Obležení (2012) (TV film)

Mnozí očekávali strhující akční podívanou s přehnanými efekty a nablblými frázemi amerických kovbojů. Asi byli zklamáni, protože tento film je obraz skutečného světa a skutečného hrdinství. Jsme tak zdeformováni přehnaným akčním cirkusem, že normální příběh je pro nás neskutečný a fádní. Takže pro všechny milovníky akčního cirkusu: koukejte raději na americké fantasmagorie!

První rytíř (1995)

Histerické filmy se mi vždy líbily.Klempíři z Camelotu a jeden Ex kalibr,co dodat.Ještě že má lady je tady v mé přítomnosti a nemusím cestovat na nějaké haitře a mlátit železem udatné rytíře a stačí mi jen uronit slzu nad povedeným filmem.

Wolverine (2013)

A nakonec Japonec! Náš skvělý zvířecí mazlík zavítal do Japonské metropole, aby po výbuchu bomby v Nagasaki pomohl Japoncům se zalidněním a tak po stylu akčních Emerických hrdinů, prostřílený jako cedník zasunul svůj samurajský meč do cudné japonské pochvy, zrušil jeden supermetalovej ohoz a zase to přežil.

Warrior (2011)

Ať si kdo chce vykládá o klišé, tento film je opravdu povedený. Byl jsem napjatý až do konce. Po dlouhé době konečně zase dobře natočený sportovní příběh z ringu.

Smrtící lék (2014)

Námět i zpracování se mi líbilo. Od tohoto snímku nemůžeme očekávat strhující akční film, plný efektů, ale napínavý příběh s dobrým koncem.

Slova (2012)

Nemohu víc než souhlasit s Djakomou ! Vřele doporučuji opravdu film stojí za vidění a zamyšlení.

Království lesních strážců (2013)

Naši kluci mají hraní na počítačích pouze do sedmé hodiny a to z toho důvodu,že chráníme jejich přední mozkové laloky,aby se abnormálně nezvětšovaly.Pak nastává okamžik,jak je zabavit,aby se nepozabíjeli,nebo nedemolovali okolí.Po přečtení příspěvku verbala,jsem se nechal motivovat a film jsem opatřil a omladině pustil v DVD přehrávači.Kupodivu film mládež přibil k obrazovce a byl klid.Tak nám to nedalo a pustili jsme si film se ženou také.Kreslouni nás dokázali bavit až do konce.

Po zániku Země (2013)

Myslím si, že mladej to zahrál dobře. Celkem mne to pobavilo. Mohlo tam být víc efektů. No snad příště.

Pomsta mrtvého muže (2013)

Dobře sladěný akční příběh s charismatickou Noomi Rapace. Colin Farrell se víc hodí do role kriminálníka, než klaďáka, kterému zabili rodinu.

Strom života (2011)

Poetický film plný krásné hudby a zamyšlení, které nakonec vyústí ve smíření.