bloodcountes

bloodcountes

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 15.6.2017  23:43
    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008)

Mě se na tom líbí, že ( zatím do 13. dílu) se nerozebírají furt dokola vztahy mezi kriminalisty a jejich svět je popsán několika málo zmínkami a tak je možno se soustředit na případ a jeho vyřešení. Jak svět kolem šílí a obrací se naruby, tak víc a víc oceňuju, když je prostě a jednoduše případ vyřešen, padouch polapen a potrestán a hotovo šmytec, žádné kolem nejasnosti a pochybnosti, udělals tohle, fajn, my ti to dokážeme a potom tě zavřeme. Jak jednoduché a léčivé:)) Chlapci jsou v pohodě, Marka Taclíka mám čím dál raději, starýho kašpara stropnickýho musím odfiltrovat, ačkoli se tam vyskytuje až příliš často. Na tu jeho držku sviňáckou se dívat nemůžu.... Ale odfiltruju ho a pak už je to dost koukatelný seriál....

• 11.6.2017  20:34
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

parádní legrace, na kterou sjem stavěná, taková ta až do absurdity jdoucí. To fakt můžu. Výborní herci, nejlepší je údržbář, kurva, kuchař a managerka, ačkoli ta už dost přehrává. Pěkné svěží dílko, klidně bych si nechala líbit další pokračování při honbě za pátou hvězdou:)

• 8.6.2017  10:51
    Policie Modrava (TV seriál) (2015)

Hrozně milé, mrtvých tak akorát, krásné exteriéry a silně sympatický casting. Hlavně kvůli hercům dávám i tu čtvrtou.

• 26.5.2017  12:41
    Signál (2012)

Slyšela jsem, že je to odpad, četla jsem, že je to odpad, s filmem jsem čekala až doteď a je to dobře, protože mezitím už jsem stihla vidět Ztraceni v Mnichově a tak vím, že odpad (dokoce někdo píše i "morální hnus") je něco trochu jiného. Tento film je prostě taková hříčka s určitým nápadem, není to ani genální, ale ani kdovíjak hrozný. Že ukazuje českou debilitu? Ukažte mi jedinou vesnici jinde ve světě, kde by se někdo nesnažil zajistit si bezpracný příjem, když je příležitost. Je to normální, je to obecně liské a dokonce je to i v intencích pravicového podnikatelského smýšlení. Každý platí tím, co má a to je taky obecné a normální. Čili nevidím to jako kritiku české debility nebo chtivosti, ale jako reflexi zcela základního a přirozeného fenoménu například někde na české vsi. Podobný příběh se může udát kdekoli na světě, takže dnes tak moderní sebemrskačství není na místě. Film je to skvěle obsazený, ačkoli někteří protagonisté se mi díky svým nechutným veřejným politickým vystoupením dokonale zhnusili a je to něco, co opravdu musím překousávat. Dyk. Měla jsem ho ráda hlavně kvůli dabingu Sherlocka, taky se mi líbí na pohled, ale projevil se jako totální dement a teď se na něj mám dívat ve filmu... to je fakt těžký. Menzel taky. Ostatní skvělý, Roden boží, Polívka hodně příjemnej, dokonce nezarostlej jako vágus, Hádek, Čermák, Lichý, Josefíková velmi fajn. Někdo zmiňuje zběsilý střih - tak to není můj problém, ani jednou mě nic nerušilo a ani teď si zpětně nic hroznýho nevybavuju. Hudba- moc neřeším, mohla bejt i lepší, ale nijak mě neštvala, takže v normě. Fyzik ochcávající pomník, pigment řídící autobus, fanda, co čeká, až jeho motorky zestárnou, soutěž ve strouhání křenu, vyměňovací transparent v hospodě, docela barvitá společnost, se kterou jsem se nenudila, takže za mě spokojenost.

• 10.5.2017  13:49

Príma nenáročná zábava za pár korun, která ničím neuráží a na nic si nehraje, to beru. A čtvrtá navíc za Kevina a jeho masku:)

• 2.5.2017  12:09

Já hru neznám, neznám nic z tohohle světa, takže nemám s čím porovnávat a musím řícr, že se mi to líbilo. Kromě zvuku teda - z dušenesnáším, když hudba řve tak, že není rozumět, co herci říkají a když navíc musím pořád kroutit knoflíkem reproduktoru, protože to chvíli neskutečně řva a potom zase neslyším dialogy...Taky Fassbendera nemám ráda a poslední dobou je ho všude nějak moc, ale jinak v pohodě, vizuál svělý a scénář? No jako co byste chtěli ? Jsou tu dvě bandy jeden artefakt a jde o ty souboje, kdo ho získá, ne? Co na tom chcete vymýšlet.

• 30.4.2017  10:42

zásadní nedostatek je v tom, že tu krasavici, která tak okouzlí Dyka, hraje ta držkopizda Vilhelmová. To je prostě tak velkej faul, že dál už me to nězajímalo...Panebože ta zpruzená huba, o kterou bych si ani kolo neopřela...ksich pořád napřesdržku....to už tam nemáme nějakou jinou herečku ? Že se k sobě hoděj? Proboha!!! A ten mladík, to musí bejt totální retard, slepej, hluchej a mentálně postiženej úchyl, jestli ho TOHLE přitahuje.

• 29.4.2017  21:04
    Monstrum (2008)

Jako kdyby to nebylo formou čistokrevný found-footage, která mě srala od začátku do konce, možná to mohlo bejt lepší, nevím. Je až s podivem, jak na mě tato metoda působí přesně naopak, než by asi měla. Dokonale mě odřízne od děje - nejsem jakoby přímo na místě, ale jsem o několik galaxií dál, odkud se trable lidských červů velice málo liší od trablů nějaké potvory, která zabloudila v divočině města a hrozně ji to nasralo. Nebo se snad lekla té výhrůžné ostnaté postavy, co vystupuje s moře a tak ji v sebeobraně urazila hlavu co já vím, je mi to fuk. Filmem jsem proskákala, já prostě nejsem cílovka, no, moc hororů jsem neviděla a tenhle byl fakt hodně nudnej.

• 28.4.2017  21:25
    Steve Jobs (2015)

Jsem na 1: 17:00 , hodně keců a záběrů na plné publikum jsem přeskákala a pořád je to jedna velká nuda a šeď. Ono asi těch filmů o sporech při vývoji a marketingu, o osobních konfliktech kolem nějakého produktu už asi bylo hodně, každopádně si tak říkám kua koho tohle zajímá? Mě tedy rozhodně ne. Jediné, co mi bylo už po pár minutách jasné bylo to, že Jobs byl nepříjemný nesympatický magor, s kterým bych se rozhodně kamarádit nechtěla a jeho životní příběh mě tudíž absolutně nezajímá. Takže to už nedokoukám.

• 27.4.2017  07:52
    The Circle (2017)

Tento americkoarabský SHIT je totální, brutální, frontální, nepokrytě přímočará propaganda a mozkový výplach, jaký jsem ještě nikdy neviděla. Ne, tady nejde o nějaké skryté varování před přemrštěností technologií, tohle je asi první film, který udělal krok dál a místo varování před něčím to propaguje a oslavuje. Nenašla jsem tam nic, co by nasvědčovalo opaku. Pokud snad chtěli tvůrci varovat, tak to udělali velmi špatně- až tak špatně, že udělali vlastně pravý opak. "Nemějte soukromí, protože tajnosti jsou lež, kdo něco tají, je lhář a sobec a vůbec celkové úplně špatnej člověk se zlými úmysly. Ano, sice se semtam stane nějaká ta nehoda, ale přeci taky nepřestanete létat letadlem, když tu a tam nějaké spadne. Prostě se žije dál, tyto nehody jsou jenom malá daň za skvěle dokonalý život. Výhody jsou nevyčíslitelné - od léčby roztroušené sklerozy a chytání zločinců až po celosvětovou povinnost mít svůj účet u Circle a volit. Teprve až každý bude úplně průhledný a bez soukromí, zavládne skutečná demokracie a ráj na zemi". Nejhorší na tom je, že tuhle šílenou vizi myslí v reálu pár šílenců zcela vážně a už ji začíná i ralizovat a i tento film to myslí vážně a všemi silami zcela nepokrytě pracuje na psychické přípravě lidí k tomu, aby tuto vizi bez protestů přijali, aby se z nich stali dokonalí lidé (tedy robůtci bez lidství, pokrytci a neurotické trosky ve dvaceti) Protože "když víme, že se na nás nikdo nedívá, tak máme sklon dělat nesprávné věci, zatímco když víme, že nás každý vidí, projevují se v nás ty lepší stránky". A já říkám nasrat , šmejdi, nasrat a za tuhle nechutnou, drzou a nestoudnou propagandu přes všechnu její řemeslnou kvalitu dávám odpad, protože tohle je mentální odpad odpadu lidské společnosti.

• 26.4.2017  12:33
    Stážisti (2013)

Super americká pohádka o luzrech, co vyhráli - kdo by tohle schéma neměl rád, žejo? Asi jsem dobře naladěná, protože se mi to mrtě líbilo, královsky jsem se bavila a nevadily mi ani ty nespočetné motivační sluníčkové projevy, které už opakováním dosáhly ve většině filmů obehranosti, patetičnosti a trapnosti, ale tady to nějak sedělo a fungovalo, nakonec i já, cynik, uznávám, že dopracovat se k úspěchu v čemkoli to opravdu jinak nejde, než se do toho prostě pustit s vírou, že to dbře dopadne. Owen a Vince jsou prostě skvělí a věřím jim všechno i s navijákem, další role taky super, hudba vynikající přestože ne moje krevní skupina. Prostě jupí, miluju Stážisty a určitě si je ještě někdy v dohledné době pustím:) "Zpevněte prdýlky a jdeme na to!"

• 25.4.2017  21:20

Dlouho jsem to odkládala, přeci jenom americké komedie jsou pro mě tabu a tohle téma a ten název napovídaly to nejhorší, ale jsem velice mile překvapená. Žádná křeč, žádné třeskuté gagy, pubertální forky a velké hehe, žádné násilné dojáky a citová ždímačka, všechno to plyne - přes zcela absurdní fakt - celkem civilně a přirozeně, u záběrů v kempu se mi neotvírala kudla v kapse a dokonce ani v porodnici ne:) Vaughn mě překvapil, jaká příjemná laskavá hřejivost z něho vyzařovala, ano, takhle nějak vypadá chlapík, kterého "každý miluje". Po sérii shlédnutí poměrně nepovedených filmů jsem možná trochu méně náročná, ale něco se ve mě při sledování tohoto filmu velice příjemně pohnulo a za to dávám i pátou:)

• 24.4.2017  08:33
    Anomálie (2014)

Vydržela jsem do půlky a myslím, že dál to bude pořád stejný, takže šetřím časem. Jinak to ale nebylo tak zlý, jak se tady většina lidí tváří, ono vždycky hodně záleží na očekávání a rozpoložení jedince, když na něco takovýho narazí. Vzpomínám si, že napoprvé jsem dala jenom asi 10 minut Počátku, protože jsem prostě neměla v tu chvíli mozek tak pružnej, abych to pochytala. Dneska mám mozek v nejlepší formě a tak stíhám a líbí se mi to. Jenom akční scény jsem přeskákala, to nemusím - a ty zpomalovačky, aby se člověk (teda spíš primitivní pitomec) pokochal násilím, fakt bolely. Iana mám ráda, na Noela jsem zvyklá z Doctora Who, takže no problem:))

• 24.4.2017  07:25

Frustrovaný chlap chce metály, aby odčinil šmouhu na své pověsti (" neměl totiž při výběru předků šťastnou ruku") a tak přijme výzvu a jede malovat mapu míst, která by slušného evropana neměla zajímat, ale ty chamtivé a neslušné evropany zajímala velmi, protože kaučuk. V džungli se zamiloval a potom už nemyslel na nic jiného, než na "zelenou poušť", piraně v řece a hodné kanibaly. Pak se zase ocitl v Evropě, potom zase v džungli, pak zase v Evropě, zase v džungli a nakonec si do džungle odvezl syna, stejně postiženého a spolu tam došli svého štěstí, našli svoje ztracené Město - našli smysl svého života a svou životní lásku, ať už jejich život trval krátce nebo dlouho. Film je koukatelný, bere to hopem (což musí, protože pojmout celej život není sranda) a pořád je na co koukat. Hunnama jsem podle záznamů viděla v několika filmech, ale vůbec mi neutkvěl a ani tady mě nepřesvědčil. Je prostě takovej nijakej. Robert je zarostlej snad i na zadku, ale ty jeho excelentní lícní kosti vidět jsou a možná by se hodil na Fawceta víc, než ten Huhunám. Ale jinak jo, pěkný pokoukáníčko, pěkný film.

• 24.4.2017  07:12
    10 000 dnů (2014)

Něco jsem u toho dělala a tak mi to přišlo jako celkem milý, i když trochu víc ukecaný film. Obecně nemám ráda, když se něco odehrává na sněhuledu - jde na mě z toho mráz - a tak se až divím, že tohle mi celkem sedlo. Jak říkám, nekoukala jsem na technické provedení nijak detailně, ostatně to nedělám ani třeba u avengers a kdyby byly avengers technicky na 20%, tak je mi to fuk, já hodnotím jiný věci. Takže slušný 3 hvězdy.

• 22.4.2017  21:31

Vypněte mozek, zapněte rušičku exaltovaných pochodů a filtr emerického patriotismu a můžete si užívat prachsprosté nádhery vizuálu od technických detailů zbraní až po celky a detaily vetřelčích krasavců a krasavice a skvělých akcí. Ale i přes vypnutej mozek:autobus plnej dětí to jako fakt????

• 22.4.2017  15:01

Aneb jak se dá vojebat i historie, kterou si ještě pamatujeme, jak se dá pokroutit, zkarikovat a ohnout tak, aby to vypadalo, jací jsou češi hlupáci a xenofobové a myslí si (ovšem že mylně), že všichni kolem jim chtějí ublížit. Strašně "nenápadná" havloidní eurohujerská vymejvačka nebohých mozků, které se chtěly jenom pobavit vtipnou hříčkou o mluvícím papouškovi s pamětí. Kdyby ten film pokračoval tak, jak začal, bylo by to přínosnější, ale pánové tvůrci měli jiný záměr. Jenom lidi nalákali, ukolébali a v pravém okamžiku nasadili midfuck, aby do nestřežených uvolněných závitů nakydali šlichtu sebemrskačství a oikofobie. Za jakým účelem asi není potřeba v dnešní komplikované a nebezpečné době, která se tak moc podobá situaci před Mnichovem, hádat. Za to bych je pověsila za koule do průvanu a nechala posrat hejnem papoušků. Minimálně.

• 22.4.2017  11:19

Já to nebudu nijak moc rozebírat, jsem spokojená, ale nemohu posoudit, jak by to na mě působilo v kině (možná moc dlouhé). Konzumovala jsem to na pokračování a to se dalo. Hlavní a významné role byly fajn, ten chlapík Andor je fakt neokoukaný a sympatický, celá ta grupa desperátů byla dobře poskládaná, SPOILER škoda, že už nebudou v dalších filmech:(( Jinak film splnil všechno, co nefanatický fanda SW můžeasi tak očekávat.

• 19.4.2017  23:12

Katolické babyporno na druhou. Jednou byly zábavný i infantilní narážky na bibli a na všechna ta katolická klišé, kterými jsme prorostlí, ale podruhé už to byla jenom trapnost, včetně starozákonní suché stopy v řece. Kerekes je všechno, jenom ne svatá, při pohledu na to laškující gayduo člověk jenom studem klopí oči, trapný konec lovestory s největším párkem, co by mohl být její syn a nakonec rána z milosti v podobě Luciny Bílé a závěrečné "písně". Pane Bože odpusť jim, i když pravděpodobně věděli, co činí:).

• 19.4.2017  20:56
    Pasažéři (2016)

Ale tak koukat se na to dalo, člověk ale musel bejt sakra tolerantní...Ovšem Sheen a Jennifer za to stojí a nakonec i ten "100% sympaťák" Pratt už je mi méně protivnej :) Naštěstí tam není moc romantiky, takže nudí jenom část, kdy je tam superborec sám - už jsem si říkala ať snad raději umře, když se konečně začalo něco dít. (Jinak wtf co tam dělal ten Fishburne??? - asi mají amoši kvoty na černý ve filmu a tady jich tedy bylo opravdu trestuhodně málo, takže flákhotam s Fishburnem, že:) No.... a tak po překonání všelijakých průšvihů, strastí a katastrof spolu žili šťastně až do smrti. Kupodivu BEZ dětí, což považuju za dost zvláštní, protože i největší luxus se časem přejí a člověk zjistí, že jediný, čím má jeho život nějakou cenu a co mu dává skutečnou radost a štěstí není nějaká knížka, ale jeho děti. No nic, tahle idea se asi dnes nenosí a kina neplní, že :]]

• 16.4.2017  23:00

Kromě toho, že Belmonda nemusim, tady mi přišel ještě odpornější. Napsal to asi francouzský pinč a je to jedním slovem debilní. Šťastná to doba, kdy něco takového bylo lidem k smíchu.

• 12.4.2017  13:56
    Příchozí (2016)

Americký existenciální doják v rouše sci-fi mě nedojal ani na okamžik, zaujala mě sapir-whorfova hypotéza, která mi potvrdila moje tušení, proč jsou američani tak zoufale jednoduší až primitivní, nesouhlasím s tím, že by bylo lepší vidět svět holisticky vše najednou- to by skončila každá sranda a smysl, kterj je spodmíněn lineárností a naší značnou nevědomostí a hodně mě nasrali tvůrci s tím jak zase podsouvají lživou realitu - že totiž američani jsou ti přemýšliví a hodní, do poslední chvíle ochotní se domluvit po dobrým,zatímco rusko a čína a vůbec celej zbytek světa jsou hlupáci, nemyslí vůbec a umí jenom válčit, zatímco aktuálně v reálu je tomu zcela naopak. Už mě s těmi lživými sebeobrazy američani fuckt pruděj. Ty kroužky coby sdělení jsou fantasický, dělávala jsem takový kdysi vodovkama na mokrej papír a vizuálně mě děsně okouzlujou, že by to byla nějaká mimozemská magie? Hlavní herci nezaujali, proboha proč všude cpou toho renera, jako by nestačil v avengers, ale co, už jsem si na něj díky nim aspon trochu zvykla. Hudba velice silná, možná až moc, zase ale ono když děj sám není kdovíjak elektrizující, tak to nahonit aspon hudbou, jojo, to se dělává:) Celkově film (pominu-li tu propagandu, za kterou bych strhla aspon dvě hvězdy, pokud bych to měla hodnotit) celkem ušel, ale podruhý se na něj asi nepodívám.

• 11.4.2017  23:10

Tak v první řadě Asa, to vím, že nezklame a taky že ne. Jsem moc ráda, že jeho kariéra pokračuje zdárně, bez velkých přešlapů, moc mu držím palce, miláčkovi:) Hned potom velice vydařené vizuály Marsu a spejsu vůbec i záběry na zeměkouli potěšily a koneckonců i americká příroda (ty žluté stromy a to pobřeží!!!) To je to hlavní, co jsem čekala, takže moje hodnocení je velmi vysoké:) Dále Gary Oldman a hudba. Film, který sice nějak režisérsky nevybočoval, ale bylo to dobře odvedené řemeslo, kamera a vizuály byly vynikající, kvůli nim si tento film pustím jistě vícekrat. Takže přesto, že romantiku fakt nemusím, tak takovouhle, jako v tomto filmu, snesu dobře. Bravo.

• 14.2.2017  22:12

Předně nemám ráda animované filmy. Nemám ráda takové ty animované filozofie či duchovní poučky. Když jsem ale v kině viděla teaser na toto, řekla jsem si, že tohle vidět chci. A jsem přemožena. Přemožena prostotou, minimalismem a dokonalým, strohým, ale uhrančivým vizuálem. Už jenom ty záběry moře, pláže a hvězdného nebe. Prokristapána nevěděla jsem, že kreslené mohou mít větší moc, než skutečnost!! A strašně tam toužím být !

• 9.2.2017  01:04
    Okupace (TV seriál) (2015)

Zatím jenom první díl a bububu rusáci - och jak moderní - a taky by mě hrozně zajímalo, kde jsou všichni ti hnědáci, kteří zamořují Norsko už teď a kteří totálně ovládnou a zamoří norsko, pokud se nestane nějaký zázrak... Že by scénáristi vymysleli nějakej zázrak? Uvidíme, v prvním dílu o tom nepadlo jediný slovo.--No pokračuje to čím dál líp. Jsou tu nelegální přistěhovalci, kteří se mísí do civilního obyvatelstva a tvoří spící agenty a vojáky, ale nejsou to arabové, nývrž nelogicky Rusové, jsou tu deportace, kdy domovská země nechce přijmout imigranty zpátky a tak jsou vytvářena záchytná místa pro ilegální přistěhovalce, ale nejdsou to hnědáci, ale nelogicky Rusové. Prostě místo afrošů a arabů jsou to tady pořád ti Rusáci. Nechápu, co tím chtějí tvůrci říct nebo čeho chtějí dosáhnout, ale přijde mi to jako vrchol všeho kreténského kreténismu....Anebo to má bejt jako alegorie, kdy ve skutečnosti myslej hnědáky, ale kvůli zločineckému multi korektivismu, který je ideologií reálných okupentů, to nesmějí říkat nahlas? Ano, TOMU říkám pořádná okupace, vedlle které je ta seriálová jenom dětská legrácka. Fuj, že na to norové mají žaudek............no možná že okupanti přikázali a tak musí:( Takže v tomhle příápadě je mi totálně fuk, jaký profesní kvality dílko má, je to nemožná sračka a jak jsem rozčílená, tak bych řekla i odpad. Mentálně morální odpad.

• 20.1.2017  18:12
    Vraždy v Midsomeru (TV seriál) (1997)

Klasická detektivka, devadesátiminutová, z klasické Anglie bez migrantů, s hodně postavami, krásně vystiženými a barvitými, v nichž se kolikrát ani nevyznám, krásné starobylé domy, krásná příroda, starý dobrý anglický venkov, výborné zápletky, z nichž jsem snad ani jednu neuhodla... a skvělej polda, takovej normální, rodinnej, bez úchylek a výstřelků, až mě překvapilo, že asi u osmého filmu při nějaké jeho skvělé hlášce mě napadlo doslova "já ho miluju". Prostě takovej ňuňu detektiv. Troy taky výbornej, jasně. No jsem z toho nadšená, takovýhle věci se už dneska asi nedělají :)_____Ha, vyměnili mi Barnabyho!!! No tak končím, novej je absolutně bez charisma:(((Sakra.

• 15.1.2017  14:54
    Serenity (2005)

Nakonec jsem celkem ráda, že mi plno výborných fimů uteklo, alespon v dobách bídných je možno objevovat perly. Když jsem konečně vzala na milost The Big Bang Theory, nemohla jsem si nevšimnout odkazů na FireFly, stažené mi to tady doma nějaký rok leželo, tedko jsem to dokoukala a vrcholně nespokojená, že je toho tak málo, jsem okamžitě skočila po filmu. A jsem nadšená! Serenity je skvostné western sci-fi se skvostnými postavami, hudbou, příběhem, ale hlavně s úžasnou kraksnou Serenity, kterou jsem si okamžitě zamilovala. Filmový formát Serenity sluší a klidně bych brala více takových filmů, protože dobrodružství pro bandu desperádů se ve vesmíru najdou nekonečné mraky. Ale to by mi museli vrátit Washe a Booka :)

• 13.1.2017  18:54
    Snowden (2016)

Film výborný po všech stránkách, navíc zabývající se mým oblíbeným, srdečním tématem, Jozífek je skvělý a proto mě neminulo ani napětí ani nadšení a proto je tam i ta pátá.

• 11.1.2017  19:40
    Firefly (TV seriál) (2002)

Jelikož jsem už pole zorané a obdělané geniálními Hvězdnými honáky, které srdečně doporučuju vaší pozornosti, při prvních náznacích westernu jsem ani nemrkla a ani na vteřinu nezaváhala:)) Holt zkušenosti jsou člověku k nezaplacení:)) Posádka si mě získala okamžitě a Serenity jakbysmet a celý ten svět a vesmír. Zatím jsem viděla jenom tři díly, ale jsem nadšená !!!

• 10.1.2017  19:40
    Mamon (TV seriál) (2015)

Velmi slušná práce, deprimující rekapitulace našich "slavných" polistopadových let...

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18