Le_Chuck

1 2 3 4 5 6 15 29 43 57
    • 14.5.2015  22:56

Max Mad. Čakal som veľa a toľko som som aj dostal. Nemám slov... 95%

• 9.5.2015  21:00

Síce sa to malo volať skôr Slava, ale ukážkový príklad toho ako ma vyzerať športový dokument. Navyše sa veľmi dobre dopĺňa s výbornym švédskym CCCP Hockey. Pozdravujem unylého Messiho. 90%

• 9.5.2015  20:58
    Messi (2014)

Messi fanboys si prídu na svoje, ale obávam sa že ako dokument to naozaj nemá čo ponúknuť. Messiho život je "len" to klasické rozprávkové, ako chudobné decko zo slumu vo veľkom svete prerazilo. Čo pri jeho talente asi ani ináč dopadnúť nemohlo. S čím mám ale hlavne problém, že na takéto rekapitulácie je vzhľadom na jeho kariéru priskoro a príde mi to skôr ako taká reklama na Lionela. No drama. 50%

• 9.5.2015  20:53

Neoriginálny príbeh, ktorý po matnej úvodnej tretine naberie nečakané obrátky. Jo a artdirecion je neskutočná. 75%

• 9.5.2015  20:50
    Pyramida (2014)

Festival retardovaných rozhodnutí, bez atmosféry, bez napätia, bez nápadu. Taký As Above, So Below tiež nebolo žiadne terno, ale aspoň bolo vidno snahu divákovi niečo ponúknuť. The Pyramid je radová sračka, ktorej 9% na Tomatometri je tento krát úplne adekvátnych. Niečo ako verbalov komentár... bezobsažná vykopávka. Zaokrúhlených 10%.

• 9.5.2015  20:36

Americky negangster. 65%

• 11.3.2015  23:30

Oka, ten konec je proste taký aký je a keby nebol, tak by to bola zrejme dokonalá romantika. Scéna lúčenia na letisku, keď Alex odlieta do Bostonu, radím už teraz medzi to najkrajšie čo som kedy vo filme videl. Seriously. Šarmantné, citlivé, smutné aj veselé a hlavne zo života. Z tej chémie by sa rozložil aj Toxic Avenger. Vidím to teraz na také 4 horory, aby som sa dostal späť do svojho štandartného filmovo-životného rozpoloženia. 90%

• 16.2.2015  22:19

Jednička na steroidoch. Ovela lepšia. 70%

• 14.2.2015  23:36

Death at Funeral 2 sa bohužial nekoná ... od brisky, inteligentne čierno-humorného to ma na míle ďaleko a jediné čo ostáva, je rodinno televízne a s nádychom (vlavne vo finále) ameriky. Čiže big nope. Potenciál to malo, len ostal na papieri a tých pár vtipých skečov pripisujem skôr náhode. 40%

• 9.2.2015  09:55
    Slídil (2014)

Skvelé, originálne, dark, herci sú rad za radom na čele s famóznym Gyllenhaalom vo svojich rolách milimetrovo presní. 90%

• 9.2.2015  09:01
    Interview (2014)

Stále ta istá pesnička, Rogenovky sú proste trailerové komédie. Na tých troch minútach to vždy vyzerá ako najvačšia prča na svete, ale keď majú vtipom naplniť hodinu a pol, tak je to v lepšom prípade len-tak-tak. Ale hej, človek si pri tom fajne oddychne, prípadne aj pospí (story of my life) bez toho aby o niečo prišiel. 60%

• 7.1.2015  22:21

Atmosféra ostala. Kúzlo nie. 65%

• 7.1.2015  22:19

Moje rozumové ja film zhodnotilo na 4*, moje spirituálne by rado ešte jednu prihodilo. Budem si pamätať jak silný záver, tak aj podriemkavanie v prvej tretine. 90%

• 3.11.2014  11:55
    Úlovek (TV seriál) (2009)

Žrádlo. Okrem toho televízneho looku mi nevadilo hádam nič. Hardy je drak. Všetci herci válcujú, ale odpornejšiu filmovú postavu, ako Freddie s fleku proste nevylovím. Odporúčam zohnať verziu, kde su všetky 4 časti spojené do jedného 3 hodinového kusu, nemá problém urdžať pozornosť. 85%

• 28.9.2014  10:41

Druhá hviezda za cameá inač tragédia. 30%

• 21.9.2014  02:36

Pálim s čistým svedomím plnku, funguje to aj ako pokračovanie aj ako malý reštart série. Ale hlavne ako popcornové inferno so všetkými Bayovými trademarkmi na kvalitných drogách. Ako arťák nemôžem zaokrúhliť dole. Ani nechcem. 90%

• 8.9.2014  13:01
    Noe (2014)

Máš rád parádne zahrané veľkoformátové epické občasdrámy podľa skutočných udalostí s dobrýymi efektami? Noe je dobrá voľba. 80%

• 20.8.2014  23:56

Najlepši film, aký nikdy nevznikol. 85%

• 16.8.2014  01:20
    kink (2013)

"Another day in office." 60%

• 14.8.2014  10:37

Luxusná akcia utopená v lamersky neochutenej príbehovej omáčke. Použitelných možno 30 minút aj to iba na plátne. Zlatý Raimi. 50%

• 14.8.2014  10:30

"Jou, spravíme z toho best revenge movie ever! A mohli by týpečkovi do chlastu naliat gutalax a on sa posere! So genius! Aj ten čokel, sa može niekde vysrať! Much wow! To bude hit." Mno ... čo viac napísať o filme kde najsympatickejšiu postavu hrá Nicki Minaj. 20%

• 31.7.2014  09:33
    Sabotáž (2014)

Je to strašna tupota a až je mi divné, že logiku pri podobných flákoch riešim. To asi zato že Ayer, proste som naň zvyknutý na nejakú pridanú hodnotu (príbeh, postavy, logika, čokolvek FFS). Jo a Arniemu by som zakázal vo filmoch rozprávať. Fakt som sa viac rozčuloval ako bavil. 50%

• 22.6.2014  14:51
    Zátah 2 (2014)

Sadistic uber-violent mayhem a rovnaky kvalitativný sequelovský skok ako pri Tropa de Elite. Stále si ale treba uvedomiť, že to je v prvom rade darček pre fanúšikov žánru od fanúšika žánru, ktorý má okrem chuti a ambícii aj sto kilometrovú horu talentu. Berandalu vládne v prvom rade choreografia. Tam kde dokázal byť v komentároch spomínaný Greengrasov Bourne chaotický už v súboji jeden na jedného a musel si pomáhať nožničkami, parkinsonom a hlavne zvukovou stopou, zvláda Evans masové bitky s desiatkami ľudí v zábere, kedy človek presne vie čo sa deje. Toto je proste iný level ako všetko MA doteraz. Redemption na steroidoch aj hlavne vďaka príbehovej vate, ktorá uź dávno nie je vatou. 95%

• 15.6.2014  15:14

Skvelo napísany, zahraný a vygradovaný klerošpionážný triller pre pokročilých žiakov prvého stupňa ZŠ. 50%

• 9.3.2014  00:12

Stevovi Hollywood jednoznačne prospel. 85%

• 25.2.2014  17:25
    Penn & Teller: Bullshit! (TV seriál) (2003)

Haters gonna hate. Občas trochu na hrane, ale argumentačne tisíce kilometrov nad konšpirátormi. Plus za formu. 95%

• 24.2.2014  20:13
    Vášeň (2012)

Keď sa raz budú rozdávať zlaté bradavky za najasexuálnejšie (skoro)erotické filmy, tak tento De Facepalmov senilný neonoir bud moj horúci kandidát. To, že sa pri komponovaní žalúzii zabudlo, že divák nie je úplný retard, je už len taká malina na torte. Plytké a prudko amatérske. 30%

• 23.2.2014  20:39
    Sirens (TV seriál) (2011)

S01E01 - 80%

• 20.1.2014  20:20
    Jméno (2012)

"Heil Pepito!" 90%

• 6.1.2014  01:43
    Kick-Ass 2 (2013)

Človek si aspoň uvedomí, aký výnimočný flák je jednička. Downgrade úplne na všetkých frontoch. Pár punkových výstrelkov, R-kový rating, Olgyn sixpack ani Jimmov chrup to od šedivého priemeru nezachráni. Byť snaha bola. A Chloe začína byt dosť otravná. 55%

1 2 3 4 5 6 15 29 43 57