ManOfPhoenix

ManOfPhoenix

David Nguyen (Davides)

Česko
Fanda do MARVELu, Foxu, Sony, atd. Mám také rád film. sérii s Predátorem/Vetřelcem, platí to i o X-Menech, a MCU. A abych nezapomněl, i Star Wars. Obviously.

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 13.2.2016  17:53
    Deadpool (2016)

Ryan Reynolds není herec, který hraje Deadpoola. On je Deadpool. Fanoušci na Deadpoola čekala strašně dlouhou dobu, na jeho vytouženo sólovku a jak to dopadlo? Výtečně. Deadpool hází jeden vtip za druhým, akční scény (choreografie) jsou libové a postavy mají taky něco do sebe. Navíc jsme se konečně dočkali Colossuse, který je vytržený jak z komiksu. Škoda, že to samé neudělali pro Daniela Cudmorea. T.J. Miller (Weasel) je velice vtipný a jeho chemie s Deadpoolem je skvělá. Ed Skrein byl dobrý záporák, jen škoda, že mu nedali víc charakteristiky, což samé platí pro Ginu Carano a její Angel Dust. Morena Baccarin byla senzační jako vždy a doufejme, že nějak získá své schopností v budoucnosti. Hudba (a tím myslím hl. písně) byla hodně povedená.

• 8.1.2016  21:09
    Monstrum (2008)

Nejsem sice fanoušek found-footage, ale tenhle film se mi velice líbil. Postavy (herci/herečky) jsou sice sympatičtí, ale jejich postavy nemají v podstatě co nabídnout. Musím říct, že by mě to pravděpodobně nebavilo, kdyby zde neúčinkovali T. J. Miller a Lizzy Caplan. Co se mi ale nejvíce líbilo, jak realisticky se to (nebo se o to pokoušeli) natočilo. Obzvlášť (co jsem se dočetl) se mi nejvíc na celém projektu Cloverfield líbilo je, kampaň, kterou tak pečlivě dělali. Spoustu skvělých scén, a hlavně konec.

• 30.12.2015  16:54
    V hlavě (2015)

Inside Out je jeden z nejlepších Pixarovek, co jsem kdy viděl. Postavy jsou zábavné, každá svým způsobem originální. Film je plný emocí, které vás dokáží rozesmát i rozesmutnit. A navíc tomu dopomáhá i skvělá hudba. Film se mi vážně velice líbil; je pro každou generaci; má akci; vtipné scény i smutné scény (které se mi ze všeho líbili); a především: originalitu.

• 25.12.2015  17:51

Jack Nicholson zde odvádí neuvěřitelnou práci se svou postavou, též se mi nejvíc líbila postava Náčelníka Bromdena (RIP Will Sampson), a jejich přátelské pouto bylo na filmu to nejlepší. Louise Fletcher hraje sice skvělou "mrchu" Ratchedovou, ale moc prostoru nedostane. Přítomnost Christophera Lloyda a Dannyho DeVita potěší, ale jeho postava docela zaostává. Celkově se mi film líbil a musím říct, že 'One Flew Over the Cuckoo's Nest' je jeden z nejúžasnějších dramat, co jsem kdy viděl.

• 23.12.2015  22:34
    iZombie (TV seriál) (2015)

iZombie mě překvapil. Má to skvělé postavy, dějové linky, a zvraty. Rose McIver hraje Liv a její osobnosti v jednotlivých epizodách úžasně, neztratí se i ostatní postavy, jako je komický Ravi (Rahul Kohli), detektiv Babineaux (Malcolm Goodwin), hlavně musím pochválit Davida Anderse jako Blaina, kterého jako záporáka ztvárnil skvěle, a taky se mi fakt líbil vývoj pro postavu Majora (Robert Buckley). A abych nezapomněl, hlavně se mi líbí začátky scén v komiksovém stylu.

• 19.12.2015  21:21

Dvě slova: Epic Awesomeness. Troufám si říct, že tenhle film je rozhodně lepší než celá prequelová trilogie a to je Epizoda III vážně skvělý film. Co ale musím nejdříve říct, že nejlepší stránkou filmu jsou postavy. Rey, Finn, Kylo, Poe, ti všichni mi byli velmi sympatičtí a byli totálně skvělí. A samozřejmě, abych nezapomněl Hana Sola, kterého Harrison Ford pořád hraje skvěle. Akční scény byly totálně boží, obzvlášť závěrečná akční scéna, kde se postavy utkají proti Kylu Renovi. A abych nezapomněl, film provází i Williamsova brilantní hudba.

• 30.11.2015  20:20
    Constantine (TV seriál) (2014)

Matt Ryanovi postava Johna Constantina naprosto sedne a není divu, že jsi ho fanoušci tolik oblíbili. Epizody jsou hodně dobré, i když se mi někdy zdálo, že konce (tedy dopadnutí padoucha) byly až moc zbrklé a rychlé. Herecké obsazené je hodně povedené, a objevují se i skvělé postavy. Třeba Manny (Harold Perrineau) nebo Chase (Charles Halford), který bohužel nedostal příliš prostoru. Když to vezmu v potaz, seriál se příliš nevěnoval vývoji postav, a vzhledem k tomu jak málo má první série epizod, se tomu nedivím. Mimo to, hudba (na)ladí skvěle. Constantine má hodně velký potenciál. Jen škoda, že to NBC neviděl.

• 28.11.2015  10:54
    The Flash (TV seriál) (2014)

Naproto skvělý seriál. Podle mého názoru, jeden z nejlepších seriálů od DC. Má to sice pomalý rozjezd, ale epizodní příběhy nenudí a obohacují je skvělé postavy; především Cisco (Carlos Valdes), Eddie (Rick Cosnett), Joe (Jesse L. Martin), a u mně je tu především Harrison Wells (Tom Cavanagh). Vizuální efekty jsou víc než dostačující (pro seriál), a sem tam se objeví i skvěle propracovaní záporáci (např. Captain Cold nebo Heatwave). A samozřejmě, akce a humor nechybí. Snad si seriál udrží kvalitu i do dalších sérií.

• 25.11.2015  19:00
    Jessica Jones (TV seriál) (2015)

Jessica Jones, ještě temnější než Daredevil. Krysten Ritter zde neuvěřitelně hraje Jessicu Jonesovou, a její protějšek Kilgrave byl neskutečně skvělý sympatický záporák, jeden z nejlepších, co nám mohl zatím MCU nabídnout; kterého brilantně hrál David Tennant. Ta temná atmosféra je vážně dobrá, a ta hudba tomu ještě přilepšuje. Navíc si oblíbíte i postavy, na kterých vám záleží. U mně to krom Kilgravea byl Malcolm (Eka Darville) nebo neporazitelný Luke Cage (Mike Colter). Každopádně, seriál je skvělý, a vřele doporučuji.

• 31.10.2015  20:10
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

I po 30 letech je Ash (Bruce) pořád ve formě a to je víc než dobře. Vtipné scény jsou skvělé, a praktické efekty jsou povedeny na jedničku. Škoda že už se tolik nevyužívají. Pablo (Ray) a Kelly (Dana) jsou velice zábavné a sympatické postavy, které jsem si oblíbil už při prvním seznámení. Zatím hodnotím jen pilot, uvidím, co přivede dalších 9 epizod.

• 30.10.2015  16:46

Třetí díl se podle mě trochu slabší než předchozí dva filmy, ale i tak se jedná o zábavný kousek. Zde jsme poznali doktora Browna ještě víc než předtím, a objevují se zde i hodně vtipných scén, a hlavně i narážka na známého starého herce. Film, hoden být ukončením této legendární trilogie.

• 30.10.2015  16:43

Po úžasném prvním filmu, přichází ještě lepší film. Tenhle legendární kousek je jeden z nejlepší z této trilogie. Doktora Browna jsem si oblíbil ještě víc, a jeho partnerství s Martym je víc než zábavný. Líbili se mi narážky a flashbacky k prvnímu filmu, díky tomu jsem si film oblíbil ještě víc.

• 30.10.2015  16:41

Opravdu skvělý film se zábavnou zápletkou a postavy. Velice originální film, postavy jsou velice zábavné, k tomu je doprovozena úžasnou hudbou od Alana Silvestra a Michaelem J. Foxem, který zahrál Martyho na jedničku.

• 24.10.2015  21:05
    Gotham (TV seriál) (2014)

Co se mi na seriálu velice líbí je, jak úžasně vystihli a vykreslili Gotham. Špinavé, temné město plné grázlů a zločinců na každém rohu. Chemie mezi Jimem a Bullockem, kterého hraje skvělý Donal Logue je víc než vtipná. Dosud jsem si zamiloval mnoho postav ze seriálu. Včetně Oswalda / Penguina, Edwarda / Riddlera, Butche, Bullocka a i vlastně Alfreda, který je lepší než předtím. V batmanovských filmech jsme ho sice znali jako rádce, tady ale nakopává i zadky. A je dobře, že to není jenom pouhý moudrý sluha. Naopak si myslím, že postava Barbary Kean je trochu zbytečná, stejně jako postava Tigress. Jinak se mi seriál velice líbí, finále první série sice nebyl nijak zvlášť úžasný jako třeba Agents of SHIELD, ale jinak si myslím, že si seriál vede úžasně.

• 18.9.2015  13:27
    Jana Eyrová (2011)

Bylo to docela dobrý, tedy do té doby, než začala ta "romantická část". Od té chvíle jsem se nudil až do konce. Chvílemi to bylo docela zajímavé, ale nijak mě to nevtáhlo do děje. Jediné pozitivní věci ohledně tohoto filmu jsou Michael Fassbender, Mia Wasikowska, Jamie Bell a Judi Dench. Díky nim jsem ten film v podstatě "přežil".

• 14.8.2015  22:49

Dlouho jsem přemýšlel, jaké hodnocení tomuhle filmu dát... ale začnu od začátku. Nejdříve musím říct, že tenhle film není TAK špatný, jak zahraniční kritici píšou. Tak špatný film to není. Jenom ten velký střih, co je uprostřed filmu. Říkalo se, že první polovina filmu je fajn, s čímž souhlasím, ale všechno to jde z kopce poté, co naše parta získá schopnosti. S čímž moc nesouhlasím. Jak už jsem psal, velkým problémem filmu je střih. Je vidět že se hodně stříhalo, což nikdy nedělá filmu dobře. Herci mi přišli sympatičtí, nijak mi v jejich rolích nevadili, ale hlavně Kate Mara a Toby Kebbel na mě udělali dojem. Dalším problémem je však fakt, že dali Doomovi malou roli. Nevím, jestli se to dá označit jako spoiler, ale radši to tam dám. SPOILER Je při té "havárii", a poté se objeví až na konci filmu při závěrečné bitce. KONEC SPOILERU Na velkého padoucha Marvel Universe je to dost blbý. Škoda že navíc nějak nerozvíjeli sourozenecký vztah mezi Johnnym a Sue, nicméně se tu hodně zaměřovalo na vztah mezi Reedem a Benem, což mě těší.

• 21.7.2015  16:56

Musím především pochválit hudbu. Batman, jakožto hodně zastaralý muž žije v ústranní, v důchodu, stejně jako všichni ostatní. Přeci jen to ale netrvá dlouho, a vydá se zpátky do boje. Příběh je víceméně dobrý, není tak temný jako druhá část, ale i tak pobaví. Záporák se snaží vypadat hrůzostrašně, trochu mi připomínal Banea z "Temný Rytíř Povstal" (asi kvůli tomu, jak dává Batmanovi fyzicky na frak). Komisař Gordon ale potěšil, a proto se řadí mezi mými oblíbenými detektivy.

• 21.7.2015  16:53

Musím především pochválit hudbu. Jako u předešlého dílu, příběh je temnější, vážnější a to je dobře. Joker i Superman jsou skvělí protihráči, kteří dostávají Batmana na kolena. Scéna s upadajícím městem (asi víte o čem mluvím) byla skvělá ukázka chaosu a temnoty, který Gotham přímo prezentuje jako město zločinu. Po tomto díle jsem si i trochu oblíbil novou Robin (sice není lepší než Dick nebo Jason, ale i tak ujde).

• 16.7.2015  18:03
    Ant-Man (2015)

Když oznámili Ant-Mana, hodně lidí si myslelo, že to bude propadák. Tedy ne úplný, je to přeci Marvel, ale spousty v tomhle nevěřilo. No, ti co stále nevěří, by se měli ihned podívat. Ant-Man je totiž jeden z dalších úžasných filmů, který jsem kdy viděl. Ano, v podstatě všechny filmy od Marvel Studios jsou boží, ale musím říct, že Ant-Man by se mohl stát "klasikou", kterou se jím stal první Iron Man. Sám James Gunn (Strážci Galaxie) řekl, že Ant-Man je jeho nejoblíbenějším filmem od Iron Mana a já s ním vřele souhlasím. Spoustu vtipů, skvělé akce (jak se Ant-Man zmenšoval a zvětšoval a dával rány se mi nejvíc líbilo na tomhle filmu), skvělých postav (doufám že se Louis/Michael Pena vrátí v dalším díle). Yellowjacket mi přišel jako fajnový sympaťák-záporák. Ze Scotta / Paula se stal velice zábavný hláškář a už se těším, až ho uvidím po boku Avengerů. Neskutečně zábavná postava. Michael Douglas byl skvělý mentor, a byl naprosto skvělá volba pro Hanka Pyma. Ovládání mravenců bylo podle mě ta druhá nejlepší věc ve filmu (ta jejich týmová práce!). Mimochodem, hlavně počkejte až do konce filmu, máme tu 2 důležité potitulkové scény ;)

• 9.7.2015  21:36

Jak to rychle začalo, tak i rychle skončilo. Nechápu, proč lidi říkají, že je tohle špatný film. Vždyť je to naprostá bomba!! Je to lepší než Terminátor 3: Vzpoura strojů a rozhodně to je lepší než Salvation. Od začátku se většině nelíbil casting, ale pro mě je to skvělý. Emilia Clarke se sice nevyrovná Sáře Connorové, kterou nám dala Linda Hamilton, ale v tomhle filmu nám brilantně ukázala svou vlastní Sarah. Jai Courtney byl jako Kyle skvělý, Jason Clarke se mi trochu jako John nezdál, ale nebyl na škodu. Rozhodně byl ale nejlepší Arnold, který i po těch dlouhých letech dokázal svou ikonickou roli opět zahrát na jedničku s hvězdičkou. Asi netřeba psát, že je hudba úžasně poslouchá, především trochu změněná klasická hudba z Terminátora. Ano, příběh je sice trochu zamotaný, ale i tak je Terminator Genisys letní zábava, kterou bych vřele doporučil. 75 %

• 3.7.2015  22:09
    Scream (TV seriál) (2015)

Je to hodně zajímavý nápad. Jak už jedna postava uvedla, slashery nejsou na seriály, protože by se děj musel stále a stále natahovat a zabíjet postavy, které máme rádi. No, doufám že ten seriál účel splní, protože po pilotu musím říct, že to vypadá na hodně solidní seroš.

• 1.7.2015  19:51

Jeden z nejlepších superhrdinských animáků, co jsem kdy viděl.

• 25.6.2015  22:33
    Náš vůdce (2008)

Úžasné drama se skvělým příběhem, silnými postavami a hudbou. Film uběhl strašně rychle, ale těch vynikajících scén (mezi postavami) je tam dost.

• 20.6.2015  23:22

Hasta la vista, baby!! Není co dodat, prostě nejlepší akční film, co jsem kdy viděl. Nejlepší akční film v 90. letech.

• 5.6.2015  17:12
    Muž z oceli (2013)

Nikdy jsem nebyl tak velký fanoušek Supermana nebo ostatních hrdinů od DC Comics. Tenhle film mě nějak nepřesvědčil o tom, abych se na to podíval, přeci jen, kombinace temnoty a Supermana mi nějak nesedí. Po třech letech jsem se na to přeci jen podíval a musím přiznat, že jde o opravdu skvělý solidní film. Henry Cavill je velice sympatický Clark/Superman a zahrál ho opravdu skvěle. Netřeba říkat, že ostatní herci byli taky skvělí (Amy Adams, Russell Crowe, a chvalitebný herecký výkon Michael Shannona jako Zoda). Laurence Fishburne potěšil. Hudba je naprosto epická a konec nebyl špatný.

• 30.5.2015  13:58
    Supergirl (TV seriál) (2015)

Děj pilotu nebyl sice nic moc, ale i tak se mi to docela líbilo. Melissa Benoist je velice sympatická, akce nebyla sice nic moc extra, ale i tak skvělý. Nejvíc mě překvapilo, jak skvělé efekty to má, na to že se jedná o seriál. Zatím bych tomu ale dal průměr a uvidíme v dalších dílech.

• 29.5.2015  17:40

Úžasná srdcervoucí sportovní drama. James Caviezel dal své postavě velice inspirativní roli a to se mu podařilo zahrát na výbornou. Nejde o vítězství, jde o přátelství, snažit se co nejvíc a vydat ze sebe všechno.

• 19.5.2015  17:22

Jesse Einsenberg zahrál svou roli na výbornou, účast Andrew Garfielda potěšila a i on předvedl vážně skvělý výkon (zvlášť v jedné scéně). S postavami, především s Eduardem soucítíte, poznáváte příběh o začátích Facebooku, a k tomu vás doprovází úžasná dramatická hudba i výkony. Skvělá hudba, skvělý příběh, skvělí herci.

• 17.5.2015  13:05
    Jeden průšvih za druhým (TV film) (2015)

Skvělá podívaná s některými vážně zábavnými scénami. Laura a Leigh-Allyn jsou skvělí parťačky, obě dvě hrají svou nenávist i přátelství mezi sebou úžasně. Příběh je sice trochu slabší, ale na tu každou minutu zapomenete, protože se díváte, jaké zábavné dobrodružství tyto dvě zažívají. Nejvíc mě ale pobavila Leigh-Allyn Bakerová. Mě se film velice líbil, jenom škoda, že neplánují pokračování. Doporučuju. Vlastně, je to můj neoblíbenější film, co jsem kdy viděl na Disney Channelu. A že jsem jich viděl hodně.

• 10.5.2015  18:49
    Podrazák (TV film) (2013)

Docela mě překvapilo, že je v tomhle TV filmu hodně Nickelodeonských hvězd (tedy alespoň těch dřívějších). Munck, Grande, McCurdy, Bravo a další. Podle mě je to skvělý pohodový oddechový film, u kterého se každý pobaví. Pár sem tam zaskočí ty vtipné scény a příběh není špatný. Prostě pohodový film, Grande, McCurdy nebo i Munck překvapili, obsazení je sympatické, a tenhle film doporučuju. I když musím říct, že Grande v podstatě táhne film (kdo by její postavu nemiloval? :D).

<< předchozí 1 2 3 4 5 6