Falko

TV program Germany, Austria

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52
    • 31.10.2016  23:25

Nevedel som sa rozhodnut, ci mam dat 3 alebo 4 hviezdicky, ale nakoniec s prizmurenim oka predsa len dam 4, kedze podobne psychologicke thrillery mam rad. Len skoda, ze sa reziserskeho zezla neujal David Fincher, lebo si myslim, ze on je na to ako stvoreny. Hudba Dannyho Elfmana ma chvilami hypnotizovala skor k nude, alebo k premyslaniu, ze uz by som sa rad dockal rozuzlenia minimalne o polhodinu skor, kedze som mal pocit, ze dej filmu ide ako z chlpatej deky, ale tak nakoniec moja trpezlivost zvitazila, vsetko zapadalo do seba ako puzzle a mohol som odist z kina z pocitom, ze na Fincherov GONE GIRL (2014) sice nema, ale bavil ma.

• 13.7.2016  19:47
    Take Me Out (TV pořad) (2013)

Hlavne vdaka vtipnemu moderatorovi tejto zoznamovacej show je tato relacia nabita humorom a teda bavi ma.

• 27.4.2016  18:56

To je casto tak, ked ocakavam priemernu blbost, dostanem na prekvapenie komediu, na ktorej som sa slusne bavil. Ani mi nevadilo to, ze tam neslo hlavne o hladanie zlocinca v podani Tila Schweigera, ako skor o rivalitu dvoch spionov, ktoremu z nich sa podari zbalit Reese Witherspoon, pretoze u mnohych dialogoch som sa nasmial. Napriklad scenu, pri ktorej Chris Pine sleduje romanticku scenu z Titanicu (1997) mozno malokto vedel, ze tuto komediu natocil ten isty kameraman Titanicu Russell Carpenter, takze to aj pre neho sameho musela byt srandovna nostalgia. Taktiez skladba od Beastie Boys - Sabotage sa s Chrisom Pineom spojovala aj v prvom Star Treku (2009) uplne na zaciatku, kde ako maly Kirk obrovskou rychlostou upaloval niekde na pusti na aute a takmer sa zabil. Mozno je to aj tym, ze filmy o agentoch ma vzdy bavili, ci uz komedie alebo napinave akcaky, takze som bol spokojny.

• 22.4.2016  15:04
    Mrak (2006)

Toto sa nemeckym tvorcom skutocne vydarilo, necakal som, ze ma tato drama az tak dostane. Pred pozretim filmu som tusil nieco len okolo havarii v atomovej elektrarni, ale netusil som, co sa stane s osudmi hlavnych hrdinov, kedy sa komu, co stane alebo nestane. Tak preto aj ta stvrta hviezdicka. Niekedy je o filme lepsie vediet menej a o to viac su sokujuce tie zabery, ktore som ocakaval najmenej. Zial obsahy o filme popisuju kompletny dej filmu az do uplneho konca, co je skoda, takze chapem aj tie nizke hodnotenia.

• 9.4.2016  21:38

Pocital som s tym, ze scenar bude blby, ked uz tento film odmietol prave kvoli scenaru natocit reziser OLYMPUS HAS FALLEN (2013) Antoine Fuqua, ale utok na Londyn bol väsci, nez som cakal, slusne natoceny a hlavne tu nebola minuta, ktora by ma nudila. Dokonca aj kameraman Ed Wild sa snazil hlavne pri prestrelke v nocnych uliciach Londyna dlhymi zabermi bez strihu napodobnit Emmanuela Lubezkiho, ktory si to vyskusal uz aj v GRAVITACII (2013) alebo v BIRDMANOVI (2014). Gerard Butler je tu proste ako Rambo, ktory nakope teroristom zadky a je jedno, kolko ich je, takze skutocne netreba od tohto filmu ocakavat nejaky inteligentny zazrak na styl SMRTONOSNEJ PASCE (1988) alebo napodobneninu realneho utoku na styl Pariza alebo Bruselu. Mna to bavilo a dopadlo to presne podla mojho ocakavania, pretoze toto je nastastie len film.

• 1.2.2016  00:29

Tak ale naozaj mnohymi zatracovany Leo si tentokrat uz konecne zasluzi toho Oscara. Uz len za to, ako musel mrznut pocas natacania, teda nielen jeho postava. Reziser Alejandro G. Inarritu je perfekcionista a o kameramanovi E. Lubezkim ani nehovorim. Ak pojde takto stale dalej v kazdom dalsom filme, tak to nebude mat Akademia lahke dat cenu inemu kameramanovi, ak si ju zasluzil menej, nez sam Lubezki :-) Ale ked si spomeniem na GRAVITACIU (2013) alebo na BIRDMANA (2014), tak tych dvoch Oscarov ma zasluzenych. Tom Hardy ma taktiez prekvapil, ze ako jeden z mala hercov si vybral dva filmy v jednom roku, ktore sa natacali v extremnych podmienkach, netreba zabudnut aj na MAD MAX: FURY ROAD (2015) a podmienky pri natacani na pusti. Ale teraz naspät k filmu. Je skutocnym zazrakom, ze to vsetko, co zazila postava DiCapria, ze to vobec prezila. Zabery s grizlym zabijakom boli neskutocne brutalne a realne a vobec vsetko, co sa tam dialo dalej nie je nic moc pre slabsie povahy. Chvilkami som si pri filme spomenul aj na M. Gibsonov APOCALYPTO (2006), v ktorom podobne hlavny hrdina cely film utekal a bojoval o zivot, ale nebol az tak brutalne krvavy, ako tento film. Takze Revenant ma u mna jednoznacne plne hodnotenie a Alejandrovi a Leovi drzim na Oscaroch opät palce. >>> (Videl v kine 30.01.16)

• 1.2.2016  00:09

Tak vcera som videl The Revenant s DiCapriom a dnes dalsi krvavy skvost v zasnezenych horach, uz som myslel, ze aj v kine zamrznem :-) Dva filmy, ktore ma neskutocne pobavili, len skoda dlheho rozbehu na zaciatku, ktori uz mnohi kritizovali. Myslim si, ze by bolo lepsie, ak by ako kinoverziu pustil Tarantino do kin priblizne na 150 minut a ta trojhodinova mohla vyjst na Bluraykach, ale co uz. To je asi jediny dovod, preco nedam 5 hviezdiciek. Hudbu Ennia Morriconeho som si nedavno nazivo aj s jeho ceskym orchestrom vychutnal v Bratislave a bola skutocne skvela. Velmi dobre sa hodila do kazdej sceny, nominacia na Oscara je podla mna pravom zasluzena. Tarantino si opät rozdelil film na viacero kapitol, ako som uz zvyknuty, ale najlepsie bolo na tom prave to, ze som netusil, co ma kto v plane, kto je s kym na akej strane a proti komu. Taktiez aj prekvapive zabery ako aj z PULP FICTION (1994), najskor ukazat normalny dej a vsetko, co Tarantino chcel zatajit, ukazal v neskorsich scenach o par hodin skor, co robilo film este zaujimavejsim. Tim Roth mi neskutocne pripominal svojim arogantne elegantnym usmevnym vystupovanim Christopha Waltza, ktoreho by som v tej ulohe videl radsej, ale aj Tim Roth je velmi dobrym uz dlhodobo oblubenym Tarantinovym hercom, podobne, ako aj ostatni K. Russell, S. L. Jackson alebo aj M. Madsen... Jennifer Jason Leigh ma podla mna zasluzenu nominaciu na Oscara za najlepsiu herecku vo vedlajsej ulohe, teda hlavne za jej vystupenie v poslednej polhodine nemalo chybu. >>> (Videl v kine 31.01.16) >>>

• 20.9.2015  20:34
    Skrytá vada (2014)

Jedna neuveritelne nudna katastrofa. Hrali tu dobri herci a preto som to chcel vidiet, ale veril som, ze ma to bude bavit, lebo som videl uz vselijake filmy, ale toto bola jedna velka nuda. Takze sorry Paul, dal si si zalezat na scenari a ziskal si aj nominaciu na Oscara za scenar a kostymy, ale pre mna to bolo utrpenie.

• 13.9.2015  00:52

Nic velke som od Hitmana necakal, dal mi presne to, co som ocakaval, teda akcnu oddychovku, takze som spokojny.

• 19.5.2015  21:36

Neviem, ci film roka, ale uplne sa do detailov zhodujem s komentarom uzivatela T2. Je to Epicke, bombasticke, spektakularne, zbesile, sialene dobrodruzstvo, ktorej bubnova hudba Junkie XL len pritvrdila na pilu. Na tento film len tak rychlo nezabudnem. A samozrejme skvele 3D. George Miller vedel, ake su dnesne vymozenosti natacania filmov a urcite si v porovnani s Mad Maxom spred 30 rokoch vedel predstavit, ako by to mohlo vyzerat. A vobec nesklamal, naopak prekvapil.

• 8.3.2015  18:22
    Chappie (2015)

Ano, cislo 22 zije!!! Tentokrat nie uderom blesku, ale sikovnym preprogramovanim. Brutalita a nasilie su tu podobne, ako aj v Robocopovi, Chappie bol rovnako mily, ako aj Cislo 5 - Johnny petka, takze mix oboch filmov, ktore som v detsve miloval vysiel u mna na plny pocet bodov a Hans Zimmer to svojou perfektnou hudbou len pritvrdil. Neill Blomkamp sa aj vdaka filmom ako District 9 a Elysium vysvihol u mna na oblubeneho rezisera, od ktoreho sa budem tesit na kazdy dalsi film. Tiez ma prekvapila zaporna uloha H. Jackmana, ale J. Foster nebola v Elysium ina. Takze len mozem suhlasit s komentarom uzivatela Sidzej.

• 17.2.2015  19:44
    The Presence (2010)

Jednu hviezdicku za to, ze som nezaspal. Co tu vlastne robila Mira Sorvino? Urcite ani ona necakala, ze to bude tak zle a nudne natocene. Prve slovo sa tu prehodilo myslim ze az po stvrthodine, uz som sa zlakol, ci to pri 80 minutovke nebude nemy film a co sa stalo potom? No hrozna nuda, ako filmova telenovela pre milovnikov nejakych paranormalnych javov by to mozno uslo. Ja neviem, ale aj Slovenski filmari by natocili asi lepsi horor, teda ak sa to da vobec hororom nazvat. Proste slabota.

• 3.12.2014  13:45
    Chlapectví (2014)

Super, bavilo ma to, do plneho poctu mi tu chybalo len o trosku viac dramatickych scen. Vobec by som nebol proti, ak by reziser natocil dalsich 12 rokov, teda od Masonovej 18-tky az do 30-tky. Bolo by to mile prekvapenie a jedinecne, nikdy nikto predtym nic take nenatocil. Skoda len, ze v tomto filme nevpisoval reziser aspon datumy, o kolko mesiacov alebo rokov sa ta ktora scena odohravala, bolo to vidiet len na jeho zmene ucesu, zmeny prostredia a tak, ale datumy by som vzdy privital, bolo by to o to zaujimavejsie, ale inac super napad. 160 minut mi ubehlo velmi rychlo.

• 16.7.2014  22:35
    Doupě (2014)

Zabavny akcak, pri ktorom netreba premyslat nad tym, co je a nie je realne. Ak chcete premyslat, vyhnite sa tomuto filmu ako sa len da. Chcel som ho vidiet aj vdaka Walkerovi, predsa len jeho posledny kompletny film, ak sa nemylim a Luca Bessona mam tiez rad, len ten zaver by som az tak neprehnal. Inac film je lepsi, nez som cakal na zaklade priemernych hodnoteni.

• 7.5.2014  10:09

Priemerna komedia, ktora sa drzi hlavna vdaka pomerne neznamemu Kevinovi Hartovi, ktory je znamy akurat tak z parodii SCARY MOVIE 3 az 5. Aj ked podobnych buddy movies bolo natocenych dost, stale ma bavia a ja verim, ze Kevin Hart dostane este prilezitost aj v dalsich komediach, aby dalej bavil divakov. Ride Along mal len jeden malicky problem, ze tie najvtipnejsie sceny boli pouzite z traileru a pri mnohych scenach si poviete: ,,Aha, teraz bude ta scena z traileru." Inac na pobavenie je to slusna komedia, ale na 4 hviezdicky by tam muselo byt nieco viac. __________ (Videl v kine 06.05.2014).

• 10.12.2013  23:21

Uz to tu bolo viac krat spomenute, ze tento film si bude chciet ziskat tu skupinu spokojnych divakov, ktori boli spokojni aj s animakom NA VLASKU / TANGLED (2010) a musim uznat, ze si ma tvorcovia opät ziskali. Je to podobne krasne, humorni su tam tentokrat snehuliak Olaf a sob Sven, takze o zabavu je postarane. Ladova animacia s polarnou ziarou v prevedeni 3D, co viac si mozem priat, len trosku menej piesni a bolo by to na 5 hviezdiciek. __________ (Videl v nemeckom 3D kine 10.12.2013).

• 6.12.2013  14:25

Z mojho pohladu o nieco lepsia, nez jednotka, pretoze som akosi nechapal, ako sa moze totalitny stat zabavat na zabijani deti, aj ked v dvojke slo sice tiez o zabijanie, len tentokrat slo o zabitie Katniss Everdeen a zabijacke pasce boli tiez ostrejsie, ako v jednotke. Teraz som zvedavy, ako bude pokracovat trojka. Prezident Snow v podani Donalda Sutherlanda, si s chutou zahral zaporaka tak, ako ho poznam so SMRTIACEJ EPIDEMIE (1995) s Dustinom Hoffmanom alebo v drame KRIMINAL (1989) so Sylvestrom Stalloneom. Rakusky reziser Francis Lawrence, nema s Jennifer Lawrence nic spolocne, je to len zhoda mien. Ako debut natocil fantasy-thriller CONSTANTINE (2005) s Keanu Reevesom, JA, LEGENDA (2007) s Willom Smithom alebo romanticku dramu VODA PRE SLONY (2011) s Robertom Pattinsonom. _________ Jennifer Lawrence - (Katniss Everdeen) +++ Josh Hutcherson - (Peeta Mellark) +++ Liam Hemsworth - (Gale Hawthorne) +++ Woody Harrelson - (Haymitch Abernathy) +++ Donald Sutherland - (Prezident Snow) +++ Lenny Kravitz - (Cinna) +++ Stanley Tucci - (Caesar Flickerman) +++ Philip Seymour Hoffman - (Plutarch Heavensbee) +++Produkcia: Nina Jacobson, John Kilik +++ (Videl v kine 28.11.2013) +++

• 5.12.2013  14:49
    Mafiánovi (2013)

Vdaka traileru a spojenim mien takych hercov, akymi su De Niro, Pfeiffer alebo Tommy Lee Jones, vratane rezisera Luca Bessona a producenta Scorseseho som ocakaval skvelu mafiansku komediu, pri ktorej by som sa bavil rovnako, ako pri komedii od Harolda Ramisa PREBER SI TO (1999). Lenze zial nestalo sa. Film sa snazi byt humornym, ako sa len da, ale je tam len par humornych scen, ktore poznam aj z traileru a pri ktorich som sa obcias pousmial. Mozno ak by to zobral do ruk samotny Harold Ramis, nasmial by som sa viac, kedze aj pri jeho predchadzajucich komedii ako NA HROMNICI O DEN VICE (1993) som sa dobre pobavil. Scorsese ako producent nebol zbytocny, kedze bola vo filme humorna narazka na iny jeho mafiansky film tiez s De Nirom MAFIANI (1990). Luc Besson ako reziser mal zostat radsej pri vaznych filmoch, podobne ako pri kultovom LEONOVI (1994) a mozno by si opät ziskal moju poklonu. Je to skoda, lebo tento film mal naviac. Ale Michelle Pfeiffer bola skvela, ako vzdy. Len pre zaujimavost, Michelle sa s De Nirom stretla aj v dvoch inych filmoch, napr: STASTNY NOVY ROK (2011) a HVEZDNY PRACH (2007). ____________ Robert De Niro - (Fred Blake / Giovanni Manzoni) +++ Michelle Pfeiffer - (Maggie Blake) +++ Dianna Agron - (Belle Blake) +++ John D'Leo - (Warren Blake) +++ Tommy Lee Jones - (Robert Stansfield) +++ Jon Freda - (Rocco) +++ Jimmy Palumbo - (Di Cicco) +++ Domenick Lombardozzi - (Caputo) +++ Hudba: Evgueni Galperine a Sacha Galperine +++ Produkcia: Luc Besson, Martin Scorsese +++ (Videl v kine 04.12.2013) +++

• 6.11.2013  22:47

Ani pokracovanie ma nesklamalo, naopak aj ked sa zda, ze som uz podobnych filmov videl v minulosti dost, nikdy ma nedokazu unudit a na roznych marvelovskych hrdinov sa budem tesit znova a znova. Dej ubiehal rychlo, boli tam aj komicke zapletky, spomienka alebo reakcia na AVENGERS (2012) alebo na CAPTAIN AMERICA (2011), ale neboli tu vynechane aj smutne situacie. Hudba bola skvela, takze nemam sa na co stazovat. Reziser Alan Taylor, ktory dostal takyto velkorozpoctovy projekt prvykrat do ruk zvladol svoje remeslo na jednotku, ale dalo sa to cakat po tom, co reziroval kvalitne serialy RIM (2005), IMPERIUM - MAFIU V ATLANTIC CITY (2010) alebo HRA O TRUNY (2011). _________ Chris Hemsworth - (Thor) +++ Natalie Portman - (Jane Foster) +++ Tom Hiddleston - (Loki) +++ Anthony Hopkins - (Odin) +++ Christopher Eccleston - (Malekith) +++ Rene Russo - (Frigga) +++ Jaimie Alexander - (Sif) +++ Zachary Levi - (Fandral) +++ Stellan Skarsgård - (Erik Selvig) +++ Stan Lee - (hral sám seba) +++ Benicio Del Toro - (The Collector) +++ Chris Evans - (Kapitán America) +++ Produkcia: Stan Lee, Kevin Feige +++ (Videl v 3D kine 06.11.2013) +++

• 3.11.2013  01:31

Rakusky reziser Francis Lawrence, ktory natocil temne fantasy thrillery CONSTANTINE (2005) s Keanu Reevesom alebo o dva roky neskor JA, LEGENDA (2007) s Willom Smithom sa rozhodol pre uplne iny zaner, akym bol tento film a celkom sa mu vydaril. Pribeh mi trosku pripomenul TITANIC (1997), kde sa mladik zalubil do zeny, ktora ale patrila niekomu inemu, avsak v inom prostreti a za inych okolnosti. O inteligencii slonov nemozem pochybovat, pretoze len den po filme som v spravach videl, ako si nejaky slon zobral stetec a maloval kvet :-) No v kazdom pripade si myslim, ze herci boli skveli, obzvlast moj oblubeny herec Christoph Waltz. __________ Robert Pattinson - (Jacob) +++ Reese Witherspoon - (Marlena) +++ Christoph Waltz - (August) +++ Paul Schneider - (Charlie) +++ Jim Norton - (Camel) +++ Hal Holbrook - (Starý Jacob) +++ Mark Povinelli - (Kinko / Walter) +++ Richard Brake - (Grady) +++ Produkcia: Gil Netter, Erwin Stoff +++

• 3.11.2013  00:46
    Pianista (2002)

Popri SCHINDLEROVOM ZOZNAME (1993) povazujem tento film za jeden z najlepsich na podobnu temu o zabijani Zidov pocas 2. sv. vojny a nezostava mi nic ine, ako sa zamysliet nad tym a tesit sa, ze nemusim mat strach, ze by mi zajtra vtrhli vojaci do bytu a zastrelili ma. Adrien Brody a Thomas Kretschmann, si spolu zahrali aj vo filme Petra Jacksona KING KONG (2005). Reziser Roman Polanski natocil napriklad: PLES UPIRU (1967), ROSEMARY MA DETATKO (1968), CINSKA STVRT (1974), 48 HODIN V PARIZI (1988), OLIVER TWIST (2005) alebo BUH MASAKRU (2011). Pianista sice vyhral troch Oscarov za hlavne kategorie, avsak za tu najhlavnejsiu kategoriu najlepsi film ziskal Oscara muzikal Roba Marshalla CHICAGO (2002). _________ Adrien Brody - (Wladyslaw Szpilman) +++ Thomas Kretschmann - (Kapitán Wilm Hosenfeld) +++ Emilia Fox - (Dorota) +++ Michal Zebrowski - (Jurek) +++ Ed Stoppard - (Henryk) +++ Maureen Lipman - (Matka) +++ Frank Finlay - (Otec) +++ Jessica Kate Meyer - (Halina) +++ Julia Rayner - (Regina) +++ Produkcia: Roman Polanski, Robert Benmussa +++

• 31.10.2013  23:45
    Gremlins (1984)

Trosku morbidne, ale stale zabavne. Chcel by som mat takeho Mogwaia doma, aspon by som mal o zabavu postarane, len tu zodpovednost, aby sa Mogwai nesmel dotknut vody alebo nesmel nic zjest po polnoci by som si na seba nechcel zobrat, takze radsej si tieto problemy pozriem v bezpeci pred telkacom tak, ako mi to naservirovali tvorcovia filmu. Ale je to jeden z dalsich filmov 80-tych rokov, ktory si rad raz za cas zopakujem a hodi sa tak na vianocne sviatky :-) _________ Zach Galligan - (Billy Peltzer) +++ Phoebe Cates - (Kate Beringer) +++ Hoyt Axton - (Randall Peltzer) +++ Keye Luke - (Starý otec - pán Wing) +++ Corey Feldman - (Pete Fountaine) +++ Judge Reinhold - (Gerald Hopkins) +++ Scott Brady - (šerif Frank) +++ Harry Carey Jr. - (Mr. Anderson) +++ Michael Winslow - (hlas Mogwai / Gremlins) +++ Produkcia: Steven Spielberg, Kathleen Kennedy, Frank Marshall +++

• 31.10.2013  23:25
    Dětská hra (1988)

Aj po niekolkych rokoch sa da na tento horor s potesenim pozriet, len dnes som inac vnimal neschopneho policajta, ktory sa nechal Chuckym takmer zabit a jeho reakcie mi liezli o nieco viac na nervy, ako pred 20-timi rokmi, ale inac je to stale zabava divat sa na behajucu hracku s nozom v ruke :-) ________ Catherine Hicks - (Karen Barclay) +++ Chris Sarandon - (Mike Norris) +++ Alex Vincent - (Andy Barclay) +++ Brad Dourif - (Charles Lee Ray / Chucky) +++ Dinah Manoff - (Maggie Peterson) +++ Tommy Swerdlow - (Jack Santos) +++ Jack Colvin - (Dr. Ardmore) +++ Hudba: Joe Renzetti +++ Produkcia: David Kirschner +++

• 23.10.2013  13:05
    Machete (2010)

Ano, niektore zabery boli prehnane, ale ked si spomeniem na Tarantinov KILL BILL (2003), kde hektolitre krvi striekali do vsetkych stran a Kill Bill ma u mna plny pocet hviezd, tak tento film ma samozrejme nemohol sklamat. Nie je to sice na plny pocet, ale Machete bol zabavny, akcia paradna, pohlad na Michelle Rodriguez ma vzdy potesi, neviem si ju v inej, ako akcnej ulohe predstavit a vidiet De Nira a Stevena Seagala v rovnakom filme sa moze povazovat za raritu, ale mna to potesilo :-) Uz sa nemozem dockat na pokracovanie. __________ Danny Trejo - (Machete Cortez) +++ Robert De Niro - (Senátor John McLaughlin) +++ Jessica Alba - (Sartana) +++ Steven Seagal - (Rogelio Torrez) +++ Michelle Rodriguez - (Luz) +++ Jeff Fahey - (Michael Booth) +++ Cheech Marin - (Padre) +++ Don Johnson - (Von Jackson) +++ Lindsay Lohan - (April) +++ Produkcia: Robert Rodriguez, Rick Schwartz +++

• 23.10.2013  12:51
    Carrie (2013)

Ak ste videli original, tak vas tento film nebude mat cim prekvapit a ani lepsie efekty to nedokazu zachranit, ktore ste videli v desiatkach inych filmoch. Problem je v tom, akokeby ste si pozreli reprizu originalu, len v modernejsej podobe. U mna to problem nebol, pretoze som na original, hlavne na ten zaver s matkou uplne zabudol. Julianne Moore ju zahrala skvele a cakal som teda omnoho nudnejsi alebo horsie natoceny remake, co sa ale nekonalo. Teda tento remake ma bavil viac, nez ten PSYCHO (1998) od Gusa Van Santa. Ak ste original CARRIE (1976) od Briana De Palma nevideli, je to len vyhoda pre vas. __________ Chloë Grace Moretz - (Carrie White) +++ Julianne Moore - (Margaret White) +++ Gabriella Wilde - (Sue Snell) +++ Portia Doubleday - (Chris Hargensen) +++ Alex Russell - (Billy Nolan) +++ Zoë Belkin - (Tina) +++ Ansel Elgort - (Tommy Ross) +++ Samantha Weinstein - (Heather) +++ Judy Greer - (Ms. Desjardin) +++ Produkcia: Kevin Misher, J. Miles Dale +++ (Videl v kine 22.10.13) +++

• 22.10.2013  16:31

Tak opät sa mi podarilo vidiet Mela Gibsona v ulohe podobnej z filmu ODPLATA / PAYBACK (1999), kde si zahral Portera, skor mi to pripadalo, ako pokracovanie Odplaty, pretoze Gibsonova postava sa nicim nelisi od tej z Odplaty. Avsak tentokrat sa mininalne polovica filmu odohrava v nejakej mexickej "free" väznici, kde si bude musiet Gibson poradit nielen s nelutostnym obchodom s ludskymi organmi, ale aj s tym, ako sa dostat k peniazom, ktore ukradol urcitym ludom, ktori tie peniaze budu hladat a nejedna sa o malu sumu... Ale to by som vela prezradzal. Divak musi mat len trpezlivost, pozorne sledovat a pamätat si mena, kto je kto, inac sa v tom deji strati. Reziser Adrian Grunberg zatial znamy nie je, je to jeho debut, avsak myslim si, ze celkom slusny start. ___________ Mel Gibson - (Gringo) +++ Kevin Hernandez - (Chlapec) +++ Dolores Heredia - (Chlapcova mama) +++ Daniel Giménez Cacho - (Javi) +++ Jesús Ochoa - (Caracas) +++ Peter Stormare - (Frank) +++ Bob Gunton - (Thomas Kaufman) +++ Scott Cohen - (Frankov právnik) +++ Produkcia: Mel Gibson, Bruce Davey, Stacey Perskie +++

• 21.10.2013  21:52
    2 zbraně (2013)

Denzel Washington - (Robert 'Bobby' Trench) +++ Mark Wahlberg - (Michael 'Stig' Stigman) +++ Paula Patton - (Deb) +++ Bill Paxton - (Earl) +++ Fred Ward - (Admiral Tuwey) +++ James Marsden - (Quince) +++ Edward James - Olmos - (Papi Greco) +++ Robert John Burke - (Jessup) +++ Produkcia: Andrew Cosby, Mark Damon +++

• 20.10.2013  23:03
    Gangsteři (2010)

Vzdy ma bavili filmy o gangstroch, ktori vykradaju banky, casina atd, takze ani tento ma nemohol unavit. Najviac somsi spomenul na MESTO (2010) od Bena Afflecka alebo NELUTOSTNY SUBOJ (1995) s De Nirom, pricom tieto filmy mali o nieco vyssiu kvalitu, nez tito Gangstri, avsak aj tento film ma zaujal a nevadilo mi, ze som dopredu vedel, ze posledna lupez nepojde ako po masle. Viac mi tu vadila hudba hlavne vo chvili, ked prisli Rusi do hotela a zacala ta prestrelka, ale to je taka vedlajsia vec, inac film je skvely. _________ Matt Dillon - (Jack Welles) +++ Jay Hernandez - (Eddie Hatcher) +++ Paul Walker - (John Rahway) +++ Chris Brown - (Jesse Attica) +++ Hayden Christensen - (A.J.) +++ Michael Ealy - (Jake Attica) +++ Idris Elba - (Gordon Cozier) +++ Zoe Saldana - (Lilly) +++ Produkcia: Chris Brown +++

• 20.10.2013  22:47
    Rio (2011)

Pohodovy animak, ktory ma pobavil, nesklamal, ale ani nenadchol. Na jedno pozretie stacilo. __________ Hlasy v povodnom zneni: Jesse Eisenberg - (Blu) +++ Anne Hathaway - (Perla) +++ Will i Am - (Pedro) +++ Jamie Foxx - (Nico) +++ Rodrigo Santoro - (Tulio) +++ Leslie Mann - (Linda) +++ George Lopez - (Rafael) +++ Produkcia: Bruce Anderson, Chris Wedge +++

• 19.10.2013  20:01

Brutalne, pravdive, mrazive, emotivne a co je hlavne, nic ich nerozdelilo. U mna jasnych 5 *****. Naomi Watts - (Maria) +++ Ewan McGregor - (Henry) +++ Tom Holland - (Lucas) +++ Samuel Joslin - (Thomas) +++ Oaklee Pendergast - (Simon) +++ Geraldine Chaplin - (starsia zena) +++ Johan Sundberg - (Daniel) +++ Jan Roland Sundberg - (Danielov otec) +++ Produkcia: Belén Atienza +++

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52