Ashar

Ashar

okres Břeclav

• 23.7.2017  10:22

Pánové osmdesátníci to zvládli na výbornou. Skvělé popichování mezi dědky a hlavně obdivuji jejich vitalitu. Kéž bychom i my byli v tom věku takhle fit.

• 16.7.2017  12:55

Škoda že tak trochu shodili léčitele. Myslím si, že léčitel, který přesvědčuje pacienta aby pil vlastní urinu, vzápětí mu řekne, že jeho tělo už praktiky nemá šanci a že připravuje pouze jeho ducha, je velmi špatný léčitel. Pokud by měl léčitel takové schopnosti, jak ve filmu tak trochu naznačovali, jistě by takovému pacientovi naordinoval urinoterapii v celém rozsahu, ne pouze jednou denně pití uriny a podpořil by léčbu hladovkou a samozřejmě za působení pozitivní energie, které jak jsme byli ve filmu svědky, měli hodně. Pak mi na zdravotní sestře nesedělo to, že určitě věděla, že pokud má rakovinu slinivky a metastáze, nemůže v žádném případě popíjet alkohol, čímž se cíleně zabíjela a žádná léčba v tomto případě neměla šanci.

• 16.7.2017  12:19

Rozverná romantika s trochou nadsázky. Zpravovat auto v takovém oblečku a pak ta paryba, co chytali bylo trochu mimo mísu, ale jinak mne film pobavil.

• 15.7.2017  13:00
    Trumbo (2015)

To jsem ani netušil, jaký hysterický strach měli amíci z komunismu. Tady je jasně vidět, jak nám lhali o demokracii v Americe. Vůbec se divím, že to pustili do světa. Kdyby nám tenkrát vyšel 69 rok, byli bychom dnes na tom lépe i jak soudruzi z Číny. Je jen otázka, jestli by nás amíci zase nerozvrátili, tak jak to už tradičně udělali více státům.

• 15.7.2017  12:49

Zoe byla hrozně vtíravá a za každou cenu chtěla ulovit chlapa. Bylo to veselé a romantické. Dávám plný počet, myslím si, že musím trochu vyrovnat skóre.

• 15.7.2017  12:45
    Mlčení (2016)

Nevím proč si každý myslí, že ten jejich bůh je ten nejlepší a ta jejich víra ta pravá.

• 15.7.2017  12:42
    John Wick 2 (2017)

Nějak jsem mu to jeho bojové umění neuvěřil.

• 8.7.2017  17:22

Zahrajeme si paci, paci, pacičky a už jsi náš celičký. Vcelku zajímavé a také na přemýšlení. Ty žížaly si mohli alespoň umýt, než si na nich začali pochutnávat.

• 5.7.2017  18:33

Dávám plný počet. Lidé by se neměli nechat zatáhnout do osudů, které nechtějí žít, jen pro to, že se to má, nebo je to pravidlem, nebo se to od nich očekává. Líbilo se mi, že Lucie chtěla dělat, co jí baví i přes to, že opustila život v přepychu a šla za svým snem. Jen potřebovala ránu do hlavy, aby se jí v ní rozsvítilo.

• 29.6.2017  17:24

Korejský westernový film, kdy neporazitelný slizký záporák skoro všechny naše kundo přátele pozabíjí a když už nemám skoro komu fandit, přijde nakonec, zezadu zemědělec. Teď si to buď přeberte, nebo se na film raději podívejte. Je to slušná zábava.

• 28.6.2017  16:56

Charles mne stále nasíral svým přístupem k situaci, do které se dostal, když přemýšlel rozkrokem. Vůbec nejvíc se mi líbil záporák, Vincent Cassel toho hajzlíka zahrál skvěle a perfektně se hodí na takové role.

• 28.6.2017  16:47

Připadal jsem si, jako bych vyděl reklamu na cigarety. Fenton se vůbec nepokouší Jessie získat zpět, ale hledá cestu jak ji konečně pustit.Tím chci naznačit, že rozchodem ještě vše nekončí, bývalí milenci se musí každý sám v sobě smířit se skutečností, že už k sobě nepatří, i když stále ještě nějaké to pouto mezi nimi panuje.

• 22.6.2017  18:33

Klasický příběh o nešikovné, nadané a naivní holce, neopětované lásce a hnusné, atraktivní šéfce, co má vše, nač si pomyslí. Milé, vtipné a romantické.

• 12.6.2017  16:42

Pokračování Ein fach Rosy bylo povedenější, než předchozí Svatební romance. Z filmu je vidět velký vliv tureckých nájezdníků, kteří definitivně ukončili německý říšský sen o arijské rase. Zpět k ději. Z obsahu zde na ČSFD je již zřejmé, co se bude dít, proto jej nedoporučuji číst a raději se na film podívat. Líbily se mi postavy Ruth a Wilhelma, byli správní zabejčení důchodci a vtipně děj opepřili.

• 9.6.2017  17:52
    Das Geheimnis der Hebamme (TV film) (2016)

Christian byl sice statečný rytíř, ale při souboji s Randolfem byl úplná měkota a vůbec to nedával. Na to jaké měl zkušenosti z boje to byla bída. Jinak příběh velmi poutavý a zajímavý.

• 20.5.2017  12:35

Tento film jsem bral s nadsázkou, jako všechny americké akční kovbojky v posledních letech.

• 14.5.2017  10:04

Nečekal jsem nic světoborného a dostal jsem skvělou zábavu na večer. Líbí se mi filmy s příšerkami a napravenými hrdiny. Co dodat. Lepší, než když vám žraloci padají z nebe.

• 13.5.2017  21:18
    Minuta ticha (TV film) (2016)

Láska mladíka ke zkušené starší ženě, která se snaží držet odstup, poté co si s ním užila. Christian byl úplně poblázněný a jako každý nezkušený muž touží po ženě, kterou musí stále dobývat. Hold zakázané ovoce nejvíc chutná.

• 13.5.2017  20:30
    Fandango (2014)

Krásný koně, moc hezká příroda a tak trochu normální děj. Legračně ty koníci cupitali.

• 13.5.2017  12:52

Ti mladí byli úplně chaotičtí. Jejich chování bylo strašně nelogické. Celý film byl tak trochu mimo.

• 8.5.2017  10:52
    Mrtvý bod - Krtek (S01E13) (epizoda) (2016)

Fischer byl pěknej hajzl, skvěle zahrané. Úplně jsem mu přál kulku mezi lopatky, nebo lopatkou mezi ...

• 5.5.2017  16:34

Epidemie a katastrofy to je moje. Lidstvo si stále zahrává s ohněm a nikdy nevíme, kdy se nějaký šikovný dobrodinec rozhodne čistit populaci.

• 4.5.2017  17:13

Hanna měla obrovskou trpělivost a výdrž. Tina byla superkinderhajzlík a dávala to Hanně pěkně sežrat. Já mít takový dítě a podmínky, už by byli děti u babičky a statek prodanej. Asi jsou ty Haničky prostě holky do nepohody.

• 1.5.2017  10:47

Zajímavě se to rozjíždí, Jane Doe je zajímavá a atraktivní žena, akorát její schopnosti mohli odhalit později. Seriál bude asi celkem zajímavá jízda.

• 1.5.2017  10:39
    Stíny spravedlnosti (TV film) (2009)

Zpočátku jsem si myslel, že film vypnu a budu koukat na jiný. Hodně se to táhne a pomalu nabírá do obrátek. Také se mi nelíbila poloha Marie, která se nás zpočátku snažila přesvědčit, jak je tvrdá a nekompromisní, později se zase chová strašně zranitelně a bezmocně. Edgar naopak na to, jaký byl drobek, projevoval abnormální sílu, což působilo dost přehnaně. Jinak koukatelná kriminálka.

• 30.4.2017  11:40
    Extant (TV seriál) (2014)

Musím se přiklonit k těm lépe hodnotícím, seriál je zajímavý, děj napínavý a Halle Berry opět nezklamala. Líbí se mi vývoj děje na dvě strany, kdy nevíte, co se děje s jejich robotickým dítětem a co bude dál s mimoněm, kterého si Molly dovezla z vesmíru. Také jsou v seriálu správní hajzlíci, takže se zase nasírám na ty hnusný amíky, co lidem zasahují do života.

• 30.4.2017  11:28

Filmy ze statku a hlavně o ekologickém pěstování prostě miluji.

• 29.4.2017  12:42
    Nepohodlný (2005)

Velmi aktuální snímek o chování farmaceutických společnostech, které nás stále krmí takovým svinstvem, abychom byli stále nemocní a ony na našem zdraví jen parazitují. Mají moc a stále ovlivňují myšlení lidí různými mýty o jakoby lécích, které nás neléčí, jen udržují nemocnými, nebo odstraní jeden problém na úkor způsobení jiného, byť méně závažného. Jak se bránit? Jíst zdravě, dodržovat půsty a léčit se pouze bylinami. Řiďme se pravidlem, že co vyrobil člověk, je nezdravé, co příroda je zdravé.

• 29.4.2017  12:28

Přidávám plný počet za roztomilé ropochobotničky a divím se tak malému hodnocení. Někdy se člověk přece musí vžít do role teenagera a bavit se očima mladých.

• 23.4.2017  18:38

Venkovský folklór, hezká příroda, sympatičtí herci a samozřejmě láska. To vše v tomto filmu je.