IPajule

homepage

Skype: pavla9797

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 21.2.2015  10:16

Bylo pravděpodobné, že jakmile to má velkou reklamu, tak to bude komerční blbost. Výstupy herců byly i chvílemi neuvěřitelné. Dakota Johnson, která musela natáčet hambivé scény, má u mě velký obdiv, ale oproti výstupu Jamieho Dornana, který se na tuto scénu vůbec nehodil mám pocit, že obsazení herců by mohlo byt jiné a film by mohl získat lepší kvalitu. Jinak zde nebyl žádný děj. Romantické scény pri koupi nového auta nebo let vrtulníkem, 3 lechtivé scény a jedna z nich ta drsná po které celý film skončil. I přes to, že jsem knihu nečetla, si ji brzy přečtu.

• 29.10.2014  18:19
    Doupě (2014)

Nádhera. Věnováno Paulu Walkerovi.

• 3.9.2014  20:57
    Horákovi (TV seriál) (2006)

Seriál na kterém jsem vyrostla ! :)

• 17.7.2014  00:19

Druhé pokračování dračího dobrodružství popisuje o dokonalém příběhu, který byl doprovázen špičkovou hudbou, z které mi běhal až mráz po zádech jak to bylo výstižné k dějství filmu. V první polovině filmu je to plné radosti a přátelství, ale za to, má nepředvídatelný konec jako jeden z mála animovaných filmů. V polovině přichází akce a dobrodružství, ale hlavně emoce, které vyvolaly slzy v očích, což značí opravdu o kvalitním animáku.

• 1.7.2014  20:48
    Lesní duch (2013)

Jediný co lze napsat, že Mia ze začátku je na umření a nakonec to všechno přežije a její přátelé zahynou. Film na hlavu.

• 28.6.2014  23:23

Zdá se mi nebo tento díl byl zatím ze všech nejlepším. Nechybělo zde nic, co k dobrodružnému filmu patří. Láska, napětí a očekávání z konce, který byl naplněn hodně akčními scénami. Jen mi chybělo obsazení herců z minulých dílů jako například Shia LaBeouf nebo Megan Fox. Hudba, která nezklamala svou chytlavostí a krásou v doprovodu romantických nebo smutných scén. Steve Jablonsky ani po čtvrté nezklamal svojí tvořivostí. Z konce tohoto pokračování bylo znatelné, že to ještě všechno vůbec neskončilo a jsou naplánovány další 2 díly.

• 1.5.2014  22:48

Je lepší žít jako zrůda, nebo zemřít jako slušný člověk - Teddy (Andrew)

• 1.3.2014  22:50

Napíšu jen , že jsem prožívala každou minutu.

• 14.2.2014  22:30

Po dlouhé době mě tento film donutil napsat komentář, který si zaslouží. Opravdu krásná animovaná pohádka od tvůrců podobného filmu "Na Vlásku".Scéna se sněhulákem Olafem nebo sobem Svenem, to jsou nezapomenutelné vtipné momenty. Let It Go od Demi Lovato, kterou do filmu nazpívala Idina Menzel ani nemluvím. Tato písnička mi hodně dlouho zůstane v hlavě je krásná, originální a plná energie, stejně jako celý film.

• 11.1.2014  19:01

Rodinka "Milerových" pašuje drogy v luxusním karavanu. Jennifer Aniston předvedla opět svůj půvab v této opravdu vtipné komedii. Dětičky se také povedly a ze začátku jsem si říkala, kde je proboha sebrali. Nelze k tomu něco psát, nebo vytýkat. Jen, že je to hodně povedený film plný vtipných scén.

• 24.12.2013  23:58

Dokonale brilantní film. Lépe to nelze popsat. Herečky Natalia Portman a Mila Kunis tady daly opravdu najevo svůj obrovský talent, který syřel z každé scény. Díky za tyto filmy!

• 23.12.2013  23:41

Kdo tento film neprocítí, nemůže dát dobré hodnocení, protože já sem se opravdu do všeho vžila a prožívala sem každou scénu. Ze začátku jsem se bavila, přišlo mi to směšné, ale postupem času mě ten smích přešel. Je to silné romantické, ale i smutné drama, které vás ihned pohltí, stejně jako nějaké umělecké dílo.

• 14.12.2013  22:23
    Sněhurka (2012)

Slabší průměrný fantasy jaký známe z pohádek. Tahle verze Sněhurky o zlé babizně, krásné princezně, princi, který jej zachrání, a 7 trpaslících, kteří mají dobré srdce je dobrou volbou.

• 14.12.2013  17:39

Už podle názvu "Šmakova dračí poušť" jsem čekala něco jiného. První díl se mi sám o sobě zamlouval více, u toho druhého se to říci nedá, ale každý měl svoje kouzlo. Oba filmy mi přišly až zbytečně dlouhé, klidně by stačily 2 hodiny a vytknout některé nedůležité scény. První dojem na film mě docela překvapil, ale čím déle jsem koukala tím více mě to nudilo a přestávalo bavit. Nadšení z Orlanda Blooma (Legolase) jako blonďatého Elfa s úkolem zachránit Bilba a trpaslíky společně s Tauriel. Scéna se "zlatým" drakem v průběhu vynikla úplně jinak než podle představy a mého očekávání, poté přišlo menší zklamání. Zakončení by mohlo být dokonalé, až na to, že režisér pokračuje s dalším dílem.

• 6.12.2013  20:19
    Gran Torino (2008)

Po dlouhé době kvalitní film. Tak krásně natočené scény a hlavně děj s Clintem Eastwoodem. Česky dabing Walta (Clinta) zněl jako by měl naposledy vydechnout. To se mi líbilo nejvíce, jak dobře to bylo namluvené chlapíkem, který se na to hodil a také podle hlasu vypadal jako starý bručoun s dobrým srdcem. Zapadalo to jako kolečka v hodinách, stejně jako konec. Dramatický a tak emotivní závěr s trochu smutnějším koncem a doprovázejicí hudbou vedoucí k slze.

• 4.12.2013  21:11

Tohle je jeden z lepších dílů Fast & Furious. Místy se nějaké scény nehodí nebo jsou zbytečné jako třeba scéna s mostem. Zdálo se mi, že ta RUNWAY byla extrémně dlouhá na normální vzletovou dráhu, ale to je maličkost. Jsem zvědavá na 7. díl. Dokončí se? A jak to bude? Tuhle otázku si klade asi většina fanoušku F&F.

• 3.12.2013  20:19

Slabší fantasy plná vtipných scén. Nelze od toho očekávat tolik jako od kvalitní komedie. Vím, že se na to podívám, ale to bude tehdy když už nebudu vědět o čem tento film je.

• 30.11.2013  20:14

Tak krásný film plný dramatičnosti sladěný s efektivností a údivem. Moc pěkné sehraní rolí všech herců a o konci nemluvím. Měl všechno co od něj očekávat!

• 24.11.2013  23:14
    Miley: The Movement (TV film) (2013)

Konečně nějaký normální dokument. Něco z jejího života. I pro mě je to dobrá zpěvačka, má jiný názor na všechno a to se mi na ní líbí. Každý chce být originál, ale v jejím případě jí to jde bezvadně. Ve 20 letech toho už hodně dokázala a celou kariéru má před sebou. Těším se na všechno co si pro nás připraví !!!!

• 20.11.2013  21:52

Oproti prvním dvěma dílům, tohle bylo fakt super. Krásný příběh plný napětí a trochu toho adrenalinu. Will Smith a Tommy Lee Jones je perfektní dvojka. Konec úchvatně vymyšlen.

• 19.11.2013  20:33

Životopisný filmy s návratem do minulosti jak něco začalo, pro mě nikdy nebyly. Koukla jsem se na to jen z jediného důvodu. Hraje zde Justin Timberlake. Jeho role nezáživná, deprimující a taková "divná". Na druhou stranu musím uznat, že to byl dobrý nápad. Většina lidí aspoň bude vědět jak to začalo a čím si Mark Zuckerberg prošel. Nic více, nic méně.

• 17.11.2013  00:14
    Yes Man (2008)

Hodně dlouho jsem neviděla tak dobrou komedii s happyendem jako je tato. Jim Carrey se na tuhle roli opravdu hodil. Jeho výkyvy a obličeje k němu prostě patří. Všichni musíme uznat, že je to dobrý herec. Bavila jsem se každou minutu a nepřišlo mi nic nudného nebo nevhodného. Zooey Deschanel sehrála také skvělou roli, stejně jako Bradley Cooper.

• 10.11.2013  18:19

Tak perfektní herce jako je Jennifer Aniston a Adam Sandler dát spolu, bylo to nejlepší. Půvab Jennifer a humor Adama mělo velký následek na film a to v dobrém. Klasický příběh u filmu mi nepřipadal tak ohraný, jako u většiny, ale u tohoto to bylo dokonalé. Podívat se na to znovu ? Klidně a s chutí!

• 6.11.2013  09:26
    Mlha (2007)

Je to napsáno jako horor, ale to to určitě nebylo. Sice sem tam bylo, pár scén u kterých jste čekali nějakou lekačku, ale i to se nestalo. Spíše to byl takový menší krvák u kterého se mi trochu zkřivil obličej. Konec byl krásně zpracovaný, ale smutný.

• 4.11.2013  01:35

Hra stínů je o hodně povedenější, než většina pokračování filmů. U Sherlocka Holmese se mi strašně líbí zpomalené efekty, stejně jako v předchozím díle. Těšit se na Sherlock Holmes 3 je jen malé sousto navíc nebo bude opravdu nejlepším dílem, i přesto, že ho bude režírovat někdo jiný ? Necháme se překvapit.

• 3.11.2013  00:04

Další povedený film Roberta Downeyho, který ztvárnil postavu Sherlocka Holmese. Bavila jsem se celých 123 minut. Efekty a zpracování u akčního, dobrodružného a hlavně kriminálního filmu byly natolik úžasné, že jsem si nevšimla ničeho co by mohlo můj názor změnit. Jude Law a Rachel Adams byli vhodní kandidáti na hereckou scénu společně s Robertem. Báječná detektivka plná adrenalinu.

• 1.11.2013  14:22
    Turbo (2013)

Příběh o šnekovi, který se nadýchal NO2 a stal se doslova Superrychlým. Co k tomu říci, taková menší, ale suprová blbost nebo pohádka pro malé děti.

• 1.11.2013  00:07

Lindsay Lohan jako "těhotná" sekretářka, která se stará o svoji sestru, protože jim zemřeli rodiče. Tenhle film vidět, je něco, ale nelze od toho očekávat tolik jako od kvalitních amerických komedií.

• 30.10.2013  22:05

Suprová akční komedie u které se nejenom pobavíte, ale i zabavíte. Jonah Hill stejně jako Channing Tatum opět nezklamali jako věrná policajtská dvojka, která je vždy blízko zločinu. Na začátku filmu bylo nahrnuto hodně vtipných scén, ale ke konci už to vázlo, ale to je problémem každé komedie.

• 29.10.2013  16:26

Kdyby bylo lepších herců místo Steve Carella a Tiny Fey dostalo by to celkově lepší hodnocení. Herci se mi nelíbili a dějově to bylo na podobné úrovni jako Mr and Mrs Smith. Šťastný konec akční komedie jsem "opravdu nečekala".

<< předchozí 1 2 3 4 5