MOST! - Epizoda 7 (2019) (epizoda)

Nálada graduje, gradujeeee.... ej more! Čakanie do ďalšieho pondelka bude ťažké.

Dívka s perlou (2003)

Tak som to konečne videla! Bolo to krásne, poetické a také... živé. Keď do izieb svietilo slnko, cítili ste jeho teplo, keď vonku mrzlo, prebehol vám po chrbte mráz. Neskutočne nádherne vyzneli sýte farby šiat a každý jeden záber interiéru mohol byť sám o sebe obrazom. Vizuálnej stránke nie je čo vytknúť, len ten obsah trošku ehm chýba. Presne ako napísala Galadriel. Napriek tomu to má odo mňa 3 a pol hviezdy, pretože mám fakt chuť ísť do múzea.

Špión (2015)

Akurát som si hovorila, že keď sa chce človek zabaviť, nezostáva mu nič iné len čumieť na Belmonda zo 70. rokov.... Ale toto... ach.. Už som sa fakt dlho na niečom tak nenasmiala. Až ma mrzelo, že to skončilo. Píšem si do denníčku, že toto je odteraz jedna z mojich najobľúbenejších komédií.

7 životů (2017)

Ech.. tešila som sa a aj som si to miestami užila. Hlavne zábavné "fajty", tie ma bavili. Ale inak mi chýbalo detailnejšie vykreslenie postáv, viac z ich života atď. Ten dlllllllllllhý čas mohol byť využitý lepšie. Možno by si potom človek aj pamätal, ktorá je ktorá a ktorá je aká a prečo tamto a prečo hento. Plus bod za Noomi, tú mám fakt rada.

Veronika (2017)

Tak neviem, či sa zo mňa stáva otrlý divák, ale zase som sa nebála. Toľká škoda. Hlavná predstaviteľka bola super, španielčina je pre horor ako stvorená (kompliment), aj slepá mníška bola slušná badass babka, ale... ALE. Čo sa týka strachu, kde nič tu nič. Zase príliš priamočiaré, príliš "hmotné" a začiatok až príliš dlhý. Tak možno nabudúce...

Shutter (2004)

Tak ja neviem. Asi som sa na to mala dívať vtedy keď to vyšlo a nie až uf 13 rokov po vydaní. Pretože sa bojím vlastného tieňa, podľa komentárov som predpokladala, že tak týždeň nezaspím. Ale nebála som sa vôbec, dokonca ma to miestami nudilo. Bolo to až nechutne predvídateľné, o žiadnych nečakaných ľakačkách ani nemôže byť reč. Žiadne budovanie atmosféry, príliš mnoho svetla atď. Jedine za dobrý koniec dávam tri hviezdy.

Kozy léčí (2017) (TV film)

Škoda, škoda. Fakt som sa tešila. Musím povedať, že do seriálu by sa toho vošlo viac. Takto to bola len povrchne pojatá dnes tak obľúbená téma a bohužiaľ to takú životnú zmenu len degraduje.

Voskové muzeum (1988)

Je to sranda, nech si hovorí kto chce, čo chce. Videla som to ako dieťa a pamätala som si len krvavú scénu v bielej miestnosti. Po rokoch som si konečne spomenula na názov filmu a musím povedať, že to bolo rovnako skvelé ako keď som bola malá. Jeden z mojich najobľúbenejších Béčiek. Je to zábava, v tom je to kúzlo :)

Američtí bohové - Come to Jesus (2017) (epizoda)

Tak už to konečne pochopil aj natvrdlý Shadow! Po tejto skvostnej pozvánke sa už neviem dočkať hlavného chodu.

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Pár pív, víno alebo popcorn pri akomkoľvek inom filme... to by boli dobre minuté peniaze. Toto bola nuda od začiatku až do konca. Fantasticky nefantastické zvieratá, ktoré nechcete nájsť. Sklamanie jak remeň.