NormanBates

Norman Bates

Česko

1 bod

• 3.4.2014  01:56

Od kdy se dlouhé reklamy považují za film?? :D

• 10.3.2014  17:24

Video točené na ruční kameru z jízdy na horské dráze v Orlandu... Tomu se dneska říká film? Platí v tomto případě rčení,že filmařem může být každý kdo vlastní kameru? Asi bych řekl,že ne... To už se na ČSFD dávají vida z Youtube? Pokud ano,tak to už se sem letsplaye od dětí mohou dávat jako kvalitní snímek na večer :D

• 9.10.2013  19:18

Tak....toto je horor,který mě vyloženě bavil :) Prostě jsem seděl a bavil jsem se :) Líbili se mi jak flashbacky a také postavy z minulých dílů. :) Jen mi vadí pár filmových chyb....*SPOILER* Nezemřela Tiffany v minulém díle? ''Nerozkmotřili'' se přece? Nebyl Chucky rozsekán na cucky? No...to se ale dá ale přehlédnout :) Jinak řečeno,další skvělý díl,do skvělé série! :)

• 7.10.2013  23:29

Tento film mě vskutku zaujal.Bohužel mě pobolívá u srdce ta skutečnost,že vím,že filmaři donutili Thomase Harrise napsat předlohu,aby mohli natočit film.Dále mě zde trápí,že má zde náš milý Hannibal trochu jiné chování,nemyslíte?Vždyť ve filmech s Tondou Hopsahejsou(Anthony Hopkinsem) je náš milý Hannibal přece sebevědomá pokrvijdoucí bestie.Zde je v tomto filmu takové plaché,ustrašené mládě :) Ale no co,možná prošel pubertou :D Tomuto filmu dávám 3 hvězdy :)

• 7.10.2013  23:20

Nechci být zlý,ale bohužel,více tomuto filmu dát nemohu a ani nechci.No,co čekat od tříhodinového filmu? Přiznám se,chvílemi jsem se i nudil.Možná je to proto,že jsem na tento film koukal po intervalech-tzv.na štafety. Bohužel...Tento film je krásný příklad toho,že předloha a film mají společné jen postavy. Nechci být zlý,ale ''Nepotěšili mě,já je také nepotěším'' :)

• 6.8.2013  11:42
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

Musím uznat,že mě seriál příjemně překvapil,ale i zaskočil.Proč?Odpověď je prostá.Ze začátku jsem se domníval,že to bude ze šedesátých let...Interiéry,účesy ,oblečení a dokonce i Normanova černobílá televize,mě vedli k této domněnce.Pak mě vskutku zaskočilo,že má Norman a všichni z jeho okolí iPhone...To už mi bylo jasné,že má domněnka byla mylná.S tímto jsem se smířil a sledoval příběh.První série se mi líbila.Snad se filmařům podaří udělat pěknou i tu druhou.Proto tomuto seriálu dávám 5 hvězd. :)

• 17.7.2013  15:42

Tento rádoby horor má s Dětskou hrou společné jen jméno.Řekl bych,že nějaký chytrý český překladatel to takto přeložil.Již od začátku mi tento film proklatě něčím zaváněl....Ah už vím čím...Byl to téměř totožný příběh s originální Dětskou hrou. Proto to tedy tak přeložili?Sám nevím.Též mě zajímá,kolik diváků shlédlo tento film,jen kvůli názvu ''Dětská hra''. Ale vrátím se k příběhu...Režisér si asi řekl:''Hmm...Když změním panenku na loutku a kluka na holku,tak vytvořím svůj vlastní originální film...Budu slavný jako Don Mancini...'' K tomu mám jen jedno...JAK ''ORIGINÁLNÍ''