Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Krimi
  • Akční
  • Komedie
  • Sci-Fi

Recenze (375)

plakát

Westworld (1973) 

Zajímavý nápad, srandovní provedení, chudák hořící kaskadér na konci, starej Brolin byl synpaťák.

plakát

McCabe a paní Millerová (1971) 

3,5 hvězdičky, je to hezky jakoby realistické a zároveň lyrické, ale zase nuda.

plakát

Spy Kids: Špioni v akci (2001) 

Pro děti je to super, holčička dokonce slušně hraje, seksy Carly by mohlo být víc a potěšil i padouch T-1000. Triky jsou zoufalost.

plakát

Hříšné noci (1997) 

Krásně natočené, inteligentní, chvílemi vtipné, s hromadou dobrých herců (škoda neherce Marky Marka v hl. roli, za to Můrová byla zfetovaná pornohvězda jak ze žurnálu), ale nuda jako prase. Holt velké umění má vyšší mety než zábavu nebo diváckou přívětivost. Nejvíc se mi líbila podzápletka s věčně někde souložící manželkou Little Billa.

plakát

Svět zítřka (2004) 

Začátek úžasný, pure cinematic pleasure, pak začalo drhnout, že hlavní postavy nejsou moc sympatické (Polly, Dex, Franky), herci hrajou překvapivě špatně, děj začne nudit (plus předem víte, že bude happyend), některé počítačové triky a vizualizace vypadají strašně uměle, celé jako by je to nějak vůbec nebavilo či co :-/ Takže všechny krásné asociace na čb filmy, noir detektivky, Zemana atd. z první části pak úplně vyšumí a zůstane špatně zahraný animák.

plakát

Otec (2020) 

Hezká divadelní hra, vynikající herecké výkony, jako film bez nápadu.

plakát

Hodiny (2002) 

Kidmanka překvakvakvapivě výborná, měla by častěji hrát neseksy-nebombu. Tradičně skvělí: John C., Koletka, Margo, sexy Allison a Klára Danešů v přicmrdávacích pidirolích. A pan Woolf, ten byl hustej!

plakát

Opilí láskou (2002) 

Artový film o mentálně nemocném chlapci, kterého hraje nesympatický chuj s obličejovou obrnou. Ve druhé minutě se z neznámého důvodu na ulici brutálně vytříská automobil a současně někdo vyloží z dodávky na chodník harmonium a odjede. Náš hrdina ignoruje dopravní nehodu, natož aby zjišťoval, jestli někdo přežil, a prohlíží si harmonium. Prostě art. Zoufalé pokusy o humor a "hravost". Emily je výborná, zvukový doprovod iritující.

plakát

Svědek (1985) 

Tak spíš romanťárna, než detektiffka, hlavní regazza je ubersmexy, ford se (jako vždy) divně pitvoří, němá mikrorole mladého Vigouše.

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama