ProNotor

ProNotor

okres Havlíčkův Brod
těžce pracující

20 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Jeden z nejlepších seriálů natočených v poslední době. Velice dobrý vývoj děje a postav zejména Tyrion Lannister v podání Petera Dinklage a Johna Snow v podání Kita Haringtona. Vzhledem k tomu, že mám pár kámošů pěkný zm*dy, tak mě naspoilerovali předpokládaný vývoj a jestli scénárista George Raymond Richard Martin dřív neskápne na vysoký cholesterol, tak se možná dočkáme i konce někdy kolem roku 2020.

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Seriál, který mě z počátku vůbec nezaujal, ale pak mě tak nehorázně pohltil, že jsem vždy s napětím čekal na nový díl. Neuvěřitelný M. C. Hall a skvělá J. Carpenter. Našlo by se pár dílu, které nebyly zrovna záživné, ale i to mohu tvůrcům klidně odpustit, protože mnohé zvraty, zápletky, odhalení, psychologické roviny, vykreslení postav a jejich vývoj byli pro mě to nejdůležitější a proto u mě zaslouženě seriál číslo dvě, byl jednička, ale doba je zlá jak za bolševika, tudíž jsem se nebránil pokroku a zvolil jsem jeho nástupce, ale i tak to bude stále seriál, který jsem celý nadržený sledoval a čekal týden, co týden na nový díl.

 • poster

  Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)

  Stále je ve mě to malé děcko, které si ujíždí na anime. Naruto je z anime moje jednička.

 • poster

  Vikingové (TV seriál) (2013)

  Jeden z lepších seriálů poslední doby, nějaká část historie tam bude, jinak by to asi History channel nevysílal. První série mě nadchla a druhá ještě více, pokud další série bude také tak úspěšná zařadí se do mých top seriálů. V seriálu mám pár oblíbenců, u kterých se těším na jejich vystoupení. Samozřejmě Ragnar, kunďák jak cep, takový samolibý hejsek, s hlavou v oblacích, ale přitom to má všechno krutě vymyšlený. Przní si nejlepší roštěny, co v seriálu jsou a upíchá si kupu dětí, bohužel některé z nich jsou krapet od "bohů" ojebané, ale přesto je miluje. Pak tam je Lagertha, krásná štítonoška, první žena Ragnara, která je dost od rány a zmastí nejednoho cápka, co to na ní zkusí. Floki, mám rád pošahance v seriálech a filmech obecně, takže hned jak jsem ho poprvé viděl v seriálu věděl jsem, že to bude krutý hovado, co mi bude dělat radost. Samozřejmě, že nezklamal, nezradí komu je věrný, ale ostatní by v klidu zaprodal, baví mě jak si utahuje z Priesta. Priest je další, kterému věnuji svoji pozornost, líbí se mi jak ho život mezi vikingy změnil a já jakožto neznaboh, oproštěný od víry, mu fandím, aby se na nějaký křesťanství pěkně vyjebal. Poslední koho sleduji je dospělá verze Bjorna, doufám, že se z něj vyklube po Ragnarovi pěkný řezník a ještě se ukáže jeho pravá povaha.

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

  Nachystejte uzenáče na snídani jsme zpátky! Tento seriál ocení zejména milovníci britského "suchého" humoru.

 • poster

  Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

  Prostě pohádka, 2 roviny děje, civil, kde se charaktery vyvíjí a snaží se změnit a pohádková, kde jsou pravé charaktery postav. Příběh mě pohltil hrozně moc, jsou tam slabší chvíle, ale to seriálový milovník rád přehlídne a když ho děj nadchne a pohltí, tak tyto hluchá místa přejde. Jennifer Morrison si tímto seriálem vysloužila čestné místo v top herečkách, zejména oceňuji dramatické scény, když už vše téměř vzdává, ale pak se to v ní zlomí a jde do toho na plno. Strašně mě v tomto seriálu baví postava Rampelníka (Rumpelstiltskin) ztvárněná Robertem Carlylem, taková mírně zvrácená postava, kterou jsem si oblíbil svou výstředností a domýšlivostí.

 • poster

  Pán času (TV seriál) (2005)

  Seriál, který mě zaujal svou nevšedností a způsobem natočení a zpracování. Další britský seriál, který mě opravdu bavil.

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Dobrý seriál s inteligentním humorem, 4 kamarádi vědci, kteří jsou jeden větší magor než ten druhý v čele s Sheldonem, který má problém s vyjádřením pocitů a rozeznat humor od ironie a jedna rádoby normální bloncka, snad už jen Bazinga!

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

  Velice dobrý seriál, který mě zaujal hlavně svojí svižností a Sherlockovou dedukční metodou. I přesto, že jeden díl trvá jako průměrný film to uteče velice rychle. Moderní Sherlock zasazený do současné doby, kde mu John Watson píše blog, kterým se dostávají k zajímavým případům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace