MasterChef (2012) (pořad)

Ryzí zklamání, povrchnost a trapnost, nic více zde nefiguruje. - 1/10 -

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Pro mě taková vzorová česká Talk show. Honzik Kraus je dobrej moderátor, slušnej chlap. Jeho show má švih humor, zajímavé hosty, na které jsou kladeny otázky přesně takové, aby zaujali všechny diváky. Politické okýnko na začátku každého dílu je alespoň pro mě malinkou zbytečností, kterou bych si představil jinak, ale nuž. Jak již jsem řekl, dobrá show! - 8/10 -

Show Leoše Mareše (2015) (pořad)

Ohromná snaha přiblížit tuto show Krausovi se pořadu mstí. Mareš není Kraus a to je zásadní problém. Chovám k němu sic veliký respekt, ale jeho místo jest mezi moderátory Superstar nikoliv ve vlastní show. Otázky jsou vyvařené z vody, humor na nízké úrovni a finální hra s každým hostem je spíše hanbou nežli zábavou. Druhou hvězdičku přidávám za soucit. - 3/10 -

Šéfové na zabití 2 (2014)

První díl byla zábavná jízda bez jediné přestávky, čili dvojky jsem se nemohl dočkat... Druhý díl je tou samou zábavou, akorát s tím rozdílem, že přibylo pár herců s obrovským potenciálem, čili jedna z nejlepších komedií roku 2014. Je prostě fascinující se dívat na partu lidí, kteří ač nejsou skuteční, tak sou takhle blbý, to zahřeje u srdce a ještě zvýší sebevědomí. Pár scén kvalitou a potažmo i humorem zaostává, ale to beru. V celku je to spanilá komedie, která alespoň mě nejedou vykouzlila poctivý. - 7/10 -

Dannyho parťáci 3 (2007)

Vytkl bych překombinovanost... a nebo né. Přesně v překombinovanosti, která je velice trefně uzpůsobena k snesitelnosti, tkví celé kouzlo filmu. Nádech jakým se třetí díl totiž pyšní mu může závidět jakákoliv žánrovka. Al Pacino klasicky perfektní a styl Brada Pitta nepotřebuje více rozebírat. Prožitek, který má vše, zábavné momenty, lahodnou zápletku, pomstu, hereckou sestavu, v níž každý dává do role všechno. - 8/10 -

Dannyho parťáci 2 (2004)

Parťáci mají styl, švih, oplývají noblesou a vkusem, vytříbenými scénkami a to vše neuvěřitelně oceňuji. Herecká sestava do sebe skvěle zapadá a když vše z dálky pevně jistý kvalitní režisér s patřičnou vervou Steven Soderbergh . dopadne to dobře. Zábava to je královská. Především na dvojku Pitt - Clooney se divá maximálně perfektně. Zápletka se sic více méně odvařená z vody, ale rozuzlení, potažmo celý výsledek nastaví svojí efektivitu výrazně vysoko. Spokojenost!!! - 7/10 -

Moby Dick (2010) (TV film)

Dokonale zprzněný kultovní příběh o naivních mužích a bílé velrybě. - 3/10 -

Sólista (2009)

Sólista mohl být po herecké, režijní i scenáristické stránce film s obřími ambicemi a mohl mít pádný efekt, jenže něco se pokazilo... Film má jednu zásadní chybu. I přes všechen řečený potenciál diváka nečapne za pačesy a silně s ním nezatřese. Existují snímky, u kterých vám stačí dvě minuty a je vymalováno - zážitek na celý život, jenže zde ty dvě minuty neplatí a divák nemá chuť, nadšení, touhu... nic... žádné natěšení na další scénu, žádné nabuzení na to co se stane dál a to je i přes všechny charaktery, dobrou kameru, či režii ohromný bod zlomu a ohromná propast, kterou nelze přeskočit... - 4/10 -

Kulkou do hlavy (2008)

Čisté zlo to není. Jisté kvality jsou přítomné, ale mě snímek prostě nesedl razancí a jakýmsi amatérismem, kterým působil. - 3/10 -