Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Fantasy

Poslední recenze (1 434)

plakát

Zlom (2019) 

A víte co? Mně je jedno, jak moc křesťanský ten film byl. Sám jsem křesťan, zároveň ani nebudu popírat (ne)smysl církve. Ale zázraky se zkrátka dějí, snímek je založený na skutečné události a i když divák tuší, jak to asi dopadne, pořád je to vysoce emocionální jízda. Jsem taková kráčející skála, ale tohle tak dobře fungovalo, že jsem už v polovině byl jako žužu, slzy na krajíčku a rozčarování, když mi do toho všeho skočila reklama. A i když byl hlavní představitel a i oběť nehody takový trochu arogantní floutek, stejně jsem mu držel palce!

plakát

Addamsova rodina 2 (1993) 

Mírně slabší, než jednička, ale stále solidní porce černohumoristické zábavy! Nikdo mi nevymluví, že nejlepší postavou je prostě Ruka!

plakát

Austrálie (2008) 

Zajímavý mix rádoby westernu a válečného filmu. Ucouraný, plný prvoplánové romantiky pojednávající o vztahu dvou naprosto odlišných lidí, ale místy opravdu působivý. Překlen, ke kterému dochází zhruba ve tříčtvrtině a která přepíná žánry, udělal něco, na co si troufne málokterý další snímek.

Poslední hodnocení (2 092)

Zlom (2019)

01.08.2021

Addamsova rodina 2 (1993)

01.08.2021

Veterán (2012)

23.07.2021

Austrálie (2008)

19.07.2021

Orel Eddie (2016)

18.07.2021

Legenda o drakovi (2015)

11.07.2021

Loch Ness (1996)

09.07.2021

Kick-Ass 2 (2013)

07.07.2021

Tiché místo: Část II (2020)

07.07.2021

Reklama

Poslední deníček (9)

Červen 2021

Že jsem na deníček zapomněl? Ano, je to tak. Nebýt kamaráda, co se po x měsících ozval, úplně by mi to vypadlo a porušil bych svou „tradici“.

Problémem je, že jsem v tomto měsíci viděl skutečně jen 5 filmů. Už je to tak. Mé priority se převrátily a sezení za obrazovkou televize (či čehokoliv za účelem sledování filmu) vystřídalo sezení za obrazovkou počítače, nově nalezená chuť změnit život, začít cvičit a věnovat se víc zdravé stravě, atd. Začal jsem totiž pozorovat, jak mé psychické, ale i fyzické zdraví jde úplně do kopru a řekl jsem si, že je načase s tím něco udělat a alespoň tím i pootevřít vrátka do nového, lepšího života.

Filmy samozřejmě zůstávají nadále jedním z mých koníčků, ale nemám důvod ani motivaci je sledovat tak, jak doposud. Toužil jsem zviditelnit se zde, na ČSFD, dostat se na nějakou příčku a získat si alespoň menší pozornost komunity. Bohužel se mi to nikdy nedařilo a ani opakovaná snaha mě nedovedla vytouženému výsledku. Začal jsem se tedy soustředit víc na svůj YouTube kanál, který mi dodává pocit, že má moje tvorba aspoň trochu smysl, či na již zmíněné další změny v mém životě.

Díkybohu jsem si již na začátku měsíce prošel první dávkou očkování a znamená to, že se v příštích dnech KONEČNĚ DOSTANU DO KINA! Filmových restů je spousty, čeká mě návštěva Duše, Tichého místa, či jiných filmových novinek, které jsem kvůli covidu a omezením nemohl navštívit dřív (a ne, PCR či antigenní testy si nehodlám před každou návštěvou dělat). 

Tentokrát to tedy nechám bez hodnocení čehokoliv. Recenze k zhlédnutým filmům v červnu jsem sesmolil a co se týče mého aktivního sledování Like Housu, tam mi stále zbývá pár posledních dílů a v hlavě již celkem jasný verdikt (nejen ohledně oné omezené komunity, co na tento pořad nadává).

Uvidíme, jak to všechno bude, nechávám to otevřené, je i možné, že je toto můj vůbec poslední zápis do deníčku a svou další energii věnuju věcem, které pro mě mají větší význam. Kdo ví! Či se tu za měsíc zase sejdeme třeba s ohodnocením restů viděných v kině.

Reklama

Reklama