Ryuuhei

Ryuuhei

okres Praha
Prostě já

9 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

 • poster

  Živí mrtví (TV seriál) (2010)

 • poster

  Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

 • poster

  Bylo, nebylo (TV seriál) (2011)

 • poster

  Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

  Peckovní sitcom, který jsem sice neviděl komplet, ale rád si o odpoledni zapnu náhodný díl a povětšinou chytím takový, jaký jsem ještě neviděl. Charlie je týpek, který přes svou slupku zmetka skrývá i nějaké to malé dobro. Alan funguje skvěle jako loser a ztroskotanec, který se ovšem pořád nevzdává. A Jake, jako třetí hlavní postava, pobaví jak svou dětskou nevinností v dřívějších dílech, tak stále nemalou hloupostí i v dospívání. Ostatní postavy jsou taktéž hitparáda originálních a parádně hláškujících charakterů. Dávám „jen“ 90%, protože vykopnutím Charlieho Sheena to neskutečně podělali. Ashtona Kutchera mám sice rád, ale zde zapůsobil jako nevýrazná a zbytečná postava. A to vše jen proto, aby seriál nějak pokračoval. Jenže to „nějak“ mě osobně neoslovilo. Každopádně samotné zakončení bylo i přesto geniální.

 • poster

  Trabantem Jižní Amerikou (TV seriál) (2014)

  TOP cestopis. Kdo by řekl, že Jižní Amerika bude tak zajímavá? Deštné pralesy vystřídaly hory, hory zase solná jezera a když už to vypadalo, že se prostředí bude spíš opakovat, přišlo překvapení třeba ve formě kombinace všeho zároveň s ledovcem navrch. Parta výborná - od Dana, který se uměl občas sakra naštvat, až po polského týpka Radka, jehož pašování přes hranice v jisté chvíli se stalo legendárním (jen to ztrácení pasů poněkud rutinou). A samozřejmě, za postavy se dají považovat i trabanti, kteří se sice často potýkali s poruchami, ale nic, co by svářečka a trochu šikovnosti nevyřešilo. Výborně natočeno - od ne moc povedené Hedvábné stezky tu uběhly jen 3 roky (počítáme-li, že se cesta odehrála v roce 2012), ale kvalita nesrovnatelná. Kudy jeli, kde spali a co zažili - vše zachyceno. Sám jsem měl mnohdy pocit, že jsem součástí celého putování - i když jasně, ve skutečnosti to všechno neubíhalo tak rychle a minuty byly doopravdy i týdny cesty. Zkrátka, lepší cestopis jsem jakživ neviděl. Bavil mě každý díl a pokaždé mi utekl strašně rychle, až jsem nechtěl, aby skončil. Dávám historicky svých prvních 100%. Bezkonkurenční, autentická záležitost!

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

 • poster

  Polda z Marsu (TV seriál) (2008)

 • poster

  Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

 • poster

  Hledači pokladů na aukcích (TV seriál) (2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace