TaanStari

TaanStari

Michal Černý

okres Hradec Králové
Mistr Kazekiri no Taan Stari von Manaan, Velectěný Velkoimperátor, Velitel Vesmíru

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52
    • 25.2.2020  19:54
    Párty Hárd (2019)

Jemný a přívětivý humor, který zahřeje u srdíčka.

• 13.1.2020  22:14
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Seriál zábavný, ale prostě to není Zaklínač. Oproti Zaklínači je tohle jen takové šedé generické a kvóty splňující bláto...

• 10.7.2018  19:11
    7 životů (2017)

Past na rodiče 2. Teda spíš past na diváky. Zoufale naivní a nekonzistentní příběh.

• 24.6.2018  21:28

Je to bohužel jen hloupoučká pohádka plná lásky, přátelství a podobných píčovin, zamaskovaná tunou popkulturních odkazů.

• 20.5.2018  14:35

Na rozdíl od jedničky je tahle píčovina i docela zábavná.

• 7.5.2018  08:40
    Batman Ninja (2018)

Podle traileru mi to připadalo jako adaptace celého Batmanova mythosu do feudálního Japonska. Jenomže on je to jen další bullshit o cestování v čase. Potěšil Gorilla Grood, kterému se pro jeho absurditu nedostává moc filmového prostoru, zbytek záporáků (kromě Jokera a Harley Quinn) naprosto zaměnitelná. Vizuálně to vypadalo (v jakémkoliv pauznutém záběru) moc hezky, akorát FPS kolísalo od koukatelného až po otravně malé, což bylo bohužel nejvíc vidět v bojových scénách a záběrech na obličej, takže to při sledování rušilo kdy mohlo. Nicméně pořád to bylo aspoň o třídu výš, než takový Berserk. Anglický dabing prý probíhal tak, že dostali šest stránek nepoužitelného scénáře, takže si asi 90% dialogů vymysleli, aby to vzhledem k animaci dávalo smysl. Japonská verze je prý lepší, ale hradoboty a opičího transformera nespasí nic...

• 7.5.2018  08:03

Nejvyspělejší národ na světě, ale do huby si pořád rvou cédéčka... A v boji místo doslova jakékoliv technomagické píčoviny používají oštěpy a nosorožce...

• 26.3.2018  09:16
    Čtyři dohody (divadelní záznam) (2013)

Dvouhodinové ezoterické blábolení.

• 17.3.2018  04:29

Tak se to chce zalíbit všem, až to je tak nějak napůl na hovno. Před 10 lety bych si z toho určitě ustříknul.

• 17.3.2018  04:25

Pár scén bylo vynikajících, možná nejlepších z celé (zatím) oktalogie, jenomže zbytek to sráží do sraček tak, že i první epizoda s Jar Jarem a malým kokotem Anakinem je oproti tomu veledílo.

• 17.3.2018  04:16
    Šokugeki no Sóma (TV seriál) (2015)

Průser je, že tohle je v první řadě o fan-servisu, který se ještě k tomu omezuje téměř výhradně na různé vzdechy apod... Škoda, první díl navnadil parodií na shoneny a zbytek seriálu tomu nedokázal dostát.

• 28.2.2018  15:18

Nejdelší sestřih cutscén ze hry, která ani neexistuje. Vysrat se na "temný" a "dospělý" vesmír a najebat tam jednu akční scénu za druhou očividně pomohlo.

• 11.2.2018  01:19

Komedie MCU sluší. Škoda těch klasických nešvarů, jako one-off záporák (tady hned dva) nebo armáda bez ksichtu. Taky škoda, že už serou na "magic is just science we dont understand yet", jen aby se Thor měl kam hýbat.

• 11.2.2018  00:50

Nezbývá než doufat, že Duna nebude taková rozvleklá uspávačka.

• 7.1.2018  02:29
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Čím míň fantasmagorií, tím lepší seriál?

• 7.1.2018  02:25
    Hannibal (TV seriál) (2013)

První dvě série dokonalé, třetí tak nějak chybí atmosféra a ještě jsem se ji nedokopal dokoukat...

• 3.1.2018  12:23
    Bright (2017)

Jak už tu psalo mnoho lidí, je to kurevsky nevytěžený potenciál. Ale jelikož už bylo oznámené pokračování, beru to jako solidní intro.

• 3.1.2018  12:09
    To (2017)

Kouká se na to skvěle, ale nebál jsem se.

• 25.11.2017  18:19
    Castlevania (TV seriál) (2017)

Hry jsem nehrál, takže z hlediska lore nemůžu posoudit, ale audiovizuálně to dopadlo skvěle. Akorát 4 epizody jsou fakt výsměch.

• 16.10.2017  02:43

Zasrané neustálé slow-mo záběry podkreslené patetickou hudbou, i na bouchající helikoptéru došlo, vlát tam ještě americká vlajka, tak je těch 10 minut akce Bay jak vyšitý. Příběh celkově taky za moc nestál, prison break byl k smíchu, pokusy o komedii spíš k pláči. Jediné klady beru CGI opět na špičkové úrovni a udělat celou tlupu protagonistů čistě opičí a z většiny i nemluvící (lidskou řečí), to byl odvážný a hodně povedený tah.

• 15.9.2017  23:28

Nuda, která navíc v druhé polovině dost ztrácí dech.

• 15.9.2017  23:13

Je vidět, že tenhle film je pocta Miyazakimu, a to výborně zpracovaná. Kam se hrabou píčoviny od Disneyho a Pixaru...

• 15.9.2017  22:38

Super, Ridley se rozhodl zkurvit vlastní značku. Mně se třeba líbilo, že v žádném předchozím filmu se mezi sebou androidi filozoficky nebuznili. A AvP sice stojí za hovno, ale přednáší backstory (naznačeno už v druhém Predátorovi) mnohem zajímavější, než "udělal to robot". A pokud se v tom filmu neobjeví jediný Alien, včetně chestbustera, tak ten film nenazývej Alienem.

• 10.8.2017  18:38

Klasická dvojka se vším, co k tomu patří, bohužel tentokrát pořádně přepísknuté. Zatímco v jedničce 80s hudba příjemně podkreslovala, tady je únavně rvaná do každé druhé scény, přičemž je (na výjimky) výběr o dost slabší. Taky je to mnohem větší komedie, bohužel zaměřená na tu nejmladší cílovku. Všechno je tak hezky barevné, na úkor příběhu jedna akční scéna následuje druhou, až z toho po chvilce začnou bolet oči. Spolu s Ultronem jasně nejhorší "dvojka". Moc tomu nepřidá ani zestárlá Laura Haddock a vedle ní moduritem oplácaný Kurt Russell. A David Hasselhoff? Na jednu stranu musím vyjádřit uznání tvůrcům za takový husarský kousek, na druhou stranu nechci, aby MCU filmy působily jako parodie...

• 6.8.2017  17:11

Na jednu stranu Ritchie skvěle míchá jeho osobitý styl komediálních gangsterek s medieval fantasy, na druhou stranu těžce nezvládá akci a je tam strašně digitálního bordelu.

• 2.8.2017  09:09

Druhý problém je, že tohle není jen nějaký one shot, tohle přímo spojuje třetí a čtvrtou sérii. První problém je, že ten díl prostě nestojí za nic.

• 2.8.2017  06:51
    Malá Velká Británie v USA (TV seriál) (2008)

Některé skeče stojí za hovno, těch lepších tam je ale víc.

• 2.8.2017  06:51
    Malá Velká Británie (TV seriál) (2003)

Některé skeče stojí za hovno, těch lepších tam je ale víc.

• 18.7.2017  11:02
    Berserk (TV seriál) (2017)

Představte si kozy, ale bez bradavek. Takový je tenhle Berserk.

• 3.7.2017  17:12

Než Kong: Ostrov lebek bych radši měl jen Ostrov lebek, fauna ostrova vypadala famózně (především pavouk, ale i zbytek), tenhle film by se bez Konga obešel. Přesto, velice zábavný snímek, obzvlášť v porovnání s Jacksonovým remakem.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52