Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Poslední recenze (22)

plakát

A.C.O.D: Děti rozvedených (2013) 

A.C.O.D. se bohužel nemůže řadit mezi dobré filmy. Když se koukáte na komedii a počet vtipných situací dokážete spočítat na prstech jedné ruky, tak je něco špatně. Věřím, že kdyby herci dostali lepší scénář, tak by to mohlo dopadnout mnohem lépe. Tolik nesympatických postav v jednom snímku jsem nezažil (postava Mary Elizabeth Winstead jest výjimkou). Přitom obsazení nezní tak špatně (Richard Jenkins, Catherine O’Hara a již zmíněná Mary). Bohužel ani takový velikán jako je Richard nedokáže zachránit špatný scénář. Adama Scotta nemám zrovna v lásce ani v ostatních filmech, ale tam aspoň hraje vedlejší role, tak ho rychle vypustíte. Zde bohužel hrál roli hlavní. Dle mého jí nedokázal utáhnout. Jeho filmový bratr tomu dal hřebíček. Jeho nedokážu ustát ani ve vedlejších rolích. Díky bohu za krátkou stopáž.

plakát

Mortal Kombat (2021) 

Mortal Kombat jsem hrál (naposledy 9. díl). Ale vždy jen jednotlivé fighty. Nikdy jsem se nepustil do příběhové linky. Tudíž nedokážu porovnat, jak se filmové pojetí příběhu liší od herního. Nicméně i přes neznalost herní linky mi film vážně sednul. Při sledování jsem si připadal o x let mladší. V moment, kdy na scénu přišla nějaká známa postava, jsem měl pocit nostalgie. Ty kráso to je on/ona! (během první půlky jsem si to řekl nespočetněkrát). Jak malé dítě :D. Postavy fungují výborně. Jen u 2 mám trochu výhrady. Jeden z nich je Kano. Párkrát už byl vážně otravný, ale jeho hlášky byly neskutečný. Druhá je Cole. Hlavní problém nevidím v tom, že je to nová postava, která ve hrách nebyla nýbrž v Lewisovi Tanovi. Jeho herecký výkon mě zrovna neočaroval. Bohužel nejslabší článek filmu (vám sedět může). Docela mě zklamalo, kolik prostoru dostal Scorpion. Moje oblíbená postava a oni ho tam dají na pár minut. Naopak nejsilnější věcí jsou souboje. Tvůrcům se podařilo k postavám přiřadit jejich ikonické pohyby. Radost sledovat. Hlavně v moment, kdy na scénu přijde Sub-Zero. Bože to mělo grády. Skvělé bylo vidět i to, že záporáci mají sílu a, že i klaďasové dostanou flákance. Konečně jsme se dočkali i fatalit. Některé byly vážně chuťovka. Poslední scéna dost navnadila. Během titulků se dočkáme, i hlavní znělky. Předělaná, ale přesto skvělá! Doufám v pokračování, vůbec bych se mu nebránil. Pokud jste hráli hry tak do filmu běžte. Určitě nebudete litovat. Příště akorát víc prostoru pro Scorpiona a přivést Kitanu prosím. 4,5 *

plakát

Po zániku Země (2013) 

Chápu místní rozporuplné hodnocení. Není to klasický Shyamalan, na kterého jsme zvyklí. Nedá se říct, že by tu byl nějaký extra překvapivý zvrat. Plus Jaden Smith hodnocení taky zrovna extra nepřidává. Klučina mi tu sakra nesedl. Naopak mám rád příběhy zasazené do poničené Země. S tím si tvůrci poradili, takže se to trošku vykompenzovalo. Pro ty co nikdy neviděli film od Shymalana se to určitě bude líbit. Ale já vím, že dokáže odvést mnohem lepší práci. Proto o hvězdičku dolu.

Poslední hodnocení (4 610)

Veliká - Parachute (2020) (epizoda) (E06)

03.08.2021

Srdečně vás vítáme (2017)

03.08.2021

Nightmare Cinema (2018)

03.08.2021

Veliká - War and Vomit (2020) (epizoda) (E05)

02.08.2021

Veliká - Moscow Mule (2020) (epizoda) (E04)

02.08.2021

Veliká - And You Sir, Are No Peter the Great (2020) (epizoda) (E03)

02.08.2021

Lilja (2002)

02.08.2021

Otcovství (2021)

01.08.2021

Teorie velkého třesku - Batnádoba a chybný předpoklad (2008) (epizoda) (S01E13)

01.08.2021

Reklama

Reklama

Reklama