bloodcountes

bloodcountes

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 29.11.2018  23:02

No já vám nevím. Ještěři fajn, ale ..bylo to takové...no, samé klišé a člvoěk už to zná a už se nebojí a neleká, není už pětileté děcko. Uchvacancující přírody bylo moc málo a dívat se, jak největší predátor ever pobíhá po domě a leze po střeše nebylo nic moc. K tomu furt ta lovestory nelovestory... No zatím na první kouknutí je to jenom za tři, ale zkusím tomu dát ještě šanci, práce je to celkem dobrá a hudba taky ujde.

• 23.11.2018  21:06
    Doteky osudu (TV seriál) (2012)

Asi nebylo úplně snadné prosadit seriál, který stojí na mottech "žádná setkání nejsou náhodná" a "náhody neexistují". A dokonce veskrze a důsledně pozitivní, hladivý, s dobrými konci. Možná že po pár dílech vyprchá ten wow efekt, kdy se linie propojí a všechno do sebe zapadne jako kolečka švýcarských hodinek, možná se dá později už odhadnout, kdo s kým a jak, ale já to nedělám a nechávám se "dostat". Oddávám se nadšení, údivu, vzácnému pocitu posvátna a dokonalosti Stvoření, raduji se ze šťastných náhod a dobrých konců a držím palce tvůrcům, aby jim invence vydržela hodně dlouho a já se mohla koupat a houpat na vlnách pozitivna ještě mnoho dní. Díky.

• 22.11.2018  20:20

nádherná Jenn, překrásná hudba, opět potěšil Irons, ostatní už tak nějak moc nezaujali, snad Rampling. Atmosféra hustá, násilí a sex tak akorát (jenom to holení kůže jsem na kompu přeskočila). Dokonce jsem celkem i stihla chápat děj a zvraty -obvykle se ve špionážním filmu okamžitě ztrácím - lhaní, přetvářka, lsti a tyhle věci mi prostě můj prostoduchý mozek nebere a nestíhá. Takže za mě naprostá spokojenost a klidně to mohlo bejt i delší, protože na Jennifer se můžu dívat prakticky neomezeně dlouho:))

• 14.11.2018  01:16
    Samson (2018)

Nevím přesně proč, ale nudilo mě to... a Samson vypadal moc jako opice...Rathbona mám ráda, je to zmetek k pohledání:) Ale prostě nuda nuda.

• 11.11.2018  22:36
    Ghost Rider (2007)

No jelikož jsem u toho pletla svetr, nepovažuju to za ztrátu času. Cage nemám ráda a zjistila jsem, že ani Evu Mendes. Ale mám ráda oheň a motorky.

• 11.11.2018  14:51

Koukám mám pořádné zpoždění, ale jsem ráda, že jsem to viděla. Velice příjemně mě překvapilo, že zvířata jsou fakt zvířata a nemluví. To je zásadní klad a pecka. Jason..no napřed jsem ho tak nějak ignorovala, přišel mi jako exotický svalovec, což fakt nemusím, ale ostupně si mě získal. nejen tím Mauglím, ale tak nějak jako člvoěk. Ostatní herci super, Katy taky fajn, příroda, že jsem cítila, že tam jsem...dokonce jsem chvílemi cítila i různé neznámé pachy, ačkoli jsem nikdy v jungli nebyla ane, spálený oběd to nebyl:)) Scénář měl tu a tam nějakou nelogičnost, ale to se dalo opominout (obzvláště když jeden ví, že lidi se často moc logicky nechovají:) Takže za mě spokojenost a jelikož tento film má nějak přííliš nízké hodnocení, tak dávám o půl hvězdy více:)

• 7.11.2018  20:32
    Mladý papež (TV seriál) (2016)

chtěla jsem napsat, že je to "velká nádhera" , ale uvědmila jsem si, že by to mátlo a tak tedy zvojím jiná slova..ééé.. třeba skvělé, výborné, silné, laskavé, znepokojující, inspirující...prostě velká nádhera. Velká. Tohle určitě nevidím naspoledy, některé scény si říkají o kultovní status. A Jude? On je Bůh. Opravdu božský herec, s duchem, citem, umem, člověčenstvím a navíc je sexy. Vyjímečná osobnost. Jemu prostě toho světce bez problémů věříte. Vřele všem doporučuji.

• 7.6.2018  00:55
    Špindl (2017)

Prázdný,blbý, trapný a nudný... Pustila jsem si to z youtube jako instantní kulisu k vaření a i tak je to skoro k nekoukání. Klišé, plytkost, povrchnost...tři ženský (ale zdaleka nejenom ony) zajímá hlavně sex sex a potom ješět sex, ulovit nějakýho chlapa, zlatokopka Polívková ovšem nejenom jen tak ledasjakého chlapa, ale rovnou majitele skoro celého Špindlu. Postavičky jak z učebnicového panoptika doktora Freuda, film ani technicky nijak nevybočuje, je to prostě úplně zbytečný film.

• 29.5.2018  19:47

Hlavně mi neříkejte, že LOKI je mrtev!!!! Ne!

• 13.5.2018  09:29

Krásnej vizuál, skěle zahraný, Martin Freeman potěší (tak se i dr.Watson dočkal Marvelovky:)) všechno sedí, kromě celé té myšlenky a jejích derivátů. Ideologie multikulti z toho smrdí až běda a závěrečná řeč toho šmudly je na blití. Navenek tak krásná, ano, ale svět vždycky kurvili a kurví tihle dobroserové, kteří napřed všechno roze*erou, zapříčiní občanské války, zkázu a krev, aby nakonec udělali přesně to samé, co zamýšlel jejich oponent. Ve své povýšenosti a arogantní nadutosti jsou slepí jako májová koťata. Nikdo nemusí bejt ajnštajn, aby mu bylo jasné, že Pandořiny skříňky mají zůstat zavřené, a je fuk, jestli je chce otevřít klaďas nebo badas. Takže kvůli té idiotské ideologii dávám o hvězdu méně.

• 25.4.2018  21:06

Asi si to musím pustit znova, vůbec se mě to nijak nedotklo, nezaujalo, jako bych snědla umělohmotný rohlík....doufám, že je to jenom nějakou mojí indispozicí a napodruhé v tom něco uvidím......Jo a jděte už s těma potvorama s velkýma dojemnýma vočíčkama a jo100mijým kvíkáním už konečně do prdele!!!

• 21.4.2018  14:48

Minimálně v roce 1975 (ne-li dřív) bylo tímto filmem jasně řečeno, že USA jde ve světě zásadně a jenom o ZDROJE. Od té doby, kdy to bylo vysloveno a americkými diváky přjiato jako fakt, se kterým vesměs souhlasí, jsou všichni američané vinni všemi válkami, anexemi, a vším tím "bojem za demokracii a blá blá blá, které USA za vydatné podpory trapně směšných poskoků v NATO a EU rozpoutává. Všechny ty kecy a propaganda kolem "vývozu demokracie" a "boje proti válkám" jsou jenom lež, faleš a klam. Přesto ještě i dnes se najdou lidi, kteří těm tisíckrát vyvráceným nesmyslům věří jako písmu svatému. Netušila jsem, co je to za film, ale asi byl příhodný čas si všechno tohle po 42 letech připomenout. Jinak film prostě dobově pomalý, to bych snesla, ale jinak nic extra, ony tyhle špionážní jsou všechny poměrně nuda...Herci fajn, hudba taky, romantika zbytečná. Poctivý průměr.

• 20.4.2018  23:39

Byla bych mnohem spokojenější, kdyby třetí Thor byl ze stejnýho těsta, jako ti první dva. Říká se tři a dost, ne dva a dost. Mám neodbytný pocit něčeho nedořečeného, nedokončeného - jako by místo závěru přišel začátek úplně jinýho vyprávění. Považuju za velkou škodu, že tvůrci nedokázali udržet tvar a zmutovalo jim to v rukou v něco jiného. Naštěstí to není zase až taková komedie, jak by se zdálo z některých komentů (aspoň já jsem se moc nezasmála) a je tam hodně Lokiho, což mě uchlácholilo až ke 4 hvězdám, protože film je to bezesporu výbornej a kvalitní . Ponechám stranou ordinérní přičmoudlou valkýru a kamennýho muže - budu dělat, že tam nebyli - spokojím se s velice dobrou, byť ne TAK dobrou hudbou, jako měla jednička a dvojka, připočítám velice dobrého Glodbluma (byť onen buznonádech už mě u padouchů dost nudí) a můžu klidně říct, že jsem spokojená. Nicméně ty 4 hvězdy jsou spíš slabší.

• 18.4.2018  23:46

Nijak mě to nenadchlo... zatímco z Raimiho trojboje jsem byla fakt odvázaná, (garfielda jsem raději odingnorovalal ) tady jenom krčím rameny... Nevím. Fakt nevím, jak a proč k čemu tenhle film kromě tržby byl. Ano, posouvá Spideyho do světa Avengers, ale na můj vkus hodně málo. Přiznávám, že střední škola mě fakt nebere a toho času, kterej jsem tam musela s Parkerem strávit, bylo přespříliš. Na druhou stranu mě neuchvátily a nezaujaly ani bitky a to je dost divný a nevím, jestli to snad není nějakýma erupcema na slunci, ale prostě mě to nechytlo, co nadělám. Multikulturně vybranej "komparz" mě rovněž nikerak nenadchnul. Asi nejvíc mi z filmu utkvěla věta "To jako fakt?", která se tam ozvala snad dvacetkrát.....

• 11.4.2018  16:34
    Versailles (TV seriál) (2015)

Skvěle se na to dívalo, jakkoli nesnáším seriály založené na vztazích a intrikách... s podivem tady mi to nevadilo. Nejvíc mě uchvátil A.Vlahos a jeho nedostižný, fascinující Filip. nejen nádherný jako muž i jako žena, ale i skvěle vystižený ve svém psychologickém vývoji. Třetí řadu jsem shlédla s velkým časovým odstupem od prvních dvou a tak si říkám, že bych si tu krásu dala znova?

• 5.4.2018  22:33
    Bába z ledu (2017)

Čekala jsem nějakou hrůzu, ale tenhle film mi opravdu sedl, až trochu formanovské nálada, méně mluvení, výborné herecké výkony, střízlivost a schopnost být pomalý. Velice milé překvapení.

• 3.4.2018  21:26
    Tvář vody (2017)

To bylo natočeno jako overtovo okno pro lidská práva zoofilů nebo jak? Nebo je to o zamindrákované zoufalce, která je tak vyhládlá, že bere i ropuchu? To má být sdělení? Nejprofláklejší hollywoodské romantické klišé obléknuté do rádoby sci nebo snad fi, ale nejspíš jenom nenápadité a nudné fantasmagorie, zatížené urputnou vizuální stylovostí a nablýskaným retrostylem Amélie z Montmartru včetně hudby mého asi nejoblíbenějšího mistra. Celé to zpracování jaksi těžce nesedí s příběhem a dějem a vytváří bizár, který se hned tak nevidí. Já mám bizáry ráda, ale tento mi prostě nesedl a to nejspíš prostě jenom proto, že ve skutečnosti je to jenom nablblá romanťárna s upřímnou ryzí kráskou a dobře vyvinutým zvířetem. Ačkoli pozor... je to tedy vlastně archetypální příběh o zkrocení mužské animálnosti za pomocí ženské jemnosti a následném spojení protikladů v jeden hamronický celek...No tak jo, no. Nechám to žít a nedám tomu odpad. Ale stejně to celý bylo takový...divnýýýý. Prostě ta (jinak opravdu do detailů vymazlená a krásná) stylizace mi k tomu zkrátka ani trochu nesedla. Mimochodem, proč se to česky jmenovalo tvář a ne tvar? Chyba v překladu?

• 11.3.2018  00:04
    25. Český lev (TV pořad) (2018)

Já na tyhle kokotiny nekoukám už roky, ale dneska jsem zachytila nějaké signály, tak jsem si to pustila ze záznamu. První věc, zcela fascinující (nojo, jsem holt konzervativní škola) bylo, že českého lva uvádí slovenka. Já vím, že slováka máme za premiéra, slovenka vládne Praze a tak dále, měla bych si zvykat, ale pro mě je to pořád hodně nepřijatelný. Nic proti slovákům, ale co je moc, to je moc. Aspon byla vtipná a milá. Pak nastoupila ta pizda Sommerová a já jsem zjistila, že to bylo maximum, co jsem ochotná podstoupit. Ty nehorázný kydy o záchraně ČT bych jí nejraději vrazila do krku, blbce.Takže jsem to vypnula, tuhle špínu a žumpu mám zakázanou kvůli duševnímu zdraví. Třikrát fuj tý bandě stupidních rádobyumělců a rádobyelit.

• 21.2.2018  18:18
    Lovci zločinců (TV seriál) (2011)

vynikající záležitost... postupně jsem přestávala bejt nadšená, protože z bezprobléhomého "najdi a chraň" se to začalo (jako mnoho původně epizodních seriálů) přelévat ve prospěch rámcového příběhu, kdy protagonisté už neřeší případy, ale jenom sebe. Jenomže se to rozjelo takovým způsobem, že (přestože jsem paranoidní dostatečně a vím, co kde by se mohlo a dalo) jsem zůstala jako přikovaná a závěr čtvrté série mě rozsekal.... jak nechutně se to celé přiblížilo z poměrně hravé roviny "coby kdyby" k nechutně nechutné přítomnosti a realitě!

• 17.1.2018  23:10
    Hora jménem Andělská (TV film) (1993)

No nepíše se o tom, že by to měla být pohádka, ale film. Film to teda fakt byl, to je pravda. takový krátkometrážní a chudokrevný, bez napětí a katarze, s přehrávajícím, ale krásným Vašutem, nádhernou sošnou Postlerovou, vynikajícím Munzarem, joztomijou Maciuškou a ještě joztomijejším jezevčíkem:) Příběh by snad mohl sloužit jako archetyp situace, kdy nekontrolovaný a nezpracovaný mindrák vede až k smrti, kdyby (pohádkově) nezasáhl do nepohádkového příběhu jezefčík. Takhle to bylo takové....mno prostě divné. Nicméně kdyžř se teď dívám, že tohle spáchala Siomnová, tak tenhle kus výrazně převyšuje její pásovou produkci televizních pohádek, pohádkových a jiných jakoby pohádkových filmečků. Už jenom kvůli těm exteriérům. .

• 14.1.2018  23:24
    Poslední kouzlo (TV film) (2006)

Pohádka to není, komedie snad, hudba se mi vůbec nelíbila. Muzika hodně avantgardní a až jazzově komplikovaná, zatímco texty byly takovej hodně špatnej Víťa Vávra nebo něco podobného. Prostě kvalitě počinu to nepřidalo. Lucie Vondráčková je tak specifická, že s ní mám pořád trochu problém, ačkoli ještě stále nevím, proč vlastně. Ten princ nebyl komediální, ale totálně tragický. Ostatně ústřední pár byl hodně mdlý, předčil ho pár osobních sluhů prince a princezny. Lábus v klidu, Blanarovičová taky, protože jsem ty pohádky, kde hrála toho čertíka, viděla pradávno, tak s ní nemám problém. Nápad na to, jak se páreček dá dohromady byl neotřelý a to cením. Takže koneckonců: žádná hitparáda, ale nelituju času, kterej jsem tomu dala.

• 10.1.2018  20:35
    Duhová panna (TV film) (2000)

Krásná archetypální iniciační pohádka, jak se na správnou pohádku sluší. Krásná výprava, skvělí herci. Hektičtější duši možná chybí poněku razantnější vyjádření střetů dvou světů a hlavně toho vyvrcholení (ledabyle odplivnuté "jste volní" působilo poněkud odbytě a rozpačitě, ale mě to celkem vyhovovalo, příběh plynul skoro medittivně jako když plyne voda v potoce a to má taky hodně do sebe. Nechápu moc to nízké hodnocení, asi se lidem nechtělo nořit se do významových hlubin archetypálních situací, které přivádějí hrdiny (a také diváka samotného) k rozličným prozřením a pochopením, vhledům a nevšedním pohledům do vlastní duše. Ale proto správné pohádky existují, aby tohle dělaly, ne aby jenom povrchně bavily nudící se diváctvo. Je pravda, že ony stěžejní okamžiky těch prozření tato pohádka nepředvedla příliš polopaticky a zřetelně, ale někdy je možná lepší jenom náznak...

• 8.1.2018  19:32

Dvojka už přišla o ten nesetřený pel originality, Kingsmanů svět už známe a nijak znatelně se nezměnil - v podobném duchu se nese i Statesman a ani vychytávky paní Julianne ničím převratným neoslnily (ačkoli ten masomlejnek byl fakt hustej). Dobrá, takže pel novoty to už mít nemohlo, ale zato já jsem už byla připravenější a na svět Knigsmanů (tolik podobný starému bondovskému universu) jsem byla celá natěšená, takže jsem si film opravdu užila. No a teď mi došlo, že vlastně můžu brát Kingsmany jako náhradu za Bonda, kterej se jaksi zcela vymkl a už je jenom obyčejně akční (ani všechny ty roztomilý udělátka, který dělaly Bonda Bondem už mu Ben Whishaw nedává!) Tak tedy díky Bohu za Kingsmany a doufám, že budou mít tolik filmů, jako Bond - vždyť jich je na to taky víc, žejo (ale sakra, Merlina nemuseli, to fakt nemuseli!!!!!) Ten je stejně skvělej jako Colin a musím (opět) pochválit Julianne, ta ženská je prostě sen, zahraje cokoli a vždycky je u toho nechutně sexy! A dejte pryč ty motýly!!

• 6.1.2018  21:18
    Zvonící meče (TV film) (2000)

Ten titulek, že jde o šermířskou pohádku, ten bych vyzmizíkovala a hned by to bylo lepší...lidi by tolik neočekávali nějaké brilantní souboje na meče (pardon, na KORDY) a ty souboje by byly jenom normální součást pohádky, na které není upřena přílišná pozornost.. Viktor Preiss je naprosto Boží !

• 6.1.2018  21:07
    Zkřížené meče (TV film) (1998)

Název je zavádějící a to je chyba. Jako já chápu, že "Zkřížené kordy" už nezní tak sexy, ale dyť ono to taky vůbec sexy není... takové nakrucování a poskakování sem tam jako pimprlata a mávání při tom pátárkama... jestli sexy, tak jedině pro gaye:))))) Jinak ale se mi pohádka velice líbila, fakt nechápu, co proti ní máte...Neokoukané tváře PLUS známé tváře první extratřídy! Pěkné exteriéry, kostýmy, hudba, příběh příjemně se posléze košatící... Prostě pohoda.

• 6.1.2018  21:01
    Zázračné meče (TV film) (2001)

Parádní závěr trilogie s úžasným Otónem a Alíkem. Na Preisse bych se vydržela dívat pořád:) Meron jako padouch nic moc, nepropracovaný, bez minulosti, najednou se zjevila bylo ihned jasné, že je to padouch...no prostě slabota. Nebudu dál rozebírat detaily, celkově to bylo fajn, souboje stále bez mečů (!) a jakési nemotorné, ale to pominu, jinak jako celek jsem to viděla moc ráda.

• 30.11.2017  23:53
    Kvaska (2007)

Landa holt nikdy nebude pro většinu a já se můžu pokládat za šťastnou, že je mi dovoleno mu rozumět:)

• 29.11.2017  21:55
    Krásno (2014)

Bylo to zábavné, přesto pomalé, nikam nespěchající, sépiové a vizuálně krásné, s poměrně početnými skvělými momenty. Netušila jsem, že to má být komedie, takže pro mě to bylo humorné až až, ale hlavně ta zadumaná, až meditativní pomalost v kontrastu k těm přepáleným scénám (inu já miluju paradoxy a protiklady a tady jich bylo hodně a poměrně sofistikované.) Martina Fingera mám moc ráda, jeho minimalistické herectví je mi sympatické a pochopitelně Roden a Plesl - to je fakt luxus. A to fakt bylo podle skutečné události? Mrtvých jako v Midsomeru? No páni!

• 7.10.2017  23:03
    Prsten kohouta Alektrya (TV film) (2002)

Za takovouhle urazejici a stupidní věc by měli lidi nést zodpovědnost. Morální i hmotnou. Fakt děs běs. Před časem se na české televizi daly sledovat aspon pohadky, byť taky to většinou nebylo kdoví co. Ale dnešní nálož tohoto braku spolu s odpadem Duch času by zabila i nesmrtelného. Už tu ČT zrušte a tyhle demence zničte, aby nesvinily dětem hlavy a dospělé zbytečně nenasirali.

• 7.10.2017  22:35
    Duch času (TV film) (1990)

Tak tohle byl čert dlužen všem lidem za jejich hříchy. Tuhle věc nasmolila v krčmě nad ránem umělecká jelita po třech dnech flamovani. Za takhle zfušovanou, debilní, vychlastanou mizérii bych tvůrce tři dny máčela ve Vltavě bez jídla a honoráře. Tuhle věc by měli spálit, sešrotovat a vymazat ze světa, aby to už nikdo nemohl vidět ani omylem jako já.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20