Kvnhvta

LinkedIn: kvnhvta

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 13.7.2019  13:35

1. V půlce nuda, pak se to rozjede. 2. Říkal jsem: Ber Orlu! 3. Irština a hezké dětičky.

• 12.11.2016  17:55

Sem tam dobré humory a jak říká Verbal: "hlavní vulva byla luxusní."

• 8.10.2016  14:50

Ke konci dost násilné, na tu dobu.

• 5.10.2016  10:40

Něco mezi 3 a 4 hvězdy, smál jsem se hodně, možná bych bral, kdyby to byla úplně praštěná komedie jako od Ryšára. - "It was just what I needed- a one-inch god with a 2-inch penis."

• 4.10.2016  16:17
    Slídil (1972)

Herci dobrý, námět asi taky, ale na mě moc statický a užvaněný a taky mě *raly ty pouťové hračky, cinkání, zvonění, pískot a bordel.

• 3.10.2016  19:55
    8 MM (1999)

Filmařsky dobré; zbytečně dlouhé; první půlka dějově slušná, druhá přiblblá; pár šikovných herců (kromě Kejdže).

• 24.9.2016  18:37

Must see (o seksu se tam jen mluví).

• 23.9.2016  16:22
    Whiplash (2014)

U nás v Blbákově aneb "Ze života vypláchnutých mozků." Ve druhé půlce sem Andrewa ocenil, že ze sebe dal všechno a byla to pro něj dobrá škola (až po odchod z jeviště) a sólo opět nudná nekonečná trapárna. Ale na druhý pokus jsem to dokoukal

• 21.9.2016  17:36

Nejhroznější Šmatlalanův projekt ever a to je co říct, protože od 6. nesmyslu jde Šmudlalan dole kopcom a zde proboural přemka Podlahu a natočil reklamu na Smyt femyli. Na rozdíl od ostatních recenzentů mi malý Smyt nevadil, ani velký Smyt mi nevadil a dokonce jsem film dokoukal na jeden zátah a až do konce a doteď přemýšlím proč. Vzhledově to připomíná Matlas Praků sester Wachlovskích a je to stejně zmatené a nudné a down. ZA CO, SOUDRUZI?!?

• 19.9.2016  20:15

Lehce hloupoučké, ale to až ke konci, kdy se vše začíná "vysvětlovat" (mám na někoho podezření, tak se za ní/m vydám a vše mu/jí vyklopím - jakože proč?). Jinak v průběhu nás film nechá ne/příjemně tápat, co to jako bude (styl...). Pěkná režie a herci, hudba jak z Harryho Pottera :(

• 17.9.2016  14:34
    Jiná země (2011)

Ta paní je *ááách* a její uštíplá dvojka vlevo dole ozbvlášť! Seks se staříkem byl trochu krýpi

• 12.9.2016  17:30

Tak tentokrát už jsem se tak nebál jako před těma 35 lety; je to strašně dlouhá nudná pyčovina, ale famosně natočená a hezky zahraná.

• 12.9.2016  11:31
    Robin Hood (2010)

Scénář je nudná srágora. Herci, kamera a vše ostatní super. Je milé vidět hlavní hrdiny starší třinácti let.

• 11.9.2016  11:24
    Total Recall (1990)

Pořát je to bumba!!!!!! obvzláště Arnoldůf těžký něměcký akcent, ajn pršízvuk!

• 1.9.2016  10:24

Soudruh Krejza je prostě Krejza, cpou ho do jednoho megaspektáklu za druhým už 40 let a on se stále nenaučil nic než kolíbat se s rukama daleko od těla jako nosič melounů. Ale! Rosamund ze všech sil vystrkuje ledoborce, takže jí prominete konstantní hloupě-udivený výraz, jeden z padouchů je kůl (škoda, že nejsem holka), Mr. Duvall je borec, i když hraje ve s*ačkách, a hlavně je to napsané a natočené hezky / zajímavě, že i ty cliché vytěsníte. Tři a půl hvězdy.

• 30.8.2016  10:27

Nejdřív lehká očekávání (čtyři mé oblíbené hérečky v 1 filmu), první půlka filmu ukrutná nuda (proč mám koukat na nezajímavýho seňora, kterej vodí školačku na nezajímavé akce? Co z toho bude, vyvine se to někam?), zbytek filmu zmatek (je to tedy o seladónovi, kterýmu se zachtělo šestnáctky, nebo obraz šedesátek v Anglii, nebo o nelehkém údělu žen a dívek, nebo o vzdělání? Hraje s ní ten stařík špinavou hru? [To by aspoň mohlo být zajímavé...]) s občasnými hezkými vizuály (chrtí dostihy, Paříž...) a nakonec se to stejně pořádně nevyhraní. A dvaadvacetiletá Kery-Mali hrající šestnáctku je DOST nepřesvědčivé, už nevypadá (nechová se) ani na 18, natož na 16. Je poznat, že je to podle intelikentní / zajímavé předlohy, ale to zpracování - tudy ne, soudruzi!

• 27.8.2016  14:45

Ten konflikt mi přišel trošku násilný, ale dalo se.

• 25.8.2016  09:25

Pěkně se na to kouká.

• 22.8.2016  18:10
    Serpico (1973)

Žádný skvost, ale slušný. To Pačinovo huhňání nebyl dobrý nápad.

• 22.8.2016  09:18

Hezky zahrané a natočené, s morálním poselstvím ("Když ti kámoš řekne: 'to je hajzl,' jdi a hajzla odprav!") mám velký problém.

• 20.8.2016  16:44

dokonalost

• 20.8.2016  16:07

Film ze starý školy postavený na inteligentním scénáři a dobrých hercích.

• 17.8.2016  18:30
    Kolonie (2013)

Fyšbrn je superherec, i v této čumákovině hraje nadprůměrně; kamera je vyhlazená, jak se na "moderní" žužufilm patří, stejně tak hlavní neherecké prkno a pár dalších statistek; děj jde svou logikou a originalitou do mínusu, takže celkově se to vyruší a výsledkem je krásných nula hvězdiček, gratulujeme <3

• 16.8.2016  19:15
    Lucy (2014)

Sympaticky ujetá pyčovina, škoda těch dygy efektů jak ze ZX-Spectrum (což ale k Lykovi neodparatelně patří) a škoda, že je to tak hloupé. Dal bych víc olds-kúl ingrediencí (jako to filmování vzhůru nohama v její cele). Vlastně i ty ZX-triky jsou olskůl a tak nějak tam patří. Pěkné <3

• 13.8.2016  17:30
    Neutečeš (2014)

1. Pěkná atmoška - pomalá kamera + hudba/zvuk. 2. Morální dilemmma: předat (a tedy zabít), když tím pro sebe problém jen na chvíli oddálím? 3. Ty vybydlená předměstí měly něco znamenat? 4. Pravá láska víťazí.

• 10.8.2016  15:38

Popletené, chvílema dost nudné, pro mě jediný klad filmu byla Myšel, ale tak blbé, abych dal míň než 3, to nebulo.

• 8.8.2016  12:33
    Sirotčinec (2007)

Taková milá vrzavost a tajemnost.

• 6.8.2016  12:45

Tak jsem si tu teď přečetl, že to je srajler... Taková milá trochu divadelní povídka.

• 1.8.2016  16:54

Lehce zmatené béčko.

• 30.7.2016  18:12
    Na straně osm (TV film) (2011)

Mně se tahle lehce zvláštní špijonská historka líbila.

<< předchozí 1 2 3 4