Pampa

okres Kroměříž

4 body

<< předchozí 1 2
    • 30.10.2016  10:28

Krásná výpravná pohádka, která by ve vás měla něco zanechat. Hlavní hrdinka se vydává hledat svého uneseného bratříčka, který umí "vycítit" zlato, ale tato vlastnost mu velmi ubližuje (bolesti hlavy). Na cestě potkává "bláznivého" filozofa, který se rozhodne s ji s hledáním pomoci. Do cesty se jim staví spousta nástrah, které jim hledání komplikují.

• 30.10.2016  10:17
    Husty (1984)

Příběh působí trochu vyumělkovaně, ale krásně popisuje život mladé ženy, která po nehodě ztratí zrak a musí se naučit orientovat ve městě. Dokud chodí jen s pomocí hole, čeká ji spoustu nástrah (motorky zaparkované na pásu pro nevidomé a pod.). Paralelně sledujeme výcvik slepeckého psa Hustyho, který bude v běžném životě ženě pomáhat. Takové filmy v naší televizi chybí a měly by se tam znovu vrátit, vždyť od toho snad Čt je, aby dávala kvalitní a tvorbu.

• 17.8.2016  11:05

Moc povedený rodinný film. Krásné lokace, vtipný a zároveň napínavý děj (pro ty kdo tento příběh neznají). Představitelé Hucka a Jima jsou velmi sympatičtí. Otrok JIm je pro mě konečně sympatická afroamerická postava, jen více takových.

• 13.8.2016  17:23

Dobrá ruská komedie, kde vtip následuje vtip až to nakonec trochu unaví. Perfektní český dabing, kde čeští dabéři překonali originál jak u Mrazíka. Vidět to s novým dabingem nebo v originále nebyl by to pro mě takový zážitek.

• 22.7.2016  09:28

Film je nudný a nezáživný. Hrdinové nesympatičtí. Ale konec ze kterého jde strach, výsledný dojem zachraňuje.

• 20.7.2016  19:22

Tak čtrnáctiletá holka svádí sednáctiletého kluka. Co ji uteče? Nebyla jsem opožděná, že mě v jejím věku zajímali vrstevníci? Pedofilové mají zelenou - "pikantní téma přitáhne čumily do kina"

• 20.7.2016  12:18
    O zlaté huse (TV film) (2013)

Hezká pohádka, jemný humor, princezna které, co se krásy týče, nemáte co závidět a ten průvod za husou mě opravdu rozesmál. Začínám těmto německým pohádkám přicházet na chuť. V porovnání s těmi českými jsou přece jen jiné.

• 19.7.2016  12:05
    Chladné srdce (TV film) (2014)

Krásná pohádka. Popravdě jsem z této pohádky měla strach. Před lety jsem slyšela rozhlasovou verzi tohoto příběhu, která byla velmi ponurá. Tato pohádka je sice temnější ale zároveň příjemným pohlazením po srdci, které není z kamene.

• 18.7.2016  09:05

Film se mi líbil. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a celý příběh působí reálně. Děti chodili ven, jezdili na kole po silnici, kde nejezdilo moc aut, neměli televizi, k obědu měli zdravou stravu (ryby) - proto byla Lotta tak hubená, prostě výchova když to nesníš, tak nic jiného nedostaneš, která by dnes pravděpodobně neobstála.Takové filmy v dnešní době chybí. Poštěstilo se mi sehnat nahrávku z Čt1 z roku 1994. Tehdy mi bylo deset, když jsem ho viděla a od té doby ho snad, nechci nikomu křivdit, nedávali.

• 17.7.2016  10:48
    Palace (TV seriál) (2011)

Seriál z produkce Hunan tv. Zaujal mě popis děje - mám ráda cesty časem - tak jsem ho zkoukla. Moderní pohádka o dívce dnešní doby, která se propadne do Číny za vlády císaře Kang Xi z dynastie Qing. Skončí jako služka, stane se obětí intrik a poplete hlavu pár mužům. Podaří se jí vrátit zpět do současnosti? Seriál příjemně nasvícený, plný květin a krásných, pastelově barevných ženských šatů, lék na smutky z pošmourného počasí. Raději nepřemýšlet, v jaké zemi vznikl.

• 9.7.2016  15:31
    O šesti labutích (TV film) (2012)

Jako dospělé se mi pohádka líbila. Narozdíl od Sedmera krkavců, kde bratry matka prokleje kvůli chlebu, je zde prokleje otec, protože si hrají ve vodě a nenesou vodu na křest. Jinak je základní dějová osnova až na pár odlišností stejná.

• 9.7.2016  15:12

Pohádka se mi líbila. Nejvíc mě u všech zpracování Rampelníka baví hádání jeho jména. Ikdyž jde o kvalitní zpracování pohádky bratří Grimmů, mám raději verzi z roku 2009 (http://www.csfd.cz/film/287833-rampelnik/komentare/), kterou jsem viděla dříve :)

• 31.5.2016  17:36

Tak nám z Heidi udělali kluka. Pryč je sladkost a roztomilost, hlavní hrdinka běhá po horách v kalhotech a je to rošťačka. Dvě hvězdy za hezké záběry krajiny a Klárku. Pro mě zůstává jedničkou Heidi z roku 1993.

• 28.4.2016  09:31

Nic si nebudeme nalhávat, je to film natočený výhradně pro ženy a "růžové" muže pojednávající o muži cestujícím časem a stále se objevujícím u jedné ženy. Prostě zmizí a pak se za pár dní objeví ve starším nebo mladším těle. Jinak fajn život dívka s bohaté rodiny, žádné starosti s penězi, kdyžtak ti prozradím výherní loteriiní čísla a vyhrajeme balík. Konec "až slza ukápla". Jsem žena tak mi to nevadí ale Muži s tímto filmem budou mít velký problém.

• 24.4.2016  13:20

Film se mi velmi líbil svým civilním pojetím. Hlavní hrdinové se chovají věrohodně. Nemám co vytknout, doporučuji :).

• 28.3.2016  17:47
    Jeni, Juno (2005)

Při prvním sledování jsem byla zvědavá jak vše dopadne. Při dalším mě to už tak nebavilo. Film připomíná instruktážní video do předmětu péče o dítě. Přístup hlavní hrdinky která nic neřeší, o nic se nestará, nemá žádné obavy, by jí věkově vyzrálejší nastávající maminky mohly závidět. A otevřené prohlášení nastávajících mladých rodičů, že se o ně přece budou starat jejich rodiče, je na přeshubu, žádný náznak dospělého rozhodnutí a přijmutí odpovědnosti. Levný film natočený pro kina. Hezká žvatlavá úvodní píseň. Myslíte, že žili spolu šťasně až na věky a jestli nezemřeli, žijí šťastně dodnes nebo jim to dlouho nevydrželo? Já se po shlédnutí přikláním k druhé možnosti.

• 16.3.2016  11:15
    Jue Dui Darling (TV seriál) (2012)

Na to, že se jedná o taiwanskou produkci nebije z tohoto seriálu do očí lacinost a omezené prostředky jako u jiných. Potěší rozumných třináct dílů. Scény jsou příjemně nasvícené (nemám ráda takové to šetření na žárovkách), část se odehrává i v exteriérech. Představitelé hlavních hrdinů se k sobě fotogenicky skvěle hodí a Jiro Wang skvěle umí výrazy tesknícího pejska. I když je seriál plný skrytých reklam hlavně na pánské volnočasové oblečení není to tak hrozné. Hudba sladce popíková. Není to pro intelektuály ale děvčata a ženy potěší :)

• 14.2.2016  11:26
    Sorry, I Love You (2013)

Děs běs. Remake jihokorejského seriálu http://www.csfd.cz/film/244218-mianhada-saranghanda/. Který svému předchůdci nesahá ani po paty.

• 14.2.2016  11:11
    Mianhada, saranghanda (TV seriál) (2004)

Můj první jihokorejský seriál a dodnes nejoblíbenější. Celou dobu jsem byla napjatá jak dopadne. Dopadl krásně smutně. Skvělá emotivní hudba i výkon obou hlavních propagonistů.

• 14.2.2016  10:48
    Koizora (2007)

Přišlo mi to hodně překombinované, chemie mezi hlavními protagonisty veškerá zádná. Horší z japonských romancí.

• 14.2.2016  10:41

Japonci jsou zvláštní národ a stejně zvláštní je i tento příběh. Zápletka vychází z hry na osud alias náhodné volání, kdy se volá na vymyšlenou kombinaci čísel, jenže v tomto příběhu fyzicky chybí jakýkoliv telefon a přenos probíhá z mozku do mozku mezi zakřiklou dívkou a hluchoněmím mladíkem. Tento film se dá sledovat ale něco mu prostě chybí.

• 14.2.2016  10:19

Tuto romanci točil muž a od toho se odvíjí celé její pojetí. Krásná scéna v lese a hořká pointa. Asiaté mají tato témata lásky v oblibě, když už jich vidíte moc, začnou se vám protivit. Tento film jsem viděla jako jeden s prvních s touto tématikou a moc se mi líbil :)

• 5.8.2015  13:26
    Rampelník (TV film) (2009)

Kvalitně natočená pohádka která má hlavu i patu. Už dlouho se mi nestalo abych si nějaký film (seriál) pustila dvakrát a už vůbec ne, abych ho chtěla vidět zase znovu. Skvělý inteligentní humor napěchovaný do ani ne hodinové stopáže, krásné lokace a sympatičtí herci. U mě jasných pět hvězd.

• 3.8.2015  08:30

Hezká pohádka s plynulým dějem bez zbytečné vaty. Nejvíc se mi líbil čert a jeho hlody.

• 31.7.2015  12:33

Hezká pohádka. Princezny byly sympatické, voják byl čistá duše s přístupem, co se stane, to se stane. Povedená výprava v podobě krásných bílých šatů princezen a princů, mlžný opar ve scénách cesty za princi tanečníky (oproti české verzi zde princezny neutíkají za netvorem, který je ovládá, ale za pohlednými mladíky). Jen je škoda, že zde nebyl odtajněn vojákův původ.

• 29.7.2015  20:47
    Krásná Locika (TV film) (2009)

Pohádka o tom, že závislost na drogách (bylině Locice) je pro těhotné opravdu nebezpečná. Když máte absťák a pošlete manžela pro další dávku, může za ni slíbit čarodějnici vaše zatím ještě nenarozené dítě. Čarodějnice potom dívku schovává před celým světem a nastraší ji, že všichni lidé jsou zlí. Dívka jí bezmezně věří až do doby, kdy se seznámí s princem, který se ji rozhodne zachránit a pojmout ji za manželku... Lepší německý průměr.

• 29.7.2015  12:16

Hezká kamera ale to je tak vše. Charaktery postav jsou jen velmi zhruba načrtnuté. Kdo nečetl román, tak chování a citový vývoj postav vůbec nepochopí. Ale ovčák je dobrej, normální, nekomplikovaný chlap, který se vyzná ve svém řemesle, moc toho nenakecá, umí vzít za práci a hledá ženu ze stejného oboru. Na této jednoduché postavě se snad nedá nic zkazit. Ostatní postavy jsou hodně odfláknuté a jen posouvají hlavní hrdinku do ovčákovi náruče. Určitě by to šlo natočit líp.

• 29.7.2015  11:51
    Chytrá horákyně (TV film) (2009)

Protože mám ráda pohádky, ve kterých se nečaruje, tak se mi tato pohádka líbila. K ději, popravdě, který muž by snesl aby jeho žena, prostá, nevzdělaná, chudá venkovanka, byla občas moudřejší než on. Nechybí ani komický prvek v podobě králova natvrdlého bratrance.

• 28.7.2015  11:47

Hezká hudba, hezké exteriéry, hezké šaty. Všechno takové hezké, uklizené, načančané, jak z nějakého katalogu na romantickou dovolenou, ale téměř bez dějových zvratů a o hereckých výkonech raději nemluvě. Ikdyž jde na rolích naivů a naivek něco zkazit?

• 19.7.2015  18:12

Tuto verzi se mi podařilo najít na Youtube. Povedené zpracování s písněmi které i přes svou krátkou stopáž sdělí co zdělit mělo. Královna je zde vylíčena opravdu děsivě. Doporučuji :)

<< předchozí 1 2