Ryuuhei

Zvláštní existence

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 21.10.2018  00:15

Chápu, že ve své době to muselo být něco nevídaného. Zároveň je to stavební kámen zombie štítku. Ale po boku filmů dnešní doby tento zaostává. Do poloviny je to zkrátka hovadina - ženská utíká před jedním nemrtvým, který evidentně neběhá, ale stejně ji dokáže svým šouráním se dohnat. Od půlky, co se na obrazovce objevilo víc lidí, to už bylo zajímavější a došlo i na akci. Ale zase - hromada řečí, minimum činů. A člověk by nevěřil, jak můžou být ty ženské postavy úplně vypatlané a k ničemu. Že by tohle byl klasický ženský archetyp v šedesátých letech? Tak, či tak. Film má své kouzlo, ale rozhodně není ničím tak úchvatným a výjimečným, čím ho zdejší komunita shledává. 50%

• 17.10.2018  22:35

Třetí série za mnou - koukal jsem proto, že jsem viděl předešlou sérii 90 dní do svatby a zajímalo mě, jak to bude s nakousnutými páry dál. Nakonec to nebyla taková zábava, jakou jsem očekával - sem tam nějaké menší drama, které ale ve výsledku nikam nevedlo - většina párů je stále spolu (zdroj: Instagram). Celé to nicméně zazdila konečná epizoda s vymatlanou moderátorkou a zástupem o nic lepších hostů ve formě jakýchsi rádoby populárních YouTuberek (resp. kdo ví odkud vyhrabaných stařen). Ty si stejně, jako moderátorka, myslely, že zřejmě sežraly moudrost světa. Jediné, co ale sežraly, bylo leda to, co vyšlo z jejich nabíječů. Kromě tohoto znechucení ale jinak fajn pokoukání a pobavení na středeční večery. 55%

• 12.10.2018  21:49
    Venom (2018)

A já jsem pro tentokrát nadmíru překvapen. Z Venoma mohlo vzejít leccos - řadová Marvelovka, nebo úplně zbytečný film, který si záměrně lepí Rkové hodnocení, aby se neřeklo. A hle, on to je zábavný a hlavně těžce sympatický snímek. Zase bych se tolik neoháněl tím anťihrdinou - Venom je prostě klaďas. Možná trochu drsnější a svéráznější, ale jo. Tom Tvrďák byl skvělou volbou pro ztvárnění hlavní role - sedl sem jako zadek na symbiont. Nebo symbiont do zadku? V každém případě, osobně jsem se bavil od začátku do konce a ani má porucha soustředění mě neobrala o intenzivní požitek a překvapivé emoce ke konci. Jen vážná škoda těm, co tradičně z kina odcházeli po prvních titulcích - nejen, kvůli potitulkové scéně, ale i tom, co následovalo a co vtipně člověka navnadilo na další Marvelácký nášup. A ne, nejde o Marvelku, ani o očekávané Avengers. Abych to uzavřel - z mé strany obří spokojenost a docela by mě zajímalo, kam se sólovka ubere dál. Že by teoreticky zavítala i do patřičného filmového univerza? Nechme se překvapit! 95%

• 2.10.2018  22:40
    Gulag (TV film) (1985)

Poctivý osmdesátkový film z vězeňského prostředí (zde speciálně gulagu), u kterého bych vůbec netipoval pouze televizní produkci. Začátek mírně roztahaný, ale od nástupu na zasněženou Sibiř to bylo stále lepší a napínavější. Nápad s falešnou stěnou vagónu geniální! 85%

• 2.10.2018  16:10

Psy normálně nemusím a taktéž se nemusím smát, abych něco shledal dobrým. Za mě velice příjemná komedie, kde k proměnám mezi psem a člověkem dochází na střídačku, což ubírá jinak možnému monotónnímu námětu jednosměrné proměny, kterou jsem už viděl (ve spirituální formě) v jiném filmu. Trochu moralistické, sem tam šílené, ale skutečně příjemné a hřejivé pokoukání, které mě překvapivě bavilo až do konce. 75%

• 30.9.2018  21:40
    Dunkerk (2017)

Historii neholduju, takže mé zhodnocení bude z pohledu běžného člověka, co se podíval po dlouhé době na nějaký válečný film. A nemůžu filmu upřít, že je skvělý. Napínavý, s patřičnou atmosférou a příjemná stopáž uteče jako nic. Trojice hlavních hrdinů sympatická a člověk jim po celou dobu drží palce. Jen u děje se mi zdálo, že šlo o neustálé nacházení nových lodí, které se následně potopily. Ale to je opravdu malá výtka k jinak příjemnému celku, který mě už od začátku chytil a nepustil téměř do samotného konce. Nejsem kdo ví jaký fanoušek Nolana, ale tady mě příjemně potěšil. 80%

• 28.9.2018  00:39
    Blade Runner (1982)

Od kultu jsem očekával něco výjimečného. Jenže tento film je asi tak výjimečný, že mě ve výsledku absolutně nezaujal. Honba za smýšlícími roboty byla pomalá, nudná, plná jakýchsi filozofických myšlenek... ale kam se poděla zábava? Něco, co by dalo filmu tempo, důvod, aby udržel pozornost člověka? Chápu, od roku 1982 mohu očekávat podobnou tvorbu ve sci-fi sféře. Nicméně z toho, co jsem všechno z dané doby a žánru viděl, mě to bavilo asi nejméně. Vlastně jsem u obrazovky nevydržel a ani ne v půlce filmu se uklidil za jinou obrazovku, na které Blade Runner rozhodně neběžel. Vím, že Scott točí spíše zmetky, ale tady jsem čekal něco lepšího. No, dám ještě šanci pokračování z minulého roku. Procentuelně hodnotit nebudu. Shrnuto: Nudil jsem se.

• 24.9.2018  20:32

Jak lépe porozumět ženám, než že se jimi stát? Typický příběh o napravení nejen špatného názoru, ale i osobnosti. Ale vtipný, skvěle zahraný a celkově protkaný všemi možnými druhy emocí. Možná si najdu větší výtky. Jako třeba fakt, že hrdinovi/hrdince tak snadno prošel nástup do práce, nebo že události v druhé polovině začaly být předvídatelné. Plus jsem postrádal potitulkovou scénu, která by se vzhledem k jedné scéně z konce filmu hodila. Ale jinak? Asi jedno z nejlepších děl, co česká kinematografie vyprodukovala za posledních 10 let. Já se příjemně bavil. 80%

• 23.9.2018  02:24
    Mroží muž (2014)

Pořád jsem nevěděl, jestli sleduju podivnou komedii, nebo těžce zvrácený horor. Ukecané scény, které se až příliš snažily vyplňovat děj, střídaly občas trochu detailnější záběry na celou tu hrůzu, kterou se rozhodl úhlavní psychopat stvořit. Bylo to nevyvážené a sotva se člověk odreagoval, dostal následně další zvrácenou perdu - zděšením mi lezly oči z důlků. Postavy tu jsou zajímavě prokresleny - člověk se o nich dozví maximum. Jak tedy o hrdinovi, který si bohužel prošel odpornou transformací, tak i o vedlejších postavách, nebo hlavně o úhlavním psyhopatovi, jehož vyšinutost fungovala na maximum. Přítomnost Johnnyho Deppa mě překvapila - chvíli jsem nevěřícně koukal na postavu až příliš upovídaného detektiva, kterou nakonec opravdu zastupoval právě on. No, celkově - obsahově asi ten nejodpornější a nejznepokojivější film, jaký jsem za poslední desítku let vidět. Tohle si v mém žaludku ještě chvíli poleží. Že by malé zocelení na Lidskou stonožku? 60%

• 16.9.2018  22:13

Začátek skvělý. Postupné seznámení s počátky zmenšování, po první kolonie, až k samotnému hrdinovi do doby, kdy už bylo nechat se zmenšit otázkou široké veřejnosti. Napětí před zmenšením, jeho proces a konečné uvědomění, že v tom vlastně není až tak velký rozdíl oproti běžnému životu v normálním měřítku, všechno skvěle zpracováno. Ale pak bum! Od objevení otravné vietnamky, po pokusy o filozofické úvahy, až po přeskoky méně důležitého a přesun k otázce vyhynutí, u které si stále lámu hlavu. Ono když si vezmeme celkové fungování světa - hezké, že nám tvůrci ukázali postup zmenšení, leč bez větších rozborů. Ale řešit otázku úplně jiného vnímání pohybu (např. letadlo), obecně stravy a toho, z čeho se svět vlastně buduje, to ne. Ve výsledku zůstává kostra se skvělým nápadem, slušným začátkem, ale nedotaženým zbytkem. A příběh to nezachránil - už v půlce přestával bavit. 50%

• 15.9.2018  02:43
    Samec (2009)

Strašně toporný film. Zajímavě zpracována otázka toho, když má člověk pěknou tvář, umí to s opačným pohlavím a řádně toho využívá, ale nakonec dojde toho, že to vlastně může být ve výsledku spíš ke škodě. Ale jak jsem řekl - toporně zpracované, emoce nebyly z filmu vůbec cítit a věci se děly prostě tak najednou. Tedy, v jednu chvíli si hrdina užíval své schopnosti pijavice, pak se to v něm divně lámalo, až se to dolámalo. Konec netradiční. Ale jinak hodně slabé drama, které mě ke konci spíš už nudilo. 45%

• 10.9.2018  18:21
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

Vrchol ubohosti je hodnotit tento pořad odpadově. Opravdu nechápu myšlení zdejších rádoby intelektuálů, kterým se nezavděčí skoro nic - s vámi musí být pořádná zábava sledovat televizi! Úplně si dokážu představit vaše neustálé opovržení, hořkost, či trapný sarkasmus naprosto narušující jakoukoliv snahu o vypnutí a prosté bavení se bez velkého přemýšlení. Ale k pořadu... Mně osobně přijde fajn. Není to žádná pecka, kterou by člověk napjatě sledoval, ale námět je fajn, lidmi vybraná slova občas překvapí a nutnost rychle improvizovat pobaví. Jestli si tu někdo stěžuje na Matonohu a jeho možnou trapnost - je to komik. Komici JSOU trapní. A zrovna tento člověk, leč skutečně trapně hláškuje, svou roli splňuje - zlehčuje jakékoliv možné napětí a navozuje celkovou, pohodovou atmosféru. No, jak jsem řekl na začátku - je mi z vás tady zle. Nekoukám sice každý den a je to pro mě vysoce průměrný pořad, ale na vaši úroveň se nesnížím. 55%

• 9.9.2018  21:45

Jo, jede to po typické dějové lince, kde se dva na rozdílní lidé ocitnou v situaci, kdy se mohou spolehnout jen jeden na druhého. A jo, nakonec jim dojde, že k sobě mají blíž, než co je vzdálenost mezi onou metaforickou horou. Ale kruci... ono to funguje! Chemie uvěřitelná a konečná gradace obměkčí i toho největšího tvrďáka. Spíš, než dobrodružný film o přežití, je to poctivá, silná romantika, která mě osobně dokázala uchvátit. 80%

• 9.9.2018  01:24

Volovinka volně parodující Na hromnice o den více, akorát v jiném prostředí a za jiné podmínky, jak se lze v onom čase vracet. Tedy, hodně bizarní podmínky, která mi přišla snad ještě víc složitější na provedení, než třeba taková sebevražda. Protože jde o dost omílané téma, časová smyčka ničím nepřekvapí. Hrdina je nejprve v šoku, pak si začne svou nově nabytou „schopnost“ užívat, až mu to přeroste přes hlavu a nakonec si najde cestu k někomu, koho měl vlastně celou dobu vedle sebe. Od začátku předvídatelné, jen mě zajímal důvod toho všeho. No, jak jinak, nijak víc nevysvětlená kletba. Co už. Jinak sem tam i vtipné, zvrhlý humor mám holt rád a zavděčí se mi nejvíc. Zde obzvlášť rozesmívaly ksichty spojené s oním blaženým okamžikem - k nezaplacení. Jinak těžký průměr, který bavil, ale neměl čím nadchnout. 50%

• 8.9.2018  21:27

Tak tohle pokračování Annabelle je, bez okolků řečeno, pecka. Atmosféra funguje na jedničku - hlavně v okamžicích, kdy nastaly pohledy do tmy a člověk jen napjatě očekával, co se kde objeví. S tím jdou ruku v ruce lekačky, které prostě předvídatelné nebyly, ať člověk sebevíc chtěl. Co bylo předvídatelné, tak občasné chování postav - ono se ujistit, že panenka skutečně spadla na dno studně, či vlézt do stodoly, kde evidentně ožívá do té doby nehybný strašák, taky není nejchytřejší. A takové to, že někdo nevěří tvrzení toho, kdo jasně říká, že kolem cítí zlo, je zajeté klišé skoro každého podobného horou. Projevy se navíc příjemně stupňovaly, takže z takového normálního začátku byla potom intenzivní, děsuplná jízda. Násilí bylo vykonáváno hlavně na panenkách a částečně i na holčičích hrdinkách. Musím uznat téměř bezchybné zpracování tématu, kdy zkrátka touha vyvolat zesnulé blízké může někdy vyústit v naopak přivolání démonické bytosti, které jde jen o to někoho posednout a následně s ním tvrdě manipulovat. Lekal jsem se, napjatě se držel opěradel a jen párkrát kroutil hlavou nad tím ždibíčkem nelogiky. Jen jak se objevil démon, můj strach náhle zmizel, jak pára nad hrncem - ono něco vidět není už tak působivé, jako to nevidět. A kněz na konci to poměrně dost zničil: „Teď už je to jenom panenka. Tak co? Která z vás by ji chtěla?“ Snímek o několik řádů lepší, než letošní Sestra (na kterou taktéž padl příjemný odkaz). 95%

• 5.9.2018  21:33
    Sestra (2018)

Velmi zdařilý hororový snímek. Ze začátku jsem očekával průšvih s předvídatelnými lekačkami a tuctovým příběhem. Lekačky ale fungovaly a příběh postupem času jen překvapoval. A kdo by řekl, že zbyde i prostor na nějakou tu hlášku a situaci, které se smála půlka sálu? Jen nevím, zda to byl přímo záměr autorů. Zasazení do kláštera originální, líbivé a náležitě děsivé. Hlavní hrdinka oplývala roztomilostí, drsný a neoblomný kněz sympaťák a Frantík byl jen třešničkou na dortu. Ústřední Sestra krásně hnusná - jen mohla dostat ještě víc prostoru. Nemohl jsem se toho jejího rozmočeného ksichtu a nabroušených tesáků nabažit. A celková stopáž mohla být také aspoň o deset minut delší - strašně to uteklo. Jsem nakonec velmi spokojen a neváhám tento kousek zatím zařadit po bok Ghost Stories, jako druhý letošní nejlepší horor. Jen si musím doplnit návaznosti pokračováními. 80%

• 2.9.2018  22:27

Zajímavě podaný film, který nenudil, ke konci dokázal zatraceně překvapit, ale ve výsledku mu něco chybělo. Jen nedokážu říct, co. 70%

• 1.9.2018  22:50
    Hulk (2003)

Příšerně roztahaná Marvelovka. Začátek docela dobrý, i když trvalo, než se dopracoval k samotnému Hulkovi. Ale zbytek? Hitparáda nekončících, akčních scén, kterých bylo později až moc. Co zaujal, byl styl zpracování - komiksová okna a podobné prostřihy. Ale mně osobně stačilo vidět jednou. Tedy, podruhé - kdysi jsem to už viděl, ale pamatoval jsem si z toho lautr prd. 50%

• 28.8.2018  22:45

Film bohužel dost nevýrazný, ale přesto nabízí vše, co by měl - velkolepé dobrodružství, lehčí drama a skvěle emotivní vyvrbení. Je to dlouhá podívaná, která se nesnaží být bijákem a na kterou se podívám pokaždé rád. Když si chce člověk odpočinout a zarelaxovat si, je paradoxně tento snímek tím pravým ořechovým. 80%

• 28.8.2018  00:45
    Slender Man (2018)

Tak jsem měl pravdu - film se opravdu snažil jít, byť jen spirituálně, ve šlépějích Kruhu. A nakonec to nebyl takový průšvih, jaký jsem očekával. Video, které řádění Slendermana spouštělo - skvělé a děsivé. Zbytek taky hrál na napjatou strunu - 3x jsem se za celou dobu pořádně lekl a jednou z toho myslel, že vyletím z kůže. Ve výsledku je tu ale spousta nedodělků. Vše zůstává jen u legendy a parta hrdinek (resp. jenom dvě z nich), sice jde po stopách Slendermana, ale neodkryje vlastně nic. V tomhle měl Kruh jasno - i když se (SPOILER) ke konci ukázalo, že veškerá pátrání přišla vniveč, dozvěděli jsme se o původu videa i Samaře samotné víc, než bychom si mohli přát. Tady byl zkrátka přízrak, který se možná zjevoval už od dávných dob a pokaždé nabýval jiné formy, ale to bylo tak všechno - nic víc, nic míň. Do toho mě vysloveně naštval nedotažený příběh okolo Tima - evidentně i on viděl video a v traileru byla scénka se skokem z baráku. Jenže ve výsledku se kamsi vytratila a s ní i Timův konečný osud, který byl tím pádem jen naťuknut. A co se týče Slendermana samotného, dokud nebyl vidět, i bych se bál. Ale když se pak objevil co by osminohá, digitální nestvůra, cítil jsem akorát smutek nad tím, jak vlastně nepociťuju žádnou hrůzu, kterou ve mně měl probouzet. A když k tomu připočtu okolní vlivy, jako bezohledné jedince chroupající popkorn (protože do kina se chodí nažrat), či žvanící slepice (protože do kina se chodí kecat - ono na dvě hodiny tu hubu zavřít je pro některé lidi holt těžké), atmosféra šla do kopru už úplně. Tedy, horor jako takový se opravdu snažil, párkrát to i fungovalo a příběh poutal. Ale celé je to nedotažené a osobně jsem byl koncem obrovsky zklamán. Nicméně, autor postavy si může pískat - aby se creepypasta dostala na stříbrné plátno, to chce hodně povedený nápad. A tím Slenderman je, akorát film nedopadl úplně 100%. Pro mě jen na 50%. Tak snad příště!

• 27.8.2018  21:46

Přes 70%? Buď jsem tedy blázen já, nebo ostatní. Upřímně, rozhodnout se udělat takový mix sequelu a prequelu je jedna věc. Druhá věc je bezdůvodně oddělat jednu z hlavních postav a minulost zpracovat stylem „z postele do postele“. Tedy, nevysvětlená smrt Donny byla paradoxní vzhledem k tomu, že jinak všichni ostatní (do jednoho a dokonce ob-generaci) přežili. Příběh spíše nudil a nepřinesl nic výjimečného, kromě několika nových písniček, resp. těch, co se ještě z alb Abby daly vydojit (a už tak to byl výběr z těch méně známých). Hodně jsem si od pohledu do minulosti sliboval, ale ve výsledku jsem jen sledoval, jak hrdinka akorát skáče od jednoho chlapa k druhému, bez jakýchkoliv citových závazků a během několika málo dní. Zajímavé byly ovšem časté přechody mezi scénami, kombinující minulost s přítomností, či dvě od sebe vzdálená místa - jakožto amatérský střihač vždy ocením takovéto povedené hry se střihy. Ve výsledku: První díl z roku 2008 se mi líbil - příběh sice taky neměl doslova dechberoucí, ale dokázal je zajímavě spojit s chytlavými a populárními skladbami. Ale teď? Pro mě nic víc, než jen sypání soli do rány, která měla zůstat uzavřena. A ta snaha o citové vydírání ke konci? Ano, slzely mi oči, ale rozhodně ne kvůli tomuhle - nějak mi nedělalo dobře ostré světlo z plátna. A ne, není to výmluva, necítil jsem jinak absolutně nic. Namísto dvou hodin v kině jsem jich v hlavě strávil dvojnásob. Už jsem se těšil, jak se nažeru, tento zážitek zapiju a svůj komentář sem vybliju. Ve výsledku si ale stejně musím nějakou tu skladbu pobrukovat - ale to je zkrátka Abba a tu já jinak rád. 30%

• 26.8.2018  22:26
    Pupendo (2003)

Pohodový český film, který jsem ovšem pochopil jen napůl. V oné době jsem nežil, v historii se nevrtám, ale udělal jsem si zhruba představu a s ní pak nakládal. Ve výsledku - vydržel jsem u toho od začátku až do samotného konce. 70%

• 25.8.2018  01:08

Moje vůbec První očista a vysloveně zklamán nejsem. Atmosféra je budovaná skvěle - ta hrůza a děs z nadcházející absurdní možnosti být terčem kohokoliv bez postihu působí naprosto příkladně. Lekačky jsou generické, ale funknční - sám jsem sebou cukl nejméně dvakrát za celý film, což beru za úspěch u něčeho, co samo sebe označuje jako „horor“. Přehršel násilí a krve je kapitolou sám o sobě a nemohu soudit, zda v případě série ujel, nebo naopak nepřinesl nic nového. Hlavní postavy představeny dobře - bylo možné si k nim udělat i sebemenší vztah a bát se o jejich osudy. Jeden z nejnebezpečnějších záporáků - Skeletor - ale vybudovanou osobnost neměl, byl zkrátka vyšinutý magor, co si z očisty udělal soukromá a neselektivní jatka. A to, že v celém dění měla prsty i vláda, nebylo ve výsledku zase tak překvapivé. Tedy, film velmi dobře koukatelný, od čtvrtiny pěkně odsýpal, ale ve výsledku kromě celkového (již počtvrté užitého) nápadu nepřinesl nic příliš hlubokého. 70%

• 21.8.2018  19:49

Další série za mnou a nemohu jinak, než si zařadit tento seriál mezi své vůbec nejoblíbenější. Ale k sérii - rozjezd výborný, USS Callister mě jako první epizoda nadchnul a doufal jsem, že mu nezkazí reputaci další díly. Naprosto mě fascinovalo romantický doják Hang the DJ a příjemně překvapilo i vyvrcholení ve formě Black Musea. Naopak jsem necítil nadšení z vyvraždovačky Crocodila a děsivě chabého, monochromatického Metalheada. Ve výsledku byla série ale skvělá. Strašně se mi líbí koncept vyprávět pokaždé jiný příběh, ale přitom naznačovat, že se vše děje v jednom a tom samém světě, jen v jiné době. Budu nadšeně očekávat, s jakými příběhy Charlie Brooker přijde příště! 85%

• 21.8.2018  19:45

Skvělé zakončení tentokrát vysoce nadprůměrné série. Tři příběhy v jednom byly odvěžující - každý z nich měl něco do sebe, opět dával najevo týrání vykonávané na virtuálním vědomí a přinesl uspokojivou pointu. Po tom, co seriál předvedl minule, to byla hodně silná náprava a už teď se těším na další dávku dílů s novou sérií! 95%

• 21.8.2018  18:24

Říkal jsem si, proč je tato epizoda v modrých číslech. Teď už naprosto chápu. Není tu nic zvlášť zajímavého. Hrdinka akorát neustále zdrhá před plechovým zmetkem, který je z nevysvětlitelných důvodů proti lidstvu. Vlastně nic zde není vysvětleno - věci se zkrátka dějí. Že by post-apokalypsa? Ale proč zrovna takováto? Závěrečná pointa je sice vhodná k rolovární spodního rtu, ale jinak tam není nic. Taková černá ovce Černého zrcadla, možná i nejslabší epizoda vůbec. 45%

• 20.8.2018  21:08

San Junipero čtvrté sezóny. Parádní romantika. Do postav jsem se dokázal naprosto vžít a taktéž pocítit tu úzkost žití v systému, který nedává jinou možnost, než prostřídat x partnerů a být tak po většinu času nuceně s někým, s kým si člověk absolutně nesedne. A nemožnost být s tím, s kým naopak jo. Sympatické ústřední duo, příběh, který dokáže překvapit a silně chytit za cukající sval a pro Černé zrcadlo samozřejmě typické vyvrbení. S tím jsem částečně počítal, ale ani tak mi nezkazilo celkový, naprosto skvělý dojem. 95%

• 19.8.2018  22:25

Strašlivá hovadina s přepísklou stopáží a příliš zdlouhavými scénami. Ale zábavná - to se tomu musí nechat. Zápletka měla hlavu a patu a tudíž to nebylo jen nesmyslné situační panoptikum. Tak na jedno zhlédnutí určitě. 55%

• 18.8.2018  23:53

Parodovat komedii? Znělo to divně, bylo to divné, ale ze stejně podivného důvodu se mi to i docela líbilo. Výběr herců byl ve většině fajn - opravdu svým předlohám odpovídali, zejména ústřední trojice. Jen někteří z nich, typu Thor, či Avataři, byli nedotažení a vypadali debilně. Ale jinak? Ujeté, zvrhlé, nesmyslné, ale fajn. Když člověk vypne a nehledá za tím víc, než to, co to bylo, nemá důvod vyzdvihovat černá čísla. 55%

• 17.8.2018  22:28

Opravdu povedené efekty na svou dobu, docela sympatické hlavní postavy, ale... bylo to takové nijaké. Nemastné, neslané. Hlavní případ byl příliš roztahaný a bavil jen napůl. Konečně vyústění a emotivní pointa nepůsobila tak, jak by správně měla. Vidět jednou stačilo, nebavil jsem se, ale ani jsem zvlášť netrpěl. 40%

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33