Ashar

Ashar

okres Břeclav

• 28.12.2015  11:17

Emília byla pěkně jedovatá a nespravedlivá a už měla náběh na to stát se starou panou. O fešáku Henrymu si myslela, že je sviňák a že mu jde jen o byznys. Nákup konzerv pro kočky a zmrzliny mne pobavil. Film vhodný pro vánoční pohodu.

• 2.9.2015  11:25
    Kalvárie (2014)

Surové drama o odpuštění a převzetí viny nevinného za ostatní. V té vesnici nebyl nikdo normální. Myslím si, že by se tam i hodila psychiatrická léčebna, měla by asi narváno. Ale zase kněz by měl prázdno v kostele. Každá mince má svůj rub i líc, že?

• 2.9.2015  10:59

Z práce do práce, výchova dětí občas i do kostela a najednou čučím na tento snímek a říkám si, ti amíci jsou ale pěkně pošahaní! Vincek, zvaný Julius zblbne malýho kluka a vychová z něj psychouše zralýho na léčebnu a jeho bratr místo, aby se věnoval fidlání na gajgle, což mu skvěle šlo, vezme kvér, nechá svou skoroženu doma a zachraňuje svého psychonablblýho bratra. Vydržel jsem na to čučet až do konce, byl jsem zvědav, jak se ti psychopistolníčci porovnají.

• 9.8.2015  12:27

Tak jsem se nakonec na Babovřesky rozhodl podívat. Zatím jsem neviděl žádný díl, odradilo mne špatné hodnocení místních bossů kritiků. Dnes jsem prohlížel kritiky a hodnocení u druhého a třetího dílu a zaujala mne skutečnost, že většina bossů kritiků, ač na první film naplivali tu nejhorší kritiku, čučeli jak na druhý, tak na třetí pokračování tohoto Troškova počínání. Nechápu, když je to taková hrůza, proč čučet na další? Asi to tak špatný nebude, jen některý boss kritik film odstřelí a pak další ovečky aby neztratily glanc se přidávají. Víc napíšu po zhlédnutí.

• 15.6.2015  16:05
    50 k 1 (2014)

Není ten kůň malej? Klasický dostihový příběh, s chytrým koněm, vtipnými dialogy a jak nafrněným zbohatlíkům a navoněným panákům, natrhnou zadek kovbojové, neboli burani z venkova. No spíš z Nového Mexika.

• 11.5.2015  08:59

Jedna z nejpovedenějších komedií, co jsem v poslední době viděl. Frantíci na rozdíl od stupidních a sprostých amíků umí!

• 2.5.2015  17:57

Příběh a krajina dobrý jen Heather Locklear už by měla přesedlat na jinou metu. Lepší mladá babička než stará holka.

• 19.4.2015  12:04
    Děsivá předpověď (TV film) (2009)

Jedna hvězdička s hodně odřenýma ušima a přivřenýma očima.

• 19.4.2015  11:58
    Jen 17 (2013)

Typický příklad toho, když si děti nerozumí s rodiči a když potřebují od rodičů pomoc, kterou nemají. Naopak k rodičům nemají důvěru, když vidí, že sami rodiče nejsou morálně pevní. Hrdinka to zvládala ještě dobře, má neteř zašla v sedmnácti ještě dál, jezdila do Prahy, kde jako domina ukájela své sexuální touhy bičováním a fyzickým trestáním mužů. Její rodiče se to nikdy nedozvěděli.

• 13.4.2015  17:50

Nejsem militarista, ale můžu konstatovat, že za mně dobrý.

• 15.2.2015  12:15
    Showgirls (1995)

Nomi Malone je hysterická dívka co se vydává do Vegas za lepším životem. Její tanec i vystupování je jedna velká hysterická křeč.

• 15.2.2015  11:43
    Samsara (2011)

Nevím co na tom snímku je tak perfektní, že je tak nadhodnocený. Nepříjemná hudba vám kazí možnost prožít směs celkem povedených záběrů, které nasbíráte na pár exotických dovolených a pokud se týká mého života, tak určitě jej vytváří celkem dost odlišné okamžiky než na tomto nepovedeném díle. Na YouTube jsou k vidění mnohem povedenější videa!

• 15.2.2015  11:34
    Nový svět (2006)

Jak si chtěli Amíci vytvořit superrasu a jak dělali výběr z osidlenců. To ještě nevěděli, jak se pak jejich superrasa pokříží s černoušky a řekl bych, že dnešní superameričané jsou asi tak na tom stejně jak supergermáni. Nakonec stejně bude Japonec, že?

• 15.2.2015  11:13
    Milenci (2008)

Klasická situace, kdy chlap má dvě milenky a jednu chce víc a ta zase má jiného a čeká na jeho rozhodnutí, jestli se rozvede, nebo ne. Vždy je na tom hůř ten, který víc miluje a hraje fér.

• 15.2.2015  11:02

Skvělý výkon Anety Krejčíkové, slepou Marušku hrála výborně. Ve filmu jsou vtipné hlášky a narážky a film je romanticky laděný. Ondra Vetchý jako vždy super. Ten kluk je stále lepší.

• 9.2.2015  17:31
    Všechny moje lásky (TV seriál) (2015)

Povedený vtipný a dobře obsazený seriál.

• 6.2.2015  17:30

Souhlas s Rodriguezem.

• 1.2.2015  10:44

Líbil se mi přístup Jessiky, jak se nemazlila se sukničkářem Alexem. Dobré hlášky a vtipné narážky. Jen ke konci trochu moc dramatické vyvrcholení, kdy inteligentní Jesica utíká, jak malá holka. Ale kdo se chová vždy podle pravidel, když cítí křivdu, že?

• 25.1.2015  11:33

Myslím si, že jako vesničan bych asi také svůj domov bránil. Jen s tím rozdílem, že v dnešní době to máme trochu horší, nemusíme čelit jen barmské armádě, ale o mnoho horší, početnější a vychytralejší armádě, ve složení různých agentů s teplou vodou, kteří nás obírají formou různých pojistných smluv, falešných zapisovačů stavu plynu, elektřiny nebo vody, aby nás následně vykradli, falešných vymahačů, jako, že někomu dlužíme, hodných cikánských spoluobčanů, kterým rádi pomáháme, sektářským vizionářům, kteří by nás chtěli do svého spolku, nebo podomním prodejcům, kteří stále útočí na naše peněženky. Myslím si, že jsem všechny útočníky zde ani nevyjmenoval, je jich určitě víc. Teď je jen otázka, čím a jak se bránit. Vidle, sekera, mačeta, motyka, srp, kladivo, kosa? Nebo navštívit místního faráře, aby mi požehnal stuhu, kterou si pak uvážu na svou paži proti nepříteli?

• 25.1.2015  11:07
    Annabelle (2014)

K tomuto filmu vše řečeno Verbalem. Není co dodat.

• 25.1.2015  10:53
    (Ne)zadaní (2013)

Film pro mladé, jen nevím, jak by se tvářili muži, kdyby měly ženy také svůj seznam a nechtěly se zavazovat k trvalému vztahu. Viagru jsem ještě nezkusil, tak nevím, jak je to s tím chcaním v leže. Jinak souhlas s komentářem Dr.Manhattan.

• 11.1.2015  13:45
    Všiváci (2014)

Ondra Vetchý nebyl v tomto snímku ale vůbec vetchý, ale slušnej drsňák. Také přidávám bod Jirkovi Mádlovi za skvělého restaurovaného, milého, idiotka. Kluci umíte.

• 11.1.2015  13:35
    Skyline (2010)

Věřím, že bude další pokračování. Nic levného jsem tam neviděl, skvěle jsem se bavil.

• 10.1.2015  18:30
    Cena štěstí (TV film) (1990)

Rozhodně jsem se nenudil. Tatínci, pokud si vezmete ženu s dítětem, neváhejte s adopcí! Jinak si zlý fotřík na Vás zgustne a pěkně si vás vychutná. Ale to by zase Daniella Steelová v tomto příběhu nemohla rozehrát napínavou akci, že? Kafíčko, praskání v krbu, romantika a Daniella Steelová rozhodně k sobě patří.

• 6.1.2015  13:42
    Divocí koně (TV seriál) (2014)

Nový slovenský seriál bych neodstřelil hned po prvním dílu. Soudruzi ze sousedí točili v krásné přírodě, koně jsou také nádherní, herecky dobře obsazené a věřím, že děj se teprve rozjede. Na rozjezd hezká podívaná.

• 1.1.2015  19:26
    Až po uši (TV seriál) (2014)

Jsou dobré komentáře typu, hle zhlédl jsem dva díly a už nemusím více, neboť jsem skvělý kritik a filmu rozumím. Nebo jsem pepík z Prahy, Prahu přece znám, ta ulice je jinde než ve filmu, tady jsem přece byl a tak to není, sakra jak mohli tolik kilometrů přejít za tak krátkou dobu, sakra jak může bydlet v bytě za deset melounů? Já zas tak dobrý kritik nejsem, Prahu tak dobře neznám a tak jsem se nechal vtáhnout do skvělého a vtipného seriálu a vůbec mi nevadí, že HBO nemám. Líbí a dávám plný počet.

• 22.12.2014  11:25

Sympatická reportérka, nesympatický policejní důstojník, typicky švédské obličeje, dobrá kriminálka a tahanice o děti. Zamícháme a máme tu zase jeden skvělý kriminální příběh ze švédské produkce. Líbilo seveřani. Točte dál.

• 21.12.2014  16:37

Co dodat? Švédi, vy kujóni, hezky jste to natočili. Souhlas s Tervou!

• 17.12.2014  12:32

Film hezky navazuje na první díl o delfínce Zimě. Romantický příběh, kde vidíme jak hrdinové myslím teď dětské role, za tři roky povyrostli a mladík Sawyer se za pomocí kamarádek Zimy a Hazel, otrkal a osmělil a je z něj sebevědomý záchranář.

• 10.12.2014  13:27
    Stopy zločinu (TV film) (2013)

Hezkej pejsek s krásnýma očima.