TaanStari

TaanStari

Michal Černý

okres Hradec Králové
Mistr Kazekiri no Taan Stari von Manaan, Velectěný Velkoimperátor, Velitel Vesmíru

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52
    • 16.10.2017  02:43

Zasrané neustálé slow-mo záběry podkreslené patetickou hudbou, i na bouchající helikoptéru došlo, vlát tam ještě americká vlajka, tak je těch 10 minut akce Bay jak vyšitý. Příběh celkově taky za moc nestál, prison break byl k smíchu, pokusy o komedii spíš k pláči. Jediné klady beru CGI opět na špičkové úrovni a udělat celou tlupu protagonistů čistě opičí a z většiny i nemluvící (lidskou řečí), to byl odvážný a hodně povedený tah.

• 15.9.2017  23:28

Nuda, která navíc v druhé polovině dost ztrácí dech.

• 15.9.2017  23:13

Je vidět, že tenhle film je pocta Miyazakimu, a to výborně zpracovaná. Kam se hrabou píčoviny od Disneyho a Pixaru...

• 15.9.2017  22:38

Super, Ridley se rozhodl zkurvit vlastní značku. Mně se třeba líbilo, že v žádném předchozím filmu se mezi sebou androidi filozoficky nebuznili. A AvP sice stojí za hovno, ale přednáší backstory (naznačeno už v druhém Predátorovi) mnohem zajímavější, než "udělal to robot". A pokud se v tom filmu neobjeví jediný Alien, včetně chestbustera, tak ten film nenazývej Alienem.

• 10.8.2017  18:38

Klasická dvojka se vším, co k tomu patří, bohužel tentokrát pořádně přepísknuté. Zatímco v jedničce 80s hudba příjemně podkreslovala, tady je únavně rvaná do každé druhé scény, přičemž je (na výjimky) výběr o dost slabší. Taky je to mnohem větší komedie, bohužel zaměřená na tu nejmladší cílovku. Všechno je tak hezky barevné, na úkor příběhu jedna akční scéna následuje druhou, až z toho po chvilce začnou bolet oči. Spolu s Ultronem jasně nejhorší "dvojka". Moc tomu nepřidá ani zestárlá Laura Haddock a vedle ní moduritem oplácaný Kurt Russell. A David Hasselhoff? Na jednu stranu musím vyjádřit uznání tvůrcům za takový husarský kousek, na druhou stranu nechci, aby MCU filmy působily jako parodie...

• 6.8.2017  17:11

Na jednu stranu Ritchie skvěle míchá jeho osobitý styl komediálních gangsterek s medieval fantasy, na druhou stranu těžce nezvládá akci a je tam strašně digitálního bordelu.

• 2.8.2017  09:09

Druhý problém je, že tohle není jen nějaký one shot, tohle přímo spojuje třetí a čtvrtou sérii. První problém je, že ten díl prostě nestojí za nic.

• 2.8.2017  06:51
    Malá Velká Británie v USA (TV seriál) (2008)

Některé skeče stojí za hovno, těch lepších tam je ale víc.

• 2.8.2017  06:51
    Malá Velká Británie (TV seriál) (2003)

Některé skeče stojí za hovno, těch lepších tam je ale víc.

• 18.7.2017  11:02
    Berserk (TV seriál) (2017)

Představte si kozy, ale bez bradavek. Takový je tenhle Berserk.

• 3.7.2017  17:12

Než Kong: Ostrov lebek bych radši měl jen Ostrov lebek, fauna ostrova vypadala famózně (především pavouk, ale i zbytek), tenhle film by se bez Konga obešel. Přesto, velice zábavný snímek, obzvlášť v porovnání s Jacksonovým remakem.

• 27.6.2017  08:18
    John Wick 2 (2017)

Dvojka, všechno větší, lepší, rychlejší, ale taky neuvěřitelnější. I děj se posouvá tak nějak videoherně, stylem mookové > miniboss > safepoint. Tím neříkám, že je ten film horší než jednička, naopak je možná i zábavnější, akorát mi to připadá, jako trochu jiný žánr. Viz scéna, kde si Keanu schovává hlavu pod sako, které ochrání před deštěm, stejně jako před olovem. Tam už jsem mhouřit obě oči s vypětím všech sil, abych mohl brát zbytek nějak seriózně. Poslední scéna potom celou sérii posouvá úplně do fantasy realmu, tak akorát doufám, že to v trojce nepřeženou.

• 22.6.2017  08:25

Bohužel, tenhle film má hodnotu čistě nostalgickou. 1) Když poprvé všichni morfují a Jason používá silo-meč. 2) Když Zordi běží vedle sebe za doprovodu původního theme songu. 3) Když se Zordi změní na Megazord. 4) Když Ritu odpinknou na Měsíc. 5) Když nastoupí Tommy. Zbytek byl klasický teenage garbage, navíc chyběly silo-dýky, silo-kopí, silo-luk a silo-sekera, "lidské" formelíny opět vystřídali kluci z CGI departmentu a Goldara když už tak mohli vynechat úplně.

• 7.6.2017  15:58

Tak tohle bylo hodně přes čáru.

• 12.4.2017  14:45
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

"But really, I was learning the fight scenes 15 minutes before we actually shot them because the schedule was so tight." - Finn Jones

• 12.4.2017  14:42
    Jessica Jones (TV seriál) (2015)

Zkrátit, vynechat některé subploty a bylo by to super.

• 10.4.2017  19:42

I přes dementně sestříhanou akci to působí (po vzoru Saw 7) jako příjemné "konečně už je konec".

• 10.4.2017  18:09

3* za Hawkeyeovi a Waspiny hlášky a 1* za tu náplavu okolo. :) Je to fakt super.

• 10.4.2017  18:08
    Legion (TV seriál) (2017)

Wow. To byl zajímavý trip. Hotovo za dva dny. Aubrey Plaza v roli dokonale ušité na míru. Akorát teda ten démon, on jako ze začátku působí (v mezích) děsivě, ale když se ukáže v plném světle, vypadá jak otrhanej vyžranej houmlesák, s tím si mohli třošku víc vyhrát. Nejvíc se teď bojím, aby z druhé série neudělali obyčejný akční CGI fest.

• 10.4.2017  17:32

Utíkalo to dobře, koukalo se na to pěkně, akorát ten závěr to zkurvil...

• 10.4.2017  17:28
    Propast (1989)

Film skvělý, ale dabing byl peklo.

• 5.3.2017  15:56
    Pasažéři (2016)

U romantického space fantasy asi nemá cenu řešit, že odstředivá (a i setrvačná) síla patrně funguje jen když jde proud, že použití dveří jako "tepelného štítu" nevede k vytvoření lidské křížaly a podobně. Zaměřím se tedy na úplně něco jiného - všimli jste si, jak nechutně otravný je hlas Lawrence v určitých vypjatých polohách? Myslím takové to prasečí kvičení říznuté alkoholikem, dusícím se vlastními zvratky, to bylo fakt peklo. Mimochodem Logitech sice vyrábí kvalitní periferie, ale v lodi za miliardy působí joystick za $40 jako pěst na oko. Není po 10 letech trošku pozdě na product placement? :)

• 2.3.2017  21:36
    Zmizelá (2014)

No do prdele, to bylo zklamání. Kdyby to nebylo tak děravé, tak bych ten absolutně antiklimaktický konec bral. Ale někdo mě údajně jebne po kebuli a doktoři mají úplně v píči? To by se nestalo snad ani u nás... Desi neměl žádné alibi v době únosu? A držel jí svázanou? Jak potom mohla udělat to divadýlko na kameru? A pokud nebyla svázaná, proč neutekla oknem (kterým by proskočil i slon)? Jako pohádka o síle médií je to dost odfláknuté.

• 28.2.2017  02:14
    Ant-Man (2015)

Jedna z nejzábavnějších Marvelovek.

• 26.2.2017  18:48
    Hlasy (2014)

Dalo by se z toho vytřískat mnohem víc, hlavně atmosféra úplně chybí.

• 21.2.2017  03:54

Královsky jsem se pobavil, i když asi ne tím způsobem, kterým tvůrci zamýšleli. Dialogy typu "Máš zahradu?" - "Mám.", podpořené prkenným dabingem, ještě k tomu když se tam prohání postavy se jmény jako Felix Faust nebo Bažináč, tomu se prostě nejde nesmát.

• 21.2.2017  02:30

Nejvíc mě pobavila scéna s včelí královnou, zbytek takový průměr, od nich bych čekal trochu víc.

• 19.2.2017  23:47
    Paprika (2006)

No, vypadalo to hezky, ale moc jsem to nepochopil a nakonec jsem i usnul. Připadá mi, jako by tam plno věcí prostě chybělo, asi jako když se snažili sprasit 850 minut Death Notu do 210 minut Relightu. Vzhledem k výše uvedeným poznatkům a za použití vysoce pokročilého reverzního inženýrství jsem dospěl k závěru, že by Paprika mohla být dobrá, kdyby jí dali prostor seriálu.

• 19.2.2017  22:39

Dlouho jsem se k tomuhle filmu nemohl dokopat, protože podle posteru to vypadá spíš jako pokračování Timecopa. Ale není, vlastně je to jeden z nejoriginálnějších filmů (byť podle předlohy), který jsem v poslední době viděl. *SPOILER* Příběh o chlapovi, který je svým vlastním otcem, matkou i dcerou, bombovým atentátníkem, ale i agentem, který ho má chytit.

• 13.2.2017  20:21

Plochý záporák (jak mohli promrdat takový herecký potenciál???), plochá Tilda (get it?), nepřesvědčivý Mordo. A ten debilní plášť jako by připomínal, že Marvel opravdu patří pod Disney, stejně jako snad nejhorší implementace "vtipných" scén v celém MCU. A Dormammu? Proč ho nemohli udělat tak, aby připadal děsivý aspoň té věkové kategorii, pro kterou je tenhle film primárně určen? Vždyť to byla jen textura Thanose naplácnutá na ksicht Groota... Takhle přece Dormammu nevypadá. Takhle se mnou naposled vyjebali Foxové před 7 rokama, když jsem se těšil aspoň na toho Galactuse. Ale krom něj a jeho přehnaně barevné "temné dimenze" to bylo vizuálně fajn, je vidět, že si na vykrádání Počátku opravdu dali záležet (stejně jako si scénáristi dali práci s vykrádáním prvního Nolanova Batmana). Ale nevadí, ti nejlepší přece kradou, hlavně když to funguje. A tohle funguje, ale spíš jen jako návnada na dvojku, kde bude Doctor Strange už ztotožněný se svým novým statutem a Mordo se snad ukáže jako vícerozměrná Loki-like postava.

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52