TaanStari

TaanStari

Michal Černý

okres Hradec Králové
Mistr Kazekiri no Taan Stari von Manaan, Velectěný Velkoimperátor, Velitel Vesmíru

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52
    • 24.6.2018  21:28

Je to bohužel jen hloupoučká pohádka plná lásky, přátelství a podobných píčovin, zamaskovaná tunou popkulturních odkazů.

• 20.5.2018  14:35

Na rozdíl od jedničky je tahle píčovina i docela zábavná.

• 7.5.2018  08:40
    Batman Ninja (2018)

Podle traileru mi to připadalo jako adaptace celého Batmanova mythosu do feudálního Japonska. Jenomže on je to jen další bullshit o cestování v čase. Potěšil Gorilla Grood, kterému se pro jeho absurditu nedostává moc filmového prostoru, zbytek záporáků (kromě Jokera a Harley Quinn) naprosto zaměnitelná. Vizuálně to vypadalo (v jakémkoliv pauznutém záběru) moc hezky, akorát FPS kolísalo od koukatelného až po otravně malé, což bylo bohužel nejvíc vidět v bojových scénách a záběrech na obličej, takže to při sledování rušilo kdy mohlo. Nicméně pořád to bylo aspoň o třídu výš, než takový Berserk. Anglický dabing prý probíhal tak, že dostali šest stránek nepoužitelného scénáře, takže si asi 90% dialogů vymysleli, aby to vzhledem k animaci dávalo smysl. Japonská verze je prý lepší, ale hradoboty a opičího transformera nespasí nic...

• 7.5.2018  08:03

Nejvyspělejší národ na světě, ale do huby si pořád rvou cédéčka... A v boji místo doslova jakékoliv technomagické píčoviny používají oštěpy a nosorožce...

• 26.3.2018  09:16
    Čtyři dohody (divadelní záznam) (2013)

Dvouhodinové ezoterické blábolení.

• 17.3.2018  04:29

Tak se to chce zalíbit všem, až to je tak nějak napůl na hovno. Před 10 lety bych si z toho určitě ustříknul.

• 17.3.2018  04:25

Pár scén bylo vynikajících, možná nejlepších z celé (zatím) oktalogie, jenomže zbytek to sráží do sraček tak, že i první epizoda s Jar Jarem a malým kokotem Anakinem je oproti tomu veledílo.

• 17.3.2018  04:16
    Šokugeki no Sóma (TV seriál) (2015)

Průser je, že tohle je v první řadě o fan-servisu, který se ještě k tomu omezuje téměř výhradně na různé vzdechy apod... Škoda, první díl navnadil parodií na shoneny a zbytek seriálu tomu nedokázal dostát.

• 28.2.2018  15:18

Nejdelší sestřih cutscén ze hry, která ani neexistuje. Vysrat se na "temný" a "dospělý" vesmír a najebat tam jednu akční scénu za druhou očividně pomohlo.

• 11.2.2018  01:19

Komedie MCU sluší. Škoda těch klasických nešvarů, jako one-off záporák (tady hned dva) nebo armáda bez ksichtu. Taky škoda, že už serou na "magic is just science we dont understand yet", jen aby se Thor měl kam hýbat.

• 11.2.2018  00:50

Nezbývá než doufat, že Duna nebude taková rozvleklá uspávačka.

• 7.1.2018  02:29
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Čím míň fantasmagorií, tím lepší seriál?

• 7.1.2018  02:25
    Hannibal (TV seriál) (2013)

První dvě série dokonalé, třetí tak nějak chybí atmosféra a ještě jsem se ji nedokopal dokoukat...

• 3.1.2018  12:23
    Bright (2017)

Jak už tu psalo mnoho lidí, je to kurevsky nevytěžený potenciál. Ale jelikož už bylo oznámené pokračování, beru to jako solidní intro.

• 3.1.2018  12:09
    To (2017)

Kouká se na to skvěle, ale nebál jsem se.

• 25.11.2017  18:19
    Castlevania (TV seriál) (2017)

Hry jsem nehrál, takže z hlediska lore nemůžu posoudit, ale audiovizuálně to dopadlo skvěle. Akorát 4 epizody jsou fakt výsměch.

• 16.10.2017  02:43

Zasrané neustálé slow-mo záběry podkreslené patetickou hudbou, i na bouchající helikoptéru došlo, vlát tam ještě americká vlajka, tak je těch 10 minut akce Bay jak vyšitý. Příběh celkově taky za moc nestál, prison break byl k smíchu, pokusy o komedii spíš k pláči. Jediné klady beru CGI opět na špičkové úrovni a udělat celou tlupu protagonistů čistě opičí a z většiny i nemluvící (lidskou řečí), to byl odvážný a hodně povedený tah.

• 15.9.2017  23:28

Nuda, která navíc v druhé polovině dost ztrácí dech.

• 15.9.2017  23:13

Je vidět, že tenhle film je pocta Miyazakimu, a to výborně zpracovaná. Kam se hrabou píčoviny od Disneyho a Pixaru...

• 15.9.2017  22:38

Super, Ridley se rozhodl zkurvit vlastní značku. Mně se třeba líbilo, že v žádném předchozím filmu se mezi sebou androidi filozoficky nebuznili. A AvP sice stojí za hovno, ale přednáší backstory (naznačeno už v druhém Predátorovi) mnohem zajímavější, než "udělal to robot". A pokud se v tom filmu neobjeví jediný Alien, včetně chestbustera, tak ten film nenazývej Alienem.

• 10.8.2017  18:38

Klasická dvojka se vším, co k tomu patří, bohužel tentokrát pořádně přepísknuté. Zatímco v jedničce 80s hudba příjemně podkreslovala, tady je únavně rvaná do každé druhé scény, přičemž je (na výjimky) výběr o dost slabší. Taky je to mnohem větší komedie, bohužel zaměřená na tu nejmladší cílovku. Všechno je tak hezky barevné, na úkor příběhu jedna akční scéna následuje druhou, až z toho po chvilce začnou bolet oči. Spolu s Ultronem jasně nejhorší "dvojka". Moc tomu nepřidá ani zestárlá Laura Haddock a vedle ní moduritem oplácaný Kurt Russell. A David Hasselhoff? Na jednu stranu musím vyjádřit uznání tvůrcům za takový husarský kousek, na druhou stranu nechci, aby MCU filmy působily jako parodie...

• 6.8.2017  17:11

Na jednu stranu Ritchie skvěle míchá jeho osobitý styl komediálních gangsterek s medieval fantasy, na druhou stranu těžce nezvládá akci a je tam strašně digitálního bordelu.

• 2.8.2017  09:09

Druhý problém je, že tohle není jen nějaký one shot, tohle přímo spojuje třetí a čtvrtou sérii. První problém je, že ten díl prostě nestojí za nic.

• 2.8.2017  06:51
    Malá Velká Británie v USA (TV seriál) (2008)

Některé skeče stojí za hovno, těch lepších tam je ale víc.

• 2.8.2017  06:51
    Malá Velká Británie (TV seriál) (2003)

Některé skeče stojí za hovno, těch lepších tam je ale víc.

• 18.7.2017  11:02
    Berserk (TV seriál) (2017)

Představte si kozy, ale bez bradavek. Takový je tenhle Berserk.

• 3.7.2017  17:12

Než Kong: Ostrov lebek bych radši měl jen Ostrov lebek, fauna ostrova vypadala famózně (především pavouk, ale i zbytek), tenhle film by se bez Konga obešel. Přesto, velice zábavný snímek, obzvlášť v porovnání s Jacksonovým remakem.

• 27.6.2017  08:18
    John Wick 2 (2017)

Dvojka, všechno větší, lepší, rychlejší, ale taky neuvěřitelnější. I děj se posouvá tak nějak videoherně, stylem mookové > miniboss > safepoint. Tím neříkám, že je ten film horší než jednička, naopak je možná i zábavnější, akorát mi to připadá, jako trochu jiný žánr. Viz scéna, kde si Keanu schovává hlavu pod sako, které ochrání před deštěm, stejně jako před olovem. Tam už jsem mhouřit obě oči s vypětím všech sil, abych mohl brát zbytek nějak seriózně. Poslední scéna potom celou sérii posouvá úplně do fantasy realmu, tak akorát doufám, že to v trojce nepřeženou.

• 22.6.2017  08:25

Bohužel, tenhle film má hodnotu čistě nostalgickou. 1) Když poprvé všichni morfují a Jason používá silo-meč. 2) Když Zordi běží vedle sebe za doprovodu původního theme songu. 3) Když se Zordi změní na Megazord. 4) Když Ritu odpinknou na Měsíc. 5) Když nastoupí Tommy. Zbytek byl klasický teenage garbage, navíc chyběly silo-dýky, silo-kopí, silo-luk a silo-sekera, "lidské" formelíny opět vystřídali kluci z CGI departmentu a Goldara když už tak mohli vynechat úplně.

• 7.6.2017  15:58

Tak tohle bylo hodně přes čáru.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52