Ospalá díra (2013) (seriál)

Duchaplný a neméně napínavý seriál ,který ač není mým šálkem kávy umí nastavit v některých momentech atmosféru opravdu dobře. Jenže stejně jako u všech béčkových seriálů , tak i zde opravdu chybí ta touha naplnit svůj mozek dalším dílem, krom toho jsou některé komenty fádní a nejméně 1000x ohrané. - 6/10 -

Šťastné a Veselé (2005)

Originální námět, který ve finále vyzní až nad očekávání velice chladně nevydá ze své podstaty svoje osobní maxinum . Což je velká škoda, protože zbytek všech aspektů se snaží film povznést vší silou. - 6/10 -

Panic je nanic (2006) odpad!

Totální, totální a do třetice totální ostuda, při které jsem ani na vteřinu neuvažoval nad jiným hodnocením než: odpad! - 0/10 -

Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

Myslel jsem, že dospělí lidé, kteří se věnují kinematografii by měli mít styl a vědět co zapůsobí a co je na prach ohrané klišé. Očividně jsem se spletl, protože první, poslední i střední zásek Lary Croft přichází s příšerně nudným dějem. Ovšem nad prvním snímkem tento převažuje jednou drobností - celý film malinko, ale jistě graduje až v celkem dobré finále za které se ti zmiňovaní "dospěláci" stydět nemusí. - 4/10 -

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Pohled na upnutou Angelinu Jolie se vyplatí, ale všechno kolem je dvojnásobně a dvakrát převařená kaše, která nemá nejmenší smysl a poslání. - 3/10 -

Invaze (2007)

Pro mé oko napínavý a slušný snímek, který se neveze úplně v nejjednodušší branži na světě. Herci v čele s charismatickým Danielem Craigem uhrávají působivou šou. Děj šlape sic jen na půl plynu, ale na dramatických momentech nešetří, nešetří ani na překvapení , a i když jeho spád někdy zajede neznámo kam, tak akce vytahuje i zašlé věci. Takže podtrženo dvakrát jsem s tímto snímkem spokojen, nic více, ani méně. - 7/10 -

Zlatý kompas (2007)

Zvláštně sympatický, ale i tak trošku podprůměrnější kousek. Pro mladší publikum dětských let patří tento profil ideálnímu filmu - bijící se medvědi, piráti, vzducholodě... všechno co by fantasy film měl mít. Na druhou stranu, již já nejsem malé dětské publikum a dějová linka je tak neuvěřitelně plytká, že si ani nezaslouží přídavné jméno. Myslím si, že největší chyba bude pravděpodobně ve scénáři, který je stavěn na nefungujícím podkladu a druhořadě taktéž v režii. - 4/10 -

Bláznivá dovolená v Evropě (1985)

Jedna velice nevydařená komedie, která dělá ostudu prvnímu dílu. Evropu si tvůrci mohli odpustit a nebo ji alespoň podat v jiném odstínu. - 1/10 -

Bláznivá dovolená (1983)

Čas letí a letí a tak se ti malí Griswordovi teenageři proměnili na babičku a dědečka. Jinak bych tento film označil za důstojnou a zcela bez problémů i vysoce pohodovou relaxaci. První a zároveň poslední díl celé série, který si drží jisté normy a veze se v přiměřeném celku. - 7/10 -