 3 (2017)

Film nebyl zdaleka tak dobrý, jako předchozí 1 a 2. Přesto dám plný počet za romantiku, krásné koně a přírodu.

• 16.12.2017  14:18

Scottie se tady projevila jako pěkná mrcha. Budí dojem na své okolí, jak touží najít svého syna a nakonec jej nechá mlátit.

• 27.11.2017  14:09

Tři hvězdy za tu nápravu tatatataty.

• 27.11.2017  14:05

To jsem se tak jednou toulal po lese a narazil na opuštěnou chatu, která nebyla až tak opuštěná. Nu což, jsem nevychovaný spratek a tak tam vlezu a čumím, co vše mi nový útulek nabízí. V tom dostanu přes držku a nadávám na toho psychopata, co mne napadl. Když už jsem skoro v poho, vcucne si mne do lodě hnusnej mimoň a tak trochu mi abgrejduje moji fasádu. No neříkejte, že by vás to nenasr... A o tom je tak trochu tento příběh. Ta banda puberthajzlů mne tak trochu točila, proto jsem jim ale vůbec nenadržoval. Naopak Wesley Snipes byl super. Pobavilo mne to až na čtyři hvězdy.

• 3.9.2017  12:47

Jsou lidé, kteří mají rádi takovéto filmy a těm jsou tyto výplachy určené. Hezký příběh, sympatičtí herci, zajímavá zápletka a romantika. Jen ten konec mohl být trochu víc dramatičtější a usmiřování trochu napínavější. Za mne zábava u filmu, káva a karamelky, nebo ledové kaštany.

• 3.9.2017  12:29

Takové ukončení na rychlo. Śkoda.

• 3.9.2017  12:27

Ono se to asi kolegovi triattletovi líbí, jen nechce být za vyměklýho.

• 3.9.2017  12:23

Jen mne mrzí, že osudy lidí nejsou dotaženy do konce. Připadá mi to, jako kdyby se to už víc soustředilo na doktorku Kellerovou a to je škoda.

• 30.8.2017  18:12

Každý díl má něco do sebe a myslím si, že není ani špatný, nebo dobrý díl, jen záleží na tom, co si každý z nás z jednotlivých dílů odnese.

• 7.8.2017  18:14

Je zarážející, že někteří lidé to nechají dojít tak daleko. Vždy je nějaká možnost. Jen mi vadil přístup doktorky psychiatrie. Vůbec neuměla s pacientkou mluvit, bylo to jako by z ni ten příběh pouze tahala.

• 6.8.2017  15:12
    Die Hebamme (TV film) (2014)

Drsné zacházení s těhotnými chudými děvčaty v porodnici, které se musely podrobit řadu vyšetření nezkušenými mediky. Připadalo mi to, stejné jako znásilnění. Chudák děvče muselo být prstěno a očumováno tolika muži v době, kdy se lidé podstatně víc styděli, jak dnes. Tvrdá škola života a ještě vrah, který bez lítosti zabíjí. Nechtěl bych být chudá holka v tehdejší době.

• 5.8.2017  10:43

Nedávám plný počet, nebyla tam dobře zahraná ta zamilovanost.

• 23.7.2017  10:26
    Velký dar (2017)

Tady se nic jiného než plný počet nedá dát. Skvělé, milé a zábavné.