DannyJ

okres Liberec

homepage

<< předchozí 1 2 3 4
    • 4.5.2017  11:34

Zvyšuji hodnocení na 5 hvězd - NEJDE TO JINAK. Tenhle snímek je vrchol celé téhle bandy okolo Rogena a je vidět jak si to všichni vychutnávaj. Tohle je taková moje osobní perla. Naprosto chápu lidi, kteří můj názor nesdílí, ale já u toho vždy bulim smíchy.

• 4.5.2017  11:29

Vždycky když Gatsbyho dávají v TV rád se na něj podívám. Příběh samozřejmě dobrý, ale o tom prostě tento konkrétní film, alespoň pro mě, není. Předlohu jsem četl ještě před shlédnutím takže se ani není čemu divit. Vizuál a soundtrack. To je to o co tu ve skutečnosti jde. Herci taky super a celkově to tvoří něco neskutečnýho. Možná jsem trochu přiteplenej, ale je to prostě bomba.

• 4.5.2017  11:05

Víc Fassbendera a McAvoye, míň "mlaďochů"!

• 4.5.2017  10:45
    The Circle (2017)

V první řadě - kdybych film neviděl v kině, ale někde random v televizi, tak bych se nad ním ani nepozastavil. Chápu čeho se tvůrci snažili dosáhnout, ale ani zdaleka se k tomu nepřiblížili. Začátek naslibuje celkem zajímavý plot, který se ovšem začne časem hroutit. Vedlejší postavy nemají téměř žádný prostor. Shrnutí - nenaplněný potenciál (s takovým obsazením) a vcelku slátanina.

• 22.5.2015  03:38

Mohlo se toho tolik posrat... Ale neposralo se nic a výsledkem je tahle PECKA přeplněná akcí. Hardyho scénář měl sice asi tak jednu stránku, ale i tak byl skvělej a já nemam co bych filmu vytknul.

• 11.12.2014  04:29

Epičnost nezná mezí. Z kina jsem odcházel s pocitem naprostého naplnění a uspokojení. K filmu mám jedinou výtku a tou je, pro mě naprosto zbytečná, postava starostova poskoka Alfrida, která má ve filmu mnohem víc prostoru, než by si zasloužila. Přesto mi tenhle charakter absolutně nemůže zkazit totálně perfektní zakončení trilogie. "Leave Sauron to me!"

• 19.5.2014  00:52
    Godzilla (2014)

(SPOILER ALERT!) Krapet překombinovaný. Působilo to na mě jako akční roadmovie, ve který voják, kterej, jak se ukázalo, je nejdůležitější člověk na světě, procestuje všechny možný kouty světa a nakonec se (samozřejmě) vrátí do města kde bydlí, aby sundal tyhle kolosální ještěry a brouky, který se maj (samozřejmě) právě v tomhle městě setkat a bojovat. Tenhle příběh doprovází ještě jeden příběh vedlejší, kde se dohadujou superodborník na gigantický monstra a král americký armády na letadlový lodi, která SAMOZŘEJMĚ!!! kotvila tam, kde MUTO zautočil poprvý, o to, jak Godzillu a její dva "kámoše" sundat. Takovejch "náhodiček" je v tom filmu spousta! Je jich spousta a všechny mě pěkně sraly! Takže jak bych moje hodnocení shrnul? Všechny scény bez Godzilly bych bez výčitek vypustil, ale i tak dávám 4*, protože Godzilla byla prostě legendární. A každej, kdo si u scény kde chrlila oheň ťukal na čelo může jít do prdele, protože je dement!

• 16.4.2014  01:39

Zakoupeno jako vtip v levných knihách za 19,-. Šílenost! Exploze při ejakulaci byla genitální!

• 16.4.2014  01:20
    Normálka (TV seriál) (2009)

K Regular Show jsem se dostal hlavně díky seriálu Adventure Time, proto mám potřebu tyhle dva seriály srovnávat. Podobně bizarní, ale né tak zábavný jako zmíněný AT. Pořád ale suprovej seriál, kterým se dá dokonale zahnat nuda.

• 31.3.2014  11:38

Po druhém shlédnutí jsem naprosto přestal pochybovat o dokonalosti filmu.

• 26.1.2014  17:57
    Titanic II (2010)

Příjemně jsem se pobavil :)

• 11.7.2013  21:09

Minioni jedou!

• 11.7.2013  13:35
    Supervoják SS (TV film) (2006)

"Jonesi, sundej si tu helmu!"

• 27.5.2013  02:23
    Čas na dobrodružství (TV seriál) (2010)

Jeden z nejlepších seriálů "pro děti". Tvůrci musej zákonitě na něčem jet. Je to geniálně bizarní a bez jakejchkoliv hranic. Rozhodně je to pro mě hodně kultovní záležitost!

• 15.5.2013  00:50

Asi jako většina lidí, jsem si při sledování pokládal jednoduchou otázku: "Proč?" Proč zase od začátku? Dobře možná bylo vcelku lepší obsazení, to jo.. Ale na to už je pozdě! V podstatě totožný plot jako ve Spider-manovi z roku 2002 až na pár drobností, se zřetelně horším hlavním záporákem.

• 15.5.2013  00:43
    Barbar Conan (2011)

OSTUDA! Nejhorší casting ever! Conana prostě může hrát jedině Arnie. Byl k tomu zrozen! Ale i kdybych přehlédl tohle fatální selhání co se týče hlavního hrdiny, dostal bych se k hlavnímu záporákovi a o tom ani nemam sílu psát. Hrůza, děs. Jediná pozitivní věc na tomhle filmu je, že po shlédnutí je pro mě původní Barbar Conan ještě kultovnější záležitost!

• 15.5.2013  00:38

Je to díl od dílu horší (nepočítám trojku ta byla podle mě ze všech nejlepší). Nezachránil to ani Dirt Nasty! Chce to víc Carlose Estéveze!

• 4.5.2013  21:06
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

V prvních pár sériích tomu jednoznačně kraloval Charlie Sheen a jeho sarkastický humor, ale seriál se začal vyvíjet a teď už mě baví každá postav stejně!

• 23.4.2013  23:08

Neúplatný seržant, jeho mladý pohledný sidekick, oldschoolový pistolník, jeho mexický kámič, černý vrhač nožů a machr přes elektroniku a techniku. Víc takových klišoidních "rozmanitých" skupin v dnešních filmech! Bylo to super!

• 2.4.2013  00:45
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Když budu mluvit o nových sériích tak sem strašně rád za to, že scénáristé pozměnili charakter Amy, která původně byla vlastně jenom holčičí verze Sheldona a udělali z ní konečně dejme tomu "novou postavu". Protože na co mít v seriálu, který je založen na Sheldonovi jeho slabší odvar s dost podobnými gagy jenom se slabším podáním? Hlavní milostná dvojice Leonard a Penny je mi celkem sympatická. Ostatní charaktery jako právě Amy nebo Raj s Howardem mě čas od času dost SEROU!

• 2.4.2013  00:35
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

V některých chvílích mi trochu vadilo jak do očí bijící vykrádačka Přátel to je. Ovšem novější série se už začaly ubírat svým vlastním směrem a seriál si tak získal svojí vlastní osobitost. I tak to ale nikdy na Přátele mít nebude.

• 2.4.2013  00:29

Jackie Chan zatim v nejbizarnějším filmu co sem s ním viděl!

• 2.4.2013  00:27

Režie a scénář: Kevin Smith, hlavní role: Seth Rogen. Tenhle film byl odsouzen k tomu stát se skvělou komedií.

• 2.4.2013  00:21

Road movie s božskym Emile Hirschem v hlavní roli a perfektně depresivním příběhem! Bavili mě taky všechny možný vedlejší postavy co se ve filmu objevili. Ať už to byla Kristen Stewart nebo Vince Vaughn. Nemam nic, co bych mohl vytknout. "I'm Supertramp, you're superapple!"

• 25.2.2013  09:41

Maximální sračka, která mě donutila odejít z kina ještě před koncem. Vůbec mi nevadí fekální humor. A občas se zasměju i lacinejm vtípkům. Ale tohle byl vrchol všeho. Nepochopim jak takoví herci mohli propůjčit svoje jméno tomuhle hovnu! Možná, že sem se usmál když sem viděl Hugh Jackmana s koulema na krku, ale stačilo by mi to tak 10 sekund, těžit z tohohle vtipu 10 nebo kolik minut bylo fakt ubohý. Možná, že kdybych to dokoukal tak dám aspoň jednu, protože vím, že sem propásl pár scén, na který jsem se po traileru celkem těšil, ale prostě to nešlo vydržet! DNO!

• 20.2.2013  20:33

Dobře, tak sem došel až do chvíle, kdy jsem byl nucen odhodit svoji principiální nenávist k Twilight sáze a musím uznat, že tenhle díl je něco na co mi nebude vadit podívat se znova. Spousta, spousta věcí mi tam vadilo a sralo, ale na druhou stranu se mi pár scén a prvků celkem líbilo. Například finální bitka dost přispěla k mýmu, né zas tak nízkýmu, hodnocení. Byla totiž dostatečně EPIC na rozdíl s jinými wannabe epic scénami z předchozích dílů. Sice se to zase posralo dosazením klasickýho americkýho zvratu, aby se všechny mladý fanynky v kině nesesypaly, ale to se přece jenom dalo překousnout.

• 13.2.2013  22:23
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

První série byla celkem identická předělávka komiksu, ale jak seriál pokračoval pořád se od předlohy příběhem víc a víc odlišoval. Což je DOBŘE! Jelikož sem četl komiksy ve stejnou dobu jako sem sledoval seriál bylo to pro mě příjemnější dívat se na něco trochu jinýho. Jinak seriál je fakt perfektní! Myslim že suprově obsazenej se super atmosférou a zombíci sou prostě bezchybný! Pokaždý když koukám na novej díl, přeju si aby neskončil!!!

• 13.2.2013  22:16

No můžu říct, že pod pojmem česká teenagerská komedie si představuju mnohem horší muka! Tohle prostě neni zas tak hrozný. Některý vtipy sou celkem povedený, některý sou otřesný! Jo a proč sakra na začátku když Mádl s Kotkem hrajou na těch snowboardovejch automatech, skáčou na ty tyče a dělaj podobný "tríčky"? VŽDYŤ ZA TO ŽÁDNÝ BODY NAVÍC NEMAJ!

• 28.1.2013  21:19

Django, Siegfried nebo prostě ten jeden z 10 000! Tarantino zase natočil film, kterej mě bavil od začátku do konce. Když už sem si říkal, že ta jeho klasická dialogová scéna je na mě přece jenom trochu moc dlouhá okamžitě se to proměnilo na přehnaný brutální blaho! Nejdřív mi tam trochu vadilo že úžasnej charakter doktora Schultze umře předčasně společně s Monsieur Candiem, ale potom co sem nad tím ještě trochu zapřemýšlel sem si uvědomil, že ten film měl jak 2 hrdiny, tak 2 padouchy... A proto potřeboval 2 konce. Nejdřív rozřešit spor mezi "Negromilem" a bohatýrem, kterej si s černejma vytírá prdel a potom až vyřešit spor mezi těma černejma! Třešničkou na dortu bylo drobný cameo samotnýho Tarantina! Pro mě je to další z kultů!

• 23.1.2013  23:39
    Projekt X (2012)

Charaktery byly hrozný stereotypy!!! Ale jinak celkem v pohodě.

<< předchozí 1 2 3 4