Vězení bezpráví (2017)

Korejci překvapili, poutavé akční a zajímavé. Mužská záležitost.

Bohatství chudých (2016)

Asi jsem už dospěl a italské komedie mi už nepřipadají tak vtipné, jako dřív. Nebo tahle byla úplná blbost. Raději to nechám na tom, že jsem dospěl.

Alias - Série 5 (2005) (série)

Tak jsem zvládl dokoukat celý seroš a konec mne dost zklamal. Připadalo mi to tak trochu odfláklé. I přesto dávám vysoké hodnocení, seriál mne dost bavil. Stojí za to jej vidět.

Já, Simon (2018)

Taková milá geyantirasistická agitka, kde máme možnost nahlédnout do ideální Americké rodinky a uronit teplou slzičku.

Vítejte u Hartmannů (2016)

Tak trochu agitace, trohu humoru a připrclíci. Byl jsem překvapený Daillovou pracovitostí a hlavně by mne zajímalo z čeho byl vlastně živ? Že by to bylo s té mizerné podpory, co je větší jak skvělý důchod, který německý důchodce dostává za celoživotní práci? No neukázali nám to soudruzi z NDR.

Megan Leavey (2017)

Pes byl prostě super. Megan mi moc nesedla, moc jsem ji tu lásku k pejskovi nevěřil.

Elitní policajtka (2016)

Ta holka byla nejen nešikovná, byla taky i blbá. Kdyby frantíci trochu ubrali na blbosti, mohla z toho být i skvělá komedie.

Hořkých sedmnáct (2016)

Zase jeden nesympatický kinderhazlík, co hledá lásku a pochopení od druhých lidí. Nadine je sice sobecky zahleděná do sebe, ale je tam i chvilka, kdy soucítí se svou matkou i když má vlastní potíže. Dlouho jsem film obcházel, než jsem si jej pustil a nelituji.