Israha

Israha

Oživlá Apokalypsa

okres Vsetín

6 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3
  • 7.4.2020
  Ultra Seven: The Final Chapters (TV seriál) (1999)

  V tomto šestiepizodovém pokračování klasického japonského tokusatsu seriálu Ultraseven (1967) se Dan Moroboši (Kodži Moricugu) alias Ultraseven vrací na planetu Zemi a stejně jako před více než třiceti lety, i nyní pomáhá ochránit lidi i jejich domovy před hrozbami invazí z vesmíru i nebezpečími, která pocházejí z niter samotné lidské povahy. Tento mlčenlivý, ale dobrosrdečný samotář vždy pomůže svými superschopnostmi tam, kdy ani důvtip a odvaha členů speciální jednotky Ultra Guard pod vedením kapitána Širaganeho (Kodži Nandžo) nestačí.

  • 3.2.2020
  Urutora Gyarakushī Faito Nyū Jenerēshon Hīrōzu (TV seriál) (2019)

  Ultra Galaxy Fight je série miniepizod, vysílaných na YouTube, a navazujících na děj seriálu Ultraman R/B (2018) a předcházející sérii Ultraman Taiga (2019). Soupeřem je pro hrdinné ochránce vesmírného míru tentokrát bytost, zvaná Ultra Dark Killer, který dokáže připravit Ultramany o jejich světelnou podstatu a pomocí svých zlovolných sil stvořit jejich zlé klony, jejichž podstatou je temnota. Ultraman Zero a Ultrawoman Grigio padli do jeho spárů, a ostatní Ultramani je vyrážejí zachránit...

  • 3.2.2020
  Gekidžóban Ultraman Taiga: New Generation Climax (2020)

  Hirojuki Kudo (Jukiko Inoue) pracuje pro soukromovou bezpečnostní agenturu a má schopnost přeměny hned ve tři Ultramany - Taigu, Titase a Fumu. Pouto se mezi ním a Ultramany po mnoha vyhraných bojích prohlubuje, ale zároveň se teď na něj zaměřil někdo, jehož úmysly zdaleka nejsou přátelské. Toho si všimli také Ginga, Victory, X, Orb, Geed, Rosso a Blu - takzvaní Ultramani nové generace, a přilétají mu na pomoc. S nimi přilétá dokonce Taigův otec, Ultraman Taro...který ale po příchodu na Zemi svho syna brutálně napadne! Bude Taiga schopen bojovat s vlastním otcem? Hrdinní Ultramani nové generace stanou naposled bok po boku v boji proti nepříteli většímu a temnějšímu, než doposud potkali.

  • 8.1.2020
  Urutora Faito Ōbu (TV seriál) (2017)

  Ultra Zero Fight je série miniepizod, vysílaných na YouTube, a navazujících na děj seriálu Ultraman Orb (2016). Orb, jehož schopností je ovládat síly ostatních Ultramanů za pomocí speciálních karet moci, se musí utkat s mimozemským tyranem Reibatosem, který hodlá vládnout vesmíru prostřednictvím armády oživených monster. K tomu, aby jej přemohl, potřebuje Orb nejen širší sortiment karet moci, ale také pomoc starších a zkušenějších Ultramanů osobně.

  • 8.1.2020
  Urutora Faito Bikutorī (TV seriál) (2015)

  Ultra Zero Fight je série miniepizod, vysílaných na YouTube, a navazujících na děj seriálu Ultraman Ginga S (2014). Děj se tentokrát soustředí na Ultramana Victory, který získává mocnou zbraň, pomocí níž by měl zastavit vzestup zlovolné vesmírné entity, která má v plánu ovládnout celé univerzum. Problém je, že nikdo nezná její totožnost, ale ona sama má před Ultramany a jejich schopnostmi znepokojivý náskok.

  • 8.1.2020
  Urutora Zero Faito (TV seriál) (2012)

  Ultra Zero Fight je série miniepizod, vysílaných na YouTube, a navazujících na děj filmu Ultraman Saga (2012). Jejím protagonistou je Ultraman Zero, na kterého čeká jak trénink a osvojování si nových, stále mocnějších bojových schopností, tak také setkání se starými přáteli a úhlavním rivalem, který byl několik let považován za mrtvého.

  • 8.1.2020
  Urutoraman Ōbu Ji Orijin Sāga (TV seriál) (2016)

  Gai Kurenai (Hideo Išiguro) se stal vyvoleným světla a byla mu věnována mocná síla, umožňující mu převzít na sebe podobu vesmírného válečníka a ochránce jménem Ultraman Orb. Tato dvanáctidílná minisérie vypráví o počátcích jeho cesty, o chápání a ovládání sil, kterými byl obdařen, o starodávném proroctví, které svým rozsahem dopadá na Zemi i planety vzdáleného vesmíru, a také o boji s šíleným mimozemským diktátorem Doctorem Psychim, jehož ďábelským plánem není nic menšího, než vymazání inteligentního myšlení z mozků všech bytostí ve vesmíru.

  • 9.12.2019
  Urutoraman Ginga Esu (TV seriál) (2014)

  Dva roky po poražení Dark Lugiela (Ultraman Ginga, 2013) se Hikaru (Takuja Negiši) znovu setkává s Ultramanem Gingou, aby společně chránili zemi před nepřátelskými invazními silami z jiných planet. Protivník se zdá být silnější, než předtím, ale Hikaru v tomto boji není sám. Pomáhají mu jednak jeho kamarádi ze speciální zásahové jednotky UPG, tak také záhadný Ultraman Victory, jehož lidský hostitel Shou je členem tajemného národa podzemních lidí.

  • 18.10.2019
  Urutoraman Mebiusu Gaiden: Gōsuto Ribāsu (2009)

  Ultraman Mebius a jeho dva starší bratři, Taro a Ace, jsou pověřeni kontrolou neobvyklého vzrůstu hladin energie v místě, kde odpočívají duše poražených monster, kterému se říká Hřbitov nestvůr. Ukáže se, že za anomálii jsou zodpovědní zlovolní mimozemští dobyvatelé, kteří chtějí získat mocný artefakt, pomocí nějž by se jim mohlo podařit vzkřísit jejich vládce Empera Seijina, který byl Mebiusem na konci série Ultraman Mebius poražen, ale jehož esence zloby stály přežívá, uchovaná uvnitř krystalu.

  • 18.10.2019
  Urutora Gyarakushī Daikaijū Batoru Nebā Endingu Odessei (TV seriál) (2008)

  Rei (Šóta Minami) se v závěru předchozí série Ultra Galaxy: Mega Monster Battle dozvěděl, že jeho DNA obsahuje genetickou informaci prastaré mimozemské rasy Raybloodů, kteří kdysi vládli celému vesmíru. Tato skutečnost ho činí právoplatným dědicem tohoto vesmírného trůnu, má to však jeden háček. Raybloodská DNA byla rozeseta po celém univerzu a její zbytky jsou obsaženy také v tělech zástupců jiných mimozemských ras. Všichni tito dědicové, známí jako tzv. Reionyxové, musí o následnictví trůnu svést boj na život a na smrt na opuštěné skalnaté planetě Hammer. Boj však nebude probíhat prostřednictvím pěstí, chladných či střelných zbraní, nýbrž za použití ohromných nestvůr, jejichž ovládání je vrozenou schopností všech Reionyxů.

  • 18.10.2019
  Urutoraman Zero Gaiden: Kirā za Bītosutā (2011)

  Ultraman Zero a jeho přátelé mají na své misi ochrany vesmíru před sebou úkol nesmírných rozměrů. Tentokrát je jejich protivníkem Beatstar, sentientní robot, který cestuje univerzem v korábu velikosti planety, a jehož naprogramovaným cílem je naprosté zničení veškerého organického života.

  • 18.10.2019
  Urutora Ginga Densetsu Gaiden: Urutoraman Zero VS Dākuropusu Zero (2010)

  Rei (Šota Minami) a kapitán Hyuga (Hirojuki Koniši) zachytili při rutinní vesmírné cestě volání o pomoc. Při lokalizování původce tohoto signálu jsou vtaženi dimenzionální branou do zvláštního světa mezi světa, jakéhosi pojítka mezi velkým množstvím alternativních realit. Zde musejí spojit síly s Ultramanem Zero, aby přemohli armádu kybernetických klonů Ultramanů v čele s temným dvojčetem Zera - Darclopsem Zero. Pomocí této armády mají totiž mimozemšťané z pokročilé a technicky vyspělé planety Salome v úmyslu ovládnout všechny světy multiverza.

  • 23.9.2019
  Urutora Gyarakushī Daikaijū Batoru (TV seriál) (2007)

  V době, kdy na Zemi skončilo období monster a lidská rasa expanduje do odlehlých konců vesmíru, je raketoplán Pendragon vyslán na misi, směřující k plantě Bolis, jejíž základny se náhle z ničeho nic kompletně odmlčely. Kapitán Hyuga (Hirojuki Koniši) a jeho tým po příletu Bolis nacházejí pouze zničený svět, plný rozvalin, a doslova zaplavený monstry. Pendragon je po krkolomném přistání poškozený, na scéně se však objevuje tajemný Rei, který pomocí zvláštní mimozemské technologie dokáže některá monstra ovládat a používat je k boji proti těm nepřátelským.

  • 23.9.2019
  Urutoraman Mebiusu Gaiden: Amādo Dākunesu (2008)

  Mimozemský tyran z planety Empera byl poražen, Ultraman Mebius opustil Zemi a Ryu Aihara (Masaki Nišina) se stal kapitánem týmu GUYS, zatímco jeho kamarádi jednotku opustili a rozhodli se žít své životy jinak. Klid a mír na naší planetě je však narušen opětovnými útoky monster, jejichž původcem je opuštěná, ale stále funkční vesmírná loď poraženého Empery. Ryu a noví členové GUYS se musejí vydat do vesmíru, kde je čeká konfrontace s Emperovou mocnou zbraní, oživlým obřím brněním jménem Armored Darkness. Nejsou však sami, na staré kamarády se stále mohou spolehnout...

  • 16.9.2019
  Urutoraman Nekusasu (TV seriál) (2004)

  V roce 2009 je planeta Země vystavena opakovaným útokům monster neznámého původu. Tajná mezinárodní organizace, označovaná zkratkou TLT, má za úkol proti těmto monstrům jednak bojovat, druhak zahlazovat veškeré důkazy o jejich existenci. Nový rekrut TLT jménem Kazuki Komon je cestou k nástupu do služby jedním takovým monstrem napaden, avšak život mu zachrání záhadná obří bytost stříbrné barvy. Komon tomuto gigantickému hrdinovi začne přezdívat Ultraman. Ze všech záhad, které se Komonovi a s ním i celému světu začnou vměšovat do života, je však stříbrný obr jednou z těch méně temných a nebezpečných...

  • 16.9.2019
  Urutoraman Mebiusu Gaiden: Hikari Sāga (TV seriál) (2006)

  Odkud se vzal tajemný modrý Ultraman, který pomáhá hlavnímu protagonistovi v seriálu Ultraman Mebius, jaký je jeho příběh a jakou má motivaci? Na tyto a další otázky odpovídá trojdílná minisérie s názvem Hikari Saga.

  • 16.9.2019
  Urutoraman Mebiusu ando Urutora Kyōdai (2006)

  Zatímco Ultraman Mebius hrdinně bojuje s nepřátelskými monstry na Zemi, čtveřice jeho starších bratrů (Hayata, Seven, Jack a Ace) společnými silami poráží ve vesmírné bitvě děsivého U-Killersaura a za použití své vlastní energie uvězní jeho pána, interdimenzionální bytost jménem Yapool, pod hladinou moře. Tento úspěch je však vykoupen ztrátou schopnosti přeměny a tak musí setrvat na Zemi ve své lidské podobě. Tato skutečnost poté neunikne alianci nepřátelských mimozemských ras, které byly v minulosti Ultramany poraženy. Zákeřní vetřelci z vesmíru osnují plán na polapení Mebiuse, znovuosvobození Yapoola a zničení Ultramanů i jejich milované planety Země.

  • 16.9.2019
  Urutoraman Mebiusu (TV seriál) (2006)

  Od událostí, zobrazených v sérii Ultraman 80 uplynulo už 25 let a na Zemi se za tu dobu neodehrál byť jen jeden jediný útok monstra. Nyní se však mocné a zlovolné síly z hlubin vesmíru dávají do pohybu, takže domovské planetě lidí opět hrozí nebezpečí. Z toho důvodu je na Zemi vyslán mladý bojovník jménem Ultraman Mebius, aby planetu i její obyvatele před útoky děsivých netvorů chránil. Mebius je sice nezkušený, ale může se spolehnout jednak na pomoc svého mentora Ultramana Taro a ostatních Ultramanů, tak také na své kamarády z organizace GUYS Japan, jejímž členem ve své lidské podobě je.

  • 17.6.2019
  Urutoraman Kosumosu Tsū: Za Burū Puranetto (2002)

  V tomto přímém pokračování, jehož události se odehrávají rok po konci seriálu Ultraman Cosmos, se Musaši Haruno znovu setkává s Cosmosem, aby společnými silami opět pomohli zachránit planetu Zemi. Tentokrát je jejich protivníkem mimozemský netvor Sandros, jehož hrozivá armáda monster cestuje vesmírem z planety na planetu, a za sebou nechává pouze zpustošené, životaprosté světy. V tomto těžkém boji pomáhají Cosmosovi nejen staří kamarádi z jednotky EYES, ale rovněž další mocní spojenci, kteří podobně jako on nepocházejí ze Země...

  • 13.5.2019
  Urutoraman Kosumosu: Za Fāsuto Kontakuto (2001)

  Osm let před událostmi seriálu Ultraman Cosmos je Musaši Haruno obyčejným malým chlapcem. Jeho život se však změní, když v lese poblíž svého domova narazí na obří neznámou bytost z vesmíru. Touto bytostí je Ultraman Cosmos, zesláblý po boji s nebezpečným mimozemšťanem z planety Baltan, a odříznutý od světla, které je pro něj životodárnou energií. Musaši Cosmosovi pomůže dostat se ke světlu a navrátí mu tím sílu, tím nevědomky pomůže celému světu, protože návštěvník z Baltanu byl pouze předsunutou hlídkou a Cosmos se ukáže jako neocenitelný společník při snaze mimozemskou invazi na Zemi odvrátit.

  • 13.5.2019
  Godzilla a jiní netvoři (1998)

  Dokument, natočený k příležitosti premiéry Godzilly Rolanda Emmericha, mapující počátky a historii dinosaurů, japonských kaiju a jiných monster ve světové kinematografii.

  • 13.5.2019
  Urutoraman Kosumosu (TV seriál) (2001)

  Země je napadena vesmírným virem, složeným z částic světla. Tato zlovolná entita, známá pod jménem Chaos Header, má v úmyslu infikovat monstra, žijící na Zemi a s jejich pomocí planetu ovládnout. Mladý Musaši Haruno, člen speciálního týmu EYES, společně se svými kamarády z jednotky zkoušejí této mimozemské invazi zabránit a zároveň při tom chránit povětšinou mírumilovná pozemská monstra. Ve svém boji mají jednoho silného spojence – Musaši se v případě potřeby dokáže transformovat v obřího válečníka světla, Ultramana Cosmose, který mu propůjčuje svou sílu a dává mu schopnosti nejen soupeřit s Chaos Headerem, ale také léčit nakažená monstra.

  • 1.3.2019
  6-Headed Shark Attack (TV film) (2018)

  Osm účastníků víkendového programu pro páry ve vztahové krizi si dozajista myslelo, že strávením společného víkendu na odlehlém, opuštěném ostrově dodají svým skomírajícím láskám potřebné nové impulzy. Místo toho však dosáhnou nového dna – a to se nachází hlouběji, než by kdokoliv z nich čekal. Nejen, že celý program je nyní v samostatné režii drsňáckého survivalisty Williama (Brandon Auret), který se se svou životní i pracovní partnerkou paradoxně sám rozešel; ale co hůř – vody okolo ostrova brázdí děsivý výtvor vojenských experimentů, monstrózní šestihlavá žraločí zrůda, před kterou nelze uniknout dokonce ani na pevnou zem!

  • 1.3.2019
  Godzilla: Hoši o kú mono (2018)

  Mechagodzilla City, inteligentní nanokovové město, bylo i se svými stvořiteli z planety Bilusaludo srovnáno se zemí nejmocnějším monstrem na Zemi, Godzillou. Vypadá to, že lidstvo je ztraceno…a kdesi v hlubinách vesmíru se otevře brána, a zlatá pečeť roztříští hvězdu. Tajemný Metphies, arcibiskup religiózních mimozemšťanů z planety Exif, pomalu rozsévá do myslí lidí sémě pochybností, a konvertuje je ke své vlastní víře, aby dosáhl svého konečného cíle. Godzilla se jeví jako neporazitelný, ale jen do té doby, dokud, zahalen ve zlaté záři, nesestoupí na Zemi hrůzný King Ghidorah, bytost z jiné dimenze. Celá planeta i nebesa, která ji obklopují, se třesou v průběhu boje, který transcenduje hranice času a prostoru. Má lidstvo šanci tohle vše přežít?

  • 1.3.2019
  Nightmare Shark (TV film) (2018)

  Ava byla v dětství svědkem toho, kterak byla celá její rodina sežrána žralokem. Od té doby trpí každou noc děsivými nočními můrami, které se pomalu stávají nesnesitelnými. Proto vyhledá odbornou pomoc doktora Novaka (Tony Amendola), a v rámci terapie se setkává také s Ginou (Rachele Brook Smith) a Kaplanem (Bobby Campo), kteří přežili řádění nukleárního žraloka na pobřeží San Diega, a s Jolene (Lulu Jovovich) a Robem (Thomas Ian Nicholas), kteří zase unikli ze žraločích čelistí poté, co voda zatopila jejich karavanovou kolonii v Louisianě. Všem se ve snech zjevuje hrozivý astrální žralok, a po krátké době zjistí, že rovněž doktor Novak má postranní úmysly a nemá tak úplně v úmyslu jim pomoci a zbavit je zlých snů. Existuje tajemný žraločí démon jen v jejich hlavách, nebo se jedná o skutečnou bytost, která se živí jejich strachem a hodlá proniknout do světa lidí?

  • 1.3.2019
  Vražedný mutant (2018)

  Compton je napaden obřím zmutovaným hadím monstrem, a jediní, kdo jej mohou zastavit, jsou členové nové rapové crew, kteří jsou těsně před podpisem smlouvy s vydavatelstvím! Nejnebezpečnější město na světě, nejdrsnější rappeři na světě, nejpodlejší policejní síly na světě, a uprostřed toho všeho nejstrašlivější přerostlý had na světě! Explozivní kombinace špatných rýmů, nepřátelské palby a gigantických zubů dává dohromady šílenou a nepředvídatelnou parodii na monster movies, gangsterky a hiphopovou kulturu. Uprostřed Comptonu se totiž volně pohybuje zas*aný obří had!!!

  • 1.3.2019
  The Golem (2018)

  Stvoření zla. Starodávná legenda ožívá. V době zásahu morové rány se izolovaná židovská osada ocitne v područí zuřivých křesťanských nájezdníků. Mladá žena v zoufalé snaze pomoci požádá o asistenci mystické síly, ale nevědomky tak přivede na svět bytost, nesoucí v sobě mnohem větší zlo, než je to, před kterým má osadu ochraňovat.

  • 1.3.2019
  The Last Sharknado: It's About Time (TV film) (2018)

  Fin Shepard (Ian Ziering) bojoval se žraloky po celém světě, ale nyní musí svůj boj přenést na zcela nové místo – zpátky v čase, do období druhohor, kde to vše začalo. Tam je jeho úkolem zastavit vznik úplně prvního Žralokonáda v historii světa. Podaří se mu a jeho kamarádům vše vrátit do normálních kolejí a jednou provždy vymazat Žralokonáda z povrchu zemského?

  • 1.3.2019
  Urutoraman Neosu (TV seriál) (2000)

  V první dekádě 21. století je stále rostoucí lidská populace ohrožena snižující se kvalitou života a útoky nepřátelských forem života z hlubin vesmíru. Planeta Země se právě nachází uprostřed zóny, ovlivněné tajemnou Temnou hmotou, a ani spojené síly speciální zásahové jednotky HEART nemohou poskytnout dostatečnou ochranu. Proto je do akce povolán mezihvězdný válečník Ultraman Neos, který společně se svým velícím důstojníkem Ultrasevenem 21 přilétá na Zemi, a v utajení spojí svou životní sílu s mladým členem HEART Genkim Kagurou. S Neosovou pomocí se planetu lidí snad podaří před útoky nestvůr pozemského i mimozemského původu ubránit!

  • 18.2.2019
  Urutoraman Gaia: Gaia yo Futatabi (2001)

  Od událostí seriálu Ultraman Gaia uplynulo už pár let, a jak Gamu Takajama, tak Hiroja Fudžimija už nemají schopnost transformace v Ultramany a žijí běžným životem. Budou však nuceni se ještě jednou stát nositeli světla Země, protože z hlubin moře se vynořuje monstrózní Gakuzom - poslední člen nestvůrné armády jejich dávného nepřítele.

<< předchozí 1 2 3