Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Dobrodružný
  • Krimi

Poslední recenze (5)

plakát

Drákula: Neznámá legenda (2014) 

Supr um navodit chlad a sedmihradské tajemno. Úvodní štronzo scéna ve mně zanechala snad největší zážitek, bohužel, začátek lepší, postupně chab chab chablo to. Chce to víc originálních vychytávek, divák měl až moc často deja-vu (batman, superman zavodící s větrem o život své děvy, ruka manipulující kouzlem s netopýry zas připomíná to samé gesto Černovouse z Pirátů). Víc originality, zvláštností! - obzvlášť, když je to Xtá verze Draculy + je v originálním názvu slůvko untold.. To v člověku vyvolává mnohá očekávání. Inu ale dobrá, dejme tomu, dejme tomu, že je tu jakási pomyslná brzda - historická postava, události, kontext apod. Luke Evans je na roli, jak šitý + jeho charisma a herecké schopnosti + v celku smysluplné vyrovnané zpracování, žádné zbytečné scény - pořádně dojeté do konce emoční výlevy = *** Žádný dekadentní zvrácenosti, pornoscény, dobro je nazýváno dobrem a zlo zlem, ano hodnotám - chválim.

plakát

Volejte věštce (2008) (TV pořad) odpad!

Abraka dabra, ať si ten debil, co volá myslí, že má fakt problémy s kyčlí. Avada kedavra, ať zavolá další dement, kterýmu hnedle povim, že ho čeká ve středu v hodinu jupitera fortuna. Nestydatá bába čmárající pastelkou. Prolhaná čarodějnice ochmátávající hladké kamínky, míchající kartičky, které nám vše poví, poradí. Ony totiž kameny a karty a pastelky umí mluvit. Nebo to ty vesmírné energie, protékající k nám až do močových měchýřů, jsou rádci v našich životních cestách. Obludný zjev, pokrytecký úsměv, vyslechnout, kývat hlavou, typovat a říkat to, co zoufalec na konci drátu chce slyšet. Satanášové, zloději, co okrádají lidi. Zoufalci, co se nechávají okrádat. Zoufalost nad zoufalost. Lidé, co zaprodali duši ďáblům pro pomíjivé schopnosti, za které se platí tvrdá daň, je-li z tohoto zdroje. Lidé, co se domnívají, že nad schopnosti mají, žijící v bludu, hlásající bludy, a dokonce i takhle veřejně a za bílýho dne, fuj! Satanášové využívající cold reading a všemožné metody, s jejichž pomocí manipulují, vytvářejí sugesce, tahají z bídných, nemocných, skutečně trpících prachy. Lidi, pro pána krále, zamyslete se, vemte svůj rozum, vůli a emoce do hrsti a jednejte podle svého nejlepšího přesvědčení vy sami, jak se sluší a patří na tak důstojného tvora, jakým my všichni máme být! Okamžitě strhnout z programů a ihned z toho denního, jak učinily i sousední státy!

plakát

Magickou krajinou (1993) (TV seriál) 

Přijde mi, že je díl od dílu v kvalitě různě zpracován. Některé jsou poučné, informují, fascinují (alchymisté). Jiné zas jakoby by byly laxně zpracovány, jsou informativně a duchaprázdné, ač se nabízí mnoho bohatých zdrojů (zjevení a přízraky). Zas si ale pán režisér vzal tvrdý oříšek - rozumně, smysluplně shrnout nějaký ten nad fenomén z celého území naší země! Uhrančivý projev průvodce, skvělé uvedení, dotazování se a hledání odpovědí, to vše mě na konci jako diváka s očekáváním uspokojilo. + Super béčková mysteriózní hudba v pozadí :D Víc takovýchto projektů, vždyť žijeme v tak nesmírně okouzlujícím kraji!

Poslední hodnocení (553)

Železná srdce (2014)

07.11.2014

Drákula: Neznámá legenda (2014)

28.10.2014

Jih proti Severu (1939)

09.10.2014

Nebezpečná metoda (2011)

odpad! 09.10.2014

Wanted (2008)

29.08.2014

Sedmý hřích (2001)

29.08.2014

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

odpad! 29.08.2014

Alexander Veliký (2004)

29.08.2014

Gia (1998) (TV film)

29.08.2014

Reklama

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama