mjkuba

mjkuba

Jakub Š.

Česko

• 27.6.2016  10:51

Film byl moc pekny, ale nejak mi v nem chybely toulky po oceanu. Vecina deje odehravajici se v morskem svete mi zkratka 2 hvezdy ubira. Ale pokazde jsem se nasmal kdyz mluvil Marek Eben + 1. 4 hvezdy, ale s odrenyma usima. Cekal jsem rozhodne vic.

• 22.3.2016  08:28
    Chicago (2002)

Herecké složení až na Richarda Gera je skvělé. Až do poslední cvíle jsem doufal že Roxie bude odsouzena, to znamená že konec mě zklamal. Příliž americké. Ten happyend tomuto filmu prostě nesedí. Mé 3 hvězdy jsou oprávněné, ale Cell Blood Tango byl zážitek a tím jsem ze seba vypudil o hvězdu víc. 70 %

• 11.3.2016  11:28
    Naprosto retardovaný (TV pořad) (2012)

Inteligentní, zábavný, ale příliš sprostý. Rozumím že to k němu prostě patří, ale občas mě na jeho inteligentní formě videí štve že tomu ubírá právě jeho slovník.

• 11.3.2016  11:25
    Ztráta času (TV pořad) (2012)

Líbí se mi tento humor. Zaměřuje se na současná témata a je nějakou formou inteligentní. Je to jedna z mála koukatelných pořadů na českém internetu

• 4.3.2016  18:44

Až příliš mi to připomíná moji oblíbenou Rodinou dovolenou a jiná neštěstí. Poněkud moc akční, ale naprosto úžasné odreagování. Stejně mě nejvíc pobavila znělka z Přátel na konci filmu. 62%

• 21.12.2015  21:29

Humorný kraťas s velmi povedenou zápletkou. Dle mého úsudku perfektní.

• 6.11.2015  19:54

Příjemný kraťas s velmi zajímavou zápletkou...úžasný děj u kterého hodně myslíte..opravdové psycho...otevřený konec. Zkrátka vše co má krátký hororek mít. 84 %

• 3.11.2015  20:32
    Ghoul (2015)

Film jako takový byl dobrý. Tři roky strávit postprodukcí přehnané. Děj uspokojující...prolínání se pravdy a fikce je po mnoha stránkách simpatické, ale taky ne. Člověk neví jak má na co pohlížet. Příběh o Čikatilovy mě dostal natolik že jsem den nespal....ne kvuli tomu co jsem viděl (až na pojídání lidského masa), ale kvůli tomu co jsem zjistil. Je tedy pravda příběh těchto studentů? Půl hvězdy za neobjasnění skutečností a další půl hvězdy za formát...až příliš podobný Blair Witch. Avšak z jména Čikatilo a jeho tváře MRAZÍ !!!!!!! Podtrženo sečteno 73 %

• 17.8.2015  19:21
    Srbský film (2010)

Tento film se ze začátku jevil jako nějaké poměrně průměrné erotické drama. Z profesionálního hlediska výborně udělané ale...I PŘES TO ŽE TENTO FILM MÁ BÝT HOROREM TAK TOTO JE VĚC KTERÁ MÁ ZŮSTAT TABU A V TREZORU I PŘES TO ŽE CENZURA PO PŘELOMU TISÍCILETÍ MÁ BÝT MÍRNĚJŠÍ. Svinstvo...od scény "novorozeného porna" až po konec byl tento film naprosto nepublikovatelný mezi veřejnost a dobrý leda pro maniaky či pro sexuální devianty. Zajímalo by mě kdo na tento film podal námět. Závěrem chci jen říci že jsem tento film viděl s obrovskou nechutí a budu doufat v to že již nikdy nic takového (byť falešně udělaného - nahraného) nevyleze na povrch země!!! 6%

• 14.4.2015  17:26
    Tony 10 (2012)

Abych pravdu řekl vůbec mě to nenedchlo. Začátek celkem dobrý ale zápletka ucházející. Klasický béčkový film. Herci průměrní, dabing dobrý ale nic více. Myslí že podtrženo sečteno 35%

• 23.12.2014  17:56

• 11.12.2014  14:37

Je mi 14. Miluju divadlo a herce Petra Šimčáka obdivuji. Je to zábavný film o tom jak to tak nějak chodí a celkem se s tím stotožňuju. Díky za něj

• 22.11.2014  17:53

Asi můj nejoblíbenější válečný film. Neskutečně ARTový, hlubokomyslný. Skvělý.

• 21.11.2014  16:24
    Madagaskar 3 (2012)

Oproti předchozím dílům odpad. Když ale vezmu film jako samostatný celek tak se zmůžu na tři hvězdy. Bohužel ale když porovnám s jedničkou a dvojkou tak musím jednu hvězdu strhnout. Proč se tento film vlastně jmenuje Madagaskar když se na Madagaskaru neodehrává? Až do poslední chvíle jsem doufal že se tam vrátí. Bohužel mě film velice zklamal. Uměle přidané nové postavy které se sem ani trochu nehodí. Mrzí mě co s filmem Madagaskar 3 udělali. 53%

• 18.11.2014  20:31

Musím říct-sakra dobrý. Byl jsem na premiéře a je to jeden s nejlepších životopisných fimů. 76%

• 28.8.2013  20:05
    V peřině (2011)

Fraška rozebraná asi takhle: Karel Roden- lákadlo aby to vypadalo jako dobrý film s dobrým hercem (musel dostat hodně peněz) Lucie Bílá- další zpěvák co se rve do filmu a nemá herecký vlohy Bolek Polívka- malé děcka ho znaj ale stejně tam moc nehrál Nikol Moravcová- Brabec je známej nadrženec tak tam nějakou sexy babu potřeboval 3D- jediné co je na tomto filmu bylo opravdu kvalitní Podtrženo sečteno 5%

• 27.8.2013  22:25

Jo jde to. Fajn parodijka. :-)

• 27.8.2013  22:22
    Scary Movie (1991)

Toto je horor u kterého jsem se opravdu mírně bál

• 27.8.2013  21:59
    Křižovatky života (TV pořad) (2013)

Myslím že dobrý dokument ale ne na hlavní program FTV Prima a v hlavním vysílacím čase. Dobré by to bylo třeba v sobotu před zprávamy ale jinak fajn.

• 18.8.2013  10:33

Mé dětství. Teď si uvědomuju že je to totální pitomost kterou vymyslel 15ti letý ťaman. Tak to tepr uvidím na co budou koukat moje děti

• 18.8.2013  10:27

Pěkný film. Cyběla mi tam trochu větší zápletka než že jim zničili auto. Takový fajn pro děti.

• 17.8.2013  20:39
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

Toto nechápu film to není show to není seriál to není je to zpravodajství. Jsou to informace ze světa tak nechápu odpady a nechápu 5ti hvězdičky. Toto nemůžu hodnotit a na této stránce to nemá co dělat

• 17.8.2013  20:30
    Za kačku svlíkačku (TV pořad) (2009)

Ty vole to je už na mě moc. Proč to má profil na CSFD. Zdá se mi to moc. Kde jsou ty časy kdy v telce býval v neděli film v ponděli serial a jednou za dva roky byla superstar na kterou se lidi těšily. Toto my bylo dobrý když jsem se rozvedl s přítelkyní na odreagování.

• 17.8.2013  20:18
    Music Game (TV pořad) (2012)

Taková pi*****a až mě to chytlo opravdu!!!

• 17.8.2013  20:10

Je to můj nejoblíbenější film ovlivnil mně a mou mysl.