sethi

depresionistka a chlapomilka

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 14.12.2018  20:58

Film stál víceméně za prd. Možná to taky bylo tím, že jsem nějakým omylem měla verzi bez titulků u španělsky mluvících sekvencí :D Asi to nebylo tak důležité, neboť jsem pochopila i tak. Moc fajn hudební podkres. Ale Fassbendera v podvlíkačkách jsem si nemohla nechat ujít, pastva pro oči! Hmmm.

• 15.10.2018  21:44

Má to atmosféru, má to industriální náboj, má to styl a hlavně to má Colina FRAJERA.

• 23.9.2018  13:42

Výborná gradace. První tři,čtyři díly sem nijak ohromená nebyla. A pak najednou: Bomba! Zhuštěná atmosféra, nadupaná hudba (úvodní titule nevyjímaje), voodoo, husí kůže, odpor skrz naskrz, bezchybní McConaughey a Harrelson. Tak strašně přejete těm pedofilním hajzlům, aby skončili v pekle!! Bylo mi fakt zle....a pak se mi o tom ještě zdálo.

• 10.9.2018  21:27
    Labyrint - Série 1 (série) (2015)

Překombinované! Leč skvělé.

• 9.8.2018  10:37

Já toho okatýho Švehlíka fakt můžu. Konečně dostal prostor i mimo seriály a byl skvělý! Film měl na mě vpravdě negativně alkoholový účinek a doma sem studovala, jak je to vlastně s deliriem tremens. Takže bych ho doporučila i zařadit do nějakýho preventivního programu pro školy. Proč ne, stát se to může každýmu. A každej máme nějaký takový lidi v okolí.

• 21.5.2018  00:57
    Nepřátelé (2017)

A takhle nějak vypadá můj dokonalý film: Amazing Bale! (je čím dál lepší ) Pomalé, hloubavé tempo. Existenciální otázky, narušená psychika zúčastněných, deprese a syrovost až do morku kostí. Prožité hrůzy zrcadlící se ve tvářích. Dlouhé pohledy do očí, ve kterých vidíte vše. Nádherná scenérie. Konci bych klidně přitížila...vždyť Joseph už musel být okolnostmi tak zatvrdlý chlap, že ten "jakobyhappyend" k němu ani nesedl. Pár slziček sem uronila a ve stopáži 1:43 sem nefalšovaně bulila (když sem si dosadila sebe na místo Rosamundy, samozřejmě).

• 18.4.2018  20:59

Všichni lkají, jak je to depresivní. Není. Nebo jen mírně. Pro Logana to bylo vysvobození ne? A Laura taky nedopadla špatně. Pro nové díly tu je další základ, minimálně na 5 pokračování, chjo, no, to možná trochu depresívní bude.....Všichni taky píšou, jak je to syrové. Tak to zas jo. Rozhodně film bez servítek. Až mě to skoro bolelo taky. Ale nemůžu přijít na to správný hvězdičkový hodnocení. Není to na tři, ale ani na čtyři. Vzhledem k ostatním dílům série je to perla, takže asi přihodím jednu navíc, protože film jde víc do hloubky. A hlavně: Nejde o zničení světa nějakým megamonstrem! Hurá!!

• 2.4.2018  17:05

Hele,ono to bylo vtipný! Hlavně ten Matt Damon byl vtipný. A Jeff Goldblum byl vtipný. A že tam nebyla ta otravná postava Jane, to mi přišlo ještě vtipnější. No a ta Cate Blanchet !!!!! (jako vždy a všude) ............Guardians of the galaxy nežeru, abyste věděli.

• 6.3.2018  11:37

Nemám ráda Goslinga, ale překvapivě mě moc neiritoval. Labužnicky natahované, hudebně precizní, atmosféricky vyumělkované. Náladové. Něco tomu chybělo, ale jenom něco málo. Pro mě rozhodně o třídu lepší než původní film. Určitě mě méně nudil.

• 14.2.2018  21:26
    Pustina (TV seriál) (2016)

Nemám žádné důležité výtky. Dávám beze studu pětku, protože jsem nevěřila (po všech těch ordinacích a ulicích), že jsme něčeho tak skvělého schopni. Nadhodnocuju trochu, samozřejmě, ale to proto, že si té české práce vážím!! Atmosférické, syrové a drsné. Místo, kde by nikdo nechtěl žít a přitom je tak krásně tajemné. Parádní úvodní titule. Neskutečně neskutečná Stivínová, ostatní neméně skvělí. Jen houšť a ještě víc, pokud to bude vypadat takhle. Moje milovaná, nádherná deprese.

• 25.1.2018  15:01

Tak tentokrát sem se fakt pos......................mála.

• 1.10.2017  21:31

Panebože to bylo strašný. A já sem na to donutila děti jít místo na Padoucha 3. Musím říct, že ani ty děti to moc nebavilo a to jsou zdatný diváci. Jeden z nejslabších kinozážitků posledních let!

• 1.10.2017  21:24

Jako samostatná jednotka by u mě film obstál možná i na 4. Protože mě zas tolik nevadí lapsy typu "neberem si skafandry". Vadí mi spíš, že jako součást universa ALIEN tenhle film nemůžu akceptovat. Charismatický xenomorph prochází trnitou cestou přes stadium bílého slepce, což mi absolutně nesedí. Ta příšerka je debilní, pardon. A o nepřítomnosti atmosféry už toho taky bylo napsáno dost. M.Fassbender byl dobrý a K. Waterston taky, dala bych jí šanci. Prometheus se mi líbil víc, možná právě pro ty nastolené a nezodpovězené otázky. Howgh.

• 25.4.2017  11:17
    Terminus (2015)

Já osobně mám radši filmy v pomalém a naléhavém tempu, méně akce a efektů a více příběhu a postav. Což Terminus jakž takž splňuje. Herce, krom jednoho, sem v životě v ničem neviděla, nehrají zas tak špatně....nó... neruší film :D Pro mě je tohle sakra víc než nějaký Batman vs Superman (kde se to hemží digitálními potvorami a výbuchy a postavy mají debilní motivaci) Zde je motivace postav uvěřitelná, stejně jako vize naší budoucnosti. Civilní sci-fi, o kterém budete chvíli přemýšlet. Ne však s moc povedeným koncem.

• 24.3.2017  20:42

Ajajaj, kde se vzaly, tu se vzaly červená čísla a Sethi je z toho rozčarována a zarmoucena. Co se to s Vámi děje? Vždyť je to blbina! Sethi dává slaboučké 3 * jenom za vizuální stránku. Jenom za ty kaleidoskopická koukátka. Sethi se bojí, že buď má špatný vkus oproti ostatním anebo tu už hodnotí jenom mláďata. Sethi si stojí za svým.

• 13.2.2017  21:00

Chci jen pochválit Emily Blunt. Nebyla mi moc sympatická, ale zde se moje hradba proti ní bortí a já nemůžu nic jiného než vykřiknout: Výborně!! Je fakt dobrá.

• 11.2.2017  23:15
    Konzultant (2013)

Kecy v kleci. Ehm.

• 6.2.2017  08:23

No já sem těm dialogům nerozumněla, i když se mi to snažili vysvětlit, jak nejlíp mohli. Asi sem o sobě měla vyšší mínění. Jinak i přes to byla zvolena celkem dynamická a záživná forma která tyhle "nedostatky" vyvažovala. Ale 2x do toho nepůjdu. Ve vedlejší roli excelentní Marisa Tomei. Balea chci mít doma i s tím vokem!

• 3.2.2017  20:50

Prvně sem si přečetla román. Kdybych to neudělala, dost bych se v tom ztrácela. Polovina chytroňů prý objevila vraha v půlce. Ha! Do detektivní kanceláře s nima. Tíživá atmosféra, skoky vpřed a vzad... téměř opis knihy, ale jak říkám, kdybych ji nečetla, nevím, jak bych hodnotila. Takhle se mi to líbilo.

• 9.1.2017  09:05

Neviděla jsem žádný díl před ani po, přesto samostatná epizoda tvoří celistvý příběh. Překombinované, samý zvrat, psychedelické. Ale tak to si žádáme, že ano!? Ovšem herecky se nedá vytknout ani ň. Ústřední mužská trojice je prostě bezchybná a zvedá seriál z tříhvězdičkového průměru.

• 21.10.2016  08:46

Sakra Déjà vu!! Důchodci a ošklivci, chybí mi tam nějakej fešák ;)

• 19.9.2016  08:56

Tak dětem se to celkem líbí...mě ne.

• 19.9.2016  08:39
    Monstrum (TV film) (1993)

Jak se dělá brečící smajlík? Katastrofa. Já si teď po úžasný knize od MISTRA Kinga schválně pustila toto veledílo. Čekala sem slátaninu, ale hrozně mě zajímalo, jak si s tím filmaři poradili. No poradili si špatně, cha chá. Všechno je zkrácené a dokupy to snad nedává ani smysl.....Ale tak co chtít po TV minisérii? Ale dost mě překvapil letopočet vzniku, 1993, kdy vznikly filmy jako Schindlerův seznam nebo Uprchlík, to si na tom tvůrci nemohli dát víc záležet?

• 8.9.2016  08:45
    Blade Runner (1982)

Co se dá dělat? Nerozumím kultu! Nejdřív jsem si přečetla knihu. A ta byla skvělá, přečteno za dva večery. Knihu tady rozebírat nebudu, ale určitě si ji přečtěte. A pak film. A sakra! Obě dvě díla nemají mnoho společného. Téměř nic. A to je velká škoda. A kde je ta ponurá atmosféra? Já nemám problém s natahovanými filmy, psychologickými fimy ( viz. Hunger) ,ale tady to bylo sakra natahovné. Takže i mě přepadl ke konci spánek. Navíc mi prostě vadí ta 80-tková atmosféra, protože ty roky prostě ráda nemám.A bohužel, nemyslím si, že je to nadčasové. Možná jsem nepochopila, kdoví?Promiň Ridley.

• 27.1.2016  08:57
    Hlad (2008)

Brrr! Nejsem s problematikou IRA téměř obeznámená a vpravdě mě vlastně ani nezajímá, takže sem v klidu mohla sledovat krutý boj za přesvědčení, oddanost své vizi a duševní sílu. Jaká to musí být víra, že je pro ni člověk ochoten tohle podstoupit?Že je ochoten zemřít? Uf. Všechno co mělo být napsáno, tak napsáno je a já se chci zaobírat hlavně Michaelem Fassbenderem, jehož jméno je poslední dobou čím dál výrazněji vidět. Hrozně moc sem se ho snažila ignorovat, byl všude, každý ho měl jako boha a já se mu bránila. Nezajímal mě. Nevýrazný, nijaký. Ale pak jsem viděla naprosto úžasný Stud a dostal mě do kolen. A teď Hlad a už mu neuniknu! Já si ho snad i do tý TOPky dám :D 16-ti minutová scéna rozhovoru je naprosto brilantní. Nevadily mi dlouhé záběry, do vyznění filmu patří , kromě jednoho jediného, stírání podlahy, ten jsem, přiznám se, posunula. A díky, pane režisére.

• 25.1.2016  09:21

Je těžké hodnotit film, který se TAKHLE vymyká. Je těžké dívat se dvě hodiny na záda procházejících se herců. Knight of Cups jsem chtěla moc vidět, nejen kvůli tomu, že je prostě jiný. Malickův New World miluju, ale tady mě minul.Taky myslím, že jsem romantik a snad i nějaký ten art strávím, jenže nejdu až na dřeň. Bohužel já tu perlu nenašla, stejně jako hlavní hrdina. Mimochodem fešák Bale musí být setsakra dobrý herec, když dvě hodiny dokáže jen chodit a mrkat na Vás a přesto z něj něco cítíte. Nádherné herečky a úžasná ústřední melodie, to je asi tak vše, co sem si zde našla.Pro mě to prostě není a mrzí mě to. 2-3 *

• 22.1.2016  09:24

Jenom jednu krátkou poznámku. Bale je tady neuvěřitelně sexy ;)

• 18.1.2016  21:11
    Rivalové (2013)

Všem by se to líbilo. Mojí mámě, mýmu muži, mýmu tchánoj, mladšímu bráchoj. Prostě všem. Ale po závěrečných titulcích už není o čem přemýšlet. Nic vás nenutí si ten film pamatovat. Ničím nepřevyšuje. Je fajn, má skvělý herce, má koule, má lehkost. Ale to má i spousta dalších. Takže mírně nechápu, že dnes je to 20.nejlepší film. Tak to zas ne e.

• 15.1.2016  13:44
    Sopka (1997)

Moje hodnocení mají tu smůlu, že jsou příliš často neobjektivní. Právě sem si po 14 dnech sedla k televizi, šťastná, že konečně žádné z mých dětí nemá 40 horečku a já si můžu oddechnout a zrovna sem přepnula na Sopku. No a za ten můj pocit štěstí vyfásla 3*. I když za to samozřejmě nejspíš nestojí :)

• 8.12.2015  09:31

Bale je famózní, učůrávám....to je prostě Bůh! Jen jestli on v sobě z toho monstra kus nemá :-O ? Jinak 80.- tky moc nemusím, ale kvůli němu to prostě nesmíte vynechat!

<< předchozí 1 2 3 4