JamesSi

okres Plzeň

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 23.5.2020  14:48
    Slavné filmové okamžiky (TV pořad) (2019)

Goddfucking dammit filmová ANÁL-líza jejíž hloubka dosahuje první věty popisu filmu na ČSFD. Jako pozitivum mohu tomu dát to, že to pravděpodobně střihali v Pinnacle studiu, což byl fajn program se kterým jsem střihal když mi bylo 12. Čus bus autobus.

• 21.5.2020  20:02
    Pavel Dorotka: Kontroverzní filmař (amatérský film) (2020)

Nemohl jsem se nesmát scéně, kdy natáčejí sitcom a neumí editovat, tak přehrávají falešný smích z soundboardu na mobilu. "Na to jak jsem hrál ženu nezapomenu do konce života." No já též ne. Friendship ended with Retrospektiva Neila Breena - Pavel Dorotka: Kontroverzní filmař is my BFF now. Konečně filmař, který respektuje ženy (i když spí s každou vdanou)- žádný Wajnstejn to není tenhle muž! Člověk jeho resumé jsou převážně Nebezpečné vztahy a Soudy Báry Slámy je člověk kterého musím respektovat. Ultimátní EGO trip, že se toho zřeknul i ft. Robert Burian. A teď pro změnu něco jiného - je trochu smutné, že Dorotka vydává své činy jako "hluboké" nebo "ultimate inside", když většina z nich jsou naprosto normální nebo nezajímavé (např.: hraní v Soudkyni Barbaře, v Modrém Kódu, "málem utopení" - kdo skutečně nemá zážitek, kdy spadl do vody jako malý a hned ho vylovili - Pavel to líčí jako spirituální cestu, kdy zapomněl na svůj život a dokázal plavat i když to neuměl dalších pět let!!!). Jediné co chci vědět zda-li se mr. Dorotka inspiroval u Tenebris s italskými Giallo filmy a nebo je podobnost čistě náhodná. To se ale asi nikdy nedozvíme.

• 19.5.2020  17:33

Víceméně Harmon zde reaguje na hate, který vznikl po Pickle Rickovi. "Není špatný nápad, je jen špatné provedení" je zde doslova řečeno. A celé to je, že Rick se snaží udělat epizodu s nějakým gimickem, ale Morty mu to překazí. Nevím čím to je, ale tahle epizoda obsahuje dost odkazů na věci, které byli tak relevantní před šesti lety (např.: GamerGate, Antifa a podobné sračky, odkaz na film Arctic s Madsem Mikkelsenem). Jediná zajímavá věc je to, že Morty musí žít s tím, že zabil spousty "svých alernativních já", ale víceméně jde o epizodu, která by byla průměr v prvních dvou sériích. I když musím říct, že jsem měl Pickle Ricka snad radši.

• 13.5.2020  00:26

Sry, ale je strašně smutný, že i už když má někdo koule udělat celkem odvážnou srandu (zváště z Tomia, což by mělo být sakra easy) je to fakt dost nevtipný. Všude plno trapných pauz, jako by tam měl být laugh track, ale není.

• 13.5.2020  00:18
    Solar Opposites (TV seriál) (2020)

Planeta Šlorp byla skvělou utopií - dokud na ni nespadl meteor. Prostě Rick a Morty bez Harmonda. Což může pro vás být jak dobrá tak špatná věc: pokud se vám na RaM líbili emocionální momenty, vystavěný příběh přesně podle příručky, filozofování tak se vám Solar Opposites líbit nebude - pokud ale máte rádi nonsense, šílenosti, staré Roilandovi webseriály (House of Cosbys, Mr. Sprinkles) a absurdní vtipy - tak je Solar Opposites pro vás. Já se zasmál celkem dost. Za mě, jelikož mě nebavili zase až tolik dvě poslední série RaM je tohle jistě plus. Rozhodně se tady nebude řešit rozvod a tak dále - Roilandovi jde jen o ulítlou zábavu. Kvalitou je to pro mě mezi 1-2 řadou RaM a 3-4 sérií. Prostě něco mezi. Seriál má svoje chyby - designy postav jsou velmi podobné předchozímu seriálu, ale zároveň o něco méně zajímavější. Všichni vypadají jako postavy v pozadí RaM. Vtipy jsou občas slabší, to se ale vyvažuje tím, že je sypou strašně rychlým tempem. Product placement na Hulu by taky mohli vynechat. Ale celkově jsem si to více užil (a možná i více než spoustu epizod ze 4. řady).

• 8.5.2020  23:14

Víceméně Harmonova verze "cesty hrdiny" - kolečka, kterým se řídí u spousty svých seriálů. Místo popkulturních narážek je tu spousta narážek na příručky pro scénáristy. Což je když se nad tím zamyslíte dost trapné. Vymýšlení nových slov na komentování stařeckých svalů mělo znamenat co? Reagování na hate od konzervativců a křesťanů, že je Rick ateistický edgelord je trochu divné, protože tahle sebe-reference ukončí HLAVNÍ SOUBOJ se záporákem. A navíc nedává žádnou logiku - Rick tvrdí, že by se nikdy nemodlil (tak vyhraje nad scénáristickým záporákem) a přitom se v rámci vtipu v zoufalství modlil v první epizodě druhé řady. Tahle série mi přijde, jako kdyby tvůrci jeli na autopilota. Navíc se ukázalo, že "Zlý Morty" v traileru je jen "snová sekvence", takže jestli si bojíte, že se tahle zápletka nějak jinak rozřeší kromě cliffhangeru v poslední epizodě, tak se nebojte.

• 8.5.2020  23:02

Ty bláho zatím bych řekl, že je to vtipnější než poslední 1,5 řady Ricka a Mortyho. Tohle je neředěné Roilandovo edgy šílenství podobné House of Cosbys, Mr. Sprinkles a dalším jeho prvotinám. Tempo je fakt vražedné, jenom kolik sci-fi konceptů tam vystřídají za epizodu je neuvěřitelné. Zatímco poslední řady R a M jsou hodně formulované, promyšlené a upřímně nudné a neoriginální, tak tohle je jako průjem nápadů. Samozřejmě ne všechny vtipy padnou na úrodnou půdu, ale to je vyváženo tím, že autoři střílí desítky vtipů za minutu. Co bych, ale vytknul je teda vizuál, který je téméř doslovnou kopií Ricka a Mortyho, mohli to trochu více odlišit. Díky tomu to působí spíš jako spin-off.

• 6.5.2020  12:58

Zajímalo by mě kolik obrů zabije ten teenager v Kingdom Come: Deliverence, ale neurazil mě to. Na druhou stranu hlavní věc, které jsem se smál byla herecká bezpečnostní pomůcka, která se objevovala a mizela. Vtipy jsou jinak jak z 80-90.tkového amerického sitcomu. To, že humor už je trochu jinde říkat nemusím.

• 4.5.2020  18:41

Člověk by čekal, že jako fanouškovi Vlka Samotáře se mi to bude líbit, ale bylo to jen OK.

• 27.4.2020  22:28

Blaník natočený přes Skype nefunguje. Začínám si uvědomovat, že důvodem, proč je Blaník vtipný je hlavně jeho frenetický střih.

• 23.4.2020  22:05

Víceméně animovaný podcast, což je něco jiného než jsem čekal. Hodně podobné třeba krátkým anidokům (animovaným dokumentúm), jen více popkulturní s těma zombie. Drogy a travička zelená mě víceméně nezajímají, takže tomu dám pár dalších epizod a snad se to dle mě zlepší. Jinak celkem zklamání, protože jsem čekal něco více příběhovějšího.

• 23.4.2020  16:40

Benedick Bandersnatch (AKA Papež Benedict) jsou dobře natočené hrátky s divákem, které mi upřímně přišli frustrující. Hlavním pro mě problémem je samotná premisa - hlavní postava nemá možnost volby, je diktován divákem, který ale téměř také nemá možnost volby, protože je tlačen panem Brookerem do určitých voleb nebo nastane tzv.: Game Over nebo neexistují a hráč je donucen do výběru mezi špatnou a další špatnou volbou. Scénářově je to dost zmatené - čas často velmi skáče, někdy ani nedostanete možnost volby u důležitého rozhovoru. Narozdíl od slabších epizod Black Mirror je to víc zapamatovatelné, ale zároveň víc cringe. Takže podobně jako TV moderátor v Game Overu musím říct 2,5/5 - přijde mi, že to tvůrci vzdali v polovině. Kdyby zabili svého otce nebo manželku bylo by to minimálně o 2 hvězdy více (THIS IS JOKE). PS.: Interaktivní film není nic nového. Když pomineme moderní pokusy Telltaleu, LiS nebo extravaganta Davida Cage, tak tu dávno byl Kino automat, Kuchař Svatopluk a nebo obroda CD-ROM interaktivních filmů v 90tkách. Nechápu, proč to lidé nadhodnocují. Protože to je Černé Zrcadlo? Jen doufám pro Charlieho, že začne dělat něco nového, poslední série začínají být ohrané a osobně bych klidně uvítal návrat k Wipe sérii nebo nový seroš po vzoru Touch of Cloth nebo Dead Set.

• 15.4.2020  11:49
    Game Theory (TV pořad) (2011)

Uživatel JamesSi dal tomuto pořadu 2 hvězdy, but HEY it's just a theory - A GAME THEORY. thx for watching.

• 11.4.2020  12:20
    Premiér - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2019)

Stále nechápu to mluvení sám pro sebe. Třeba ve Vlku z Wall Street bylo mluvení do kamery, PRO DIVÁKY. Ale tady Soukup mluví jen sám pro sebe a vypadá to, že trpí samomluvou. Kancelář Blaník bývá často různými intelektuálními kritiky kritizován za to, že jde jen o reference na současné události a ne o politickou satiru, což je pravda zhruba na půl. Ano v Blaníkovi je často referenčí humor - např.: při hovorech s politiky, ale zároveň se tam objevuje i hlubší kritika a reference často vedou někam v příběhu epizody. Taky jsou tam postavy. Premiér postavy nemá, má jen reference (které nejsou humor - Xaver existuje, ale není tak dobrý jako Soukup, časopis DESPEKT místo RESPEKT haha) a vtipy pro seniory (BOOMER levels of HUMOR: -"No a co se stalo manželce?" -"Řekla, že do hospody mohu jít jen přes její mrtvolu." - "Takže jí zabil?" MUH WIFE). Reference nikam nevedou, jen se zmíní a jede se dál. Vlastně většina scén nikam nevede. O příběhu nejde mluvit - ten se objevuje v epizodách snad ve dvouch větách. Je to jen Soukupův Soapbox, aby si zanadával na ČT, Kalouska, extrémního starostu a na další věci, které nemá rád. I přesto však (aspoň myslím) chce mírně kritizovat politika, kterého hraje, což však nedává smysl, jelikož hraje převážně SÁM SEBE a ukazuje SVOJE NÁZORY. Další věc je napsání všech epizod, aby říkali o mistru S., že je super, génius, skvělý, což jen ukazuje celý ten egoismus tohodle pořadu. S touhle epizodou se všechno ještě více rozpadá díky naprosto strašnému střihu a zmateného kameramana. TAHLE EPIZODA NEMÁ PŘÍBĚH NIKAM NEVEDE, JSOU TO JEN REFERENCE s humorem, který byl prošlý i v 70. letech (Soukup DOSLOVA převypráví dva staré frky). Těším se, kdy se v pořadu objeví další člověk než Soukup a Marcelka - z promo materiálů vím, že se tak stane, tak doufám, že dřív než později.

• 11.4.2020  11:52
    China, IL (TV seriál) (2011)

Brad Neely proslul svými webovými kraťasy, tak i svým předabováním Kamene Mudrců "Wizard People, Dear Reader", ale ty televizní formáty fakt nejsou vždycky pro něj. Hlavním problémem tohodle seriálu, podobně jako Superjailu, bylo když přešli z formátu 11 minut na 22. Protože, když se z toho pokusily udělat více surreálnou kravinku ukázalo se, že to vlastně není zase až tak zajímavé. Neelyho původní kraťasy na YT z kterých China,IL vychází jsou ale dost vtipné. Jen trochu smutný bylo, když se pokusil jejich energii napodobit v jeho skečshow "Sclopio Peepio" tak se ukázalo, že s větším budgetem to tu energii už nemá. To, co holt fungovalo na internetu roku 2007 asi nebude fungovat v současnosti na TV. To je asi jedna z věcí se kterou se musíme smířit.

• 11.4.2020  11:40
    Three Busy Debras (TV seriál) (2020)

Three Busy Debras mělo dvoj-premiéru s Tim a Ericovým Beef Housem, ale Debry je zatím mnohem lepší a vtipnější. Bizarní surreálný humor, který paroduje všechny ty pořady o bohatých ženách v domácnosti mi seděl víc než docela líná varianta na zombifikované sitcomy od dua Tima a Erica. Zatím teda viděny jen dvě epizody, ale obě dost dobré (vyřešení zabití pool boye a hvězdicový kroužek). Narozdíl od Beef Housu je tu taky víc prostředí, rozpočtu a celé to nepůsobí jako improvizace. Záběry mají smysl a působí to promyšleně. Občasné "drsné/edgy" vtipy taky působí lépe než prvoplánové "nechuťárny" z Timova a Ericova díla. Byl jsem fanoušek některých Tim/Erikových seriálů, ale fakt se docela různí v kvalitě (Awesome show a Bedtime Stories jsou podle mě fajn, ale jejich miliardový "film" a Tim Goes to Mayor byli celkem shit). Beef House je však na ně docela průměr - není to od nich nejhorší, ale taky ne nejlepší. Debras jsou oproti tomu docela svěží vítr a ta jejich "naivita" je pro mne docela vtipná.

• 5.4.2020  14:16
    Sol Levante (2020)

Tech demo: The Anime

• 30.3.2020  19:02
    Premiér - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2019)

Jaromír Soukup dělající rozhovor s premiérem Divišem hraným Jaromírem Soukupem je honění vlastního ega tak, že snad na to ani není porno kategorie. A scéna "Mám rád televizi..." je jen taková milostná předehra. Tolik ke kritice s(hr)exuální výchovy. A konec mluvení do kamery alá House of Cards? To už je jen taková třešnička na dortu.

• 24.3.2020  20:28
    PSY - Gangnam Style (hudební videoklip) (2012)

Gangnam Style je víceméně monstrum doby ze které pochází konkrétně internetu roku 2012. Síté začínali víc táhnout lidi a Gangnam Style byl vrchol úspěšnosti jakéhosi lol random humoru. Vždyť to byla stejná doba jako RAGE komixy a první memey, Na jednu stranu Gangnam style ukázal, jak internet dokáže vytvořit rychle celebritu, která padne i do podvědomí mainstreamu, vše to však nakonec bylo falešné a PSYho song byl jen "One Hit Wonder". PSY po 15 minutách slávy zmizel a byl konec. Avšak největší sračka je ale PISSeň, kterou udělal po tomto klipu "Gentlemen", která ani nemá tu "hravost" a jen se opírá o stupiditu.

• 19.2.2020  11:34
    Tomáš Klus - Je doma máma? (hudební videoklip) (2020)

Omlouvám se, ale člověk, který si myslel, že je to dobrý nápad, žije nejen v devadesátých letech (kdy písně k filmům letěly), ale pravděpodobně i v jiné dimenzi.

• 16.2.2020  18:25
    Šéfík internetu (TV pořad) (2016)

Pořad Šéfik internetu ukazuje, že srandu z děcek si můžou dělat nejen nemorální džustubeři jako Haggy nebo LeafyIsHere, ale i Príma Kůl. Skvělá trojce moderátorů - Sokol (vypadá to, že přemýšlí na to jak si uvázat oprátku), Ali (vypadá to, že přemýšlí, jak vydělat peníze) a Fatty (který nepřemýšlí). Podlejzavé mladé generaci a zároveň celkem urážlivé. Aliho pořady jsou doslova ztělesněním memeu "How do you do, fellow kids?".

• 16.2.2020  15:13

Ein kitten fur Hitler je film, který považoval Ken Russel jako svůj nejkontroverznější. Byl natočen s tím, že chtěl, aby film byl zakázán. Jestli to berete z tohohle pohledu, tak film naprosto selhal. Russel ztratil od 70.let svoji edge. Myslím, že nejen třeba Jojo Rabbit, ale i někteří Monty Pythoni v 60.letech měli vtipy stejně drsné nebo drsnější. Dokonce zde dětskou roli hraje lilipután, aby film dětského herce nepoznamenal. Z hlediska vtipnosti se párkrát pousmějete a z hlediska radikálních názorů je film běžný. Poukázání na absurditu udělení vojenských cen posmrtně je zajímavé, ale moc se s tí nepracuje. Mnohem kontroverznější by bylo, kdyby se Hitler polepšil, jak film naznačoval, ale zůstane historický akurátním hajzlem. Takže já jsem se párkrát pousmál, ale jestli cílem bylo šokovat tak je to tragické selhání protože jsou i více edgy videa jen na YouTube.

• 16.2.2020  13:48
    Hair Love (2019)

Sponzorováno Dove a spoustou lidí na kickstarteru. Podporováno Sony Animation. Vítěz Oskara. A přitom film, který v sekci krátkých filmů Anifilmu uvidíte v různých variacích stokrát. Nevěřící Vlasák 2: The Reboot. Omlouvám se, ale film, jehož zásadní konflikt se vyřeší sledováním YT vlogu fakt není pro mě.

• 15.2.2020  21:28
    Modelář (2020)

Buddy-dron-navigátor movie, který reflektuje, jak zmatečnost doby, snahu něco dokázat, ukázat světu, že na to máme, pomstít se vyloženým hajzlům (What a Dick) a najít tu neurčitou spravedlnost, jestli existuje. O to smutnější je, že film fakt klopítne těsně před finišem. Selhání hrdiny, podivně rychlé utnutí a hned titulky. Sakra, jako by tam na konci chyběl ještě jeden obraz. Fakt kdyby tam dodali ještě skutečné doznění - ne jen posprodukčně dodaný záběr a voiceover z rádia, tak by to bylo super. Asi jako začátek konverzace fajn, ale konec filmu to moc není. Díky amíkům za tu válečnou mašinu, fíky za film a jdu si na startovači předobjednat cdčko o Zemanovi. Viva la revolution, excuse my french.

• 10.2.2020  16:25
    New Eden (TV seriál) (2020)

Zajímavé nepochopení fungování kultů (např.: rozdíl kultů vedené muži vs ženami, motivace vůdce kultu, důvod eskalace atd.). Seriál, který se na jedné straně nemůže rozhodnout zda chce hrdinky podpořit, nebo je zesměšnit a nebo z nich dělat naprosté tupce. Mám rád mockumenty, ale humorově se mi to do vkusu moc netrefilo. Hodně "quirky" a pokus o nějakou občastnou edgy věc často nevychází. V nečem strašně doslovné, v něčem naprosto nerozhodné. Samozřejmě naprosto neuvěřitelné apod. Tohle je zhruba na úrovni horší/průměrné epizody Documentary Now (jehož fanoušek taky nejsem) roztažené na 8 dílů. Skvělé v napodobení staré technologie, ale to pro mě nestačí. Bohužel nedokoukáno celé - takže tenhle komentář berte s rezervou.

• 24.1.2020  21:40

This is so sad, Alexa play "Rattlesnake" by King Gizzard and Lizard Wizard.

• 18.1.2020  23:47
    Scissor Seven (TV seriál) (2020)

Jestli existuje důvod, proč by se Česko mělo kamarádíčkovat s Čínou, je aby je přesvědčili, že mají vydat druhou řadu Scissor Seven. I když to začne značně překombinovaně, nakonec si ty postavy i oblíbíte. Když už nic jiného lepší než Krtek a Panda.

• 11.1.2020  21:08

Epizoda 7 se pokouší představit vpodstatě komunitu číslo-supremistů, které vede dredatá černoška a kteří berou všechno bez čísel pasažérů jako negativní, ale vpodstatě čísla znamenají progress k "vykoupení" postavy. (Libují si tak ve svých negativních stránkách). Dokonce dojde i na rýpnutí na "fake news" (Conductor is fake!). Což mě přivádí k otázce, kdo vlastně určuje "vykoupení" postav? Spousta lidí nemá jen jednu definovanou vadu. Tahle série je hodně o peer-presure, kdy se hlavní postava Jesse, snaží zalíbit svým spolužákům a všem okolo i když ho nutí k negativním věcem (Are you a man?!). A člověk po zhlédnutí téhle epizody dumá - má tenhle seriál opravdu tak dopodrobna rozebírat? Není to skutečně jen náhoda a tvůrci se nesnaží říct nic o skutečném světě? Má ta černoška reprezentovat vůdce neonáckovských punkerů (viz Green Room - frick you nazi punks, viz level TV - v tom mailu bylo jen jedno české slovo "You are Nazí" , ale já nahý nejsem) ? Ale je to fajn, jen škoda, že všechna ta tajemství odhalila už první řada (kdo je stroj vedoucí, co jsou čísla apod). Nejoblíbenější postava druhé sérky je samozřejmě MT. A to za sebou ani nemusí mít V.

• 20.12.2019  19:11

KAPITOLA 9: Ranč Skinwalkera (to je pro vás UF-ologové). 2017, Rian vypouští Posledního z Jedů a fanoušci si chtějí hned nějaký jed dát do kávy, aby už jím nikdo neznásilňoval radostné vzpomínky. Jejda, kyanid došel, tak místo toho pojďme házet hejty na herečky ve filmu. Zabírá to. Darth Jar Jar Abrhams se snaží vyzvrácet vše, aby se to fandům konečně líbilo. V roce 2019 vydává temná strana Diss-ney Rýži Hvězdochodiče. Nyní jeden odvážný rebel píše recku na stránce zvané ČSFD: Upřímně Last Jedi se snažil o něco nového, nastavit zrcadlo, ale projel to. V RS se střihač snažil navodit mi epilepsii. Celá tahle trilogie působí, že jeden něco napsal, druhej mu to kompletně překopal a ten první se vrací aby zase zkopal toho druhýho. Rise je jak fotbalista - naprosto debilní, ale utíká rychle. Obsahuje nejlepší hraní s mrtvolu od Weekend ať Berney's a videí Logana Paula. Objeví se Strejček Lando, vypadající jak z reklamy na inzulín. To když řekl té ex-stormtrooperské černošce, že pozná odkuď je, když jí sbalí, bylo divný. Když jsme u ní vztah mezi ní a Finnem připomíná epizodu South Parku, kde se Cartman pokoušel najít Tokenovi holku. "To já jsem byl celou dobu Pšouk. " říká řiťkohlava Palpatin. No a já byl celou dobu asi Špartakus, ne? Kdyžs měl tu flotilu pročs ji nevyužil už dřív, ty Pšouku. Rey si prošla zajímavým vývojem - dříve byla chytrá a vše věděla, nyní dělá jen blbosti. To se bude fandům líbit. Poe a Finn mají nejlepší vztah ve filmu. "Nebojte, dáme tam vztahy stejného pohlaví" říká JJ "Ale jen mezi komparzistama a na 1 sekundu, aby to mohli v Rusku a Číně vystřihnout, to dá rozum." A už jsem se bál, že tu progresivitu Disney myslí vážně a nevyužívá ji jen v US, aby se zalíbil tisku. (viz zmenšení Finna na plakátech ep7 pro čínský trh, protože tam se černoši neprodávají zase až tak dobře). Díky za filmový ekvivalent hašení požárů naředěnou žíravinou a fíky za film.

• 16.12.2019  14:50

Je skoro až smutný, že vypotřebovali první epizodu o cestování v čase na tuhle lol random kravinu. Třetí řada byla dost rozporuplná - pár jedna hodně dobrá epizoda, tři fajn, zbytek průměr. Hlavní její problém bylo, že se pokusil rozebírat rozvod, psychologii postav atd. a ty "zábavné věci" byli v pozadí. Čtvrtá řada má podle mě opačný problém - jako by si řekli, že chtějí "Ricka a Mortyho", jak býval a tak se vykašlali na nějaký posun postav, příběh se vpodstatě vynuloval a dostáváme tak jen dobrodružství. Bohužel ne tak zapamatovatelná jak z první a druhé řady, uhánějící zběsilým tempem, kde nemá cenu ptát se na logiku. Mám rád Justina, ale už to působí, že jim docházejí nápady a tak si náměty cucají z prstu (jo, zrovna mě nebaví heist filmy, tak uděláme epizodu dle toho, jo, zrovna mi došlo, jak jsou draci trapní, pojďme si z toho udělat srandu). U téhle epizody je taky zklamání, že se tvůrci dušovali, že cestování v čase neudělají, protože to by přineslo jen nelogičnosti a zmatky. No a když jim došli nápady, tak se na nějaké nelogičnosti a zmatky vykašlali. Rick a Morty je nyní moc velký na to, aby selhal alespoň na dalších pět sérií. A Adult Swim ho nezruší, jelikož je to prakticky jediná show, která jim vydělává. Jestli tedy alespoň R and M pomůže financovat pořady, které chci vidět (Shivering Truth, Primal, Ballmastrz 9009), tak budu rád, ale kvalita dle mě klesá.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11