ManOfPhoenix

ManOfPhoenix

David Nguyen (Davides)

Česko
Fanda do MARVELu, Foxu, Sony, atd. Mám také rád film. sérii s Predátorem/Vetřelcem, platí to i o X-Menech, a MCU. A abych nezapomněl, i Star Wars. Obviously.

homepage

5 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

  Prostě, boží. Joss Whedon nám ukázal svůj další skvělý výtvor, a ukázal nám, jak se správně dělají seriály. I když i po pilotním dílu. Herecké výkony jsou úžasné (př. J. August Richards z 1x01), techno-věcičky supr, návrat agenta Coulsona je parádní. Ale krom toho všeho, nesmíme zapomínat, že Whedon vždy dokázal do svého seriálu dát brilantní postavy, i pěknou herečku. V tomto seriálu, to jsou agent Ward, Melinda May, Simmonsová, Fitz a Skye, kterou si zahrála pohledná Chloe Bennet. Zkrátka, bombastické.

 • poster

  Městečko Záhad (TV seriál) (2012)

  Seriál má velice zajímavou a suprovou grafiku. Má to především skvělou zápletku, skvělé postavy (Dipper, Mabel, Stan, Soos, Wendy,...), hudbu, ale nejvíc mě na seriálu zaujali záhady. Já prostě miluju záhady, jinými slovy Mysteries.. Já je zbožňuju. A tenhle seriál je jich má tak tolik, že mě každá epizoda pobaví. V každé epizodě se objevuje nějaká ta záhada, ale asi nikdo netuší, v každé epizodě se objeví i záhada, která tam o sobě nedá ani vědět (= skrytá záhada/tajemství). Kdo by tušil, že zvláštní "oko", které se v podstatě objevuje v naprosto každé epizodě (musíte to prostě postřehnout, proto je to právě ta skrytá záhada) se nakonec stane vážně zajímavou postavou. Gravity Falls je plný velkých záhad a tajemství, která vás nechává napínat, a o to víc se těšíte na nové epizody. Seriál má i 4 krátké mini-série, které jsou více než zajímavé,... jsou prostě zábavné. Mě přijde tato show vážně úžasná: záhady, tajemství,... Gravity Falls. Každá epizoda prostě nějak zaujme, má to spoustu zábavných scén, u kterých se nudit nebudete.

 • poster

  Legenda Korry (TV seriál) (2012)

  "The Last Airbender" byl úžasný animovaný seriál, není proto divu, že jsem se tak těšil na jeho pokračování, tentokrát s ženským avatárem, Korrou. A byl jsem víc než příjemně překvapený. Na rozdíl od svého předchůdce, se tento seriál nesnaží tolik o humor, sází spíše na osobnosti a vývoje postav, a především na dramatičnost, což odvádí seriál na jedničku. Krom solidní akce, se tu vyskytuje i nejkrásnější provedení hudby, které jsem kdy za svůj život slyšel. "The Legend of Korra" je jedinečný seriál, který si zamiluje (snad) každý.

 • poster

  Austin a Ally (TV seriál) (2011)

  Povedený seriál od Disney Channelu, vypráví o čtyřech přátelích, prožívající hudební život. Dez, Trish, Austin a Ally. Tahle poslední dvojice představuje seriál plný hudby, ujeté zábavy a zábavy? Vyplynulo z toho pěkný seriál. Herci vypadají pohodově, hrát umí, a vtipy dokážou. A zpěvěcký talent jim samozřejmě nechybí. PS: A Laura Marano, ta je tak strašně roztomilá!!

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

  Je krásný den, a váš zřejmě nudný taťka vám chce povědět, jak poznal vaši matku. Z toho ale vyplynou spíše jen jeho nepřekonatelné zážiky s jeho přáteli Marshallem, Lily, Robin a Barneyho, a jeho cestou jeho dívek, o které stejně přijde. A moc dlouho mu trvá, než k tomu příběhu jak poznal tu vaši matku trvá.....avšak to tvoří velmi povedený kousek o lidech, kteří mají každodenní starosti jak v práci, tak i mimo něj. Štávu tomu hlavně dává sexuální maniak Barney, kterého skvěle ztvárnil Neal Patrick Harris. Seriál má krom zábavných momentů i úžasné momenty, ze kterých i slzy ukápnou.

 • poster

  Futurama (TV seriál) (1999)

  Futurama jsou skvělí. Stejní jako Simpsonovi. Klasika. Vypráví o smolaři Fryovi který se "náhodou" dostane do budoucnosti (o 1000 let později), kde potkává lidi, které ještě nikdy nepotkal. Společně se stanou přáteli, a dělají různé blbosti, mezi které patří velmi úžasné kousky postavy Bendera, kterého nadaboval John DiMaggio. Stejně jako v Groeningově Simpsonových, i tady působí sex, zabíjení, různé blbosti, a dnešní svět (nebo budoucí svět?). Jako u Simpsonových, je to prostě klasika. Mě se Futurama hodně líbí, a rozhodně patří mezi ty legendární [animované] seriály.

 • poster

  V jako Victoria (TV seriál) (2010)

  Skvělý zábavný seriál na oddechnutí.

 • poster

  Skins (TV seriál) (2007)

 • poster

  Parks and Recreation (TV seriál) (2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace