Zelilu007

Zelilu007

Lucie Zelinková

okres Praha-západ
studentka, EXO-L a blázen do kinematografie jak jinak...

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 14.3.2018  21:06
    Roboti aniya (TV seriál) (2017)

Bylo to od začátku až do úplného konce hezké. Takže super, sice se před posledními dvěma díly dost zvolnilo, ale nevadí. Dokonce mne dost bavily vedlejší linky. S velkou pravděpodobností znovu kouknu.

• 8.2.2018  15:03
    Fantom opery (2004)

Neuvěřitelně nádherné muzikálové dílo. Slova jsou zbytečná...

• 20.1.2018  19:30

Moc pěkný a hravý film. Bena Stillera jsem viděla naposledy v Noci v Muzeu, tak jsem ráda, že se ještě objevuje v té lepší sféře americké kinematografie. Super teď se mi chce ještě více cestovat, možná ne tak bláznivým způsobem, i když přiznávám, že sjíždět na Islandu na skateboardu silnici, abych se dopravila do letadla to by bylo dost cool.

• 3.12.2017  22:56

Chtěla jsem dát průměr, ale díky konci dávám pouze dve hvězdy. Film má sice zajímavé chvíle, ale už jsem viděla lepší na podobném principu. Ale každopádně jsem si ráda zjistila něco o Laponsku...

• 29.10.2017  18:28

Příběh je dosti zvláštní, ale docela působivě natočený. Hodně se mi zamlouvaly scény s posunem v čase. Začátek mohl být rychlejší, ale film díky tomu graduje. Myslím si, že to všichni zahráli dobře. Jen nevím, jestli to byl šťastný konec nebo nikoliv.

• 20.10.2017  12:16
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Tohle byl skvěle zahraný seriál. S gradujícím koncem. Pro mne asi poprvé takové množství hvězdného obsazení. A všichni hráli skvěle. Kvalitně odvedená práce. Děkuji za doporučení DaniHero!

• 16.10.2017  00:36
    Sangryusawhe (TV seriál) (2015)

Jsem teď u 8 dílu a cítím to stejně jako Meeryan... Ale naštěstí jsem s tím vědomím, že budu celý seriál proklikávat pouze na tuto dvojici počítala. Takže jsem naštěstí spokojena s jakoby vedlejší dvojicí, které ale naštěstí dali pomalu stejně času jako hlavní. No je to asi telenovala v celku, ale na tu dvojičku se příjemně kouká. Takže za mne v tomhle ohedu spokojenost, ale myslím, že více jak jednu hvězdu nedám. To bych byla jinak zlá na jiné seriály. / Jak jsem slíbila jedna jediná hvězda * a to pouze a jedině za jeden z moc hezkých párů. Jen nechápu, jak mohl někoho bavit ten druhý hlavní a všechny ty sr* okolo. Zakončení roztomilé.

• 7.10.2017  13:22
    Wangeun saranghanda (TV seriál) (2017)

Moc hezký seriál, který mne na konci zahřál u srdce. Je to historický příběh, který se liší především svou upřímností. Je to dramatická, čistá romance.

• 30.9.2017  16:04
    Habaekeui sinbu (TV seriál) (2017)

Už jen proto, že jsem začala číst manhwu, která je strašně vtipná a tak nějak zábavná. Ale tohle co tady i docela známý herci předváděli, to bylo opravdu jak za trest. Musela jsem snad polovinu seriálu přetáčet, protože to bylo neunostné. Prostě opravdu mne to i naštvalo, protože to mohlo být tak dobré a pěkné. Ale ne ono to musí být špatně zahrané a ještě tak nezábavné. Shrnuto NUDA! Nedoporučuji!

• 19.9.2017  21:32
    Susanghan pateuneo (TV seriál) (2017)

Ok: Ji Chang Wooku, až se vrátíš za dva roky z vojny po tomhle proposalu, tak mi budeš muset ukázat další výkon, kterým mne zase citově nakopeš. Toliko ke zprávě pro pana No. A teď k celému seriálu. Ten mne snad ani na vteřinu nenudil, až se sama divím, ale je to tak. A i když je to, jak hodně z nás ví klasická zamotaná (žánrově) korejská normálka, přeci jen si to získalo mé srdce. Hodně jsem si oblíbila postupně všechny členy té trhlé bandy. Seriál i na pěkný počet 40 dílů utíkal jak voda.

• 12.9.2017  22:26
    Deobeulyu (TV seriál) (2016)

W pro mne nebylo těžké ohodnotit. Do první poloviny skvělá, promyšlená a pěkná podívaná. Asi už lze tušit jak to pak na člověka působilo po přehoupnutí do druhé poloviny, kdy se vše absolutně nevím ani jak změnilo a seriál se snažil protáhnout děj a vůbec celou tu myšlenku do nezdárného konce. Konec jako takový byl už opravdu poslední kapkou. Nelogičnost a vůbec mi to tedy nepřišlo jako happyend. Je mi to docela líto, protože to mělo super myšlenku a tak nějak jsem si i zvykla v průběhu na Lee Suka, ale tohle se jim opravdu nepovedlo.

• 7.9.2017  10:18

Čistá komedie, která mne pobavila a nic jiného jsem od toho ani nechtěla...

• 4.9.2017  21:53

Ne, že by to bylo až tak špatné. Jen je to podprůměrný film...

• 27.8.2017  17:26

1. Hidden Fortress: The Last Princess 2. The Last Emperor 3. The Last Princess To je pořadí, ve kterém jsem asijské historii věnovala vždy filmovou pozornost s podobným názvem a podobným životním příběhem jednoho posledního vladaře třech Asijských zemí. Určitě mi dovolíte v tomto duchu srovnání mezi těmito třemi. Nejsilnější byl určitě Poslední císař, nejslabší Poslední japonská princezna a někde mezi mi lítá Poslední korejská princezna. Až na hlavního představitele jsem znala snad všechno herecké osazenstvo a že se činili. Ale přeci jen jsem chtěla něco víc, něco tomu přece jen chybělo.

• 26.8.2017  15:06
    Angkeumhan dolsingnyeo (TV seriál) (2014)

Dávala jsem tomu až moc dlouho šanci. Před asi dvěma lety jsem se na to začala dívat a strašně moc se mi to nelíbilo. Moc často se mi nestává, že by se mi tak moc nelíbil nějaký korejský seriál už od prvních minut. Ne jen že se mi nelíbilo jak se v k sobě všichni chovali, ale především mi lezli na nervy všichni kdo tam hráli. Především hlavní mužská postava Sang-wook Joo. Vždy když chtěl promluvit nebo bože zaplať promluvil, tak jsem ho chtěla něčím praštit. A takhle to šlo i s hlavní ženskou postavou. Říkala jsem si, že to bude jen tím jak byla napsána jejich postava, ale u hlavního protagonisty jsem si uvědomila, že on prostě nehraje dobře. Po dokoukání půlky seriálu se zaťatými zuby a křikem jsem koukla na poslední epizodu. Tím to to ukončuji a už nikdy více ničemu takovému z JK nedám už nikdy šanci.

• 24.8.2017  22:48

Pro mne je tento film až moc podhodnocený. Líbila se mi postava babičky a bylo dobře, že ji filmaři dali prostor. Jinak přiznám se bez mučení, že jsem chtěla tento film vidět už dávno hlavně díky Wu Yi Fanovi (je tam nádher...). Ale i tak jsem se od něj dokázala odtrhnout a vnímat film. Ten mi přišel malinko naivní až bych to přirovnala k oblíbenkyni dnešní TV Lindě Lindstrom. Film, ale nepůsobí špatně a určitě nelituji, že jsem se do něj po třech letech konečně pustila.

• 22.3.2017  08:22
    La La Land (2016)

Vím, že se k tomuto snímku ještě vrátím. A písně se mi líbily moc. Pořád mi jedou na youtube. Navíc bylo pěkné, že byly jen ve chvílích kdy jste si chtěli zatančit nebo se jen uklidnit. Film je poměrně pomalejší než jsem z prvu čekala. Hlavní dvojice se k sobě hodí, přecijen to nebylo jejich první střetnutí. Navíc mají oba moc pěkné hlasy a zpěv se jim velmi dařil. Líbilo se mi, jak se k jejich vztahu přistupovalo pomalu a ne rychle a tak jsem se do nich zamilovala. A přeci jen je to trochu umělecký film.

• 21.3.2017  22:11

Některé efekty byly hodně pěkné a nereálné postavy byly skvělé. Hlavní postavy jako Emma, tatínek, hlavní záporák a zvířátko byli pěkně vtipně zahraní. Ale hlavním kamenem úrazu byly písně... ne ty instrumentální a známé z traileru, ale ty zpívané muzikálově snad u každé chvíle, kterou bych tam vůbec nečekala nebo spíš nechtěla. Nemám ráda, když jsou zpívané i chvíle, které můžou postavy prostě jen říci a ne tim protahovat celý film. Vztah mezi kráskou a zvířetem byl pěkný, ale přišel mi poněkud krátký. Asi se mi nelíbilo to, jak moc se do toho dalo a jak dlouho se to natáčelo, a pak si uvědomíte, že to mohli udělat ještě mnohem lípe. Nejraději jsem měla McGregora, konvičku a hrneček a hodiny. A jedna scéna před koncem byla krásná ta, jak se spolu všichni loučili. Tímto se loučím a hodnotím tak, jak to cítím. 3 hvězdy by byly za muzikál. Po nejaké chvíli přemýšlení dám nakonec asi 4 hvězdy. Možná proto, že některé hodnocení si musím nechat trochu déle uležet v hlavě. A tu čtvrtou hvězdu dávám na konec za to, že nezničili můj oblíbený animovaný film a opravdu se řídili vším, co bylo potřeba. A i když to na mne bylo hodně barevné, bylo to hodně pěkně zfilmováno.

• 2.3.2017  14:25

Po dlouhé době a možná docela vůbec dobrý komediální český film. Možná je to i tím, že jsem od toho moc nečekala, ale zábava byla.

• 7.2.2017  21:39

Hudba byla suprová. A funny to chvílemi bylo. Ale nejak se to táhlo a bylo to až moc dlouhé. Jinak ti dva byli cute...

• 1.2.2017  07:59
    Klokan Jack (2003)

Je to prdel. Sice už jsem to pár let neviděla, ale pořád si pamatuji tu legraci.

• 28.1.2017  22:56
    Pooreun badaui junsul (TV seriál) (2016)

No jo zase jsem si potvrdila, že miluji pohádky. A protoze Malou mořskou vílu znám (vyrostla jsem na tom a zboznuju to) vubec mi nevadí, že to Korejci vzali po svém, že je to zase to jejich Buddhisticke, samanske a kdo vi jeste co dalšího... Ale hlavně, že tam hrali ti dva nádherni lidé. Kdyby jim kamera zaznamenavala jen oci, vubec by to nevadilo. Zase mne dostaly a ocarovali a i kdyby tam nebyly ty perly, hadříky, štěňátka, destniky, co zastavují sníh... Bylo by to i tak nádherné. I ti ostatni s jejich history-dayli life mne bavili a nudni nebyli. Jo jsem ráda, ze byli oceneni pred koncem seriálu. A to hlavne diky tomu, ze se jim to povedlo pekne dokopat.

• 24.1.2017  21:52
    Rimembeo (TV seriál) (2015)

Rimembeo není špatným seriálem, ale postrádá to, co na seriálech z JK miluji. Především jsem se nevžila ani do jedné postavy. Jen jsem je sledovala z dálky a bylo mi jich všech líto. Hlavně Min Namgoong to je postava, co chcete zbít a umlítit všemi holemi, co v seriálu vezme do ruky. Oblíbila jsem si opravdu jen jednu postavu a to Hengnima ten byl super měl strašně hodný úsměv, že jsme se chvílemi usmívala zpětně na něj. Ale v celém seriálu dominuje zlá postava, kterou chcete zabít. Proto jsem si Remember neužívala tak, jak jsem si představovala. Navíc je to veeelmi dlouhééé.

• 17.1.2017  15:52
    Cheot kiseuman ilgopbeonjjae (TV seriál) (2016)

Je to něco, na ce se už určitě nepodívám, ale jako výplň při učení super. Krátké a utíká to. Jako kdo se mi osobně nejvíce líbil k hlavní hrdince byl Ok Taecyeon. Jako nejlepší díl mi přišel ten s Ji Chang Wookem a Lee Min Hem. Když byla s Kaiem, tak byla asi nejšťastnější, on je sluníčko... Hae-jin Park se mi vůbec nelíbí a story s ním bylo asi nejhorší. Jong-suk Lee mi asi nikdy nebude sympatický a Lee Joon Ki je sice zlato, ale jeho příběh byl dost o ničem. Takže shrnuto je to podprůměr, což je pochopitelné. Je to velká korejská reklama na Lotte Duty Free, což mi jen připomíná, že jsem ráda neúčasti Jang Geun Suka. U něj by to bylo asi pád do špatných vod, ale prakticky mi tam trochu chyběl.

• 8.1.2017  19:19
    Jiltueui hwasin (TV seriál) (2016)

Rok 2016 byl, co se týče korejských seriálů spíše slabším. Ale díky Jealousy inkarnate jsem se ponořila alespoň do jednoho pěkného klasicky korejského komediálního kouzla 24 dílů. Jindy by to bylo dlouhé a nudné, nebo příliš zdramatizované, ale v tomto případě jsem byla mile překvapena, jak mne to až do konce baví. První polovina byla suprová s velkou dávkou humoru a výtězství jsem přála spíše (Kyeong-pyo Ko) a až ve druhé části seriálu Jo Jae Sukovi... Hyo Jin Kong je jako vždy výborná. Ona asi ani neumí být špatná.

• 1.12.2016  21:47
    Gohoeui byeoli bitnaneun bame (TV seriál) (2016)

Ty joo. Docela jsem v tom našla potenciál. Dokonce bych si dokázala představit více dílů, ale takhle se to alespoň nevleklo a bylo to milé. Líbily se mi všechny mužské charaktery. Já bych si vybrala pana Playboy :) a to jen z toho důvodu, že je prostě k sežrání... Navíc se mi zamlouval i jeho opak tlusťoch, co si myslí že na všechno má a je nejlepší. Tyto dva charaktery mne bavily nejvíce, ale snesme se na zem. Herečka kterou jsem tu viděla poprvé je moc hezká a ani se těm mužům nedivím, navíc její outfity jsem jí vážně záviděla, nemluvě o krásných vlasech a postavě. Byla jsem tímto seriálem mile překvapena.

• 27.11.2016  23:56

Opravdu se za sebe stydím, že jsem to kdy ohodnotila, aniž bych to kdy viděla. Dnes jsem celý film viděla konečně až do konce. Pro hodně pozorovatelů do vysněného konce. Takový herecký koncert zase dlouho od Američanů neuvidím. Ale víte co? To nevadí. Hlavně že je tento. A Dustin se od teď stává mým vysněným mužem. Meryl byla výborná a její synek úžasný.

• 25.11.2016  14:57
    Geungjeongi chejil (TV seriál) (2016)

Škoda, že to nebylo delší. I čtyři hvězdičky by to mohlo mít. Ale z D.O. už se začíná stávat herec. A z toho mám velkou radost.

• 23.11.2016  20:29

Jak šla holčička pro zlatou rybku a co všechno při tom zažila. Další pěkný Íránský film.

• 22.11.2016  22:18
    Bídníci (2012)

Chtěla jsem začít klady, ale nějak mi teď nejdou napsat.... Většina mužských herců se vůbec nehodila do celého filmu, protože je to film o zpívání a k tomu by pánové potřebovali opravdu dobře udržet tón. Tři písně, které v tomto muzikálu zazní, se mi líbily ještě než jsem film viděla. Celé je to strašně špatně poskládané k sobě. Chvílemi jsem si připadala, jako bych koukala na podivnou parodii na francouzskou klasiku Viktora Huga. Jedinými klady byly dvě herečky, které asi nemusím jmenovat, ty jediné něco zahráli a také zazpívaly. Film jsem jen s velkou nechutí dokoukala, i když to je pro mne ztráta času. Ještě poslední velké mínus bych připsala zpíváni i ve chvílích, kdy mezi sebou vedli jen jednoduchý rozhovor. Proč to proboha museli všechno zpívat? Vždyť to mohlo být i pěkné, ale v tomhle filmaři i herci šlápli vedle.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8